Miesto v kapele

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Miesto v kapele

Ponúkame vyučovacie hodiny profesionálneho spevu!
Učíme klasický i populárny moderný spev a to v slovenčine, v maďarčine v nemčine a v angličtine. Máme vynikajúcu hlasovú techniku spevu a vývoja, stavby, a posadenia hlasu, - Belcanto v klasických i v populárnych moderných žánroch, s 30 ročnou vyučovacou praxou v zahraniči. Naším cieľom je, ihneď po dostavení sa pozitívnych výsledkov našej hlasovo-školiteľskej práce, s každým jedným naším študentom, čo najrýchlejšie naštudovať jeho osobný spevácky piesňový repertoár, vytvoriť jeho vlastné CD, a spolu so všetkými našimi študentami, organizovať naše vlastné vystúpenia. Máme tiež možnosť štúdiového nahrávania nášho naštudovaného repertoáru. Keďže sa tu jedná o hlasovo-staviteľskú prácu, kde sa musia postavit správne základy, všetkých hlasových funkcií, bez akýchkoľvek zlozvykov, a nesprávnych funkcií, radi by sme tiež uvítali totálnych začiatočnikov, ktorí so spevom nemajú absolutne žiadne skúsenosti, ale radi by sa chceli naučiť spievať. Ten najväčši Talent sú toťiž: Veľký záujem, Pevná vôľa, a Láska k spevu a k hudbe. Všetko ostatné sa musí človek naučiť, a k tomu sú práve potrebné znalosti učiteľa, ktoré tu svojou prácou ponúkame a chceli by sme aj naďalej odovzdávať. Samozrejme je u nás aj srdečne vítaný, každý, kto má záujem o spev a spoluprácu s nami. Okrem toho ponúkame tiež vyučovacie hodiny v hre na Gitaru, a hodiny nemeckej (Native) a anglickej konverzácie a správnej nemeckej a anglickej výslovnosti. Pre ďalšie informácie volajte: Sandro Tešime sa na Vaš Kontakt!
Kuraľany
dohodou
Hladam spevacku
Hladam spevacku do duo formacii. Svatby zabavy plesi vitane aj hru na hudobny nastroj napr. sax. klavir.KN NZ a okolie podm. Spev vokáli slovensky. Madarsky. Mam 30 rocnu prax. 14 rokov Mam formáciu duo. Ost osobne sa dohodneme. Ak citis sa nato tak sa ozvi. Len seriozne ponuki prosim.
Komoča
zadarmo
Zabehnutá symfonic metalová kapela hľadá
členku na pozíciu hlavnej speváčky. Podmienkou samozrejme spev, nie nutne operný, sila v hlase výhodou, vystupovanie, energia, chuť makať. Momentálne sme vo fáze chystania materiálu na nový album, takže by si skočila priamo do cyklu. V prípade otázok, záujmu píš na mail, všetko potrebné info poskytneme
Sereď
dohodou
Bubeník
Ahoj , hľadáme niekoho na bicie, kapela hrá prevažne rockové a metalové covery. Skúšobňa je NZ
Nové Zámky
dohodou
Niekto na občasné zahranie si
Čau, našiel by sa niekto v okolí Trebišova alebo Košíc, kto by si len tak niečo zahral? Niečo v štýle punk,grunge,heavy metal,black metal.. proste niečo na odreagovanie. Btw, hrám na gitare.
Trebišov
zadarmo
Hľadáme basgitaristu a klávesáka do Nightwish
Čauko. Hľadáme basgitaristu a klávesáka do rozbiehajúceho sa symfonic metal projektu. Väčšina repertoáru bude pozostávať z Nightwish songov. Ak rád hráš a chceš sa s nami vyblbnúť, tak napíš :)
Bratislava
zadarmo
Hľadáme klávesáka a bubeníka do kapely
Hľadáme do pop/rokovej kapely klávesáka a bubeníka vo veku od 17 - do 30 rokov. Jedná sa o pop/rockovú hudbu, hranie prevažne vlastnej hudobnej tvorby na vystúpeniach. V prípade záujmu, pošlite prosím do emailu nižšie Vašu aktuálnu fotografiu, vek + tel. číslo. Ďakujeme, Tešíme sa na stretnutie
Brezno
dohodou
Bubeník hľadá kapelu
Dobrý deň Mám 15 rokov, hrám na bicích. Hľadám gitaristu a basgitaristu približne v mojom veku, aby sa ku mne pridali a založili sme kapelu (MT a okolie). Bicie aj priestory na skúšanie mám. Ďakujem Michal
Martin
zadarmo
Bubenícke zoskupenie z BA hľadá nových členov
Ahojte hudobníci/hudobníčky! Zabehnuté bratislavské bubenícke zoskupenie MARIBONDO hľadá nových členov do svojich radov... Ak máš v sebe rytmus a chuť sa ku nám pridať, tak neváhaj! Viac informácií o nás, aký štýl a na čom hráme, prípadne kde všade sme už vystupovali si môžeš pozrieť na našej web stránke maribondo.eu. Zároveň sa tam dočítaš, čo by si mal/a spĺňať a ako nás v prípade záujmu kontaktovať. Tešíme sa na Teba! členovia skupiny MARIBONDO
Bratislava II - Ružinov
zadarmo
Speváčka hlada parťáka
Ahojte, som 21 ročné dievča a touto cestou by som si chcela nájsť niekoho kto je šikovný ja hudobne nástroje. Chcela by som s niekym spievať, možno časom posunúť dalej, nahrávku pošlem:)
Trenčín
zadarmo
Hladam spoluhraca gitaristu alebo basgitaristu
Zdravim, chcel by som najst spoluhraca gitaristu alebo basgitaristu na spolocne hranie coverov skupin ako Green day, Blink182, RATM, Offspring a podobne. Zatial viac menej amatérsky raz-dvakrat za tyzden, casom viac, skupina, skusobna atd.. Pre info mám 33 rokov z toho hrám na gitare 7. Bývam v Bratislave-Rači.
