Nemecko - skladník - vykládka kamiónov
Ponúkame prácu v sklade: vykládka kamiónov – jednoduchá práca - vhodná pre jednotlivcov, ale aj pre partie. Ubytovanie je hradené V PLNEJ VÝŠKE. Výhoda práce: je celoročná a turnusová! K dispozícii je viac prevádzok v Nemecku. Mzda: 1800 - 2000 € (v čistom) Od uchádzačov vyžadujeme: * skúsenosť s prácou na VZV/NZV NIE JE podmienkou, * VÝHODOU je auto/vodičský preukaz. * nevyžadujeme znalosť cudzieho jazyka. Náplň práce: * vykládka kamiónov, * práca na elektrických vozíkoch a iné pozície. Našim zamestnancom ponúkame: * ubytovanie je ZADARMO počas celého výkonu práce, * preukaz VZV/NZV, * príspevok na cestu, * príspevok na stravu, * možnosť záloh, * príspevok za využívanie vlastného auta.
Ostatné krajiny
2 000 €
Nemecko - sklad s potravinami
Ponúkame prácu v sklade s potravinami. Práca je vhodná aj pre páry. Lokalita: južné Nemecko. Mzda: * 1900 – 2100 € (v čistom) + bonusy * príplatok za prácu v mrazničke, * príplatok za nočné zmeny, * príplatok za nadčasy. Náplň práce: * práca v suchom sklade, v mrazničke a v chladničke, * práca so skenerom, ale aj s VZV, * 3-zmenná prevádzka (denné-popoludňajšie-nočné zmeny). Od uchádzačov vyžadujeme: * VÝHODOU je auto/vodičský preukaz, * VÝHODOU je preukaz na VZV, Našim zamestnancom ponúkame: * príspevok na ubytovanie za každý odpracovaný deň, * týždenné zálohy, * turnusová práca, * príspevok na cestu, * príspevok za využívanie vlastného auta, * vrátenie dane z Nemecka.
Ostatné krajiny
2 100 €
Rakúsko - mäsiar
Ponúkame prácu pre mäsiarov: rozrábka/porážka. Práca je len pre vyučených mäsiarov, alebo pre mäsiarov s praxou! - príjem: 2300 € – 2600 € (v čistom/mes.) Benefity: - pracuje sa PO – PIA (voľné víkendy), - ubytovanie, ktoré je zabezpečené na bytoch zamestnávateľa a je bezplatné! (15 min. peši od práce), - NEVYŽADUJEME znalosť nemčiny. !!! PRÁCA JE BEZ POPLATKOV !!! Opatrenia na prevádzke: - Dezinfekcia pracoviska a príslušných priestorov prebieha každý deň; - Pred vstupom na prevádzku sa vykonáva meranie teploty a dezinfekcia rúk. Nástup je možný ihneď.
Ostatné krajiny
2 500 €
Nemecko - sklad s nábytkom a bytovými doplnkami
Ponúkame prácu v sklade - vhodná pre jednotlivcov, ale aj pre partie. Ubytovanie je hradené V PLNEJ VÝŠKE. Výhoda práce: je celoročná a turnusová! K dispozícii je viac prevádzok v Nemecku. Mzda: 1600 - 1800 € (v čistom) Od uchádzačov vyžadujeme: * skúsenosť s prácou na VZV/NZV NIE JE podmienkou, * VÝHODOU je auto/vodičský preukaz. Náplň práce: * picking/pick-by-voice, * uskladňovanie tovaru, * vykládka kamiónov, * práca na elektrických vozíkoch a iné pozície. Našim zamestnancom ponúkame: * ubytovanie je ZADARMO počas celého výkonu práce, * preukaz VZV/NZV, * príspevok na cestu, * príspevok na stravu, * možnosť záloh, * príspevok za využívanie vlastného auta.
