93 inzerátov
SAXAFÓN Black
Es-alt čierny so zlatými klapkami, zn. GLASER Neukirchen-Germany, nehraný. Parádny kufor aj na chrbát, hubica, šnúra. Výterák, plátky a učebné noty s CD ZADARMO k tomu. Možnosť vyskúšať a zahrať si so samohrajkou. Záruka platí.
Nitra
299 €
LESNICA
pre poľovníkov komplet s taškou a nátrubkom. Originál zabalená v kartóne so zárukou
Nitra
65 €
Weltmeister Achat 80 basovy (biela)
Ponúkam na predaj akordeón Weltmeister Achat 80 basovy (biela) , rok výroby 2011 . akordeon je naladený + vyčistený.mech je ako nový na akordeone sa hralo asi 20hodin. vhodný do folklóru alebo do ZUŠ .. cena 1020eur v cene je kufor + popruhy + zaruka .. ( nový akordeón stoji 2099eur)
Liptovská Osada
1 020 €
Saxafon
skoro novi saxafon cena dohodov
Batizovce
300 €
FLAUTA
Priečna kovová flauta aj s pekným kufríkom, nová nehraná. Výborná cena pre začiatočníkov.
Nitra
99 €
SAXAFÓN ZLATÝ
Es-alt, plnoklapkový, mechanika ako na Selmeri s horným fis, koplet s príslušenstvom-hubica, plátky, šnúra. Špičková cena iba 199,-€ priamo z fabriky HOCHI-MIN. Značka Startone Germany obvyklá cena na Bazoši od 278,-€ a viac. Posledný kus doma.
Nitra
199 €
BARYTON 4-klapkový
zlatý, komplet s kufrom a nátrubkom. Nehraný za dobrú cenu, iba 399,-€
Nitra
399 €
Predám Alt saxofón Amati AAS 22
Predám z rodinnej zbierky kvalitný alt saxofón AMATI AAS 22 Je z obdobia Československa - Kraslice, keď sa nevyrábali nástroje na pár rokov, ale na celý život. V takomto stave sa objaví tento nástroj z 90-tych rokov už len zriedka. AAS 22 bol vydarený model so zdokonalenou technikovou vodítok a klapiek. Bol nástupca skvelého modelu Amati Super Classic, kde bola zachovaná kvalita modelu Super Classic, ale pribudlo zopár drobností. 1. Ako chránič osiek na ľavej strane a 2.vynovená mechanika pre ľavý malíček. Saxofón dobre ladí, plný a zvučný tón. Vo výbornom technickom stave, ľahko sa na ňom hrá celý rozsah tónov vrátane subtónu. Je prekontrolovaný, zoštelovaný a pripravený bez ďalších úkonov na hranie. Je dezinfikovaný a kompletne vyčistený. Lak má minimálne známky opotrebenia, ktoré by sa dali očakávať od málo používaného nástroja. Nástroj je pre začiatočníka, ale i pokročilého hráča. V cene je: - saxofón - esíčko ( nový korok ) - popruh na krk - hubica ebonit štandard s ligatúrou a krytom - 3 ks nový plátok - pevný a kvalitný originál kufor s kľúčom - nový vyterák na telo saxofónu - mazadlo na korok Amati saxofóny na svojej hodnote iba nadobúdajú. Dnes už stojí najlacnejší študentský nástroj od Amati cca. 1600€. Výrobné číslo 309979 Pridám aj nejakú knihu - noty pre začiatočníka. V prípadu záujmu zašlem dobierkou s poistením. Pre ZUŠ (a ich žiakov) mám výhodnú ponuku. Pricestujem na skúšku do vzdialenosti 50km a v Žiline, možnosť odskúšania kdekoľvek. Možnosť vrátiť mi nástroj do 3 dní V prípadu záujmu zašlem dobierkou s poistením.
