CD, DVD, LP, MC hudba

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie CD, DVD, LP, MC hudba

CD Prima výber
Ponúkam na predaj CD :" Prima výber ", ktoré obsahuje úspešné hity od slovenských interpretov I.M.T. Smile (Ľudia nie sú zlí), Richarda Müllera (Milovanie v daždi), Jany Kirschner (Modrá), Made 2 Mate (Do You Love Me),... 1,5 eura + poštovné
Levice
1,50 €
MC kazeta Tóny lásky
Ponúka na predaj . " MC kazetu Tóny lásky vydavateľstva Janig" - je určená pre relaxáciu a inšpiráciu. Hudba, ktorá vytvára pocity nežnosti a unáša Vás do sveta fantázie, môžete sa pri nej ponoriť do meditácie, možno Vám prinesie upokojenie ... cena 2 eurá + poštovné.
Levice
2 €
3CD Latinsko-americká fiesta - Svět hudby a tance
Ponúkam na predaj nové - ešte nerozbalené 3CD :" Latinsko-americká fiesta - Svět hudby a tance", cena 2 eurá + poštovné
Levice
2 €
3CD Kouzelné valčíky - Svět hudby a tance
Ponúkam na predaj nové - ešte nerozbalené 3CD :" Kouzelné valčíky - Svět hudby a tance", cena 2 eurá + poštovné... Valčíky nejen z muzikálů. Que sera, sera -- That's amore -- What's new, pussycat?
Levice
2 €
3CD Tanec a snení - Svět hudby a tance
Ponúkam na predaj nové - ešte nerozbalené 3CD :" Tanec a snení - Svět hudby a tance", cena 2 eurá + poštovné
Levice
2 €
PET SHOP BOYS - ACTUALLY (1987), NIGHTLIFE.(1999)
CD vo veľmi dobrom stave, cena za 1CD sú 4€.
Bardejov
4 €
PET SHOP BOYS - YES - Further Listening 2008-2010
3CD nové, nerozbalené, nepoužívané.
Bardejov
20 €
PET SHOP BOYS- ELYSIUM-Further Listening 2011-2012
2CD nové, nerozbalené, nepoužívané.
Bardejov
18 €
Originál DVD
Originál DVD  DEEP PURPLE koncert London September 1999 METALLICA Blackest 1998 NAZARETH 1981  BLONDIE , LIVE BY REQUEST MUSIC FOR MONTSERRAT, SEPTEMBER 1997 FREDDIE MERCURY 1993 a 1985 KISS LOVE GUN  BLACK SABBATH 1970 QUEEN 1974-1986 QUEEN LIVE IN EUROPE, JUL 1986 QUEEN LIVE IN RIO 1985 URIAH HEEP 1973 URIAH HEEP ... ROLLING STONES TOKYO 1990 STATUS QUO 1970 ELVIS PRESLEY LOVE ME TENDER  LED ZEPPELIN 1975 BON JOVI IN RIO DE JANEIRO január 1990 THE BEATLES AT THE BUDOKAN TOKYO 1966 IRON MAIDEN 1988 PINK FLOYD 1971 FREDDIE MERCURY 1985-1992 DEEP PURPLE BLACK NIGHT LIVE IN BOMBAY DEEP PURPLE LIVE IN CHINA 2004 METALLICA SEEK AND DESTROY  AC/DC AT THE PAVILLON IN PARIS 1979 Kontakt email. len seriózny záujem, ďakujem
Banská Bystrica
ponúknite
Kopyto – Aka Fucka
Predám CD MAXI SINGEL – Kopyto – Aka Fucka © 1995 / H13 pozn. VIDIEŤ MIERNE ZNÁMKY POUŽÍVANIA !!!
Bratislava IV - Dúbravka
20 €
2x LP Milan Lasica & Július Satinský Plné vrecká p
Predám set 2x LP platne : 2x LP platne Milan Lasica & Július Satinský Plné vrecká peňazí Obal aj platne sú vo výbornom stave Obsahuje dve LP platne Cena: 25 eur Pošlem aj na dobierku kvalitne zabalené Kontakt: emailom, sms, keď nedvíham telefón zanechajte mi sms spravu ozvem sa Ďakujem Pozrite si aj moje ostatné inzeráty.
