Predám priemyselný šijací stroj JUKI
Predám priemyselný šijací stroj JUKI 2516 5-nitný overlock s orezom materiálu so zúbkovým ponorným podávaním, diferenciálne podávanie s originálnym používaným motorom na 380/400V v cene 350,-eur. Stroj je možné prerobiť na napájanie na 230V s novým servo-motorom Kraft 550W na 230V v cene 145,-eur. Montáž motora je zadarmo a cena stroja s novým servo-motorom je 490,- eur., alebo spojkový používaný motor na a 230V doplatok 50,-eur, kde celková cena stroja je 400,- eur, motáž motora je zadarmo. Stroj má centrálne mazanie. K stroju je dodávané (v cene stroja): 10ks ihiel, šuflík, nový olej 0,75l, nová LED lampa na osvetlenie stroja. Stroj prekontrolovaný mechanikom šijacích strojov bez investícii a zárukou 6 mesiacov. Záruka spätného odkúpenia stroja. Stroj je možné zakúpiť aj na splátky, cez splátkovú spoločnosť. Uprednostňujem osobný odber, ale stroj je možné poslať aj kuriérskou spoločnosťou.
Bardejov
350 €
Textima 1-ihlový na textil a kozenku , 230V
1-ihlový plochý priemyselný šijaci stroj , podávanie ponorné zúbkove , k stroju GRÁTIS 10ks ihiel , nová LED lampa , 2ks cievok , olej s olejnickou , suflik , katalóg a manuál , s originálnym pouzivaným motorom na 380V/400V v cene 100,-e , s NOVYM servo motorom Kraft 550W na 230V + 145,-e montaž GRATIS zaruka na motor 12 mesiacov spolu 245,-e , alebo spojkový použivaný motor na 230V doplatok 50,-e spolu 150,-e montáž GRATIS , zaskolim aj naučím navliekat stroj. Plne funkčný prekontrolovaný mechanikom na šijacie stroje a zárukou 6 mesiacov a spätného odkúpenia stroja. Stroj komplet so stolom a motorom. Poslem kurierom alebo osobny odber. Možnosť aj na splátky cez Quatro alebo Homecredit. Prosim, pozrite si aj dalsie moje inzeraty. zľava z 150€ na 100€.
Bardejov
100 €
Predám konfekcnu dierkovacku Minervu s zárukou
Predám konfekčnú dierkovačku Minervu , motor na 400 V možnosť 230 V , Spolu s motorom, stolom a stojanom niti. Stroj je plne funkčný, prekontrolovaný mechanikom šijacích strojov , na stroj dávam záruku 6 mesiacov , SK manuál s katalógom dielov / diely na stroj mám , 10 ks ihiel , NOVÁ LED lampa na 12 V , Za doplatok si môžete dokúpiť , nite , programové kolesá , atď. Aj na splátky cez splátkovú spoločnosť. Doveziem alebo pošlem kuriérom + dobierka. Preferujem osobný odber aby som vás zaškolím navliekanie a údržbu stroja a aby ste si odskúšali či vám stroj bude vyhovovať.
Bardejov
600 €
šijací stroj Pfaff Performance 5.0
predám šijací stroj pfaff 5.0 Šijací stroj Pfaff Performance 5.0 je špičkový elektronický šijací stroj s dotykovým displejom a systémom horného podávania IDT. Je vybavený 306 šijacími programami, 4 druhmi abecedy je dokáže šiť aj do strán, vďaka bočnému posunu látky. Tento model má rovnakú kostru a rozmery ako šijacie stroje obľúbenej rade Expression, ponúka však ešte viac moderných funkcií vrátane farebného dotykového displeja. Funkcia Stitch Creator umožňuje vytvárať vlastné stehy priamo na displeji s následným uložením do pamäte stroja. Veľký pracovný priestor poskytuje dostatok miesta pre manipuláciu s látkou. Výkon 5.0 je nadštandardným pomocníkom na patchwork a quilting. Nádherné 9 mm široké dekoračné stehy posunú Vaše výtvory na vyššiu úroveň. Stroju nechýba automatický odstrih oboch nití, polohovanie ihly hore/dole či automatické zasunutie zúbkov a kolenná páka. Súčasťou základného príslušenstva je rovnostehá stehová doska. originálny systém IDT pre rovnomerné podávanie látky zhora aj zdola veľký pracovný priestor veľký farebný dotykový dispej možnosť šitia do strán u nižších modelov šijú stroje len dopredu a dozadu) voľba vytvárania vlastného stehu na dispeji rovnostehá stehová doska vo výbave automatické zapúšťanie zúbkov 306 programov 4 druhy abecedy šetrič obrazovky možnosť up-datu software kolenná páka pre zdvih patky automatické zapošitie zrkadlové otočenie stehu zabudovaný navliekač ihly odstrih hornej aj spodnej nite voľné rameno šírka stehu 9 mm tapering - postupné zužovanie stehu a naopak automatická gombíková dierka na 1 krok regulácia polohy ihly 2 režimy šitia voľnou rukou čidlo spodnej nite . Aj na splatky cez Quatro alebo Homecredit. Doveziem alebo poslem kurierom + dobierka.
