Miesto v kapele

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Miesto v kapele

Kapela hľadá basgitaristu
Hľadáme basgitaristu do začínajúcej kapely. Priestory na skúšanie máme (MT a okolie). Štýl tvrdší rock.
Martin
zadarmo
hľadá sa basák a bubeník
Zdravím, dvaja gitaristi hľadajú basáka a bubeníka. Hráme covery skupín ako Green day, Blink182, Offspring a podobne. Zatiaľ viac-menej amatérsky raz-dvakrát za týždeň. Hudbe sa venujeme ako hobby avšak ambície do budúcna máme veľké. Skúšobňa by bola v Bratislave-Novom meste.
Bratislava
zadarmo
Hľadá sa spevák a gitarista
15 roční chalani hľadajú speváka a gitaristu do alternatívnej rockovej kapely. Sme zloženie traja chalani (basa, bicie, gitara). Priestory na skúšanie máme, avšak aparatúru treba mať svoju. ak máš záujem napíš!
Žilina
zadarmo
Hľadá sa spevák a basgitarista
Hľadáme mladého speváka a basgitaristu do začínajúcej kapely, ktorá pozostáva z bubeníka a dvoch gitaristov s niekoľkoročnými skúsenosťami. Snažíme sa o vlastnú tvorbu a preferujeme žánre ako sú rock, hard rock, metal, atď. Hudbe sa zatiaľ venujeme ako hobby, avšak ambície do budúcna máme veľké. Nehľadáme nutne profesionála, ale mladého sebavedomého a komunikatívneho hudobníka, pre ktorého je hudba vášňou. Ak si z Košického kraja (alebo nemáš problém dochádzať) a daný opis ťa vystihuje, neváhaj a kontaktuj ma. Najlepšie cez e-mail.
Košice
zadarmo
Hľadáme bubeníka
Sme začínajúca kapela vo veku od 16-18 rokov. No chýba nám bubeník. Na žánri by sme sa určite dohodli. Neváhaj, a kontaktuj ma.
Košice
zadarmo
Girl band
Hľadám dievčatá do kapely ktoré obľubujú rockovú/metalovú hudbu a chaos. Je jedno či vieš hrať/spievať alebo nie. Hlavne aby sme mali nejaký smer a zápal.
Košice
zadarmo
Gitarista hľadá parťákov
Gitarista hľadá duchom-prítomných, ktorí majú radi jazz (Coltrane, Davis, Brown, Green) a radi experimentujú. Nehľadám profesionálov. Iba BA.
Bratislava
zadarmo
Hladam spevacku
Hladam spevacku do duo formacii. Svatby zabavy plesi vitane aj hru na hudobny nastroj napr. sax. klavir.KN NZ a okolie podm. Spev vokáli slovensky. Madarsky. Mam 30 rocnu prax. 14 rokov Mam formáciu duo. Ost osobne sa dohodneme. Ak citis sa nato tak sa ozvi. Len seriozne ponuki prosim.
Komoča
zadarmo
Zabehnutá symfonic metalová kapela hľadá
členku na pozíciu hlavnej speváčky. Podmienkou samozrejme spev, nie nutne operný, sila v hlase výhodou, vystupovanie, energia, chuť makať. Momentálne sme vo fáze chystania materiálu na nový album, takže by si skočila priamo do cyklu. V prípade otázok, záujmu píš na mail, všetko potrebné info poskytneme
Sereď
dohodou
Bubeník
Ahoj , hľadáme niekoho na bicie, kapela hrá prevažne rockové a metalové covery. Skúšobňa je NZ
Nové Zámky
dohodou
Hľadáme basgitaristu a klávesáka do Nightwish
Čauko. Hľadáme basgitaristu a klávesáka do rozbiehajúceho sa symfonic metal projektu. Väčšina repertoáru bude pozostávať z Nightwish songov. Ak rád hráš a chceš sa s nami vyblbnúť, tak napíš :)
Bratislava
zadarmo
Hľadáme klávesáka a bubeníka do kapely
Hľadáme do pop/rokovej kapely klávesáka a bubeníka vo veku od 17 - do 30 rokov. Jedná sa o pop/rockovú hudbu, hranie prevažne vlastnej hudobnej tvorby na vystúpeniach. V prípade záujmu, pošlite prosím do emailu nižšie Vašu aktuálnu fotografiu, vek + tel. číslo. Ďakujeme, Tešíme sa na stretnutie
Brezno
dohodou
Bubeník hľadá kapelu
Dobrý deň Mám 15 rokov, hrám na bicích. Hľadám gitaristu a basgitaristu približne v mojom veku, aby sa ku mne pridali a založili sme kapelu (MT a okolie). Bicie aj priestory na skúšanie mám. Ďakujem Michal
Martin
zadarmo
Bubenícke zoskupenie z BA hľadá nových členov
Ahojte hudobníci/hudobníčky! Zabehnuté bratislavské bubenícke zoskupenie MARIBONDO hľadá nových členov do svojich radov... Ak máš v sebe rytmus a chuť sa ku nám pridať, tak neváhaj! Viac informácií o nás, aký štýl a na čom hráme, prípadne kde všade sme už vystupovali si môžeš pozrieť na našej web stránke maribondo.eu. Zároveň sa tam dočítaš, čo by si mal/a spĺňať a ako nás v prípade záujmu kontaktovať. Tešíme sa na Teba! členovia skupiny MARIBONDO
Bratislava II - Ružinov
zadarmo
Speváčka hlada parťáka
Ahojte, som 21 ročné dievča a touto cestou by som si chcela nájsť niekoho kto je šikovný ja hudobne nástroje. Chcela by som s niekym spievať, možno časom posunúť dalej, nahrávku pošlem:)
Trenčín
zadarmo
Bubeník
Ak potrebuje niekto doprovod na bicie alebo občasnú spoluprácu napr. heligonkári, harmonikári, prípadne ľudová kapela, bude mi potešením. Vzdialenosť neprekáža.
Topoľčany
dohodou
Hladam clenov kapely bicie basa gitara
Hladam hráčov ktorý by mali záujem robiť SK numetal rapcore. Ak si nad tým niekedy rozmýšľal ozvi sa mi.
Bratislava
888 €
Hladam basgitaru a druhu gitaru
Kapela z Bratislavy hrajúca deathmetal (tažko definovat, proste metal s growlingom a trochu screamom ) hľadá basáka a druhého gitaristu. Treba mať vlastný aparát a ochotu hrať v nižších ladeniach. B, C Sme stále na začiatku, zatiaľ so skúsenosťou jedného odohratého koncertu, donedavna sme hrali rôzne covre predovšetkým od Amon Amarth. A teraz rozbiehame pomaly vlastnú tvorbu Vekovo sme 20-27 rokov , sme 3, spev, gitara bicie, skušobna v Istrocheme
Bratislava III - Vajnory
zadarmo
Spevák hľadá kapelu alebo hudobníkov na založenie
Spevák hľadá kapelu alebo hudobníkov na založenie kapely, zameranú na hranie najmä Rock, pop a slaďákov známych z rádia, prípadne cover verzie známych pesničiek v rockovom štýle. Profi skúšobňu zatiaľ nemám, ale ak bude treba, niečo nájdem. Na začiatok mám priestor pri račianskom mýte.
Bratislava IV - Karlova Ves
zadarmo
0 1