3 izbový byt na prenájom - Oravský Podzámok
Realitná kancelária Dalmia Vám ponúka na prenájom pekný, slnečný trojizbový byt, ktorý sa nachádza v tichej lokalite obce Oravský Podzámok. Byt má výmeru 97 metrov štvorcových, prešiel kompletnou rekonštrukciou. Prenajíma sa zariadený nábytkom a spotrebičmi. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom a krbom na pevné palivo. Byt má veľký balkón. K dispozícii je jedna súkromná pivnica + spoločné odkladacie priestory. Súčasťou je parkovacie miesto v uzatvorenom dvore. Cena nájmu je 530 € mesačne, vrátane energií, internetu a cca 40 TV programov. Pre viac informácií a pre dohodnutie nezáväznej obhliadky ma prosím kontaktujte.
Oravský Podzámok
530 €/mes.
Kancelárske priestory na prenájom
Uvažujete o rozbehnutí alebo rozšírení Vášho podnikania v Dolnom Kubíne? Ponúkame Vám na prenájom vybavené kancelárske priestory s rozlohou cca 200 m2. Nehnuteľnosť je vykurovaná plynovým kotlom. Pre nájomcu je k dispozícii 5 parkovacích miest. V prípade záujmu o viac informácií budem rád ak ma budete kontaktovať.
Dolný Kubín
dohodou
Chata na Kubínskej Holi - videobhliadka
Realitná kancelária Dalmia Vám exkluzívne ponúka na predaj rekreačnú chatu s investičným potenciálom, ktorá sa nachádza v lukratívnej lokalite Kubínska Hoľa. Prejdite sa po nehnuteľnosti z pohodlia domova prostredníctvom krátkej videoobhliadky: youtu.be/_X_yd99p6Yc (je potrebné skopírovať odkaz a vložiť ho do nového okna, záložky webového prehliadača) Objekt poskytuje budúcemu majiteľovi, prípadne klientom, ktorí si ho od budúceho majiteľa prenajmú: - obývaciu časť prepojenú s kuchyňou - štyri spálne v podkroví - 2 x krb - fitko - vináreň - sprchový kút - 2 x WC - mnohé odkladacie priestory - 193 metrov štvorcových zastavanej plochy na dvoch obytných podlažiach a v podpinvičení - veľký balkón - altánok Vďaka skladbe materiálov plášťa z dreva a tehly stavba zabezpečuje vynikajúce tepelno-izolačné a tepelno-akumulačné vlastnosti. Chata je napojená na elektrickú prípojku, obecný vodovod a obecnú kanalizáciu. Vzdialenosť od lyžiarskeho strediska Ski park Kubínska Hoľa je 2 minúty jazdy autom, ku kúpalisku Aquarelax je to len 10 minút autom. V prípade, že Vás ponuka zaujala, poteší ma ak sa so mnou telefonicky alebo mailom spojíte pre výmenu ďalších informácií a pre dohodnutie termínu, kedy Vás prevediem ponúkanou nehnuteľnosťou. www.dalmia.sk
Dolný Kubín
328 000 €
Vináreň, discobar, pub na prenájom v centre Dolného Kubína
Ponúkame na prenájom štýlový podzemný priestor o rozlohe 230 m2 vhodný na využitie ako vináreň, discobar, krčma alebo pub. V prípade záujmu je možnosť inštalácie rekuperácie. Cena mesačného nájmu je 700 € + energie extra.
Dolný Kubín
700 €/mes.
Prenájom skladového priestoru so servisom, Ružomberok
Zabudnite na starosti spojené s uskladňovaním Vášho materiálu a hotových výrobkov. Realitná kancelária Dalmia Vám ponúka skladové, logistické služby formou outsourcingu u nášho obchodného partnera, ktoré sa prevádzkujú v čerstvo modernizovanej hale o rozlohe 7 500 m2. Hala je situovaná na skvelom logistickom bode v Ružomberku, ktorý prepája geografický trojuholník miest Martin, Dolný Kubín a Liptovský Mikuláš. Cenník služieb spojených s preskladňovaním paliet je nasledovný: 1. Príjem palety na sklad + uskladnenie .. 1 € / 1 paleta 2. Výdaj palety + naloženie na auto .. 1 € / 1 paleta 3. Vychystávanie mixovanej palety .. 0,095 € / 1 kartón (dohoda podľa špecifikácie) 4. Tlač dodacieho listu .. 0,5 € / 1 dodací list 5. Skladovanie 1 deň .. 0,16 € / 1 paleta 6. Skladovanie 1 mesiac .. 3,5 € / 1 m2 Všetky uvedené ceny sú bez DPH. Možnosť zabezpečenia dopravy cez zazmluvnených logistických partnerov. V prípade záujmu o viac informácií ma kontaktujte.