Ostatné krajiny
1 800 €
Nemecko - práca v čistiarni bielizne
Ponúkame prácu v čistiarni bielizne v Nemecku. Práca je vhodná pre páry. Lokalita: západné Nemecko. Mzda: 1600 – 1800 € (v čistom) + bonusy. Našim zamestnancom ponúkame: * príspevok na ubytovanie za každý odpracovaný deň, * štvrťročný bonus 0,65€ netto za každú odpracovanú hodinu, * vrátenie dane z Nemecka, * možnosť pracovať aj v sobotu, * príspevok na cestu, * príspevok za využívanie vlastného auta, * týždenné zálohy, * turnusová práca. Náplň práce: * práca pri obsluhe automatizovaných pracích a žehliacich strojov, * ukladanie a triedenie bielizne. Od uchádzačov vyžadujeme: * VÝHODOU je auto/vodičský preukaz.
Ostatné krajiny
1 800 €
Nemecko - výroba a spracovanie mäsových výrobkov
Ponúkame prácu vo výrobe a pri spracovaní mäsových výrobkov. Práca je vhodná aj pre páry. Lokalita: severné Nemecko Mzda: 1600 – 1800 € (v čistom) + bonusy Našim zamestnancom ponúkame: * príspevok na ubytovanie za každý odpracovaný deň, * štvrťročný bonus 0,65€ netto za každú odpracovanú hodinu, * vrátenie dane z Nemecka, * príspevok na cestu, * príspevok za využívanie vlastného auta, * týždenné zálohy, * turnusová práca, * pitný režim na prevádzke. Náplň práce: * produkcia: výroba mäsových výrobkov pomocou strojov * balička: delenie a balenie koncových výrobkov Od uchádzačov vyžadujeme: * VÝHODOU je auto/vodičský preukaz.
Ostatné krajiny
1 800 €
Nemecko - sklad so zmiešaným tovarom
Ponúkame prácu v sklade so zmiešaným tovarom. Práca je vhodná aj pre páry. Lokalita: severné Nemecko. Mzda: * 1700 – 1900 € (v čistom) + bonusy * príplatok za prácu v mrazničke, * po 9. mesiacoch je hodinová sadzba zvýšená na 14 – 16 € brutto + príplatky. Náplň práce: * práca v suchom sklade, v mrazničke a v chladničke, * práca so skenerom, ale aj s VZV, * 3-zmenná prevádzka. Našim zamestnancom ponúkame: * príspevok na ubytovanie za každý odpracovaný deň, * štvrťročný bonus 0,65€ netto za každú odpracovanú hodinu, * príspevok na cestu, * príspevok za využívanie vlastného auta, * vrátenie dane z Nemecka, * týždenné zálohy, * možnosť stravovať sa na prevádzke, * turnusovú práca. Od uchádzačov vyžadujeme: * VÝHODOU je auto/vodičský preukaz, * VÝHODOU je preukaz na VZV.
Ostatné krajiny
1 900 €
Rakúsko - pomocník v mäsopriemysle
Ponúkame prácu pre pomocníkov v mäsopriemysle (nie je potrebná prax). Nástup je možný ihneď Benefity: * pracuje sa len cez týždeň: PO – PIA (voľné víkendy), * ubytovanie ZDARMA počas celého výkonu práce, * NEVYŽADUJEME znalosť nemčiny. Mzda: 1600 - 1800 € (v čistom) Pomocník: Na prevádzke vás pridelia na rôzne pozície: - umývanie debničiek (30 - 40 kg), - práca na baličke, - pomocné práce s nožom, - práca na vákuume, - vykládka kamiónu, - manipulácia so surovým mäsom.
Ostatné krajiny
1 800 €
Rakúsko - výroba plastových dielov (nemčina B1)
Ponúkame prácu vo výrobe plastových dielov. Práca je vhodná aj pre páry. Lokalita: horné Rakúsko. Mzda: 1600 – 1800 € (v čistom) + bonusy. Uchádzačom ponúkame: * štvrťročný bonus 0,65€ netto za každú odpracovanú hodinu, * celozávodné voľno 2x v roku (v lete a počas Vianoc), * príspevok na ubytovanie za každý odpracovaný deň, * príspevok za využívanie vlastného auta, * slovenské prídavky na dieťa, * týždenné zálohy, * 13. a 14. plat (nárok po odpracovaní min. 5 mesiacov). Náplň práce: - práca pri obsluhe automatizovaných strojov, - kontrola vyrobených produktov, - trojzmenná prevádzka. Od uchádzačov vyžadujeme: * znalosť nemčiny na úrovni aspoň B1 (komunikatívna).
Ostatné krajiny
1 800 €