Zvárač hliníka
- zvárač hliníka - zváranie argónom, CO2, metódou MAG - niektoré časti aj metódou WIG - zvárajú sa jednotlivé dielce a karosérie elektro-automobilu - rámy automobilu ako aj diely sú vyrobené z hliníka - kompletizovanie komponentov Doplňujúce informácie: - prax vo zváraní hliníka - 1. týždeň si zamestnanci odskúšajú zváranie vo vývojovej fabrike - nástup do práce: po dohode Benefity: - mzda: 1. mesiac: 17 € hod./brutto, 2. a ďalšie mesiace: 22 € hod./brutto - brutto mzda/mesiac cca 4050,- eur - nemecká pracovná zmluva, z ktorej máte nárok na nemecký dôchodok - formality vybavíte aj z pohodlia domova, podpis zmluvy priamo v Nemecku - žiadne poplatky za sprostredkovanie práce - ubytovanie zabezpečené a hradí agentúra v plnej výške - pekné a dôstojné ubytovanie - bonusy – dovolenkový, vianočný - príspevok na dopravu z a do práce, majiteľom (vlastníkom) osobných áut - príspevok na cestovné na 1. cestu do Nemecka - podpora a poradenstvo pri podaní žiadosti o rodinné prídavky na deti, pri podaní nemeckého daňového priznania - istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu - nadštandardný príjem - VIP bonus/zľava pri nákupe cez portál hej a DATART (online alebo kamenné predajne)
Ostatné krajiny
22 €
Práca v sklade – picker
Popis: - práca v sklade v Nemecku, Bindlach - príprava tovaru podľa dodacieho listu na expedíciu - nakladanie tovaru do klietok podľa dodacieho listu po kartónoch alebo jednotlivé kusy - práca s ručným skenerom (pickovanie) Požadujeme: - čistý výpis z registra trestov - dobrú fyzickú zdatnosť - skúsenosti s prácou v sklade výhodou - nemčina A1 Benefity: - mzda: 9,79 € hod. + príplatky - možnosť stravovania v závodnej jedálni (studená a teplá kuchyňa) - príplatok za odpracované nočné hodiny - príplatok za odpracované hodiny počas nedele - príplatok za odpracované hodiny počas štátneho sviatku - možnosť pravidelných záloh - príspevok na ubytovanie a dopravu - starostlivosť Edymax koordinátorom
Ostatné krajiny
9,79 €
Skladník s vzv
Popis: - miesto výkonu práce: Nemecko, Eischweller - práca v logistickom sklade s podlahovými textíliami, kobercami rôznych druhov a veľkostí - príjem tovaru následné uloženie na správne miesto - pohyb tovaru v rámci skladu - príprava tovaru podľa objednávok, výber tovaru, balenie - práca s ručným scanerom - pracovná zmena: jednozmenná prevádzka Požiadavky: - preukaz na vzv - potreba porozumieť textu na objednávke, dodacom liste v nemeckom jazyku - fyzická zdatnosť (balíky o hmotnosti od 10 do 35 kg) - dodržiavanie časového harmonogramu plánu - dôraz na dôslednosť pri príprave zásielok - nemčina A1 Benefity: - mzda prvé tri mesiace: 10,50 €/hod. brutto - od 4. mesiaca 11,00 €/hod. brutto - mesačná mzda: 1790 - 1890 €/brutto - príplatok za nadčasové hodiny - dochádzkový bonus 50 € - zabezpečené ubytovanie - príspevok na 1. cestu do Nemecka - možnosť získať príspevok na dopravu z miesta ubytovania do práce (pre majiteľov osobných áut)
Ostatné krajiny
1 790 €
Operátor výroby – montáž sedadiel
Popis: montáž sedadiel vozidiel Mercedes-Benz triedy A a B. Požiadavky: dobrý zdravotný stav, zodpovednosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť, nemčina A1. Benefity: mzda: hodinová sadzba: od 12,19€/hod.brutto, neskôr zvyšovanie hodinovej mzdy podľa tarifnej zmluvy:, po odpracovaní: - 6 týždňov - 12,80 € brutto - 3 mesiacov – 13,41 € brutto - 5 mesiacov – 14,02 € brutto - 7 mesiacov – 14,51 € brutto - 9 mesiacov – 14,99 € brutto - 15 mesiacov – 15,48€ brutto, príspevok na ubytovanie, príspevok na dopravu zo Slovenska do Nemecka (jednosmerné cestovné), možnosť získať príspevok na dopravu z miesta ubytovania do práce (pre majiteľov osobných áut), zabezpečené ubytovanie, nemecká pracovná zmluva, VIP bonus/zľava pri nákupe cez portál hej a DATART (online alebo kamenné predajne).
Ostatné krajiny
12,19 €