Ružomberok
1 €/mes.
Investičné pozemky v obci Leštiny o rozlohe 8 461 m2
Realitná kancelária Dalmia Vám ponúka na predaj pozemky v obci Leštiny, ktoré podľa súčasného územného plánu obce nie sú určené na výstavbu. K pozemkom vedie poľná prístupová cesta vo vlastníctve obce. Cena za 1 meter štvorcový je 7,50 €. Celková cena je 63 457 €. Pre viac informácií a pre dohodnutie termínu nezáväznej obhliadky ma prosím kontaktujte. Mgr. Juraj Murina 0915 088 033 juraj@dalmia.sk Realitná kancelária Dalmia www.dalmia.sk
Leštiny
63 457,50 €
Kancelársky priestor na prenájom
Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný kancelársky priestor v centre mesta Dolný Kubín. Kancelária má výmeru 24 m2, nachádza sa na 3. poschodí. Cena mesačného prenájmu je 154 € bez DPH. Súčasťou je spoločná kuchynka a spoločné wc na chodbe. Energie sú v cene mesačného nájmu. Za príplatok možnosť internetového pripojenia a upratovacích služieb.
Dolný Kubín
154 €/mes.
Investičný pozemok, vhodný aj na aktuálnu výstavbu (videoobhliadka)
link na videoobhliadku: youtu.be/YT7kQkNv6Do (je potrebné skopírovať odkaz a vložiť ho do nového okna, záložky webového prehliadača) Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 9 tisíc metrov štvorcových, ktorý sa nachádza v nádhernom a tichom prostredí mestskej časti Dolného Kubína - Medzihradné. Obrovským benefitom nehnuteľnosti je dostupnosť od centra mesta Dolný Kubín po 3 kilometre dlhej a udržiavanej komunikácii. Medzihradné je zaujímavá lokalita s podnikateľským potenciálom využitia aj na ubytovanie klientov, ktorí majú len na skok na lyžovačku na Kubínskej holi a do Aquarelaxu. Táto rozľahlá nehnuteľnosť môže slúžiť aj ako rodinné sídlo na nerušené bývanie, rekreáciu ponúkajúce odstup od susedov zabezpečený súkromným vlastníctvom. Už krátky pobyt na pozemku dokáže človeka doslova dobiť energiou. Vzácnosťou je potok na kraji pozemku pretekajúci lesíkom. Prístup až ku hranici parcely je právne vysporiadaný. V blízkosti je možnosť napojenia sa na obecný vodovod. Na pozemku je taktiež úžitková voda s prítokom do betónovej skruže. Cez nehnuteľnosť vedú stĺpy nízkeho elektrického napätia na ktoré je možné sa pripojiť. Odpad je nutné vyriešiť formou žumpy. K pozemku je vydané stanovisko mesta Dolný Kubín, že môže slúžiť ako plocha obytno-rekreačnej zástavby (rodinné domy, rekreačné chaty, malé penzióny, prípustná doplnková funkcia - menšie zariadenia občianskej a rekreačnej vybavenosti). Zastavané plochy môžu tvoriť maximálne 40 % z celkovej výmery. K nehnuteľnosti je vypracovaný inžinierskogeologický prieskum, vytvorený na základe siedmych kopaných sond, ktorý pozemok určuje na zástavbu pri dodržaní výkopu základov na pevné podložie, ktoré sa nachádza v hĺbke 1,4 - 1,9 metra. Cena za 1 meter štvorcový pozemku je 26 €. Cena je konečná vrátane právnych, finančných služieb a služieb realitnej kancelárie. V prípade, že by Vás naša ponuka zaujala budem rád ak sa mi ozvete s prípadnými otázkami a ešte radšej budem ak si rovno dohodneme deň a čas kedy Vás po ponúkanej nehnuteľnosti prevediem.
