Weiden in der Oberpfalz hľadáme opatrovateľku NEFA
Weiden in der Oberpfalz hľadáme opatrovateľku NEFAJČIARKU / nástup od 1.03.2020 / turnus 1 mesiac/ potrebná mierne pokročilá nemčina/s vodičkym preukazom Do krásneho mesta Weiden in der Oberpfalz , nachádzajúceho sa pri českých hraniach hľadáme skúsenú opatrovateľku k 57-ročnej pani (176 cm, 68 kg), ktorá býva sama v samostatnej časti bytu so záhradou a nechová žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s pripojením na internet. V dispozícii je auto s automatikou prevodovkou. Stupeň ošetrenia : pacientka je zaradená do 4. stupňa ošetrenia. Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba za účelom podávania liekov a obliekajú kompresívne pančuchy. Zdravotný stav: pacientka má multiplexnu sklerozu, alergiu na nejaký lieky a má problémy s mobilitou. Nočné vstávanie nie je potrebné. Pohyblivosť: pacientka sa pohybuje s pomocou invalidného vozíka. Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť o domácnosť (varenie, pečenie, pranie, upratovanie, nakupovanie). Čo sa týka osobnej opatery, pacientka potrebuje pomoc pri prezliekaní, hygiene a presunoch. Dĺžka turnusu: 1 mesiac nástup: 1.03.2020 Ponúkaná mzda: 9,35 €/hod. brutto Orientačná čiastka za turnus do výšky 1300 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach). Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Ostatné krajiny
9,35 €
Mnichov - nová ponuka opatrovania
Mnichov - nová ponuka opatrovania /nástup od 18.01.2020 / turnus na 1 mesiac/ s dobrou nemčinou/ Do veľkého mesta Mníchov, hľadáme opatrovateľku k prívetivej a úprimnej 87 – ročnej pani (160 cm, 55 kg), ktorá žije sama v dome so záhradou a nechová žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu. Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 2. stupňa požadovaného ošetrovania. Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba. Zdravotný stav: pacientka trpí stareckou zábudlivosťou, inkontinenciou (nosí plienky), a pohybuje s pomocou rolátora. Pohyblivosť: pacientka využíva rolátor. Nočné vstávanie je potrebné iba príležitostne kvôli návšteve toalety Do náplne práce opatrovateľky spadá v rámci domácnosti varenie, pranie a nakupovanie. Čo sa týka osobnej opatery, pacientka potrebuje pomoc pri prezliekaní, hygiene a presunoch. Ocení spoločné trávenie času, stráveného aj prechádzkami. Najesť sa dokáže sama. Dĺžka turnusu: 1 mesiac Nástup: 18.01.2020 Ponúkaná mzda: 9,35 €/hod. brutto Orientačná čiastka za turnus do výšky 1280€ / 1 mesiac vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach). Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Ostatné krajiny
9,35 €
Germering – overené opatrovanie s nástupom od 15.0
Germering – overené opatrovanie s nástupom od 15.01.2020/ pozícia pre MUŽA alebo ŽENU/ turnus na 1 mesiac /s mierne pokročilou až pokročilou nemčinou Do mesta Germering, ležiaceho západne od mesta Mníchov, hľadáme opatrovateľa/ku k 95 ročnému pánovi (175cm, 70kg), ktorý býva v byte. V domácnosti nie sú domáce zvieratá. Opatrovateľ/ka má k dispozícií samostatnú izbu s pripojením na internet . Stupeň ošetrenia : pán je zaradený do 2. stupňa ošetrenia. Ošetrovateľská služba : domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba 3 krát týždenne kvôli otvorenej rane na nohe. Zdravotný stav : pacient netrpí výraznými chorobami, je inkontinetný. Pohyblivosť : pohybuje sa s pomocou opatrovateľky alebo rolátora. Len výnimočne používa invalidný vozík. Potrebuje pomoc pri základnej starostlivosti (pri osobnej hygiene, prezliekaní). Úlohou opatrovateľa/ky je aj starostlivosť o domácnosť (upratovanie, nakupovanie, varenie). Pacient ocení spoločnosť, alebo prechádzky. Dĺžka turnusu: 1 mesiac Nástup: 15.01.2020 Ponúkaná mzda: 9,35 €/hod. brutto Orientačná čiastka za turnus do výšky 1260€ vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Ostatné krajiny
9,35 €
Reutlingen – Ponuka pre opatrovateľa/ku
Reutlingen – Ponuka pre opatrovateľku alebo opatrovateľa/ nástup 7.01.2020/ turnus 1 mesiac alebo 6 týždňov/ potrebná dobrá nemčina Do pekného mesta Reutlingen, ležiaceho južne od Štutgartu, hľadáme opatrovateľku k 92– ročnému pánovi (178 cm, 79 kg), ktorý býva sám v dome. V domácnosti nie sú žiadne zvieratá. Opatrovateľka má samostatnú izbu s pripojením na internet. V domácnosti je k dispozícií auto. Stupeň ošetrenia : pacient je zaradená do 3. stupňa ošetrovania. Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba. Zdravotný stav: pacient prekonal porážku, má ťažkosti so srdcom, parkinsonovu chorobu a je čiastočne inkontinentný. Nočné vstávanie nie je potrebné. Pohyblivosť: pohybuje sa s pomocou rolátora a opatrovateľa/ky. Opatrovateľ/ka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť o pacienta: pomoc pri hygiene, prezliekaní, vstávaní, pohybe. Úlohou je aj starostlivosť o domácnosť: (varenie, pečenie, upratovanie, nakupovanie). Obchody sú dostupné pešo. Pacient ocení spoločnú zábavu, prechádzky alebo rozhovory. Dĺžka turnusu: 1 mesiac alebo 6 týždňov nástup: 07.01.2020 Ponúkaná mzda: 9,35 €/hod. brutto Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1460 € a 2044 € za 6 týždňový turnus vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Ostatné krajiny
9,35 €
Friedrichshafen – opatrovanie v krásnom prostredí
