Miesto v kapele

16 inzerátov
Klavirista či gitarista
Klavirista či gitarista
Hladam šikovného klaviristu alebo gitaristu . Pre dlhodobú spoluprácu ja sa venujem spevu - pop , RnB a iné . Píšem piesne rôzny žáner aj pre deti aj pop , motivačne a iné .
Senec
dohodou
Buď náš bubeník či klavirista (aj ženy sú vítané)
Buď náš bubeník či klavirista (aj ženy sú vítané)
Muzikanti, ktorí nechcú hrať len jeden špecifický žáner, to majú väčšinou v kapelách ťažké. U nás je to práveže vítané. Do jednej novej, ktorá vznikla pod krídlami dlhoročného divadelníka a muzikálového speváka s vlastnou tvorbou, hľadáme ďalšieho člena so všestranným vkusom. Aktívne skúšanie piesní, práca na zlepšovaní našich schopností i prispievanie vlastnou tvorbou, to všetko nás čaká. Vďaka tomu, že máme medzi sebou človeka zameraného na marketing, dávame dokopy plán, vďaka ktorému sa dozvieme nielen presné dátumy, program a čo mať kedy pripravené, ale budeme mať aj koncerty a nikdy nevieš, z čoho môže niečo vypáliť aj na finančné prilepšenie. :) Niektorí z nás vieme, aké to je ťažké, keď kapela nemá dobrú organizáciu a preto sa mi ozvi. Poskytnem Ti všetky informácie a zašlem Ti aj dostupné ukážky, ktoré zatiaľ z dôvodu zoskupovania nie sú priamo z kapely, ale budeš mať aspoň prehľad. Ak Ti nezdvihnem, niečo riešim, ale dodatočne sa ozvem alebo mi môžeš napísať aj e-mail. S hudobným pozdravom MY
Bratislava
dohodou
Basák hľadá kapelu
Basák hľadá kapelu
Nazdar,hľadám prevažne stoner rockovú/metalovú kapelu...nejaké riadne jak sa vraví grúvi ale prispôsobím sa aj iným štýlom,pokiaľ to nie je metalcore,to bych sa radšej strelil do nohy. (riadne jak sa vraví grúvi sú podmienka) Študujem v TT takže není problém aj tam niečo po riešiť. Vekovo mám 22.
Nové Mesto nad Váhom
dohodou
Hľadá sa spevák do melodickej metalovej kapely
Hľadá sa spevák do melodickej metalovej kapely
Kapela Midnite Träil hľadá schopného speváka s angličtinou na dlhodobú spoluprácu, ktorého hlavným žánrom je heavy metal. Plánujeme tento rok nahrať debutový album, na ktorom už nejaký čas pracujeme. Hľadáme flexibilného človeka, momentálne predovšetkým na štúdiové práce, ktorý je schopný skladať texty a spievať v angličtine a nahrávať spevy v domácom prostredí - toto však nie je podmienka! Skladateľské a inštrumentalistické prednosti sú samozrejme len výhodou. Niekoľko demonahrávok už je k dispozícií ako ukážka pri vážnom záujme. Podmienky na nahrávanie albumu sú zabezpečené, stačí iba nastúpiť na rozbehnutý vlak. Tešíme sa tvorivú spoluprácu.
Rožňava
dohodou
Mladá kapela so skúsenosťami hľadá bubeníka.
Mladá kapela so skúsenosťami hľadá bubeníka.
V banskej bystrici máme dobre ozvučenú skúšobňu s bicími jediný kto chýba je bubeník... máme teda skúsenosti s koncertami, chodíme do súkromných umeleckých škôl. Žáner: rock, metal. (vekový priemer je 17 rokov)
Banská Bystrica
dohodou
Spevák
Spevák
Skúsený spevák hľadá zabehnutú live kapelu. Môže byť aj cover, resp. eventová kapela. V prípade záujmu kontaktujte iba mailom.