Bardejov
1 649 €
Regler - CPI, Keeway, Čína 2T
Regler - CPI, Keeway, Čína 2T
Bardejov
13,99 €
predam lepiaci stroj Gore - Pffaf
predam lepiaci stroj Gore - Pffaf , plne funkčný , bližšie informácie vám poskytnem mailom. Aj na splatky cez spaltovu spolocnost.
Bardejov
3 600 €
guma na garžovu branu
predam gumu na garžovu branu cca 4metre , pouzivana , kupil som ale nakoniec som ju nepouzil , za doplatok poslem aj dobierkou kurierom.
Bardejov
30 €
šijací stroj BROTHER INNOV IS 150 SE
predám šijací stroj BROTHER INNOV-IS 150 SE Špeciálna edícia domáceho šijacieho stroja vhodného tak na bežné šitie alebo opravy odevov, ako i na obľúbené šicie techniky ako patchwork, či kviltovanie. Stroj disponuje 80-timi druhmi stehu včítane ôsmich typov automatickej gombíkovej dierk. Stroj je vybavený automatickým odstrihom nite a prehľadným displejom ktorý zabrazuje zvolený steh ako i všetky jeho parametre , doporučený druh prítlačnej pätky či všetky voliteľné funkcie. Absolútnou samozrejmosťou šijacích strojov BROTHER tejto kategórie je perfektný navliekač ihly, ovládanie rýchlosti stroja na jeho ramene, ale i možnosť ovládania klasickým spôsobom - pedálom. Spustenie a zastavenie stroja Štart/Stop tlačidlom, voľba polohy ihly po zastavení, naprogramovanie automatického zapošitia na začiatku i konci švu ako i perfektné osvetlenie pracovného priestoru LED diódami sú jeho ďaľšími pozitívami ktoré spríjemnia vašu prácu. Aj na splátky Homecredit alebo quatro.
Bardejov
497 €
sijaci stroj Minerva na kožu a textil na 230V
Ponúkam na predaj jednoihlový plochý priemyselný šijací stroj s ihlovým a spodným kruhovým podávaním a prítlačným kolečkom / možnosť prítlačnej päťky/ Minerva so svetlom na šitie kože , textilných materiálov , koženky , dĺžka stehu 6mm obojstranná , u zašitie , SK manuál s originálnym pouzivaným motorom na 380V/400V v cene 300,-e: montáž , s NOVYM servo motorom Kraft 550W na 230V + 145,-e montaž zaruka na motor 12 mesiacov spolu 445,-e , alebo spojkový použivaný motor na 230V doplatok 50,-e spolu 350,-e montáž , Spolu s motorom, stolom a stojanom niti. Stroj je plne funkčný, prekontrolovaný mechanikom , 2x velkoobjemová cievka , 10ks ihiel , olej s olejnickou. Aj na splátky cez Quatro alebo Homecredit. Doveziem alebo pošlem kuriérom + dobierka. Kliknutím na moje meno sa vám zobrazia všetky mnou ponúkané šijacie stroje. Preferujem osobný odber aby som vás zaskolim navliekanie a údržbu stroja a aby ste si odskúšali či vám stroj bude vyhovovať.