: Friedrichshafen – opatrovanie v prekrásnom prostredí / nástup 6.1.2020 / turnus 1 alebo 2 mesiace / s dobrou nemčinou Do univerzitného mesta Friedrichshafen v južnom Nemecku, neďaleko hraníc so Švajčiarskom a Rakúskom, pri Bodamskom jazere, hľadáme skúsenú opatrovateľku k 93-ročnej pani (155 cm, 70 kg), ktorá býva v rodinnom dome so záhradou bez domácich zvierat. Dcéra prichádza pacientku pravidelne sprchovať (navštevuje ju so psom). Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s kúpeľňou, TV s pripojením na internet. Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 3. stupňa ošetrenia Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba Zdravotný stav: pacientka trpí demenciou, inkontinenciou (nosí plienkové nohavičky), stareckou zábudlivosťou a má problémy s mobilitou Pohyblivosť: pacientka sa pohybuje samostatne, v dome pomocou palice a pri prechádzkach využíva invalidný vozík, má umelé bedrové kĺby – z toho dôvodu je jej chôdza do schodov veľmi pomalá. Pacientka má k dispozícii tiež ošetrovateľskú posteľ aj rolátor. Nočné vstávanie je potrebné iba príležitostne kvôli návšteve toalety Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti: pomoc pri hygiene, prezliekaní, varenie a starostlivosť o domácnosť. Pacientku je vhodné motivovať k prechádzkam a obedovať spoločne s ňou. Dĺžka turnusu: 1 alebo 2 mesiace Nastúp: 6.01.2020 Ponúkaná mzda: 9,35 €/hod. brutto Orientačná čiastka za turnus za 1 mesiac do výšky 1400 € a 2800 € za 2 mesiace vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Ostatné krajiny
9,35 €
Sankt Wolfgang – nové opatrovanie
Sankt Wolfgang – nové opatrovanie / nástup začiatkom februára 2020 / turnus 1 mesiac / mierne pokročilá alebo pokročilá nemčina / potrebný vodičský preukaz Do obce Sankt Wolfgang, nachádzajúcej sa v Bavorsku približne hodinu do Mníchova, hľadáme opatrovateľku k 80-ročnému pánovi (175 cm, 93 kg), ktorý býva v dome spolu s manželkou, ktorá býva občas zmätená, ale inak sa o seba dokáže postarať sama. Pani sa vie dohovoriť aj anglicky, francúzsky alebo taliansky. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s pripojením na internet. V domácnosti majú psa - zlatý retriever, ktorý je veľmi milý. Na pozícií je potrebný vodičský preukaz. Postačuje jazdenie v obci a blízkom okolí. Stupeň ošetrenia: manželia sú zaradený do 3. stupňa požadovaného ošetrovania Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba Zdravotný stav: pacient má stareckú demenciu a inkontinenciu Nočné vstávanie je potrebné príležitostne Pohyblivosť: pri pohybe využíva momentálne barle/palice, k dispozícií je aj invalidný vozík Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti: pomoc pacientovi pri prezliekaní, osobnej hygiene, sprchovaní. Úlohou opatrovateľky je taktiež starostlivosť o domácnosť, upratovanie, varenie, pranie a nákupy. Dĺžka turnusu: 1 mesiac (30 dní) nástup: začiatkom februára 2020 Ponúkaná mzda: 9,35 €/hod. brutto Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1560 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach). Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Ostatné krajiny
9,35 €
Mníchov – opatrovanie v hlavnom meste Bavorska
Mníchov – opatrovanie v hlavnom meste Bavorska / nástup 31.1.2020 / turnus 1 mesiac / s mierne pokročilou nemčinou / potrebný vodičský preukaz Do mesta Mníchov v Bavorsku, hľadáme opatrovateľku k 73-ročnej pani (164 cm, 58 kg), ktorá býva v sama v rodinnom dome so záhradou, bez domácich zvierat. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s kúpeľňou a pripojením na internet. Pacientke denne telefonuje dcéra, aby sa informovala, či je s mamou všetko v poriadku. Opatrovateľka musí mať vodičský preukaz a voziť pacientku k lekárovi. Vyžaduje sa tiež dobrá nemčina, aby bola opatrovateľka schopná, v prípade potreby komunikovať s lekárom. Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 3. stupňa požadovaného ošetrenia Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba Zdravotný stav: pacientka trpí demenciou a inkontinenciou (nosí plienkové nohavičky) Pohyblivosť: po dome sa dokáže pohybovať sama – ale občas potrebuje pomoc pri chôdzi a vstávaní. V domácnosti je k dispozícii rolátor, vaňový výťah a sprchovacia stolička Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť o pacientku, jej úlohou je aj pomoc pri hygiene, prezliekaní, kŕmení (strava musí byť pokrájaná na menšie kúsky) a taktiež starostlivosť o domácnosť (varenie, pečenie, pranie, upratovanie, nakupovanie). Pacientka má rada zábavu a prechádzky. Dĺžka turnusu: 1 mesiac nástup: 31.1.2020 Ponúkaná mzda: 9,35 €/hod. brutto Orientačná čiastka za turnus do výšky 1380 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach). Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Ostatné krajiny
9,35 €
Mníchov – ponuka vo vyhľadávanom meste
Mníchov – ponuka vo vyhľadávanom meste / nástup 30.1.2020 / turnus 1 mesiac alebo 6 týždňov / s mierne pokročilou až pokročilou nemčinou Do mesta Mníchov v Bavorsku, hľadáme opatrovateľku k 88-ročnej pani (165 cm, 63 kg), ktorá býva v časti domu. V samostatnej časti býva dcéra pacientky, ktorá má jednu mačku. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s pripojením na internet. Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 3. stupňa požadovaného ošetrenia Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba Zdravotný stav: pacientka má začínajúcu demenciu. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne kvôli návšteve toalety Pohyblivosť: momentálne sa pohybuje s pomocou invalidného vozíka (má zafixovanú ruku) Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť o pacientku, jej úlohou je aj pomoc pri hygiene, prezliekaní, návšteve toalety a taktiež starostlivosť o domácnosť (varenie, pečenie, pranie, upratovanie, nakupovanie). Pacientka ocení spoločnosť, prípadne prechádzky po okolí. Dĺžka turnusu: 1 mesiac alebo 6 týždňov nástup: 30.1.2020 Ponúkaná mzda: 9,35 €/hod. brutto Orientačná čiastka za turnus do výšky 1350 € (1 mesiac) / 1890 € (6 týždňov) vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach). Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Ostatné krajiny
9,35 €
Weiden in der Oberpfalz – nová nenáročná pozícia