Michalovce
25 €
LP Milan Lasica Július Satinský - Ktosi je za dver
Predám LP platňu : LP Milan Lasica Július Satinský - Ktosi je za dverami Obal aj platňa sú vo výbornom stave, platňa má len jemne vlásočnice inak je vo výbornom stave Cena: 15 eur Pošlem aj na dobierku kvalitne zabalené Kontakt: emailom, sms, keď nedvíham telefón zanechajte mi sms spravu ozvem sa Ďakujem Pozrite si aj moje ostatné inzeráty.
Michalovce
15 €
2x LP Radošinské Naivné Divadlo, Stanislav Štepka
Predám set 2x LP platne : 2x LP Radošinské Naivné Divadlo, Stanislav Štepka ‎– Jááánošííík / Človečina Obal aj platne sú vo výbornom stave Cena: 20 eur Pošlem aj na dobierku kvalitne zabalené Kontakt: emailom, sms, keď nedvíham telefón zanechajte mi sms spravu ozvem sa Ďakujem Pozrite si aj moje ostatné inzeráty.
Michalovce
20 €
LP Ústredná Hudba MV SSR ‎– Partizánska
Predám raritnú LP platňu : LP Ústredná Hudba MV SSR ‎– Partizánska Obal aj platňa sú zachovalé, platňa má len jemne vlásočnice inak je veľmi zachovalá Cena: 40 eur Pošlem aj na dobierku kvalitne zabalené Kontakt: emailom, sms, keď nedvíham telefón zanechajte mi sms spravu ozvem sa Ďakujem Pozrite si aj moje ostatné inzeráty.
Michalovce
40 €
4x LP České a Moravské Barokní Varhany III. BOX Se
Predám Box set 4 kusy LP : 4x LP České a Moravské Barokní Varhany III. BOX Set Obsahuje štyri LP platne, box, príloha, všetko vo výbornom stave nepoužívané, platne vo výbornom stave Cena: 50 eur Pošlem aj na dobierku kvalitne zabalené Kontakt: emailom, sms, keď nedvíham telefón zanechajte mi sms spravu ozvem sa Ďakujem Pozrite si aj moje ostatné inzeráty.
Michalovce
50 €
4x LP Míľniky Revolúcie A Socializmu 1921 - 1976
Predám originál raritný komplet 4 kusy LP : 4x LP Míľniky Revolúcie A Socializmu 1921 - 1976 Obsahuje štyri LP platne v tvrdom obale, box, všetko vo výbornom stave nepoužívané uloženka zberateľský kus Cena: 80 eur Pošlem aj na dobierku kvalitne zabalené Kontakt: emailom, sms, keď nedvíham telefón zanechajte mi sms spravu ozvem sa Ďakujem Pozrite si aj moje ostatné inzeráty.
Michalovce
80 €
2x LP Humor Vlasty Buriana
Predám set 2x LP platne : 2x LP platne Humor Vlasty Buriana Obal aj platne sú vo výbornom stave Obsahuje dve LP platne Cena: 20 eur Pošlem aj na dobierku kvalitne zabalené Kontakt: emailom, sms, keď nedvíham telefón zanechajte mi sms spravu ozvem sa Ďakujem Pozrite si aj moje ostatné inzeráty.
Michalovce
20 €
2x LP Eugen Suchoň - Krútňava TOP STAV
Predám : 2x LP platne Eugen Suchoň - Krútňava Obal aj platne sú vo výbornom stave Obsahuje dve LP platne, box, príloha - 37 strán, všetko vo výbornom stave nepoužívané uloženka Cena: 90 eur Pošlem aj na dobierku kvalitne zabalené Kontakt: emailom, sms, keď nedvíham telefón zanechajte mi sms spravu ozvem sa Ďakujem Pozrite si aj moje ostatné inzeráty. Popis - Opera má niekoľko verzií podľa toho ako sa menila doba. Po takmer šesťdesiatich rokoch sa Krútňava v naštudovaní banskobystrickej Štátnej opery vrátila k pôvodnému tvaru, ktorý uviedlo Slovenské národné divadlo pri svetovej premiére diela v roku 1949. Mdzitým bola Krútňava obeťou rôznych cenzorov, ktorí neváhali páchať zločiny na librete. Tu uvedené dielo je vo verzi nahratej v roku 1988. Krútňava je slovenská opera v šiestich obrazoch Eugena Suchoňa na libreto Eugena Suchoňa a Štefana Hozu spracovaného podľa novely Mila Urbana Za vyšným mlynom.
Michalovce
90 €
DAVID BAND
Dobrý den! Kupim CD DAVID BAND može byť aj použité DAKUJEM
Veľký Cetín
30 €