Bardejov
300 €
šijací stroj Toyota
predám šijací stroj Toyota vo veľmi dobrom stave ,jednoihlový plochý šijací stroj , ihlové a spodné zúbkové podávanie , dlžka stehu 4mm , automaticke uzašitie + rucne + mikrospinacom , automaticky zdvih pätky + rucny , s odstrihom niti , nastavenie ryclosti sitia , polohovanie ihly , centralne mazanire , napájanie 380 V s možnosťou rozšírenia na 220 V, stroj komplet so stolom a stojanom nití. K stroju grátis , olej novy 0,7l , 10 ks ihiel , 2x nova cievka , NOVA LED lampa , suflik , Stroj prekontrolovaný mechanikom šijacích strojov , za doplatok priveziem alebo pošlem kuriérom .
Bardejov
350 €
šijací stroj Juki mf7500 C11 B , 230V
predám šijací stroj interlock Juki MF 7500 U11 B -2ihlový , 4 nitný , rozpich volitelný 4.0,4.8 , dlžka stehu 1.2~3.6 , max. rýchlosť 6500 , s servo motorom úplne tichým chodom a veľmi nízkou spotrebou el. energie , záruka 24mesiacov , LED lampa GRATIS , výbava ihly , skrutkovače , olej , olejnička , katalóg dielov , AJ manuál , pinzeta , zakladač na šitie okrajov napr tričká atď. , aj na splátky homecredit alebo quatro .
Bardejov
dohodou
Moto kožená kombinéza DAINESE, veľkosť 52 č. 1755
- 2 dielná kombinéza - Materiál: pravá koža - Farba: čierna – biela - červená - Kombinéza má znaky používania - Vhodná najme pre priaznivcov cestných motoriek a superšportoch a pod. - Bunda vo vnútri má 1 vrecko - Má zips pre nohavice - Nemá chrbtový, ale má tvrdé všité ramenné a lakťové chrániče A - Ramená- 96 cm B - Hruď- 96 cm C - Pás- 92 cm D - Dĺžka- 48 cm E - Rukáv- 58 cm Nohavice: -2 vrecká z vonku na zips - Má kolenné chrániče tvrdé, vyberateľné A – Pás - 94 cm B – Boky - 114 cm C – Dĺžka - 95 cm D –Sed - 30 cm
Bardejov
90 €
herna konzolu playstation PSP
predám hernú konzolu playstation PSP , komplet ako na fotkách + 1x ochranná fólia na display. plne funkčná, pošlem aj dobierkou.
Bardejov
80 €
šijací stroj Siruba LKS1900ANSSDD , 230V
predám šijací stroj SIRUBA LKS1900ANSSDD uzavierkovací stroj , pre Standard materiály s max. rýchlosť 3200 st/min. -veľkosť pola 30x40 mm , dlžka stehu 0,1 -10 mm , zdvih pätky standard 14 mm (17 mm keď je funkcia spätného otáčania ) , elektronický systém regulácie napnutia vlákna , štandard kyvadlový chapač , počet stehov max. ktoré je možné uložiť do pamäte 20 000 , počet štandardných vzorov 50 , Počet údajov ktoré je možne vložiť 200 , compact AC servomotor Direct drive , Aj na splátky Homecredit alebo quatro .
Bardejov
dohodou
kupim šijacie stroje priemyselne
Kúpim šijacie stroje priemyselné , ponúknite
Bardejov
100 €
Značková letná textílna motobunda č. 1892
Moto textílna bunda POLO veľkosť L č. 1892 -Značková kvalitná letná textílna motobunda - Bunda má vrecká - Farba: čierna - modrá -Je ľahká - Má vyberateľné tvrdšie chrániče : ramenný a lakťový aj chrbtový -Dá sa spojiť s krátkym zipsom s nohavicami -S nášivkami a nápismi - Bunda nemá výrazné znaky poškodenia - Vhodná najmä pre priaznivcov cestných, cestovných motoriek a scootrov A - Ramená- 112 cm B - Hruď- 120 cm C - Pás- 88 cm D - Dĺžka- 60 cm E - Rukáv- 60 cm Tovar zasielam na dobierku plus poštovné 5€. Vzor merania je uvedený na poslednej fotke (odporúčam poriadne pomerať). V prípade, že Vám aj napriek tomu nebude sedieť bunda, vymením za inú. Bundu si môžete aj osobne vyskúšať po dohode so mnou na tel.č. alebo prostredníctvom e-mailu.