Dolný Kubín
234 000 €
Trojizbový mezonet s terasou na streche a s garážou
Chcete bývať v pohodlí bytu a pritom sa nestratiť v dave? Realitná kancelária Dalmia potom práve Vám ponúka trojizbový mezonetový byt v ktorom sa budete cítiť príjemne a individuálne. Byt sa nachádza vo veľmi dobrej lokalite na bývanie, v mestskej časti Dolného Kubína - v Kňažej. V okolí budete mať všetko potrebné pre život a to základnú školu, škôlku, potraviny, kostol a krčmu :) . Sú tu dobré medziľudské vzťahy a to garantuje, že sa v Kňažej žije veľmi dobre. Byt má rozlohu podlahovej plochy 89 metrov štvorcových. Jeho prvé podlažie tvorí chodba, obývačka, kuchyňa, detská izba, kúpeľna so záchodom a balkón. Na poschodí je spálňa, úložný priestor a terasa, ktorá ponúka novému majiteľovi nádherné výhľady smerom na okolitú krajinu. Z pohľadu okoloidúceho po ceste je ale dianie na terase pre oplotenie takmer neidentifikovateľné a tak sa na nej dá nerušene relaxovať, prípadne je tu možné usporiadať grilovačku s nezameniteľnou atmosférou nadhľadu. Kompletná rekonštrukcia bytu prebehla v roku 2011, ktorá bola nadčasová a tak aj v súčastnosti je byt v skvelom vizuálnom stave. Kvalita použitých materiálov garantuje aktuálne minimálne opotrebenie. Byt sa predáva kompletne zariadený nábytkom, presne tak, ako je vidno na fotkách. Pre nového majiteľa v byte taktiež ostáva sporák, rúra, chladnička, televízor a práčka so sušičkou. K bytu ako bonus patrí drevená garáž v ktorej bude Vaše auto chránené pred teplom a zimou a do ktorej sa Vám zmestí kopa ďalších užitočných vecí. Na nehnuteľnosti aktuálne prebieha proces zápisu podkrovia na list vlastníctva. Nehnuteľnosť je možné rezervovať so zmluvnou podmienkou vrátenia rezervačnej zálohy, ak by k zápisu výmery podkrovia na list vlastníctva v dohodnutom časovom horizonte nedošlo.
Dolný Kubín
130 000 €
Luxusný apartmánový komplex v Tatrách
Realitná kancelária Dalmia Vám ponúka na predaj luxusný apartmánový komplex, ktorý sa nachádza v tichej lokalite Vysokých Tatier v časti Beverly Hills a je ideálnym miestom odpočinku pre celu Vašu rodinu. Priamo z pozemku je ohromujúci výhľad na scenériu Vysokých Tatier, dokonca sa traduje, že táto lokalita je miestom s najkrajším výhľadom na štíty Tatier. Kúpou apartmánu získava majiteľ 140 m2 inšpiratívnej luxusnej obytnej plochy. Neoddeliteľnou súčasťou apartmánu je vonkajšia sucha fínska sauna a trisko – bublinková jakuzzi. Avšak ohromujúcim riešením je návratnosť investície v čo najkratšom čase. Výhodou apartmánu je použitie prvotriednych moderných materiálov, ktoré zaručia kvalitu bývania. Kladieme dôraz na prírodné materiály v kombinácií so sklom a moderným prvkami. Veľkým benefitom investície je možnosť využitia služieb apartmánovej správy, ktoré zastrešujú inzerciu, chceck in, check out, dohľad a údržbu, marketing ubytovania, starostlivosť o hostí, upratovanie, právny a administratívny servis a všetky ostatné starosti súvisiace s ubytovávaním klientov. Tieto služby posúvajú investíciu do roviny v dnešnej dobe čoraz obľúbenejšieho pasívneho príjmu. Vzdialenosť ku kľúčovým bodom záujmu: Diaľnica D1 – 7min Hrebienok – 3min Letisko Poprad – 10min Tatranská Lomnica – 6min AquaCity Poprad – 10min V prípade ďalších otázok ohľadom materiálov, dispozície, štandardov, cenníka, možností financovania, predpokladanej návratnosti investície ma prosím neváhajte kontaktovať. Rád Vám poskytnem odpovede na všetky Vaše otázky. Mgr. Juraj Murina juraj@dalmia.sk 0915 088 033