Bratislava V - Petržalka
dohodou
Klavirista do rockovej kapely
Klavirista do rockovej kapely
Zdarec. Sme kapela z okolia Popradu. Zameriavame sa spočiatku na komerčné akcie a časom na budovanie vlastnej značky. Finálne plánujeme tvoriť a hrať svoje pesničky v rockovom štýle a predávať vlastné koncerty s vlastnou technikou na slovenskom a českom trhu. Sme v zložení 2x Elektrická gitara, Basová gitara a Bicie. K dokonalosti nám chýba už iba klávesák ktorý by to s nami vedel ťahať a dopĺňal by náš zvuk. Máme okolo 20 rokov, čiže všetci od 15 do 30 ktorí nemáte problém na sebe makať celý život a venovať kapele maximum, ste vítaní. Našim cieľom je vytvoriť čo najlepšiu kapelu akú len stihneme, hrať hlavne pre ľudí, v štýloch aké hrajú napríklad kapely ako sú Red Hot Chili Peppers, Elán, Green Day, Blink182, Gladiátor, Horkýže slíže, Desmod, Para, Off Springs, ZZ Top a podobne. Nehanbi sa nám ozvať. Tvoj prístup prevyšuje tvoju úroveň hrania - aj keď si len začiatočník. Spev je len vítaný, či už spievaš alebo sa len učíš. Máš šancu sa uplatniť a nepresedieť tak život doma s klávesami, ale naplno s aktívnymi ľuďmi. :) Tak neváhaj a zavolaj nám alebo nám napíš! :)
Poprad
dohodou
Predám husle
Predám husle
Predám husle v dobrom stave. K husliam taktiež pridám pavúka,kolofóniu a obal na husle
Nižná
135 €
Hľadáme Basgitaristu do kapely
Hľadáme Basgitaristu do kapely
Ahoj sme kapela Metamorfóza z Bratislavy. Hľadáme k nám zručnejšieho basgitaristu do kapely, ktorý zahrá náročnejšie, melodické basové linky do rýchleho melodického punku. Nižšie máš odkaz na náš YouTube kanál.Pre viac informácii píš na mail.
Bratislava
zadarmo
Kapela hlada bassgitaristu
Kapela hlada bassgitaristu
Bratislavská rocková kapela hľadá bassgitaristu.
Bratislava
zadarmo
Spevák hľadá kapelu alebo hudobníkov na založenie
Spevák hľadá kapelu alebo hudobníkov na založenie
Spevák hľadá kapelu alebo hudobníkov na založenie kapely, zameranú na hranie najmä Rock, pop a slaďákov známych z rádia, prípadne cover verzie známych pesničiek v rockovom štýle. Profi skúšobňu zatiaľ nemám, ale ak bude treba, niečo nájdem. Na začiatok mám priestor pri račianskom mýte.
Bratislava IV - Karlova Ves
dohodou
Kapela Zvolenium
Kapela Zvolenium
Hľadáme gitaristu alebo klavíristu , hráme prevažne vážnu hudbu ktorú si upravujeme napríklad do latino atď....
Zvolen
1 €
Hľadám basgaitaristu
Hľadám basgaitaristu
Hľadám basgitaristu (aj v penzijnom veku) do malého zoskupenia hudobne založených kamarátov pre hranie ako koníček v kapele.
Piešťany
1 €
Hľadám basgitaristu, klávesáka, alebo bubeníka
Hľadám basgitaristu, klávesáka, alebo bubeníka
Gitarista hľadá parťáka/parťákov, ktorí hrajú prevažne jazz (J.Coltrane, M.Davis, C.Brown, W.Montgomery, G.Green) a radi experimentujú. Iba BA. P.S: Nemám skúšobňu.
Bratislava
zadarmo
Skusena spevacka hlada hudobnika/Kapelu na vyjazdy
Skusena spevacka hlada hudobnika/Kapelu na vyjazdy
Zdravim, volam sa Renata ,som skusena spevacka 41 rokov , viac ako 15 rokov s roznymi formaciami unterwegs dua Tria , teraz vo Svajciarsku . hovorim nemecky anglicky.kusok spanielsky . Ciel je pevne duo na CH a DE na plny uvazok ... kratko aj dlhodobe vyjazdy. Hram Keyboard tamburinu a chcem na fest Duo nastupit .siroky repertoar mam , ochotna nastupit ihned
Zahraničie
ponúknite
Hľadám kapelníkov  Košice
Hľadám kapelníkov Košice
Nazdar hľadám muzikantov z Košíc, kachonistu prípadne huslistu no hlavne speváka ( žiadna veda kolo toho, keď si rád spievaš pri ohni a triafaš tóny si práve ten koho potrebujem) na vlastnú tvorbu (prípadne keď máš niečo vlastné s podobným štýlom poskúšame :) ) so slovenskými textami, prípadne nejaké covery hitoviek niesú problém. Predstava akustickej kapely ( ja hrám na gitaru) s vlastným štýlom-beerfolk :D (podobné niečo tvorbe čechomoru, niečo rockovejšie, niečo baladickejšie) proste kapela ćo hrá srdcom a nehrá sa na back street boys. ozvite sa poskúšame, dáme pivo a dačo vymyslíme.
Košice
dohodou