Bardejov
45 €
podšívací stroj , slepí steh NOVY , 230V
predám NOVY s zarukou 24 mesiacov podšívací šijací stroj - slepí steh značky Japsew pre tenké a stredné materiály. Ideálne pre rukávy , nohavice , sukne bundy , podšívka s jednostranným stehom.Nastaviteľné preskočenie stehov interval 1:1/ 1 :2 , dlžka stehu 3-8 mm, štandarne vybavený zdvihom , pedálom , integrovaným motorom 230 V a závitovým podstavcom. Aj na splatky cez Quatro alebo Homecredit. Doveziem alebo poslem kurierom + dobierka.
Bardejov
349 €
Toyota 4 Runner 2,4l + plyn
Toyota 4 Runner 2,4l + plyn , r.v.: 1995, 2366cm3, 84kW (114PS), 4x4, M4, Benzín + plyn / 60 litrová nádoba pod autom/, 3 dv., na tachometri 55022 km. Spotreba benzín 12 litrov / 100km , plynu 14 litrov / 100 km aj v teréne Bezpečnosť: Posilňovač riad. Komfort: Centrálne zamykanie, El. predné okná, Rádio/CD+MP3 Ostatné: Hmlovky, Strešné okno, ťažné zariadenie, tónované sklá, fólie, automatické svietenie , snorchel, nové káble sviečok. Nová baterka , so záručným listom Ďalšia výbava: Slovenské TP a SPZ , Off Road pneumatiky 5x , strešný nosič s 4x halogén do diaľky , predný ochranný rám s hmlovkami ,vysielačka CB s pevnou vonkajšou anténou , nová Off Road spojka, rádio DAEWO , nové sviečky menené pri 43022 , nový olej + filter , nový palivový filter menený pri 43022 km , nový výfukový systém /komplet výfuk/ , nový navijak 6 ton , aj na splátky cez Quatro alebo Homecrerdit. Stav vozidla: Možný leasing, tuning, Možný úver, treba nové ES a STK. Poznámky: hrdza , odpadnutí spolujazdcov nášľap , menená klapka vzduchu , navijak mi odpojili v servise , nejdú horne svetla ani tuším diaľkove prídavné ,treba prekopať káble , Všetky foto pošlem zbalené do mailu auto neustále prechádza zmenami.
Bardejov
dohodou
Moto kožené nohavice čierne, veľ. 52, č. 2011
- kožené nohavice čiernej farby - veľkosť 52 - jedno predné vrecko na zips - mäkké všité chrániče kolenné a bočné - dlhý zips pre spojenie s bundou - veľmi dobrý stav, nepoškodené rozmery: A- pás: 88 cm B- boky: 91 cm C- dĺžka: 98 cm D- sed: 42 cm Odporúčam poriadne sa pomerať podľa obrázka. Za doplatok pošleme aj na dobierku. Možnosť vyskúšať aj osobne.
Bardejov
45 €
Predám používané maskáče marpad
Predám používané maskačové oblečenie MARPAD, veľkosť L/52 , na výšku 183cm komplet , pošlem aj dobierkou. Odporúčam poriadne sa pomerať podľa obrázka. Posielam aj na dobierku. Možnosť vyskúšať osobne. Pri súčte nad 100€ predaj aj na splátky. GRATIS AirSoftove okuliare v cene 15,-€ , Maskace v 100% stave nepotrhane malo nosene , cela zostava stala Nova 130,-€ , poslem aj dobierkou + postovne.