Nová Lesná
dohodou
Pozemok v Malatinej vhodný na výstavbu
Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok, ktorý má výmeru 1 344 metrov štvorcových. Pozemok sa nachádza v katastrálnom území obce Malatiná. Je situovaný v mierne svahovitom teréne. Inžinierske siete - voda, elektrická energia, plyn sa nachádzajú v blízkosti pozemku. Prístup na pozemok je z časti po asfaltovej komunikácii, z časti po panelovej komunikácii. K hranici parcely je potrebné dobudovať približne 40 m cesty, vybaviť stavebné povolenie (s ktorým Vám radi pomôžeme) a už len stavať vysnívaný dom, chatu, chalupu. Nehnuteľnosť je veľmi vhodná investičná príležitosť vzhľadom k cene 20 € za 1 meter štvorcový. Ak Vás ponuka zaujala volajte prosím a dohodneme si kedy sa pôjdeme na pozemok spolu pozrieť.
Malatiná
26 880 €
Pozemok vhodný na výstavbu za 22 957 €
Ponúkame Vám pozemok s rozlohou 2 087 m2, ktorý sa nachádza v rozvíjajúcej sa časti obce Pucov. K parcele je kladné písomné vyjadrenie od obce, že môže slúžiť na výstavbu rodinného domu. Pozemok je v svahovitom teréne, ktorý má ale výhodu slnečných lúčov opierajúcich sa z južnej strany po dlhú časť dňa. Inžinierske siete – voda, elektrika sa nachádzajú na hranici pozemku v ceste, ktorá je v štátnom vlastníctve. Odpad je nutné vyriešiť formou žumpy. Tento pozemok je vzhľadom na svoju nízku cenu veľmi vhodný ako investícia. Cena je 11 € za meter štvorcový, celkovo 22 957 €. V prípade, že by Vás táto ponuka oslovila, neváhajte ma kontaktovať pre bližšie informácie a pre dohodnutie termínu nezáväznej obhliadky.
Pucov
22 957 €
Pozemok v Dolnom Kubíne
Ponúkame na predaj pozemok vhodný na stavbu rodinného domu priamo v Dolnom Kubíne s krásnym výhľadom. Nehnuteľnosť o výmere 780 m2 je ihneď k dispozícii. IS – elektrina, voda, kanalizácia sú na hranici pozemku, prístupová cesta je panelová.
Dolný Kubín
89 000 €
Dom na očarujúcom mieste + VIDEOOBHLIADKA
Hľadáme klienta, ktorý sa zaľúbi do novšieho rodinného domu, ktorý je situovaný na južnom svahu, s rozľahlým pozemkom nad obcou Revišné s nenahraditeľným výhľadom na dominantu majestátneho Choča. Deväťročná dvojpodlažná nehnuteľnosť, pozostáva z dvoch nadzemných podlaží, ktoré sú dômyselne rozdelené na dennú a nočnú časť. Prízemie pozostáva zo vzdušného otvoreného priestoru, v ktorom tvorí celok obývacia izba, kuchyňa a jedálenský kút s východom na terasu. Súčasťou je aj WC s umývadlom a príručná kotolňa, s pecou na pevné palivo. Otvoreným schodiskom vedúcim do galérie na druhé nadzemné podlažie sa dostaneme k dvom detským izbám, spálni a priestrannej kúpeľne s vaňou. Devízou našej ponuky je výborná lokalita -s vynikajúcou dostupnosťou do okresného mesta a stav nehnuteľnosti. https://youtu.be/c3NhtIb7h1Y
Veličná
258 000 €
Rodinný dom v Dolnom Kubíne
Ponúkame na predaj starší, ale veľmi zachovalý rodinnný dom v Dolnom Kubíne časť Medzihradné, postavený na pozemku o výmere 1823 m2. Nehnuteľnosť je situovaná na polosamote, čo zabezpečuje dokonalé súkromie, s vynikajúcou dostupnosťou do centra mesta. Dvojpozdlažný dom s garážou je napojený na všetky IS – mestský vodovod, kanalizácia a elektrina. Kúrenie je centrálne na pevné palivo, momentálne bez funkčného zdroja. Na 1. NP je okrem garáže aj kotolňa, kuchynka s izbou a centrálne schodisko na druhé poschodie. Na poschodí sú 3 plnohodnotné izby, kúpeľňa a samostatné WC. Podkrovie domu tiež ponúka veľkorysý priestor na prípadné zobytnenie. Dom je vyprataný a pripravený na predaj.