Weiden in der Oberpfalz – nová nenáročná pozícia / nástup 15.01.2020 / turnus 1 mesiac / s mierne pokročilou až pokročilou nemčinou / Nefajčiarka Do mesta Weiden in der Oberpfalz v Bavorsku, približne 35 km od českých hraníc s počtom obyvateľov cca 42 520, hľadáme opatrovateľku k 81-ročnej pani (160 cm, 80 kg), ktorá býva sama v byte bez domácich zvierat. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu. Pripojenie na internet sa pripravuje. Stupeň ošetrenia : pacientka je zaradená do 1. stupňa ošetrovania Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba Zdravotný stav: pacientka nemá výrazné ochorenia, duševne je v poriadku, má cukrovku. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne (pred 2 mesiacmi jej zomrel manžel a niekedy sa v noci budí a má strach). Pohyblivosť: pacientka je mobilná a pohybuje sa samostatne Opatrovateľka má za úlohu pomoc pacientke pri hygiene, prezliekaní. Úlohou opatrovateľky je aj starostlivosť o domácnosť, varenie, upratovanie a nakupovanie. Pacientka varí spolu s opatrovateľkou. Ocení spoločnosť, rozhovory, či prechádzky po okolí. Dĺžka turnusu: 1 mesiac nástup: 15.12.2019 Ponúkaná mzda: 9,35 €/hod. brutto Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1400 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach). Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Ostatné krajiny
9,35 €
Engen – Opatrovanie v historickom meste
Engen – Opatrovanie v historickom meste / 6-týždňový turnus / nástup ihneď / s minimálne mierne pokročilou nemčinou / BEZ nočného vstávania Do mesta Engen, v okrese Konstanz v Bádensku-Wüttembersku, vzdialené cca 38 min. od mesta Jestetten, s počtom obyvateľov 10 749, hľadáme opatrovateľku, ktorá má skúsenosti s demenciou, k 81 – ročnej pani (170 cm a 55 kg) ktorá býva v rodinnom dome so záhradou. V domácnosti nechová žiadne zvieratá. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s pripojením na internet. Pacientku navštevuje 1x do týždňa dcéra, ktorá pomáha s nákupmi. Možnosť nakupovania je vo vzdialenosti 300-600 metrov pešo od domu. Stupeň ošetrenia : je zaradená do 2. stupňa požadovaného ošetrenia Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba Zdravotný stav: trpí začínajúcou demenciou (býva bojazlivá a neistá), má neuropatiu v prstoch (necitlivosť a brnenie), v minulosti prekonala rakovinu prsníka a žalúdka, podstúpila tiež viac krát operáciu bedrového kĺbu Pohyblivosť: pacientka sa pohybuje samostatne, pomáha si palicou Nočné vstávanie nie je potrebné Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť o pacientku, pomoc pri prezliekaní, pomoc pri hygiene. Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť, varenie, upratovanie, pranie. Pacientka žije od smrti manžela (2015) sama v dome, do roku 2017 ešte šoférovala auto. Rada chodieva do mesta, kostola, na nákupy. V televízii sleduje najradšej hudobné vysielania a číta noviny. Dĺžka turnusu: 6 týždňov nástup: ihneď Ponúkaná mzda: 9,35 €/hod. brutto Orientačná čiastka za 6-týždňový turnus do výšky 1886 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach). Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Ostatné krajiny
9,35 €
Reutlingen – opatrovanie neďaleko Stuttgartu
Reutlingen – opatrovanie neďaleko Stuttgartu / nástup najneskôr v polovici januára 2020 / 6-týždňový turnus / s minimálne mierne pokročilou nemčinou / BEZ nočného vstávania Do nemeckého univerzitného mesta Reutlingen, ktoré je vzdialené približne 39 km od Stuttgartu, s počtom obyvateľom 114 310, hľadáme opatrovateľku k 83-ročnej pani (160 cm, 70 kg), ktorá býva sama v rodinnom dome a chová 2 mačky. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s pripojením na internet. Obchody sú dostupné pešo. Stupeň ošetrenia : pani je zaradená do 5. stupňa požadovaného ošetrenia Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba 1x mesačne kvôli výmene katétra Zdravotný stav: pacientka trpí demenciou, má ochrnutú pravú ruku a nohu, lieči sa na vysoký krvný tlak, horšie sa jej rozpráva, stravu musí mať pomixovanú a je potrebné ju kŕmiť, má zavedený katéter a nosí plienkové nohavičky. Nočné vstávanie nie je potrebné, pacientka spáva dobre, ale v prípade potreby je k dispozícii aj „Babyphon“ Pohyblivosť: pacientka sa pohybuje pomocou invalidného vozíka Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti: pomoc pri hygiene, prezliekaní, starostlivosť o domácnosť, varenie. Dĺžka turnusu: 6 týždňov nástup: najneskôr v polovici januára 2020 Ponúkaná mzda: 9,35 €/hod. brutto Orientačná čiastka za 6-týždňový turnus do výšky 1928 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach). Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Ostatné krajiny
9,35 €
Lauchringen– Opatrovanie pokojnej pani
Lauchringen– Opatrovanie pokojnej pani/ nástup od 14.12.2019 do 15.01.2020 /turnus 33 dní/s dobrou nemčinou Do obce Lauchringen v okrese Bádensko – Würrtembersko, s počtom obyvateľov 7698, hľadáme skúsenú opatrovateľku k 83-ročnej pani (168 cm, 75 kg), ktorá býva v rodinnom dome bez domácich zvierat. Opatrovateľka má k dispozícií samostatnú izbu s kúpeľňou a pripojenie na internet. Obchody sú v blízkosti a dostupné pešo. Stupeň ošetrenia : pacientka je zaradená do 1. stupňa požadovaného ošetrovania Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje 1x denne ošetrovateľská služba (podávanie inzulínu). Zdravotný stav: pacientka trpí demenciou - je ale pokojná, inkontinenciou - nosí plienkové nohavičky a lieči sa na vysoký krvný tlak. Nočné vstávanie je potrebné iba výnimočne – pacientka má k dispozícií „Babyphon“. Pohyblivosť: pacientka sa pohybuje pomocou chodítka, prípadne pomocou invalidného vozíka. Je potrebné jej pomáhať pri vstávaní. Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť o pacientku, pomoc pri hygiene. Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (upratovanie a varenie, nakupovanie). Pacientka najradšej sedí v kresle pri sledovaní televízie, hrá rada karty. Je pokojnej a príjemnej povahy. Dĺžka turnusu: 33 dní, nástup: od 14.12.2019 do 15.01.2020 Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto Orientačná čiastka za turnus do výšky 1505 € (33 dní) vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. Opatrovateľka dostáva plus bonus za SVIATOČNÉ DNI vo výške 206 € (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach). Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Ostatné krajiny