Bardejov
39 €
Predám overlock priemyselný KinGtex SH6000 , 230V
Predám šijací priemyselný stroj overlock KinGtex SH6000 5-nitný s orezom s zúbkovým ponorným podávaním , diferenciálne podávanie , s originálnym používaným motorom na 380/400V v cene 350,-e , s novým servo- motorom Kraft 550W na 230V + 145,-e montáž grátis, záruka na motor 12 mesiacov spolu 495,-e , alebo spojkový používaný motor na a 230V doplatok 50,-e spolu 400,-e montáž GRÁTIS , centrálne mazanie , GRATIS K STROJU : nový kanálik na odpad , šuflík , 10ks ihiel , nový olej 0,75L , nová led lampa-osvetlenie stroja. Stroj prekontrolovaný mechanikom šijacích strojov bez investícii a zárukou 6 mesiacov záruka spätného odkúpenia stroja, Aj na splátky cez Quatro , pošlem dobierkou kuriérom. Aj na splátky.
Bardejov
350 €
Moto textilná kombinéza veľ.L, č.1591
Predám textilnú kombinézu zn.ORINA - výborný stav - bez chráničov - 3x vrecká Rozmery: Celková dĺžka: 161 Hrudník: 71cm Pás: 52cm Rukáv: 78cm Nohavice: Dĺžka: 103cm Pás: 53cm Boky: 60cm Tovar zasielam na dobierku plus poštovné 5€. Vzor merania je uvedený na poslednej fotke. V prípade, že Vám aj napriek tomu nebude sedieť kombinéza, vymením za inú. Kombinézu si môžete aj osobne vyskúšať po dohode so mnou na tel.č. alebo prostredníctvom e-mailu.
Bardejov
90 €
šijací stroj uzavierkovací 230V
BT-430 a BT-630 s možnosťou vytvorenia vlastných vzorov šitia - teraz k dispozícii !!! Najdôležitejšie vlastnosti: - dotykový ovládací panel s funkciou vytvárania a ukladania vašich vlastných vzorov šitia. - dostupné verzie: pre ľahké, stredné a ťažké materiály - zariadenie na pripevnenie tlačidla - voliteľne dostupné K dispozícii je aj verzia BT-630A s veľkou oblasťou na šitie Najdôležitejšie vlastnosti: - pracovná plocha: 80 x 60 mm !!! - vnútorná prítlačná pätka - ďalšie funkcie strojov BT-430A
Bardejov
dohodou
Predám predný ľavý svetlomet na TGB LTX
Predám tento predný svetlomet na TGB 600LTX / 1000LTX. Jemne známky používania inač plné funkčný Cena nového 382€ Popis: Vysoko svietivé full-LED predné svetlomety s matrixovou technológiou dodávajú stroju nezameniteľný atraktívny vzhľad. Svetlomety s integrovaným LED denným svietením zároveň zabezpečujú aj funkciu ukazovateľov smeru a obrysových svetiel.
Bardejov
150 €
stroj na kožu a textil Brother 2ihlovka 230V
Predám priemyselný šijací stroj Brother 2ihlovy 2,6 cm rozpich , s originálnym pouzivaným motorom na 400V v cene 600,-e , s NOVYM servo motorom Kraft 550W na 230V + 145,-e montaž GRATIS zaruka na motor 12 mesiacov spolu 745,-e , alebo spojkový použivaný motor na a 230V doplatok 50,-e spolu 650,-e montáž GRATIS , centrálne mazanie , zdvyh päťky ručný + kolennou pákou , prekontrolovany mechanikom šijacích strojov s zárukou 6 mesiacov a spätného odkúpenia stroja , ihlové podávanie + spodné ponorné zubkove , GRATIS k stroju GRATIS LED lampa , olej s olejničkou , 10ks ihiel , 4ks cievky , katalóg dielov s manuálom pošlem aj kuriérom aj na splátky.