Dolný Kubín
210 000 €
Rodinný dom v Breze na predaj
Ponúkame na predaj útulný dvojpodlažný rodinný dom, postavený na pozemku o výmere 1.000 m2. Staršia nehnuteľnosť je z 1/2 podpivničená a na prvé nadzemné podlažie pozostáva z kuchyne, z dvoch obytných miestností a sociálneho zariadenia. V podkroví sú dve plnohodnotné miestnosti a chodba s výstupom na pochôdznu strechu, kde je možné dobudovať oddychovú terasu. Vykurovanie nehnuteľnosti je zabezpečené ústredným kúrením z pece na pevné palivo zn. Viadrus, ako doplnkové kúrenie je k dispozícii aj pec slúžiaca nielen na kúrenie, ale aj varenie v kuchyni. Nehnuteľnosť je napojená na všetky IS (vlastný rezervoár, elektrina, odpad je riešený do žumpy a možnosť napojenia na obecný vodovod). Bonusom je veľká záhrada pri rodinnom dome + zadné stavy, ktoré možno využiť ako dielňu, garáž. K dispozícii ihneď. Výhodou danej ponuky je poloha domu – v centre obce, s výbornou občianskou vybavenosťou a s vynikajúcou dostupnosťou na hlavný ťah k okresnému mestu. dalmia.sk Mirka - 0905 539 570 Daniela - 0918 489 431
Breza
dohodou
NOVOSTABA RODINÉHO DOMU
Ponúkame na predaj novostavb rodinného domu, nachádzajúcich sa len 12 km od Okresného mesta v malej dedinke pod Oravským hradom v Dolnej Lehote. Rodinný dom je postavený v bočnej uličke s výborným prístupom po obecnej asfaltovej ceste. Dvojpodlažná nehnuteľnosť je postavená na pozemku cca 515 m2, je k dispozícii ako holodom, pripojený na IS (elektrina, obecný vodovod a odpad je riešený do žumpy). Kúrenie zabezpečuje plynový kotol. 1. NP pozostáva so vstupnej chodby, príručného šatníka, technickej miestnosti, obývacej haly, ktorá bude slúžiť ako denná časť s kuchyňou, jedálňou a obývacou izbou. Do podkrovia je vstup po otvorenom schodisku priamo z obývacej haly. Na 2. NP sú 3 plnohodnotné spálne a kúpeľňa s WC.
Oravský Podzámok
215 000 €
NOVÁ CENA: Mezonet v centre mesta
Je nám cťou ponúknuť práve Vám jedinečný, svojho druhu neopakovateľný byt o výmere 185 m2, ponúkajúci nadštandard mestského bývania na 3 NP. Luxus výmery nie je jediným bonusom. Vlastná sauna, posilňovňa s kanceláriou v podkroví, 2 plnohodnotné kúpeľne, 3 detské izby, rodičovská spálňa a srdce bytu - obývacia izba s kuchyňou a jedálňou sú kompletne zariadené a prepojené dizajnovým schodiskom z masívu, dômyselne doplneného skleneným zábradlím. Čo vyzdvihuje jeho jedinečnosť je aj jeho poloha v centre, tehlový bytový dom s malým počtom obyvateľov, bezproblémové parkovanie, 3 pivnice a neposlednom rade aj nádherný výhľad z balkóna bytu, orientovaného na juho-západ. Ste mestský typ a žiada sa Vám priestor, ktorý Vám dovolí voľne dýchať? Tak toto je tá správna voľba. Buďte ten jediný kto bude majiteľom tohto realitného klenotu.