9,19 €
Penzberg – ponuka opatrovania vhodná aj pre MUŽA
Penzberg – ponuka opatrovania vhodná aj pre MUŽA / nástup 09.01.2020 / turnus 1 mesiac / s dobrou nemčinou Do mesta Penzberg v dolnom Bavorsku, približne 50 km južne od Mníchova, hľadáme opatrovateľa/opatrovateľku k 88-ročnej pani (157 cm, 80 kg), ktorá býva v časti domu, bez domácich zvierat. V samostatnej časti domu býva syn pacientky. Počas víkendov navštevuje pacientku je dcéra. Opatrovateľ/ka má k dispozícii samostatnú izbu s pripojením na internet. Možnosť nakupovania je vo vzdialenosti 600 metrov od domu. Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 2. stupňa ošetrenia a zvažuje sa 3. stupeň Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba Zdravotný stav: pacientka má ťažkosti so srdcom, obličkami a dýchaním, lieči sa na vysoký krvný tlak, trápi ju artróza kolena, horšie počuje a je inkontinentná (nosí plienkové nohavičky), trpí chronickou obštrukčnou chorobou pľúc, polyneuropatiou a psoriázou Nočné vstávanie je potrebné 2x za noc kvôli toalete Pohyblivosť: pacientka sa pohybuje s pomocou invalidného vozíka, je potrebný presun na vozík. V domácnosti je k dispozícii schodiskový výťah, toaletná stolička, antidekubitný matrac, ošetrovateľská posteľ a v sprche sedátko. Opatrovateľ/ka má v rámci tejto pozície na starosti: pomoc pacientke pri osobnej hygiene, prezliekaní, čiastočná pomoc pri jedení a pití. Jeho/jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť: varenie, pranie, upratovanie. Dĺžka turnusu: 1 mesiac nástup: 09.01.2020 Ponúkaná mzda: 9,35 €/hod. brutto Orientačná čiastka za turnus do výšky 1300 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach). Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Ostatné krajiny
9,35 €
Ľahká pozícia výpomoc v domácnosti
Hohentengen – ĽAHKÁ pozícia /VÝPOMOC V DOMÁCNOSTI /nástup IHNEĎ / 6-týždňový turnus / potrebná minimálne mierne pokročilá nemčina / VODIČSKÝ PREUKAZ výhodou Do dedinky Hohentengen, ležiacej na švajčiarskych hraniciach, hľadáme opatrovateľku na jednoduchú pozíciu k pánovi (okolo 80 rokov), ktorý býva sám v rodinnom dome so záhradou. Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu s pripojením na internet. Stupeň ošetrenia: pacient nie je zaradený do žiadneho stupňa ošetrenia Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba Zdravotný stav: pacient nemá žiadne závažné ochorenia. Má vysoký krvný tlak a cukrovku, na ktorú berie tabletky Na pozícií nie je potrebné nočné vstávanie Pohyblivosť: pacient je mobilný a pohybuje sa s pomocou palice Keďže pacient netrpí žiadnymi závažnými chorobami, úlohou opatrovateľky je najmä robiť mu spoločnosť, ísť na prechádzku a starostlivosť o domácnosť, čo predstavuje upratovanie, varenie, pranie, žehlenie a nákupy. V prípade potreby pomoc pri osobnej hygiene alebo prezliekaní. Obchod sa nachádza neďaleko domu a v domácnosti je k dispozícií aj auto. Dĺžka turnusu: 6 týždňov, nástup: ihneď Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto Orientačná čiastka za 6-týždňový turnus do výšky 1886 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. Opatrovateľka dostáva plus bonus za SVIATOČNÉ DNI vo výške 196 € (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach). Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Ostatné krajiny
9,19 €
Löhnberg - Niedershausen – nenaročna pozícia
Löhnberg - Niedershausen – hľadáme OPATROVATEĽKU alebo OPATROVATEĽA na NENÁROČNÚ pozíciu s nástupom od 15.01.2020/ turnus 1 mesiac/ s mierne pokročilou až pokročilou úrovňou nemčiny/potrebný VODIČSKÝ PREUKAZ Do malého mesta Löhnberg, konkrétne do časti Niedershausen, nachádzajúceho sa pri Frankfurte, hľadáme milú opatrovateľku alebo opatrovateľa k 98- ročnému pánovi (170 cm, 65 kg), ktorý býva sám v dome so záhradou a má dve mačky. Opatrovateľka/opatrovateľ má v dome zabezpečenú samostatnú izbu . Stupeň ošetrenia: pacient je zaradený do 2. stupňa ošetrenia. Potreba ošetrovateľskej služby: príchody ošetrovateľskej služby nie sú potrebné. Zdravotný stav: pacient aj napriek svojmu vysokému veku, nemá žiadne závažné ochorenia. Má ťažkosti so srdcom, dosť zle vidí a počuje. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne. Pohyblivosť: pacient je mobilný, pohybuje sa s pomocou rolátora. Aby sa predchádzalo pádom, je potrebné byť mu nápomocný. Do náplne práce opatrovateľky/opatrovateľa patrí starostlivosť o pacienta, čiže pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní, presune na toaletu. Taktiež spoločné trávenie času, rozhovory alebo prechádzky po okolí. Úlohou opatrovateľky je aj starostlivosť o domácnosť (nákupy, udržiavanie poriadku, varenie, pranie, žehlenie). Dĺžka turnusu: 1 mesiac alebo kratšie, nástup: 15.01.2020 Ponúkaná mzda: 9.35 /hod. brutto Orientačná čiastka za turnus do výšky 1400 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach). Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Ostatné krajiny
9,35 €
Gernlinden –zaujímavá ponuka opatrovania pri Mnich
