Predaj trojpodlažného RD Banka
Ponúkame na predaj trojpodlažný rodinný dom v obci Banka. Nachádza sa na Topoľčianskej ceste v blízkosti liečebných kúpeľov Piešťany, s dobrou dostupnosťou na diaľničný obchvat, s parkovaním vo dvore. Je čiastočne podpivničený. Na každom poschodí je samostatná bytová jednotka. Bol postavený v r.1964, 2.NP v r.1985 a 3.NP v r.1995. Dom je čiastočne rekonštruovaný, napojený na všetky inžinierske siete. Samostatné bytové jednotky sú vhodné na prenájom. Dispozičné riešenie domu: Suterén: vstupná chodba, 1 izba, technická miestnosť, kuchyňka, WC. 1.NP: predsieň, 3 izby, kuchyňa, kúpelňa, WC, vstupná chodba do pivnice a do samostanej bytovej jednotky (1 izba, kúpelňa, WC)- vstup aj z dvora. 2.NP: vstup z dvora: predsieň, 3 izby, kuchyňa so špajzou, kúpelňa, WC, balkón. 3.NP: vstup cez vonkajšie schodisko: vstupná hala a kuchyňa, 4 izby, 2x kúpelňa s WC. Na pozemku stojí samostatná budova s 2 bytovými jednotkami. Každá pozostáva z 2 izieb a kúpelne. Pozemok je svahovitý,  celková výmera je 1122m2.
Banka
320 000 €
Predaj pozemku Krakovany
Ponúkame Vám na predaj pozemok v intraviláne obce Krakovany. Pozemok o výmere 585m2, sa nachádza na rohu ulíc Južnej a Strážovskej, je rovinatý, neoplotený, slnečný. Má možnosť napojenia na IS. Rozmery pozemku cca:8,4m x 68m.
Krakovany
32 000 €
Predaj staršieho domu Piešťany
Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave, v lokalite Floreát, v meste Piešťany. Dom, kolaudovaný v roku 1956, pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, dvoch izieb, kúpeľne, WC a špajze. Je čiastočne podpivničený, okná sú pôvodné, izbách sú parkety, v kuchyni linoleum, ostatná podlaha je teraso. Zastavaná plocha je 100m2. Krov je zachovalý, strešná krytina potrebuje výmenu. Výhodou nehnuteľnosti je tichá lokalita v blízkosti centra mesta.
Piešťany
180 000 €
Predaj bytu Vrbové a garáže
Ponúkame na predaj 4 izbový byt a garáž v širšom centre mesta Vrbové. Byt o výmere 95m2 pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, obývacej izby, spálne, dvoch izieb, kúpelne, WC, komory, balkóna o výmere 5m2 a pivnice. Súčasťou vybavenia vstupnej chodby a izieb sú vstavané skrine, dve izby sú klimatizované, kuchyňa má novú kuchynskú linku so zabudovanými spotrebičmi, v celom byte sú plastové okná s vnútornými žalúziami. Nachádza sa na 6. poschodí, bytový dom je po rekonštrukcii, zateplený, s novým výťahom. Garáž sa nachádza cca 50m od bytu.
Vrbové
129 900 €
Luxusná rozostavaná rezidencia v Lúke, okres Nové Mesto nad Váhom.
Ponúkame na predaj luxusnú rozostavanú rezidenciu v obci Lúka, okres Nové Mesto nad Váhom. K objektu patrí pozemok v rozlohe 1760 m2 na ktorom sa nachádza hobby domček s pivnicou, gril, altánok, jazierko, vonkajší bazén. Dispozičné riešenie rezidencie: prízemie (3 izby, kuchyňa, 2x WC, 1x kúpeľňa, sklad), mezonet č.1 ( 3 izby, kuchyňa, 2xWC, 2x kúpeľňa), mezonet č.2 ( 3 izby, kuchyňa, 2xWC, 2x kúpeľňa), vnútorný bazén, sauna. Materiály použité na stavbu objektu: kameň, sturodur, protherm, beton. Všetky IS, ČOV. Prístupová cesta – miestna asfaltová komunikácia. Cena: 350 000 €. Pri serióznom a rýchlom jednaní dohoda možná. V kúpnej cene sú zahrnuté úkony : a) kompletné právne poradenstvo a servis b) obhliadka nehnuteľností maklérom sprostredkovateľa c) inzercia a reklama nehnuteľností na vývesných tabuliach, v tlači, v realitných časopisoch a internetových stránkach d) poradenstvo a aktívna pomoc pri vybavovaní hypotekárneho úveru alebo iného druhu financovania e) vyhotovenie výpisu z listu vlastníctva a kópie z katastrálnej mapy, f) vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností g) náklady spojené s overovaním podpisov na kúpnych zmluvách a poplatkov na Okresnom úrade, katastrálnom odbore
Lúka
350 000 €
Priemyselný areál v Piešťanoch
Ponúkame Vám na predaj priemyselný areál nachádzajúci sa v širšom centre Piešťan. Areál je kompletne vybavený pre prevádzkovanie auto/pneuservisu, ručnej auto-umyvárne vrátane veľkotonážnej váhy. Dispozične je tvorený vstupnou bránou, ktorou sa vchádza do priestranného dvora, kde sa nachádzajú haly, sklady, kancelárske priestory, pod ktorými sú priestranné pivničné priestory s rôznymi možnosťami využitia. V prednej časti budovy je rodinný dom so samostatným vstupom, s možnosťou zobytnenia podkrovia. Ideálne riešenie ako spojiť bývanie s podnikaním. Celková výmera pozemku je 1081 m2. Nehnuteľnosti nie sú zaťažené žiadnym záložným právom ani vecnými bremenami. Spolu s nehnuteľnosťami je možnosť odkúpenia 100% obchodného podielu v spoločnosti s ručením obmedzeným, ktorá areál v súčasnosti prevádzkuje, pričom predmetná spoločnosť má všetky potrebné povolenia na prevádzku. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. č. 0918/241 365. Uvedená cena nehnuteľnosti nemusí byť konečná a bude stanovená/určená na základe dohody medzi predávajúcim a kupujúcim. Spolupracujeme s finančnými poradcami, ktorí zabezpečujú finančné poradenstvo a sprostredkovanie hypotekárnych úverov na financovanie kúpy nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je kompletný právny servis. Neváhajte nás kontaktovať!
