Hodnotenia staršie ako mesiac
Pozitívne
Pieskovisko nezodpovedá obrázkom, má nedostatočnú hrúbku latiek len 16mm. Latky sú úzke len 80mm a tak budú na vrchu dve chýbať. Keď sa dajú väčšie medzery medzi nimi ako radí predajca nedá sa sklápať na lavičky. Takisto chýba návod na montáž. Nekvalitný výrobok nekupovať.
Č**** M*******, 3. 4. 2019
Negatívne
NEDOPORUČUJEM!!! Objednali sme kotuc na pilu,zaplatili prevodom a cakali vyše mesiaca kym dorazi aj to asi po xkrat volani kedy telefon nezdvihali alebo hovor zrusili a vyhovarali sa ze nenabehli peniaze ked som im pislal doklad ze je zaplatene asi 3 krat mi odpovedali ze uz je na ceste ze ho odoslali az ked som povedal ze objednavku rusim nech vratia peniaze tak mi ho poslali po mesiaci
M****** P********, 25. 3. 2019
Negatívne
Kupili sme el stroj ,po 2 mesiacov sa pokazilo ,nemožno nájst ani majitela firmi ani kikto telefon nebere neobjednajte nič lebo reklamácia neexistuje .
l******* c*** , 15. 2. 2019
Negatívne
Nedoporučujem zasiela poškodený tovar a bez faktúry!!!!!!!! zďaleka sa mu vyhnite Je to Poliak pôsobiaci v Česku!!! Pána Szpilu poznajú aj Na Európskej ochrany spotrebiteľa !!! NEODPORÚČAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
B******** N*****, 30. 10. 2018

Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za informácie uvedené na tejto stránke - viac v Podmienkach inzercie.