Gernlinden –zaujímavá ponuka opatrovania pri Mnichove /nástup od 7 januára 2020 / turnus na 1 alebo 2 mesiace/ s minimálne mierne pokročilou nemčinou/nefajčiarka Do dedinky Gernlinden, neďaleko Mníchova, hľadáme opatrovateľku k prívetivej a úprimnej 83 – ročnej pani (161 cm, 80 kg), ktorá žije sama v dome so záhradou a nechová žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu s pripojením na internet. Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 2. stupňa požadovaného ošetrovania. Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje žiadna ošetrovateľská služba. Zdravotný stav: pacientka je vo výbornej duševnej kondícii. Bola hospitalizovaná pre embóliu pľúc, ktorú úspešne prekonala. Diagnostikovaný jej bol diabetes - inzulín užíva injekčne aj v tabletkách, pričom si lieky dokáže podávať sama, potrebuje však dohľad. Pacientka nosí kompresné ponožky, ktoré je potrebné navliekať. Pohyblivosť: pacientka využíva rolátor a invalidný vozík. Do náplne práce opatrovateľky spadá v rámci domácnosti varenie, pranie a nakupovanie. Čo sa týka osobnej opatery, pacientka potrebuje pomoc pri prezliekaní, hygiene a presunoch. Ocení spoločné trávenie času, stráveného aj prechádzkami. Najesť sa dokáže sama, no potrebuje asistenciu, aby jedla dostatočne a pravidelne. Nočné vstávanie sa vyžaduje príležitostne, v prípade potreby pacientky navštíviť toaletu (za noc najviac 2 krát). Dĺžka turnusu: 1 alebo 2 mesiace Nástup: 7 januára 2020 Ponúkaná mzda: 9,35 €/hod. brutto Orientačná čiastka za turnus do výšky 1260€ / 1 mesiac a 2520€ / 2 mesiace vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach). Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Ostatné krajiny
9,35 €
Mníchov – ľahká ponuka opatrovania
Mníchov – ľahká ponuka opatrovania – pomoc v domácnosti/ 1 mesiac od 04.01.2020 / s pokročilou úrovňou NJ Do obľúbeného veľkomesta Mníchov, hľadáme opatrovateľku k 93 – ročnému veľmi milému a nekonfliktnému pánovi ( 170cm, 75kg), ktorý žije samostatne v rodinnom domčeku so záhradkou. Opatrovateľka má k dispozícií samostatnú izbu s pripojením na internet . Stupeň ošetrenia: pacient nie je zaradený do žiadneho stupňa ošetrovania. Ošetrovateľská služba: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba. Zdravotný stav: nemá žiadne závažnejšie ochorenia. V minulosti podstúpil operáciu srdca a v súčasnosti užíva lieky na zníženie krvného tlaku. U pacienta sa začína prejavovať inkontinencia. Pohyblivosť: pacient je mobilný a pohybuje sa s pomocou rolátora. Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti najmä starostlivosť o domácnosť, t.j. udržiavanie poriadku, varenie a nakupovanie. V prípade potreby pomoc pacientovi. Dĺžka turnusu : 1 mesiac nástup: od 04.01.2020 Ponúkaná mzda: 9,35 €/hod. brutto Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1260 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach). Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Ostatné krajiny
9,35 €
Opatrovanie v Mníchove
Mníchov – OPATROVANIE V OBĽÚBENOM MESTE/ZÁSKOK 20 dní /turnus od 12.01.20 do 1.02.20/ potrebná stredne pokročilá nemčina Do Mníchova, hľadáme opatrovateľku k 89 – ročnej pani (150 cm, 38 kg), ktorá žije sama v dome so záhradou a nechová žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu s pripojením na internet. Pacientku chodievajú navštevovať jej dcéry. Pacientka chodí pondelok a utorok od 9:15 do 13:30 do dennej starostlivosti, v tom čase má opatrovateľka voľno. Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 3. stupňa ošetrenia. Ošetrovateľská služba: domácnosť nenavštevuje žiadna ošetrovateľská služba. Zdravotný stav: pacientka trpí stareckou demenciou artrózou, osteoporózou a depresiami. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne. Pohyblivosť: pacientka je mobilná, v dome sa pohybuje samostatne a na prechádzky využíva rolátor. Opatrovateľka má na starosti pomoc pacientke pri osobnej hygiene, prezliekaní, vstávaní. Jej úlohou je aj udržiavanie poriadku v domácnosti, pranie, nakupovanie a varenie. Ocení spoločné trávenie času, prechádzky po okolí. Dĺžka turnusu: záskok 20 dní; nástup: od 12.01.20 do 1.02.20 Ponúkaná mzda: 9,35 € (hod/brutto) Orientačná čiastka za turnus do výšky 926 eur vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach). Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Ostatné krajiny
9,35 €
Ühlingen-Mühlhofen – opatrovanie pokojnej pani
Ühlingen-Mühlhofen – opatrovanie pokojnej pani / nástup začiatkom januára 2020 / 6-týždňový turnus / s mierne pokročilou nemčinou / BEZ nočného vstávania Do mesta Ühlingen-Mühlhofen, ktoré sa nachádza na severnom pobreží Bodamského jazera v Nemecku, neďaleko švajčiarskych hraníc, s počtom obyvateľov 8305, hľadáme milú a trpezlivú opatrovateľku nad 40 rokov, k 95-ročnej pani (160 cm, 50 kg), ktorá býva sama v dome, bez domácich zvierat. Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu s kúpeľňou a pripojením na internet. Nákupy robí opatrovateľka spoločne so synom pacientky, ktorý žije sám v susednom dome a je pripravený opatrovateľke pomáhať. Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 5. stupňa ošetrenia Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba 2x za týždeň kvôli ošetrovaniu rán a podávaniu liekov Zdravotný stav: pacientka trpí demenciou, lieči sa na vysoký krvný tlak, na jedno oko je kompletne slepá a druhým okom vidí na 25%, takmer vôbec nerozpráva, má zavedenú sondu (je na umelej výžive) a nosí plienkové nohavičky. Nočné vstávanie nie je potrebné Pohyblivosť: pacientka sa pohybuje pomocou invalidného vozíka - k dispozícii je výťahový transfer Opatrovateľka má v rámci tejto pozície za úlohu starostlivosť o pacientku (pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní). Za úlohu má taktiež starostlivosť o domácnosť (upratovanie, nakupovanie – spoločne so synom pacientky). Pani je pokojnej povahy a rada počúva hudbu z rádia. Dĺžka turnusu: 6 týždňov Nástup: začiatkom januára 2020 Ponúkaná mzda: 9,35 €/hod. brutto Orientačná čiastka za 6-týždňový turnus do výšky 2012 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach). Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Ostatné krajiny
