Dychové

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Dychové

SAXAFÓN Black
Es-alt čierny so zlatými klapkami, zn. GLASER Neukirchen-Germany, nehraný. Parádny kufor aj na chrbát, hubica, šnúra. Výterák, plátky a učebné noty s CD ZADARMO k tomu. Možnosť vyskúšať a zahrať si so samohrajkou. Záruka platí.
Nitra
299 €
Írska píšťala
Predám málo používanú, laditeľnú, hliníkovú írsku píšťalu s plastovým náustkom Kerry optima v ladení E. 100% stav. Cena je bez poštovného. Pozri aj moje ďalšie inzeráty.
Handlová
39 €
Clarke Sweetone D a C
Predám cínové píšťalky 100% stav, málo používané. Obi dve za 7e. Cena je bez poštovného. Pozri aj moje ďalšie inzeráty.
Handlová
7 €
SAXAFÓN ZLATÝ
Es-alt, plnoklapkový, mechanika ako na Selmeri s horným fis, koplet s príslušenstvom-hubica, plátky, šnúra. Špičková cena iba 199,-€ priamo z fabriky HOCHI-MIN. Značka Startone Germany obvyklá cena na Bazoši od 278,-€ a viac. Posledný kus .
Nitra
199 €
Dychove nastroje
Predam zobcovu flautu v zaujmu ss.
Košice
20 €
LESNICA pre poľovníkov
komplet s taškou a nátrubkom. Originál zabalená v kartóne so zárukou.
Nitra
65 €
Didgeridoo spiral
Predám nové ručne vyrezávané ( handmade) Didgeridoo Spiral, Praktický tvar na prenášanie a hlavne vdaka tomuto tvaru na didgerido vyborný zvuk. Podla požiadaviek viem doladť úpravu povrchu , voskom, lakom alebo danskym olejom. Preferujem osobny odber v BA ( pri osobnom odbere moznost odskúšať a vybrať si z viacero kusov ) Po dohode aj pošlem + poštovné Kontaktovat ma len cez Mail. Na sms nereagujem. Aktuálne do zmazania
Bratislava IV - Karlova Ves
40 €
HOHNER Special 20 C
Predám ústnu harmoniku HOHNER Special 20 C. Použitá asi 2x, potom som to s mojim hudobným (ne)nadaním radšej vzdal. V prípade dobierky uhrádza poštovné kupujúci. Osobný odber Kežmarok/Žilina.
Kežmarok
20 €
Priečna flauta
Je úplne nová, nepoužitá. Priečna flauta: Je vhodná pre začiatočníkov i pokročilých. Má uzatvorené klapky. E mechanika s vysunutou G klapkou Je vyrobená z niklu a celá postriebrená Balenie obsahuje i kufor. Záruka: 24 mesiacov
Bratislava
159 €
B-Trúbka
Je úplne nová, nepoužitá. B - Trúbka : Je vhodná pre začiatočníkov i pokročilých. Je vyrobená z pozlátenej mosadze Ventily sú z nehrdzavejúcej ocele Má lesklú povrchovú úpravu Balenie obsahuje nátrubok a kufor. Záruka: 24 mesiacov
Bratislava
159 €
Alt saxofón
Je úplne nový, nepoužitý. Altový saxafón: Je vhodný pre začiatočníkov i pokročilých. Má mosadzné telo i klapky, nastaviteľnú palcovú opierka, ľahkú odozvú, vyrovnaný zvuk, lesklý lak. Balenie obsahuje hubičku a kufor. Záruka: 24 mesiacov
Bratislava
349 €
Tenor saxofón
Je úplne nový, nepoužitý. Tenorový saxafón: Je vhodný pre začiatočníkov i pokročilých. Má mosadzné telo i klapky, nastaviteľnú palcovú opierka, ľahkú odozvú, vyrovnaný zvuk, lesklý lak. Balenie obsahuje hubičku a kufor. Záruka: 24 mesiacov
Bratislava
489 €
SAXAFÓN Altka
Es-alt, zlatý, plnoklapkový s horným fis, prstoklad skoro ako na Selmeri, plný tón, na svadby a aj pre profíkov. Za špičkovú cenu - iba 199,-€ priamo z fabriky Hua-Soi.. Komplet s príslušenstvom: s-koleno, hubica, šnúra, plátky. Možnosť vyskúšať a ihneď zobrať na akciu. Mám aj čierny saxafón pre hranie na pohrebe.
Nitra
199 €
FLAUTA PRIEČNA kovová
kovová, pre začiatočníkov, čo skončili na zobcovej flaute. Lacno, iba 99,-€ Komplet s kufríkom. Zahnutá je pre detské krátke ruky. Aj noty s CD na učenie ZADARMO !
Nitra
99 €
Hohner - Chromonica 270, harmonika
Ponúkam na predaj harmoniku značky Hohner - Chromonica 270. Stav - viď foto. Rozmery sú 18x3x4cm. Súčasťou je aj púzdro. Cena harmoniky je 68,90€ + poštovné. Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty.
Michalovce
68,90 €
SAXAFÓN STARTONE
celý set, komplet s príslušenstvom - hubica, šnúra, výterák, plátky k tomu sú ZADARMO. So zárukou 24 mesiacov. Cena je mínus 60% z originál ceny, čo je akcia k príležitosti výročia povstania - len 199,-€ Možnosť vyskúšať a zahrať si na tomto kvalitnom zlatom saxíku. Nie pozerať obrázky na internete a písať chválospevy. Posledný kus !!!
Nitra
199 €
SAXAFÓN GLASER GERMANY
Es-alt, profesionálne prevedenie,pekný modrý, horné fis, rýchla mechanika ako Selmer, komplet s kufrom, hubicou, výterákom a plátkami. Možnosť vyskúšať a zahrať si na ňom. Super cena priamo z fabriky len 299,-€ teraz pri teplote -12°C So zárukou !
Nitra
299 €
LESNICA pre poľovníkov
komplet s taškou a nátrubkom. Originál zabalená v kartóne so zárukou
Nitra
65 €
Saxofon Amati Kraslice AAS 23
Predám tento kvalitný nástroj v 100% stave. Jedna sa o nástroj známej podstivej značky AMATI KRASLICE model AAS 23. Nástroj je komplet po GO, prekontrolovanie odborníkom. Je to podstiva Česko-Slovenska výroba. Možno vyskúšať na mieste. Bližšie info na tel. číslo,e-mailom,sms
Dukovce
580 €