Bardejov
600 €
Land Rover Freelander 2,5i benzín + plyn V6
Land Rover Freelander 2.5i plyn V6 automat s sekvenčnou prevodovkou + všetko zapísané v TP Technické údaje: Auto je na poľských SPZ treba prepis alebo prehlasit v PL na niekoho. r.v.:2001, 2497 cm3, 130 KW(177 PS), 4x4, A5, Benzín+ plyn , 5 dverové, 5-miestne, nabehaných 180 000 km, , šedá farba. Spotreba vozidla: Kombinovaná: benzín- 12/100km, plyn-14/100km. (L/km) Bezpečnosť: Alarm, Airbag 2x, posilňovač riadenia, ABS, ESP(VDC). - predný ochranný rám a nášľapy - šnorchel - horná svetelná rampa - prídavné LED dialkové svetlomet /prestali svietit niektore ledky, mozno staci rozobrat a opraviť/ - strešný 330L box Komfort: Klima , Rádio Daewoo, centrál s DO , El. predné aj zadné okná /spolujaydcove sa nestahuje treba nove lanka/ , spätné zrkadlá , El. zrkadlá, vyhrievane predné a zadné sklo, vyhrievané predné sedadlá, lakťová opierka, nové káble sviečok , baterka NOVA s zarucnym listom , hliníkové disky 1sada iba disky bez pneu R16 a 2druhá na zimných pneu NOVE 225/70 R16 kupovane 20,11,2019 doklad o kupe , imobilizér, strešný nosič, Ťažné zariadenie, Kožený interiér, Tónované skla a čierne fólie , Auto môže ťahať 2060kg , nový olej v motore aj prevodovk , Ďalšia Výbava: Automat a sekvenčná prevodovka, 5 dv., (5-miestne), servo, ABS, ESP(VDC), nový predný ochranný rám svetlami zapísaný v TP , automatické zapínanie svetiel, bočné nášľapy ,, predné a zadné deflektory, 1x kľuč s DO, strešný nosič - svetelná rampa 4xhalogen , CB vysielačka vonkajšia anténa , podvozok je zdvihnutý o 10 cm , Stav vozidla: Poškodenia /škrabance v kufri , vŕzganie okna keď sa vyťahuje hore , prídavné LED dialkové svetlomet /prestali svietit niektore ledky, mozno staci rozobrat a opraviť/ , berie vodu tesnenie pod hlavu treba menit /na aute sa uz nevozi/ možnosť zakúpenia na splátky cez homecredit alebo quatro
Bardejov
ponúknite
Kevlarové rifle nohavice čierne, modré
NOVE Kevlarové rifle - nohavice značky Komine modre alebo cierne -vyberateľné chrániče kolien -v čiernej alebo modrej farbe ROZMERY: XS - pas 0, boky 0, dlžka 0 S – pás 76, boky 101, dĺžka 54 M – pás 80, boky 102, dĺžka 56 L- pás 84, boky 102, dĺžka 58 XL- pás 88, boky 102, dĺžka 62 2XL - pás 94, boky 104, dĺžka 64 3XL – pás 98, boky 106, dĺžka 66 4XL – pás 108, boky 106, dĺžka 70 5XL – pás 113, boky 106, dĺžka 74
Bardejov
99 €
Predám kožené vybíjane opasky
Predám kožené vybíjane opasky, dostupné vo veľkostiach 85 a 95. Posielam poštou alebo kuriérom, aj na dobierku Cena + poštovné
Bardejov
10 €
priemyselny sijaci stroj Juki s odstrihom niti
predam priemyselný šijací stroj JUKI s odstrihom nití na 230V , polohovanie ihly , podavanie ihlove a ponorne zubkove , automatické uzasitie + rucne + mikrospinacom , automaticky zdvyh päťky + ručný + možnosť domonto ať kolenný , centrálne mazanie , panel na nastavenie stroja , nastavenie rýchlosti sitia , stroju GRATIS 10ks ihiel , nový olej , NOVE led svetlo , Aj na splatky cez Quatro , doveziem so ZARUKOU 6 mesiacnou a zárukou spätného odkúpenia stroja.
Bardejov
350 €
šijací stroj Union Special 230V
Predám nový šijací stroj značky union special trieda 31200f vysokorýchlostný 2 ihlový , rozpych ihiel 7,5mm , maximalna rýchlosť 3700 rpm v závistlosti od nití a matriálu , konštrukčne až 4800. Systém automatického mazanie centralne , dlžka stehu 1-4 mm servomotor na 220 v - šetrí 60 % el. Energie. Zdvih pätky nožný , gratis lampa , 10 x ihiel , 2x cievka k stroju original katalog. Po dohode možnosť dovozu možnosť financovania cez quatro alebo homecredit stroj je prekontrolovaný mechanikom šijacích strojov s 6 mesiacnou zárukou a zárukou spätného odkúpenia stroja.
Bardejov
2 500 €
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 23