9,35 €
Laufenburg– opatrovanie pokojného pána
Laufenburg– opatrovanie pokojného pána / nástup od začiatku januára 2020 / turnus 6 týždňov / s minimálne mierne pokročilou nemčinou/nefajčiarka Do malého mesta Laufenburg, ktoré leží pri švajčiarskych hraniciach v okrese Waldshut, hľadáme skúsenú a zodpovednú opatrovateľku k 53-ročnému pánovi (170 cm, 85 kg), ktorý býva v dome zo veľkou záhradou so svojou matkou (vie sa prevažne postarať sama o domácnosť) V domácnosti nechovajú žiadne zvieratá. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s kúpeľňou a s pripojením na internet. Možnosť nakupovania je vo vzdialenosti 5 km od domu, ale opatrovateľka nebude mať na starosti nakupovanie - nakupovať chodí dcéra pacienta. Stupeň ošetrenia : pán je zaradený do 4. stupňa požadovaného ošetrenia. Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba 2 kráť denne. Zdravotný stav: pacient trpí epilepsiou od 1973 roku (reguluje sa liekmi) a hydrocephalusou. Pacient sa pohybuje s pomocou rolátora, je zábudlivý a horšie počuje. Pohyblivosť: pacient má problémy s pohybom, pohybuje sa pomocou invalidného vozíka. Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti: pomoc pri hygiene, prezliekaní, presunie na vozík, mala by vykonávať s pacientom pohybové cvičenia. Pacient má pokojnú a vďačnú povahu. Pacient ocení spoločnú prechádzky po okolí, ma rad filmy a literatúru. Dĺžka turnusu: 6 týždňov nástup: začiatok januára 2020 Ponúkaná mzda: 9,35 €/hod. brutto Orientačná čiastka za turnus do výšky 1816 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach). Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Ostatné krajiny
9,35 €
Opatrovanie v obci Karlstein
Karlstein – ĽAHKÁ POZÍCIA / vianočný záskok/nástup 08.12.2019/ turnus 1 mesiac/ potrebná mierne pokročilá až pokročilá nemčina/ VODIČSKÝ PREUKAZ Do obce Karlstein, ktorá sa nachádza asi 30 km juhovýchodne od Frankfurtu, hľadáme opatrovateľku k 87-ročnému pánovi (175 cm, 80 kg), ktorý býva v rodinnom dome spolu s manželkou. Pani má 79 rokov, nemá žiadne závažné ochorenia, pohybuje sa rolátorom a potrebuje pomoc len s maličkosťami. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s pripojením na internet. V domácnosti nie sú domáce zvieratá. Stupeň ošetrenia : pacient je zaradený do 3. stupňa ošetrenia. Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba. Zdravotný stav: pacient má demenciu. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne, kvôli návšteve toalety. Pohyblivosť: pri pohybe využíva rolátor. Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti: pomoc pacientovi pri prezliekaní, osobnej hygiene, v prípade potreby pomoc manželke. Úlohou opatrovateľky je taktiež starostlivosť o domácnosť, upratovanie, varenie, pranie a nákupy. Obaja manželia ocenia spoločnú zábavu, prechádzky. Dĺžka turnusu: 1 mesiac nástup: 08.12.2019 Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1460 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. Opatrovateľka dostáva plus bonus za SVIATOČNÉ DNI (24.,25.,26.,31.12. a 1.1.) vo výške 233 € (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach). Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Ostatné krajiny
9,19 €
Opatrovanie v Bavorsku
Rottenburg – opatrovanie v Bavorsku/nástup 02.01.2020/ 6 týždňov/ potrebná minimálne mierne pokročilá nemčina Do mesta Rottenburg an der Laaber, ktoré leží v Bavorsku asi 50 km južne od Regensburgu, hľadáme opatrovateľku k 80– ročnému pánovi (175 cm, 75 kg), ktorý býva sám v dome bez domácich zvierat. Opatrovateľka má samostatnú izbu s kúpeľňou a pripojením na internet. Stupeň ošetrenia : pacient je zaradený do 2. stupňa ošetrovania. Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba. Zdravotný stav: pacient má začínajúcu demenciu, parkinsonovu chorobu a je inkontinentný. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne. Pohyblivosť: pacient sa pohybuje s pomocou rolátora, potrebuje oporu a pomoc pri vstávaní. Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti pomoc pacientovi pri hygiene, prezliekaní, vstávaní, pohybe. Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť: (varenie, pečenie, upratovanie, nakupovanie). Možnosť nákupov je asi 5 minút pešo, väčšie nákupy robí syn pacienta. Pacient je pokojnej a prispôsobivej povahy, ocení spoločnú zábavu, prechádzky po okolí alebo rozhovory. Dĺžka turnusu: 6 týždňov nástup: 02.01.2020 Ponúkaná mzda: 9,35 €/hod. brutto Orientačná čiastka za 6 týždňový turnus do výšky 1928 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. Opatrovateľka dostáva plus bonus za SVIATOČNÉ DNI (6.1.) vo výške 42 € (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach). Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Ostatné krajiny
9,35 €
Immenstaat– nová ponuka opatrovania