Bratislava
zadarmo
Hladame speváka do rockovej kapely
Sme 15 roční chalani zo Žiliny, ktorí nehrajú na nástroje úplne dlhú dobu ale máme v pláne sa zlepšovať a posúvať sa ďalej.. Hľadáme speváka do rockovej kapely od 14 do 17 rokov... máme zloženie 3 chalani (gitarista (na akustike zatiaľ) basak a bubeník)... Napíš!
Žilina
zadarmo
Bubeník
Ak potrebuje niekto doprovod na bicie alebo občasnú spoluprácu napr. heligonkári, harmonikári, prípadne ľudová kapela, bude mi potešením. Vzdialenosť neprekáža.
Topoľčany
dohodou
Hladam clenov kapely bicie basa gitara
Hladam hráčov ktorý by mali záujem robiť SK numetal rapcore. Ak si nad tým niekedy rozmýšľal ozvi sa mi.
Bratislava
888 €
Hladam basgitaru a druhu gitaru
Kapela z Bratislavy hrajúca deathmetal (tažko definovat, proste metal s growlingom a trochu screamom ) hľadá basáka a druhého gitaristu. Treba mať vlastný aparát a ochotu hrať v nižších ladeniach. B, C Sme stále na začiatku, zatiaľ so skúsenosťou jedného odohratého koncertu, donedavna sme hrali rôzne covre predovšetkým od Amon Amarth. A teraz rozbiehame pomaly vlastnú tvorbu Vekovo sme 20-27 rokov , sme 3, spev, gitara bicie, skušobna v Istrocheme
Bratislava III - Vajnory
zadarmo
Hlada sa Bubenik (BA)
Zdravim, hard rockova az metalova kapela hlada bubenika vo vekovom rozmedzi 17 az 23. Chyba nam posledny clen do kapely. Nachadzame sa v Bratislave, cize by bolo najlepsie keby sa najde niekto z BA alebo blizkeho okolia. Tesime sa na teba!
Bratislava
zadarmo
Hľadá sa gitarista
Ahojte, hľadáme doprovodného gitaristu do rozbehnutej kapely. Naša kapela má korene v emo štýle hudby, no momentálne hráme (povedzme) alternatívny metal. V budúcnosti by sme chceli troška experimentovať a dať do našej hudby aj popové prvky. Ak máš skúsenosti je to výhoda, ale možeš byť aj začiatočník. Dôležité je aby si vedel dobre hrať. Hľadáme gitaristu, čo má rád túto hudbu a ktorého by bavil a napĺňal tento žáner. Ak ťa toto základné info zaujalo, tak napíš mail a môžeme sa dohodnúť ako ďalej. Tešíme sa! :)
Nitra
dohodou
Hľadáme spevákov do aktívneho zboru vselé piesne
Mužský zbor, interpretuje veselé piesne. Pravidelné vystúpenia výborný kolektív. Vystupuje sa v unifomách ( nie vojenských). Koncerty sprevádzané historickým komentárom. Ak rád spievaš a doposiaľ si nevystupoval, môžeš sa zaradiť do kolektívu ak si z Banskej Bystrice a okolia. Za vyskúšanie nič nedáš-nevyberáme,berieme.
Banská Bystrica
zadarmo
Speváčka/hľadá kapelu
Hľadám zdatné hudobné teleso milujúce a pohybujúce sa v žánri židovský/balkánsky klezmer, cigánske rytmy, temperamentná, farebná melodika a zvukovosť.(nástroje napr.klarinet, harmonika, husle, kontrabas, gitara, perkusie). Spievala som kedysi jazz.
Bratislava
dohodou
0 1