Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Dychové

SAXAFÓN Black
Es-alt čierny so zlatými klapkami, zn. GLASER Neukirchen-Germany, nehraný. Parádny kufor aj na chrbát, hubica, šnúra. Výterák, plátky a učebné noty s CD ZADARMO k tomu. Možnosť vyskúšať a zahrať si so samohrajkou. Záruka platí.
Nitra
299 €
Predám nový popruh pre saxofón NEOTECH Soft Harnes
Predám nový nepoužívaný špeciálny popruh, ktorý rovnomerne rozloží celú váhu nástroja. Popruh v obchode stojí 50,- Euro. V dobe keď si mnoho umelcov sťažuje na chronickú bolesť krku, môže dôjsť i k poškodenie krčnej chrbtice. Od tohto problému Vám pomôže patentovaný systém , ktorý rozloží hmotnosť do viacerých bodov. Pošlem poštou na dobierku +3.0,- - je vyrobený z kvalitných plastov s mäkším, širším podložením – plastová, otočná karabína – dĺžka 33 – 44 cm
Žilina
25 €
SOPRÁN SAXAFÓN
in B, zlatý alebo farebný, zahnutý, pre malých začiatočníkov kde je im altka ešte veľká. Profi prevedenei s horným fis. Neuenkirchen Germany Hans G. Možnosť vyskúšať s učiteľom.
Nitra
dohodou
TRUBKA in B
jazztrubka pre začiatočníkov a aj pre pokročilých muzikantov. Komplet s kufrom a nátrubkom. Ventílový olej ZADARMO !! Na prázdniny lacno!
Nitra
119 €
ALT SAXOFÓN
zlatý, s výbornou mechanikou ako na Selmeri, horné fis, novučičký za výbornú cenu - iba 199,-€ !! priamo z fabriky Ho-Chimin značka STARTo. Veľká príležítosť pre mladých začínajúcich a aj pre zabehaných hráčov. Komplet s hubicou, S-kolenom, šnúrou a výterákom.Možnosť vyskúšať.Mám aj kufor lacno na predaj.
Nitra
199 €
FLAUTA PRIEČNA kovová
kovová, pre začiatočníkov, čo skončili na zobcovej flaute. Lacno, iba 99,-€ Komplet s kufríkom. Zahnutá je pre detské krátke ruky. Aj noty s CD na učenie ZADARMO !
Nitra
99 €
Tony Dixon Low D
predám málo používanú írsku plastovú píšťalu low D. Cena je bez poštovného, pozri moje ďalšie inzeráty.
Handlová
50 €
Clarke C
Predám írsku píšťalu Clarke Sweetone C, minimálne používaná. Cena je bez pošty, pozri moje ďalšie inzeráty.
Handlová
4 €
Kerry Optima E
Predám málo používanú hliníkovú, laditeľnú írsku píšťalu, ladená v E. Cena je bez poštovného, pozri aj moje ďalšie inzeráty.
Handlová
40 €
SAXAFÓN-prázdninová akcia
zlatý, pre začiatočníkov a aj pre dobrých muzikantov, horné fis, super mechanika - za dobrý peniaz - iba 199,-€ Originál zabalený vo fólii priamo z fabriky v južnej Kórei Soulking. Môžete prísť vyskúšať ,so zárukou.
Žarnovica
199 €
priečna flauta Lark M 4008
Predám priečnu flautu málo používanú v dobrom stave značky Lark
Senec
60 €
Harmonika Ligna
Ponúkam na predaj harmoniku značky Ligna. Stav -viď foto. Rozmery sú 6x12cm. Cena je 14,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
14,90 €
Flauta
Pre viac informácií napíšte email
Topoľčany
10 €
Zobcová flauta, Alt
Predám altovú zobcovú flautu (F). Kupovaná pred 2 týždňami. Flauta je z ABS plastu. Kožené púzdro. Balenie obsahuje flautu v troch častiach, opierka na palec, čistiaca palička, mazadlo, krytky, tabuľka hmatov (trocha som do nej písal;foto). Dôvod predaja: začal som hrať na priečne flaute. V prípade otázok neváhajte zavolať, alebo napísať SMS.
Martin
10 €
predam - harmonika HOHNER Marine Band
predam - harmonika HOHNER Marine Band, ladenie G, vo velmi dobrom stave, v povodnom obale, cena je 25 eur plus postovne
Bratislava III - Rača
25 €
Predam kridlovku
Predam kridlovku V.F Červeny bolo na nej hrane 2 roky ...velmi kvalitny ton a ladenie
Trenčín
500 €
klarinet
Ponukam stary česky klarinet Amati v dobrom stave,pošlem aj na dobierku
Domaniža
119 €
LESNICA
pre poľovníkov komplet s taškou a nátrubkom. Originál zabalená v kartóne so zárukou
Nitra
65 €
Saxofon
Predám alebo vymenim za tenor saxofón Zaručená kvalita Amati, vyrobené v Českej Republike. V skontrolovanom technickom stave, ľahko sa ozýva v celom rozsahu. Zoštelovaný. Krásny zlatý Lak. Kupovany v čechách od učiteľa konzervatória... V cene je: - saxofón - esíčko - nový popruh na krk - hubica ebonit standard s ligatúrou a krytom - 3 ks nový plátok - pevný kufor, v nepoškodenom stave Vo všeobecnosti nepotrebujú Amati saxofóny takmer žiaden servis, pretože sú z kvalitných materiálov. Na Amati saxofóny sú ľahko dostupné akékoľvek náhradné diely. Mam na predaj s mojej zbierky podaktore hubice na alt saxofon dakomu ešte určite poslúžia. Hubice su vo velmi dobrom stave neni ani jedna odkusana ani nic podobné kazda bola vzdy hrana s podlepkom na zuby..
Zvolen
dohodou