Immenstaat– nová ponuka opatrovania pri lichtenštajnských hraniach/nástup ihneď/ 6 týždňov/ potrebná minimálne mierne pokročilá nemčina a vodičský preukaz/nefajčiarka Do mesta Immenstaat, ktoré leží pri lichtenštajnských hraniach v nemeckých Alpách, hľadáme opatrovateľku k 92– ročnému pánovi, ktorý býva sám v dome. Opatrovateľka má samostatnú izbu s kúpeľňou a pripojením na internet. Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba. Zdravotný stav: pacient je zábudlivý, ma diabetes. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne. Pohyblivosť: pacient sa pohybuje s pomocou rolátora. Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti pomoc pacientovi pri hygiene, prezliekaní. Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť: (varenie, pečenie, upratovanie, nakupovanie). Možnosť nákupov je asi 1 km, k dispozícii je auto (s automatickou prevodkou). Pacient ocení spoločnú zábavu, prechádzky po okolí, ma rad rozhovory. Dĺžka turnusu: 6 týždňov nástup: ihneď Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto Orientačná čiastka za 6 týždňový turnus do výšky 1858 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. Opatrovateľka dostáva plus bonus za SVIATOČNÉ DNI vo výške 193 € (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach). Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Ostatné krajiny
9,19 €
Horheim –opatrovanie priateľskej a energickej pani
Horheim – opatrovanie priateľskej a energickej pani / nástup 02.01.2020 / 6-týždňový turnus / s mierne pokročilou nemčinou alebo pokročilou nemčinou / potrebný vodičský preukaz / nefajčiarka / + BONUS za sviatok Do obce Horheim v okrese Wutöschingen, pri švajčiarskych hraniciach, s počtom obyvateľov 1992, hľadáme opatrovateľku k 82-ročnej pani (180 cm, 84 kg), ktorá býva sama v rodinnom dome so záhradou. Pani chová v domácnosti mačku. Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu s kúpeľňou a pripojením na internet. Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 3. stupňa požadovaného ošetrenia Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje 2x denne ošetrovateľská služba Zdravotný stav: pacientka trpí rakovinou, polyneuropatiou, prekonala srdcový infarkt, má problémy s prehĺtaním (pri jedení), občas ju trápia závrate a býva dezorientovaná Pohyblivosť: pacientka sa pohybuje samostatne, pomáha si palicou alebo chodítkom Nočné vstávanie je potrebné iba niekedy Opatrovateľka má v rámci tejto pozície za úlohu starostlivosť o pacientku (pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní) a taktiež starostlivosť o domácnosť (upratovanie, varenie, nakupovanie). Pacientka je energická osoba, rada rozpráva a je priateľská. Najčastejšie sa venuje ručným prácam, obľubuje literatúru, sledovanie seriálov v televízii a prechádzky. Dĺžka turnusu : 6 týždňov, Nástup: 02.01.2020 Ponúkaná mzda: 9,35 €/hod. brutto Orientačná čiastka za 6-týždňový turnus do výšky 1886 € (mierne pokročilá nemčina) + BONUS 39 € za sviatok (06.01.2020) Orientačná čiastka za 6-týždňový turnus do výšky 2012 € (pokročilá nemčina) + BONUS 42 € za sviatok (06.01.2020) vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach). Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Ostatné krajiny
9,35 €
München – ĽAHKÁ POZÍCIA
München – ĽAHKÁ POZÍCIA / nástup 03.01.2020 / turnus 1 mesiac alebo 6 týždňov / s mierne pokročilou až pokročilou nemčinou / BEZ nočného vstávania Do vyhľadávaného Mníchova hľadáme skúsenú, srdečnú opatrovateľku vo veku 30-65 rokov k 96-ročnej pani (160 cm, 50 kg), ktorá býva v dome bez domácich zvierat. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s kúpeľňou, televíziou a pripojením na internet. Zdravotný stav: pacientka trpí demenciou a ľahkou inkontinenciou. Pacientku pravidelne navštevuje dcéra, ktorá je nápomocná a tiež pripravuje pacientke lieky. Nočné vstávanie nie je potrebné Pohyblivosť: pacientka sa pohybuje samostatne, pomáha si rolátorom Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti: starostlivosť o pacientku (pomoc pri hygiene, prezliekaní.), starostlivosť o domácnosť (nákupy, upratovanie, varenie). Dĺžka turnusu: 1 mesiac alebo 6 týždňov nástup: 03.01.2020 Ponúkaná mzda: 9,35 €/hod. brutto Orientačná čiastka za turnus do výšky 1300 € (1 mesiac) 1820 € (6 týždňov) vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach). Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Ostatné krajiny
9,35 €
Sonnenbühl – nenáročná pozícia
Sonnenbühl – nenáročná pozícia / nástup 02.01.2020/ turnus 1 mesiac alebo 6 týždňov/ potrebná pokročilá nemčina Do obce Sonnenbühl v oblasti Baden-Württenberg s počtom obyvateľov cca 7160, hľadáme opatrovateľku k 92– ročnej pani (165 cm, 60 kg), ktorá býva sama v dome. Opatrovateľka má samostatnú izbu s pripojením na internet. Stupeň ošetrenia : pacientka je zaradená do 2. stupňa ošetrovania. Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba. Zdravotný stav: pacientka nemá žiadne závažné ochorenia, duševne je v poriadku, trpí len stareckou slabosťou. Nočné vstávanie je potrebné 1x (kvôli výmene plienok). Pohyblivosť: pacientka je mobilná a pohybuje sa s pomocou rolátora. Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť o pacientku: pomoc pri hygiene, prezliekaní, vstávaní. Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť: (varenie, pečenie, upratovanie, nakupovanie). Pacientka ocení spoločnú zábavu, prechádzky alebo rozhovory. Dĺžka turnusu: 1 mesiac alebo 6 týždňov nástup: 02.01.2020 Ponúkaná mzda: 9,35 €/hod. brutto Orientačná čiastka za turnus do výšky 1390 € (1 mesiac), 1946 € (6 týždňov) vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. Opatrovateľka dostáva plus bonus za SVIATOČNÉ DNI (6.1.) vo výške 44 € (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach). Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Ostatné krajiny
9,35 €
Mníchov – Opatrovanie mobilnej pani vo veľkomeste