Piešťany
570 000 €
Prenájom nebytového priestoru
Ponúkame Vám na prenájom krásny, kompletne zrekonštruovaný obchodný priestor v objekte situovanom priamo na pešej zóne v centre, na Námestí Slobody, v meste Vrbové. Celková výmera priestoru je 135m2, terasa vo dvore 100m2. Dispozične pozostáva z hlavnej časti, ktorú tvorí obchodný priestor, kuchyňka, WC muži, WC ženy, sklad, šatňa a WC pre zamestnancov, kotolňa a vstupná chodba. Má samostatné merače, internet, alarm a kamerový a audio systém. Spôsob využitia na podnikateľské účely, s možnosťou prenajať aj vínnu pivničku o výmere 25m2. Samotný objekt sa nachádza v historickom centre mesta s výbornou občianskou vybavenosťou. Doprava : 10 km napojenie na diaľnicu D1 Cesta II. triedy – smer Myjava, Trstín
Vrbové
600 €/mes.
Predaj stavebného pozemku
Ponúkame na predaj stavebný pozemok, v intraviláne obce Krakovany, okres Piešťany. Rovinatý, slnečný pozemok o výmere 1936m2 má prístup z obecnej asfaltovej komunikácie. Má prípojku elektriky, plyn a kanalizácia sú privedené k pozemku, s možnosťou napojenie na obecný vodovod. Obec s dostatočnou občianskou vybavenosťou, nachádzajúca sa v blízkosti kúpeľného mesta Piešťany, s diaľničným privádzačom vzdialeným 6km je vynikajúcou voľbou bývania mladej rodiny.
Krakovany
93 730 €
Pozemok na výstavbu rekreačno – obytného areálu v Hrádku, okres Nové Mesto nad Váhom.
Ponúkame na predaj pozemok nachádzajúci sa v obci Hrádok, okres Nové Mesto nad Váhom. Pozemok je začlenený v platnom územnom pláne obce Hrádok. Rozloha pozemku je 196 630 m2. Na možné využitie pozemku bola vypracovaná štúdia CASTWELL– ideový návrh na výstavbu rekreačno – obytného areálu, ktorý je len orientačný a nie záväzný. Možné využitie pozemku: bývanie formou rodinných domov, rekreácia a šport formou Wellness centra so zázemím, aquaparku so zázemím, zábavne športového areálu s viacerými účelovými ihriskami, občianska vybavenosť formou kongresového centra, hotelového komplexu, domova dôchodcov a drobných prevádzok obchodu a služieb a pod. Doprava je riešená napojením na cestu II/507. Odvod splaškovej odpadovej vody je riešený odvodom tlakovou kanalizáciou na existujúcu čistiareň odpadových vôd, pitná voda zabezpečená cez obecný vodovod, zásobovanie elektrickou energiou je predpokladané z distribučného VN-22kV rozvodu a zemný plyn z regulačnej stanice plynu VTL/STL. Všetky tieto IS sa nachádzajú v blízkosti pozemku. Ideový návrh na výstavbu rekreačno – obytného areálu je prístupný k nahliadnutiu v realitnej kancelárii len pre vážnych záujemcov. Cena v RK. Odkaz na video : https://vimeo.com/159177664
Hrádok
1 €
Priemyselný areál s ubytovňou vo Veľkých Kostoľanoch.
Ponúkame Vám na predaj priemyselný areál v obci Veľké Kostoľany, okres Piešťany, nachádzajúci sa v tesnej blízkosti diaľnice D1. Celková rozloha areálu je 41 800 m2. V areály sa nachádza VÝROBNÁ HALA s mostovými žeriavmi 2x8t a 1x5t, s kancelárskymi a sociálnymi priestormi s úžitkovou plochou o výmere 4 193 m2, SKLADOVÁ HALA s úžitkovou plochou o výmere 940 m2, novozrekonštruovaná UBYTOVŇA so 160 lôžkami, BUFET, vlastná PRÁČOVŇA, ROZOSTAVANÁ STAVBA o rozlohe 750 m2, vhodná na rôzne využitie, veľkoplošné reklamné plochy, skladovacie a manipulačné plochy a ŽELEZNIČNÁ VLEČKA ( 750 bm) pre železničnú dopravu s priamym napojením na trať BA-Žilina so samostatným vchodom v areály. V areály sa nachádzajú novovybudované IS - vlastná kanalizácia pre splaškovú a dažďovú vodu, vlastné žumpy a studne, trafostanica ( vysoké napätie ), regulačná stanica, pripojenie na internet DSL a pevné telefónne linky. Výhody nehnuteľnosti: výborná dostupnosť, rozľahlé priestory pre manipuláciu s materiálmi, fungujúca ubytovňa. Cena v RK.
Veľké Kostoľany
dohodou