Dychové

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Dychové

Klarinet CB 218
Predám nový klarinet. Nepouživany!! Dôvod predaja - nechcem aby zbytočne ležal v skrini .. Takže ho chcem posunúť do dobrých rúk. Klarinet je CB-218 ROY BENSON. Pridavam k nemu nové drievka. Pri rýchlom jednaní dohoda istá.
Poprad
180 €
Sopránová zobcová flauta AULOS 303AE s príslušenstvom
Zobcová sopránová flauta zn. AULOS 303A-E v pôvodnom originálnom balení. Používaná asi 1 rok. V cene je zahrnutá kniha "Zábavná hra na flautu" a tiež séria kníh ktoré odporúča učiteľ hry na flautu "Škola hry na sopránovou zobcovou flétnu" diel 1-3. Použitý iba 1 diel, ten je mierne poškodený. V cene je tiež kovový stojsn na noty, výškovo nastavitelný.
Bratislava
30 €
Kupim lesnicu
Kúpim lesnicu, aj staršiu, použitú. Priemer ozvučnice okolo 30 cm a viac. Menšiu nie. A bez klapiek. Inzerát je platný kým ho vidíte.
Kechnec
dohodou
Priečna flauta
Je úplne nová, nepoužitá. Priečna flauta: Je vhodná pre začiatočníkov i pokročilých. Má uzatvorené klapky. E mechanika s vysunutou G klapkou Je vyrobená z niklu a celá postriebrená Balenie obsahuje i kufor. Záruka: 24 mesiacov
Bratislava
159 €
B-Trúbka
Je úplne nová, nepoužitá. B - Trúbka : Je vhodná pre začiatočníkov i pokročilých. Je vyrobená z pozlátenej mosadze Ventily sú z nehrdzavejúcej ocele Má lesklú povrchovú úpravu Balenie obsahuje nátrubok a kufor. Záruka: 24 mesiacov
Bratislava
159 €
Alt saxofón
Je úplne nový, nepoužitý. Altový saxafón: Je vhodný pre začiatočníkov i pokročilých. Má mosadzné telo i klapky, nastaviteľnú palcovú opierka, ľahkú odozvú, vyrovnaný zvuk, lesklý lak. Balenie obsahuje hubičku a kufor. Záruka: 24 mesiacov
Bratislava
349 €
Tenor saxofón
Je úplne nový, nepoužitý. Tenorový saxafón: Je vhodný pre začiatočníkov i pokročilých. Má mosadzné telo i klapky, nastaviteľnú palcovú opierka, ľahkú odozvú, vyrovnaný zvuk, lesklý lak. Balenie obsahuje hubičku a kufor. Záruka: 24 mesiacov
Bratislava
489 €
trúbka
Predám trúbky kus zachovále
Martin
10 €
KLARINET B
B-ladenie, francúzsky (Bohm) pre začiatočníkov aj pre pokročilých, komplet s kufríkom, za výbornú cenu len 119,-€ z príležitosti Agrokomplexu v Nitre
Nitra
119 €
MINI SAXAFÓN
maličký saxafón pre hráčov s malou rukou ,zlatý ,B-soprán zahnutý, komplet set s kufrom.Všetko so zárukou,Môžete prísť vyskúšať a rozhodnúť sa.
Nitra
320 €
SAXAFÓN EsAlt
zlatý, s výbornou mechanikou ako na Selmeri, horné fis, novučičký za výbornú cenu - iba 199,-€ !! priamo z fabriky Ho-Chimin značka STARTo. Veľká príležítosť pre mladých začínajúcich a aj pre zabehaných hráčov. Komplet s hubicou, S-kolenom, šnúrou..Možnosť vyskúšania.
Nitra
199 €
SAXAFÓN GLASER GERMANY
Es-alt, profesionálne prevedenie,pekný modrý, horné fis, rýchla mechanika ako Selmer, komplet s kufrom, hubicou, výterákom a plátkami. Možnosť vyskúšať a zahrať si na ňom. Super cena priamo z fabriky len 299,-€ teraz pri teplote -12°C So zárukou !
Nitra
299 €
FLAUTA PRIEČNA kovová
pre začiatočníkov aj s krátkymi rukami, U-nátrubok !!! s kufríkom.
Nitra
119 €
Predám fujaru od majstra...
Vianoce,jubileum sa blížia-hľadáte darček pre oslávenca?Predám peknú fujaru od majstra rezbára s pravého bazového dreva ,pekne cifrovaná-dobrý zvuk,dĺžka 148cm!Neváhajte jeden posledný kus!
Podhradie
100 €
Sopránová, zobcová flauta (30 cm)
Predám zachovalú sopránovú, zobcovú flautu, dlžka 30 cm. Cena 6e + poštovné. Uprednostňujem osobný odber, ale posielam aj na dobierku, a pri dobierke požadujem úhradu poštovného vopred.
Bratislava II - Ružinov
6 €
Predám btrúbku Amati
Predám b trúbku Amato Kraslice vo výbornom stave, po servise, málo používaná.
Žilina
80 €
Indianska flauta
Predam indiansku flautu (quena), je pouzita, orechove drevo cena je 30€.
Vrbové
30 €
BLUE EDITION Alt Saxophon Eb
Alt Saxophon Eb, BLUE EDITION, Žiarivá modro - strieborná.- ................................... Kvalitný Es Alt saxofon, Klasická nemecka značka, Germany" Kategoria: Štandardné (začiatočníci ZUŠ, hobby, pokročilý) ................................ vysoké Fis klapka. super pomer kvality a ceny, mosadzné telo, klapky - koženy polster ľahká odozva, vyrovnaný zvuk, V cene je kufor, hubica, rukavice, vyterák,základný plátok. Kompletne vybavený ALTSAXOFÓN.
Žarnovica
329 €
Alt saxofón, Eb Alt, Zlatý
Kvalitný Es Alt saxofon, Klasická nemecka značka, Germany" Kategoria: Štandardné (začiatočníci ZUŠ, hobby, pokročilý) nové ................................ vysoké Fis klapka. super pomer kvality a ceny, mosadzné telo, klapky - koženy polster ľahká odozva, vyrovnaný zvuk, V cene je kufor, hubica, rukavice, vyterák,základný plátok. Kompletne vybavený ALTSAXOFÓN. nevybalené.
Žarnovica
279 €
1 4 5