Dolný Kubín
200 000 €
Dom na očarujúcom mieste + VIDEOOBHLIADKA
Hľadáme klienta, ktorý sa zaľúbi do novšieho rodinného domu, ktorý je situovaný na južnom svahu, s rozľahlým pozemkom nad obcou Revišné s nenahraditeľným výhľadom na dominantu majestátneho Choča. Deväťročná dvojpodlažná nehnuteľnosť, pozostáva z dvoch nadzemných podlaží, ktoré sú dômyselne rozdelené na dennú a nočnú časť. Prízemie pozostáva zo vzdušného otvoreného priestoru, v ktorom tvorí celok obývacia izba, kuchyňa a jedálenský kút s východom na terasu. Súčasťou je aj WC s umývadlom a príručná kotolňa, s pecou na pevné palivo. Otvoreným schodiskom vedúcim do galérie na druhé nadzemné podlažie sa dostaneme k dvom detským izbám, spálni a priestrannej kúpeľne s vaňou. Devízou našej ponuky je výborná lokalita -s vynikajúcou dostupnosťou do okresného mesta a stav nehnuteľnosti. https://youtu.be/c3NhtIb7h1Y
Veličná
258 000 €
Rovinatý pozemok pri Dolnom Kubíne
Ponúkame na predaj pozemok vhodný na stavbu rodinného domu v blízkosti Dolného Kubíne - časť Oravská Poruba - Gäceľ. Pozemok o výmere 2030 m2, sa nachádza v časti určenej na výstavbu rodinných domov,  obec vydala kladne stanovisko k možnosti výstavby dvoch rodinných domov.  Parcela o rozmeroch 88 x 23 m sa nachádza na rovine. IS - elektrická prípojka je v jednaní, vodu si nový majitelia budú riešiť formou studne a odpad - žumpou. Pozemok je možné rozdeliť na dve parcely.
Oravská Poruba
155 000 €
Stavebný pozemok vo Vasiľove
Je len málo pozemkov, ktoré sú ešte v intraviláne obce, v zastavanej ulici, s prístupom priamo z novej asfaltky. Práve takýto pozemok Vám ponúkame na stavbu Vášho vysnívaného domu, z ktorého budete mať krásny výhľad na okolité kopce a veľkú záhradu k tomu na rôzne účely. Pozemok má výmeru 1137 m2 a všetky IS pri pozemku.
Vasiľov
dohodou
Sídlo firmy, sklady, kancelárie
Ponúkame na prenájom priestory v Dolnom Kubíne, k dispozícii je celá budova, určená na podnikateľské účely, so samostatným vchodom a oploteným pozemkom. Priestor je vhodný na výrobu + sídlo spoločnosti na jednom mieste. Dispozične priestor pozostáva zo vstupnej chodby, štyroch kancelárii, haly o výmere 100 m2 – s možnosťou výroby alebo dobudovania ďalších kancelárii, príručný sklad, sociálne zariadenie a kuchynka, sklad s garážovou bránou a vlastným pozemkom o výmere 200 m2 , s možnosťou parkovania, areál je uzavretý. Nehnuteľnosť prešla kompletnou rekonštrukciou – plastové okná, elektrina, plynové kúrenie, stierky, podlahy, sanita, kuchyňa, garážová brána, úsporné led svietidlá, alarm (kamery + signalizácia), WIFI, nová strecha. Ponúkaný priestor má samostatné merače (plyn, voda, elektrina). Budova má dve podlažia, každé po 280 m2. dalmia.sk Mirka - 0905 539 570 Daniela - 0918 489 431
Dolný Kubín
dohodou
NOVÁ CENA: Záhradná chatka v záhradkárskej osade Lieskovec
Ponúkame na predaj záhradku so záhradnou chatkou v osade Lieskovec nachádzajúcej sa v okrajovej časti Dolného Kubína. Záhradka o výmere 311 m2 je situovaná vo svahovitom teréne, na vrchole ktorého sa ponúka fantastický výhľad na okolitú prírodu. Dômyselným prepojením 2 bezprostredne susediacich parciel (záhradiek) vytvorili majitelia súkromie a oázu dokonalého relaxu s panorámou okolitých vrchov ako na dlani. V prípade ocenenia ponúkaného benefitu, je k dispozícii na predaj aj druhá, vedľajšia parcela. v prípade záujmu o obidve možná VÝRAZNÁ ZĽAVA
