Jules Verne, Ondřej Neff: Tajuplný ostrov + DARČEK
Predám novú knihu Jules Verne a Ondřej Neff - Tajuplný ostrov, vydaný vo vydavateľstve Albatros v roku 2014. Publikácia obsahuje 244 strán, doplňujú ju kresby Zdenka Buriana. Cena 7 € + poštovné. Zároveň prikladám darček v podobe bezplatnej publikácie Julesa Verneho - Honba za meteorom, vydanú knižnou edíciou SME. Inzerát platný do zmazania.
Kežmarok
7 €
CD s rozmanitou hudbou
Predám rôzne CD s rozmanitou hudbou. Napr. z festivalu Pohoda, CD dychovky, rozprávky. Cena 1,50 €/ks. Inzerát je platný do zmazania.
Kežmarok
1,50 €
CD Fragile - Vianoce I.
Predám CD skupiny Fragile - Vianoce I. Cena 4 € + poštovné. Inzerát je platný do zmazania.
Kežmarok
4 €
CD Pavol Hammel a Prúdy
Predám nepoužívané CD Pavla Hammela a skupiny Prúdy. Súčasťou obalu sú texty piesní. Cena 3 € + poštovné. Inzerát je platný do zmazania.
Kežmarok
3 €
DVD s filmami
Predáv DVD s nasledovnými filmami: - Múmia sa vracia - Princezná nevesta - Horem pádem Cena 1,50€/ks Inzerát je platný do zmazania.
Kežmarok
1,50 €
Statív Hama Star 61
Predám prakticky nepoužívaný (využil som ho dvakrát, ale iba doma na skúšku) statív Hama Star 61. Statív je určený pre foto aj video, disponuje vodováhou. Súčasťou je pôvodná papierová krabica aj ochranné puzdro. Cena 16 € + poštovné. Inzerát je platná do zmazania.
Kežmarok
16 €
DVD s náboženskou tématikou
Predám DVD s náboženskými filmami a pesničkami. K dispozícii sú tieto filmy: - Don Gnocchi - Anjel detí - Raul Julia Romero - Don Bosco - Kardinál Jozef Tomko - Poltón - videá gospelovej hudby Cena 5€/ks + poštovné. DVD v papierových obaloch sú za 1,50 €/ks Inzerát je platný do zmazania.
Kežmarok
5 €
Peračník
Predám čierny peračník, potiahnutý tenkou (zrejme umelou) kožou. Vo vnútri sú tri úchytky na perá, ceruzky... Peračník bol používaný, ale je v zachovalom stave. Rormery 19x6x2,5 cm. Cena 2 € + poštovné. Inzerát je platný do zmazania.
Kežmarok
2 €
Ukrajinské bankovky
Predám ukrajinské obehové bankovky v hodnote 1, 2 a 5 hrivien. Cena za všetky dokopy 5 € + poštovné. V prípade záujmu len nejakej vybranej bankovky je možná dohoda. Inzerát je platný do zmazania.
Kežmarok
5 €
0€ bankovka Žiarska chata
Predám 0 € bankovku ŽIARSKA CHATA s číslom EEDD 007604 za 3,50 € + poštovné. Inzerát je platný do zmazania...
Kežmarok
3,50 €
0€ bankovka Dominik Skutezky
Predám 0 € bankovku DOMINIK SKUTEZKY s číslom 005136 za 3,50 € + poštovné. Inzerát je platný do zmazania...
Kežmarok
3,50 €
Kryt na Motorolu Moto G8 Power
Predám nový a nepoužívaný priehľadný plastový kryt na mobil Motorola Moto G8 Power - TPU, mäkký, výrezy na konektory a tlačidlá, kompatibilný s bezdrôtovým dobíjaním. Puzdro sa nachádza v pôvodnom ochrannom obale. Cena 3 € + poštovné. Inzerát je platný do zmazania.
Kežmarok
3 €
Kožené puzdro na mobil - Red Ant
Predám originálne nepoužívané čierne kožené puzdro na mobil (Red Ant). Jeho rozmer sú 16 x 9,2 cm. Puzdro je vhodné pre mobily do veľkosti rozmerov 7 x 13 x 1,2 cm. Puzdro sa uzatvára vyťahovacím ramienkom na suchý zips. Cena je 3,50 € + poštovné.
Kežmarok
3,50 €
Poštové známky Slovensko, Európa, iné
Ponúkam na predaj/výmenu poštové známky Slovenskej republiky (Sk, €), povojnového Československa či súčasnej Českej republiky. K dispozícii mám tiež známky štátov KANADA, POĽSKO, NEMECKO, VEĽKÁ BRITÁNIA. Známky sú originálne, pochádzajú z doručenej pošty. K objednávke treba prirátať poštovné.
Kežmarok
dohodou
Lev N. Tolstoj Anna Kareninová (I. diel)
Ponúkam na predaj I. diel Anny Kareninovej od Leva N. Tolstoja. Kniha bola vydaná v edície SME v roku 2005. Publikácia má 395 strán. Cena je 2,50 € + poštovné. Inzerát je platný až do jeho zmazania.
Kežmarok
2,50 €
Kresťan v službe novej evanjelizácie
Predám knihu Kresťan v službe novej evanjelizácie od Štefana Sečku (bývalý spišský diecézny biskup) a Pavla Janáča. Obsahuje 226 strán, obohatené o obrazovú a biblickú prílohu na pozlátených stranách. Publikáciu vydal rím.-kat. biskupský úrad v Spišskej Kapitule v roku 2012. ISBN 978-80-971013-9-8 .. Cena 5 € + poštovné. Inzerát je platný až do jeho zmazania.
Kežmarok
5 €
Kostoly a kaplnky hlavného mesta SSR Bratislavy
Ponúkam na predaj knihu Kostoly a kaplnky hlavného mesta SSR Bratislavy (viac bibliografických údajov na fotke v galérii, takisto ukážky z vnútra publikácie). Predajná cena je 2,50 € + poštovné. Inzerát je platný až do jeho zmazania.
Kežmarok
2,50 €
Die Chroniken der frühen Neuzeit aus der Zips
Predám publikáciu Die Chroniken der frühen Neuzeit aus der Zips, Levoča 2013, písaná v nemeckom jazyku. Cena je 4 € + poštovné. Inzerát je platný až do jeho zmazania.
Kežmarok
4 €
Dejiny kežmarskej Štátnej ľudovej školy 1911-1948
Predám publikáciu Dejiny kežmarskej Štátnej ľudovej školy 1911 – 1948, vydanú v Kežmarku vo vydavateľstve JADRO, 2018, 224 s., obsahuje 150 čiernobielych fotografií. ISBN 978-80-89426-49-2. Cena 5 € + poštovné... V prípade záujmu z Kežmarku (resp. veľmi blízkeho okolia) možný osobný odber/dodanie.
Kežmarok
5 €