Smart hodinky Amazfit T Rex 2
Predám nové smart hodinky Amazfit T Rex 2 v pôvodnom balení s nabíjačkou a knižkou. Majú GPS, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, barometer, hľadanie mobilu, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, vlastné ciferníky a always On Display, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, golf, plávanie, vodotesnosť 100 m (10 ATM), max. výdrž batérie 1080 h a iné. Po dohode možno zaslať aj poštou.
Poltár
160 €
Luxusné automatické hodinky
Predám luxusné automatické hodinky Orient s ukazovateľom dňa a dátumu. Hodinky sú automatické - nabíjajú sa kinetickou energiou pri bežnom nosení. Sú vodotesné do 200 M. Vhodné aj ako pekný darček. Po dohode možno zaslať aj poštou
Poltár
160 €
Solárne hodinky Casio Oceanus waveceptor
Predám hodinky Casio Oceanus. Nabíjajú sa solárne bežným denným svetlom, sú waveceptor (čas sa synchronizuje cez zabudovaný prijímač). Majú množstvo iných funkcií, ako stopky, budík, letecký čas, automatický letný/zimný čas a iné. Sú vo veľmi dobrom stave, bežné znaky používania. Vodotesné. Originál remienok aj balenie a knižka. Po dohode možno zaslať aj poštou.
Poltár
100 €
Čistič vzduchu Beurer LR210
Predám čistič vzduchu zn. Beurer LR210, vhodný do miestnosti 10-28 M3 plus DO. Hodí sa pre astmatikov, do miestností kde sa fajčí a pod... Odstraňuje drobné čiastočky vo vzduchu, prach a má navyše ionizátor, ktorý generuje ozón a osviežuje vzduch. Má ovládací panel, kde sa navolia funkcie (k prístroju je aj manuál). Je potrebné vymeniť filter (dodám nový spolu s prístrojom). Po dohode možno zaslať aj poštou.
Poltár
70 €
Taška na notebook 15 palcov
Predám zánovnú tašku na notebook 15 palcov, minimálne používaná. Má niekoľko praktických priečinkov, upínač na Notebook na suchý zips vnútri a nastaviteľný pás na plece. Po dohode možno zaslať aj poštou.
Poltár
15 €
mini vysávač Sencor na batériu
Predám mini vysávač zn. Sencor na batériu s nabíjačkou a dvomi vysávacími hlavicami. Vysávač nie je skoro vôbec používaný. Je na suché aj mokré čistenie, je k dispozícii na nabíjacom stojane na rýchle použitie v byte alebo v aute... Originál krabica nie je. Po dohode možno zaslať aj poštou.
Poltár
15 €
Receiver Cambridge Audio One+
Predám digit. reciever / rádio so zosilňovačom Cambridge Audio One+. Prístroj má výkon 2 x 30 Watt, má FM a Dab prijímač, zabudovaný CD prehrávač (aj pálené a MP3), snímač na SD kartu a USB vstup. Ostatné prípojky a parametre sú zrejmé z fotiek. S prístrojom je diaľkový ovládač, dockovací port pre telefón, knižka s návodom... Prístroj má znaky používania ale je plne funkčný. Po dohode možno zaslať aj poštou. Cena je fixná, prípadne môžem zaplatiť poštovné...
Poltár
120 €
Predám digitálnu zrkadlovku Canon EOS 300D
Predám používanú digitálnu zrkadlovku DSLR Canon 300D v základnej výbave: objektív EFS 15-55 mm, batéria, pamäťová karta, nabíjačka, popruh na nosenie, USB káblik, info displej, optický hľadáčik, zabudovaný blesk, možnosť externého blesku. Manuálne aj automatické ovládanie - funkcie prístroja sú zrejmé aj z obrázkov. Prístroj je v 100%-nom funkčnom stave, má drobné znaky opotrebenia... Vhodné aj ako pekný darček pre začiatočníka, napr. za vysvedčenie :-) Po dohode možno zaslať aj poštou.
Poltár
100 €
Predám digitálnu zrkadlovku Canon EOS 400D
Predám používanú digitálnu zrkadlovku DSLR Canon 400D v základnej výbave: objektív EFS 15-55 mm, optický hľadáčik plus displej, batéria, pamäťová karta, nabíjačka, popruh na nosenie, USB káblik, zabudovaný blesk, možnosť externého blesku. Manuálne aj automatické ovládanie - funkcie sú zrejmé aj z obrázkov. Prístroj je v 100%-nom funkčnom stave, má drobné znaky opotrebenia... Vhodné aj ako pekný darček pre začiatočníka :-) Po dohode možno zaslať aj poštou.
Poltár
100 €