Dolný Kubín
15 000 €
Mezonetový byt v centre mesta
Naša ponuka mezonetového bytu je skvelým riešením pre ľudí, ktorí hľadajú vyšší štandard bývania v centre mesta. Nielen vďaka jeho lukratívnej polohe a moderným riešením interiéru je byt s nadštandardnou výmerou 141 m2 + cca 15 m2 podkrovia, výnimočným miestom na pohodlný život v meste. Ponúka široké spektrum výhod, ktoré jednoznačne každý ocení. – poloha: centrum mesta – parkovanie: rezidenčné miesta v okolí bytového domu – kúrenie: plynové + teplovzdušný krb s prieduchmi – výmera: 141 + cca 15 m2 – občianska vybavenosť: úrady, školy, škôlky, obchody, autobusové zastávky, kostoly….. -pomer výmera cena: najnižšia cena v meste Byt pozostáva z 3 poschodí. Prvé slúži ako denná časť, ktorá v otvorenom priestore ponúka kuchyňu s obývacou časťou, ktorej dominantou je teplovzdušný krb a otvorené schodisko do oddychovej zóny. V dennej časti je aj veľkorysá kúpeľňa s vírivou vaňou, sprchovým kútom, WC a bidetom. K dispozícii je aj príručná komora. Oddychová zóna s vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom má 2 samostatné spálne a strešnú terasu orientovanú na juhozápad, z ktorej sa naskytuje nádherný pohľad na majestátny Choč, ktorý milovník prírody ocení v každom ročnom období. V štíte podkrovia vznikol priestor na rodičovskú spálňu s odkladacím priestorom, ktorý poslúži ako príručný šatník. Ponuka, ktorá sa na trhu s nehnuteľnosťami objaví len raz za čas, možno čaká práve na Vás. https://youtu.be/MVPGjqQzJ-U dalmia.sk Mirka - 0905 539 570 Daniela - 0918 489 431
Dolný Kubín
175 000 €
2-izbový byt Aleja Slobody
Bývanie v centre mesta prináša veľké benefity hlavne v dostupnosti pre peších. 2 - izbový byt o výmere 50 m2, sa nachádza na ulici Aleja Slobody a prešiel  rekonštrukciou. Spojením kúpeľne s WC vznikol komfortný priestor so sprchovým kútom s možnosťou umiestnenia práčky. Moderná kuchynská linka na mieru s elektrospotrebičmi, bola vyrobená na mieru a jej súčasťou je chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, sporák a sklo-keramická platňa a vstavaná mikrovlnná rúra. Podlaha v byte je kombinovaná: plávajúca podlaha v izbách a keramická dlažba v kuchyni, v chodbe a v kúpeľni. Súčasťou bytu je pridaná hodnota - dve pivnice v suteréne bytového domu.
Dolný Kubín
93 500 €
NOVOSTABVY RODINNÝCH DOMOV
Ponúkame na predaj 2 novostavby rodinných domov, nachádzajúcich sa len 12 km od Okresného mesta v malej dedinke pod Oravským hradom v Dolnej Lehote. Rodinné domy sú postavené v bočnej uličke s výborným prístupom po obecnej asfaltovej ceste. Dvojpodlažná nehnuteľnosť je postavená na pozemku cca 515 m2, je k dispozícii ako holodom, pripojený na IS (elektrina, obecný vodovod a odpad je riešený do žumpy). Kúrenie zabezpečuje plynový kotol. 1. NP pozostáva so vstupnej chodby, príručného šatníka, technickej miestnosti, obývacej haly, ktorá bude slúžiť ako denná časť s kuchyňou, jedálňou a obývacou izbou. Do podkrovia je vstup po otvorenom schodisku priamo z obývacej haly. Na 2. NP sú 3 plnohodnotné spálne a kúpeľňa s WC.
Oravský Podzámok
215 000 €