Sláčikové nástroje

Tomuto filtru nevyhovujú
žiadne inzeráty

Pozrite si najnovšie inzeráty z kategórie Sláčikové nástroje

drevené husle Gewa HW komplet 4/4
Predná doska masívna smreková, zadná doska, luby a krk-javor. Svetločervenohnedé, sláčik-drevo brazil, ľahké čierne púzdro, kde vo vnútri môžete uložiť husle, 2x sláčiky a jedna menšia priehradka. Vonkajšok púzdra je čierny s púzdrom na noty a taktiež s nastaviteľným popruhom. Husle: husle s kobylkou, 4 strunami a podbradníkom, sú nové. Predávam z dôvodu :nevyužitia Pôvodná cena: 150€ Predám za: 109€(púzdro zdarma) odosielam hneď po dohode
Prešov
109 €
husle 1/2 Valencia
ako nové,púzdro,slák,kolofonia
Nové Zámky
90 €
husle celé Leonardo
nové,púzdro,slák,kolofonia
Nové Zámky
90 €
Detské husle
Detské husle s puzdrom. Potrebné opraviť sláčik.
Harichovce
dohodou
4/4 violončelo
4/4 Violoncelo masovej výroby + nový slák + kalofonia + nepremokavé polstrované puzdro (úložný priestor na slák, predné vrecko, zadný vak na noty. Vhodné pre začiatočníkov až stredne pokročilých. Pekný masívny zvuk, je v kvalitnom stave.
Bratislava
500 €
Husle Valencia V160 4/4
Predám husle značky Valencia plnej veľkosti. Set obsahuje samotné husle, sláčik, pevné puzdro a dve kolofónie. Boli používané zhruba 5 mesiacov, nenesú žiadne známky poškodenia. Hrala som na ne veľmi málo, takže sú v podstate ako nové. Všetky struny sú vymenené za novšie. Na krku je nalepená pomôcka pre začiatočníkov, ale jednoducho sa dá odstrániť. Hrajú veľmi pekne, odporúčam začiatočníkom. Posielam dobierkou, poštovné nezapočítavam. Pre viac info píšte na môj email. Inzerát je platný do vymazania.
Vranov nad Topľou
80 €
Predám husle 3/4 Cremona Luby
Predám husle 3/4 Cremona Luby - originálny štítok 1957. Veľmi zachovalý stav. Žiadna Čína - poctivý český nástroj pripravený na hranie.
Považská Bystrica
267 €
3/4 staré husle celá zadná doska
Predám výnimočne zachovalé 3/4 staré husle. Majú zadnú dosku z jedného kusa a vynikajúci zvuk. Nastavené u husliara. Pripravená na hranie - viď fotky.
Považská Bystrica
470 €
Predám staré husle
Predám staré husle po odbornej prehliadke a nastavení u husliara. Pripravené na hranie. Silný tón. Predávam aj so starým púzdrom.
Považská Bystrica
350 €
Staré zachovalé 1/2 husle
Predám staré zachovalé husle - veľkosť 1/2 s púzdrom. Boli u husliara - nový struník aj kobylka Teller. Pripravené na hranie.
Považská Bystrica
320 €
Staré husle 2 štítky
Predám husle s dvomi štítkami -Georg Krywalski Teschen 1911, a Antonius Stradiuarius Cremonensis.... vo vnútri a nápisom - Concert Violin Straduari s púzdrom. Stav ako na fotkách - dal som opraviť husliarovi.
Považská Bystrica
450 €
Nová Viola 4/4 (39cm)
Predám úplne novú nepouživanú violu. Veľkosť 4/4, 15,5 (39cm). K Viole je aj sláčik, púzdro, kolofónia a ramenné popruhy. Viola je vhodná pre začiatočníka. Pošlem aj na dobierku. Na cene sa vieme dohodnúť. Ak vám nezodvihnem napíšte mi do správy, že máte záujem a ja sa vám ozvem.
Veľký Krtíš
190 €
Huslový set ( husle veľkostí 1/8, 1/4, 1/2, 3/4 a
Všetky sety sú úplne nové, nepoužité. Huslový set: Predná doska - masivny smrek Boky a zadná doska - masívny javor Krk - javor Kobylka - javor Set obsahuje husličky, slák, kolofóniu a púzdro. Sú vhodné pre začiatočníkov. Záruka: 24 mesiacov
Bratislava
99 €
Kontrabas
Je úplne nový, nepoužívaný. Akustický kontrabas s 3/4 veľkosťou značky Valencia, nemeckou slučkou a skoseným hmatníkom. Telo nástroja aj krk sú vyrobené z preglejky, hmatník zo začierneného javora. Kontrabas je osadený mosadzným bodcom s ladiacou mechanikou Metal Fine Tune. Súčasťou balenia je aj ochranný obal, slák a kolofónia. Farebné prevedenie Natural. Je vhodný pre začiatočníkov. Záruka: 24 mesiacov
Bratislava
799 €
Predam 4/4 stare husle cena 300
Predam stare husle ktore su oznacene ako mathias thir cena je 300 eur dasa este nieco dohodnut na cene .dlzka husli 35.7 menzura je 19.5
Kecerovce
dohodou
HUSLE 4/4
aj s kufrom a sláčikom, 4 dolaďovače a kolofónia. Pre začiatočníka so zárukou a možnosťou vyskúšania.
Nitra
89 €
Husle 4/4
Predam celé husle. Este nepouzivane. V cene je zahrnuta kalafuna, slacik, pavuk aj puzdro :)
Banka
99 €
predam
predam nove cele 4/4 husle, so slakom, kolofoniou, novym puzdrom a novym modernym pavukom. Cena spolu za vsetko 123- euro.
Piešťany
123 €
Predam slak na cele husle
Predam novy slak na cele husle za 23 euro, pevna cena
Piešťany
23 €
-1