Žilina
645 €
Predám Alt saxofón CORTON ( Weltklang )
Predám z rodinnej zbierky alt saxofón značky CORTON . Je od tradičného, nemeckého výrobcu WELTKLANG Sachs Music Web. Kvalitná a pevná mechanika, ľahko servisovateľný a všetko opraviteľné. Saxofón je po kontrole (apríl 2018) , zoštelovaný a pripravený na hranie. Bez potreby ďalších investícií, či opráv. Po kontrole sa na nástroji hralo veľmi málo. Je odmastený, kompletne vyčistený nástroj a mechanika. Filce sú nové , poškodené pružinky a korky boli vymenené. Podušky absolútne kryjú tónové otvory, a sú veľmi zachovalé. Mechanika neklepe a ide ľahko. Korok na esíčku je nový. Saxofón má pekný zvuk a ľahko sa ozýva v celom rozsahu tónov. Na laku miestami prirodzené opotrebované používaním, ale nič čo odvádza pozornosť od celkového vzhľadu alebo zvuku. vid. foto. Poltón Gis sa môže hrať ľavou , ale aj pravou rukou. Dodáva sa v mäkom kufre, ktorý sa môže nosiť tak v ruke ako aj na pleci s hubičkou,( ktorú si môžete tiež vybrať Amati č.5, Bill Lewington) , klobúčikom na hubičku, veľkým vyterákom, handričkou, 2 ks plátky , popruh na krk, strojček a náhradný korok na eso.
Žilina
435 €
Ponuka fujary
Ponúkam na predaj javorovú fujaru dlhú 160 centimetrov. Fujara má vyrezávaný ornament, ktorý je vypaľovaný a morený liehovým moridlom. Fujara je lakovaná šelakom.
Margecany
130 €
Predám B trúbku Prelude by Bach
Predám B trúbku Prelude by Bach, takmer nová, málo hraná, je ešte v záruke, nátrubok bach 2C.
Žilina
220 €
Predám nový popruh pre saxofón NEOTECH Soft Harnes
Predám nový nepoužívaný špeciálny popruh, ktorý rovnomerne rozloží celú váhu nástroja. V dobe keď si mnoho umelcov sťažuje na chronickú bolesť krku, môže dôjsť i k poškodenie krčnej chrbtice. Od tohto problému Vám pomôže patentovaný systém , ktorý rozloží hmotnosť do viacerých bodov. Pošlem poštou na dobierku +3.0,- - je vyrobený z kvalitných plastov s mäkším, širším podložením – plastová, otočná karabína – dĺžka 33 – 44 cm
Žilina
28 €
Hohner - Chromonica 270, harmonika
Ponúkam na predaj harmoniku značky Hohner - Chromonica 270. Stav - viď foto. Rozmery sú 18x3x4cm. Súčasťou je aj púzdro. Cena harmoniky je 79,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
79,90 €
Trúbka Yamaha YTR 3335 S
Predávam túto trúbku Yamaha YTR 3335 S aj s obalom. Pôvodná cena 669€. Hraná len párkrát doma.
Topoľčany
500 €
SAXAFÓN
Es-alt zlatý pre začiatočníkov a aj pre pokročilých, ešte nebolo na ňom hrané. Zabalený vo fólii. Značka STARTONE. Nevhodný darček, údajne kúpený na Bazoši za 269€. Dám lacno, aby doma v pivnici nezhrdzavel.
Nitra
dohodou
TRUBKA mini
vreckový formát, orig. B-trubka v malom prevedení. Zlatá, komplet s nátrubkom. Nie kornet ! Možnosť vyskúšať a zahrať si (aj s vlastným nátrubkom). Ide dobre do výšok !!
Nitra
149 €
SAXAFÓN GLASER GERMANY
Es-alt, profi prevedenie, čierny alebo modrý, horné fis, rýchla mechanika ako Selmer, komplet s kufrom, hubicou, vyterákom a plátkami. Možnosť vyskúšať a zahrať si na ňom. Super cena priamo z fabriky len 299,-€ teraz pri teplote -12°C So zárukou !
Nitra
299 €
FLAUTA PRIEČNA kovová
Priečna kovová flauta aj s pekným kufríkom, nová nehraná. Výborná cena pre začiatočníkov.
Nitra
99 €
priečna flauta Lark M 4008
Predám priečnu flautu málo používanú v dobrom stave značky Lark
Senec
90 €
Predám novú fujaru
Ponúkam na predaj novú fujaru 112cm /50€/,86cm/40/ a majster štik 145cm/80€/ veľkú -posledné 2 fotky!Orig.bazové drevo,od umeleckého rezbára,je vhodná na hranie,ako dekorácia alebo ako darček k jubileu,alebo pre návštevu zo zahraničia! Cena 40€/50€/80€/ +1/2 poštovné-uprednostňujem osobný odber!Vyryté VENOVANIE ZDARMA!!!
Sučany
dohodou
1 2 5