Mníchov – Opatrovanie mobilnej pani vo veľkomeste / nástup medzi 03.01.-07.01.2020 / turnus 1 alebo 2 mesiace / s dobrou nemčinou / vodičský preukaz výhodou Do obľúbeného Mníchova hľadáme láskavú a empatickú opatrovateľku vo veku 30-65, k 83 – ročnej pani (168 cm, 59 kg), ktorá býva sama v rodinnom dome so záhradou, bez domácich zvierat. Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu s pripojením na internet. Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 2. stupňa požadovaného ošetrovania Ošetrovateľská služba: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba Zdravotný stav: pacientka trpí začínajúcou demenciou a začínajúcou inkontinenciou (nosí plienkové nohavičky) Nočné vstávanie je potrebné príležitostne, keď býva pacientka trochu nepokojná a treba ju zaviesť späť do postele. Zvyčajne ale vstáva sama 1-2x za noc a sama ide aj späť do postele bez pomoci opatrovateľky Pohyblivosť: pacientka je mobilná – v dome sa pohybuje sama, bez pomoci a pri prechádzkach využíva rolátor. K dispozícii má aj invalidný vozík. Dĺžka turnusu: 1 alebo 2 mesiace nástup: medzi 03.01. – 07.01.2020 Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť o pacientku: pomoc pri prezliekaní, hygiene, návšteve toalety, starostlivosť o domácnosť: nakupovanie, varenie, pečenie, upratovanie. Pacientka by opatrovateľke rada pomáhala pri varení, pokiaľ to bude možné, má rada zábavu a hry a prechádzky. Orientačná čiastka za 1-mesačný turnus do výšky 1360 € Orientačná čiastka za 2-mesačný turnus do výšky 2720 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach). Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Ostatné krajiny
9,35 €
Ponuka pri švajčiarskych hraniciach
Wutöschingen – ponuka pri švajčiarskych hraniciach/nástup 06.01.2020 /turnus 6 týždňov / potrebná dobrá nemčina Do obce Wutöschingen, v okrese Waldshut pri švajčiarskych hraniciach, hľadáme opatrovateľku k 78- ročnej pani (165 cm a 100 kg), ktorá býva v rodinnom dome bez domácich zvierat spolu so svojím manželom. Pán je samostatný a je opatrovateľke v prípade potreby nápomocný. Opatrovateľka má samostatnú izbu s internetom. Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 3. stupňa a pacient stupňa ošetrenia. Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje denne ošetrovateľská služba. Zdravotný stav: pacientka trpí demenciou, má vysoký krvný tlak a je inkontinentná. Nočné vstávanie je potrebné len zriedka, vstáva k nej manžel. Pohyblivosť: pacientka sa pohybuje s pomocou rolátora. Je potrebné jej pomáhať pri vstávaní. Mimo domu využíva invalidný vozík. Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť o pacientku, jej úlohou je pomoc pri hygiene, pohybe, prezliekaní. Pacientka je pokojnej povahy, má rada rozhovory a spoločnú zábavu, možné sú taktiež prechádzky po okolí. Potrebná je taktiež starostlivosť o domácnosť (upratovanie, varenie, nakupovanie). Dĺžka turnusu: 6 týždňov nástup: 6.1.2020 Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto Orientačná čiastka za 6 týždňový turnus do výšky 2180 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach). Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Ostatné krajiny
9,19 €
Donaueschingen – Opatrovanie manželov
Donaueschingen – Opatrovanie manželov / Pozícia vhodná pre MUŽA alebo ŽENU / nástup od 26. alebo 27.12.2019 / 6-týždňový turnus / s dobrou nemčinou / vodičský preukaz výhodou / Nefajčiar-ka Do mesta Donaueschingen, ktoré leží na juhozápade Bádenska-Wüttemberska, s počtom obyvateľov 21 439, hľadáme skúsenú opatrovateľku / opatrovateľa k manželskému páru: 86-ročná pani (160 cm, 67 kg) a 83-ročný pán (190 cm, 70 kg) ktorí bývajú v rodinnom dome bez domácich zvierat. Opatrovateľ/ka má k dispozícii samostatnú izbu s pripojením na internet. K dispozícii je auto. Možnosť nákupov je vo vzdialenosti 200 m pešo od domu. Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba Zdravotný stav: - pani / trpí začínajúcou demenciou, inkontinenciou (nosí plienkové nohavičky), nosí načúvací aparát a má implantovaný kardiostimulátor - pán / je čerstvo po operácii srdca, má zavedený katéter a momentálne je dosť slabý a nechutí mu jesť Nočné vstávanie je potrebné iba príležitostne kvôli návšteve toalety a v prípade záujmu nie je problém zaobstarať „Babyphone“ Pohyblivosť: manželia sa pohybujú pomocou palice, treba na nich dohliadať Opatrovateľ/ka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť o pacientov, jej/jeho úlohou je aj pomoc pri hygiene, prezliekaní, starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nakupovanie). Pani chodieva rada na prechádzky, číta knihy a rozpráva tiež francúzsky. Pán rád sleduje televíziu, zaujíma sa o politiku, rád komunikuje a jeho koníček je počítač a internet. Dĺžka turnusu: 6 týždňov nástup: od 26. alebo 27.12.2019 Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto Orientačná čiastka za 6-týždňový turnus do výšky 2180 € + BONUS 92 € za sviatky (1.1. a 6.1.2020) vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach). Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Ostatné krajiny
9,19 €
Herrenberg-Oberjesingen–opatrovanie mobilnej pani
Herrenberg-Oberjesingen – opatrovanie priateľskej a mobilnej pani / nástup začiatkom januára 2020 / 6-týždňový turnus / s dobrou nemčinou / + BONUS za sviatok Do obce Oberjesingen v meste Herrenberg, ktoré leží uprostred Bádenska-Württemberska, asi 30 km južne od Stuttgartu, s počtom obyvateľov 3019, hľadáme opatrovateľku k 89-ročnej pani (165 cm, 70 kg), ktorá býva sama v rodinnom dome bez domácich zvierat. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s kúpeľňou a pripojením na internet. Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 3. stupňa ošetrenia Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba - každé ráno kvôli bandážovaniu nôh a podávaniu liekov Zdravotný stav: pacientka trpí začínajúcou demenciou, lieči sa na vysoký krvný tlak, trošku horšie počuje a rozpráva Nočné vstávanie je potrebné Pohyblivosť: pacientka sa pohybuje samostatne – pomáha si chodítkom Opatrovateľka má v rámci tejto pozície za úlohu starostlivosť o pacientku: pomoc pri hygiene, prezliekaní, dohliadať na pitný režim a odvinutie bandáži nôh po 6 hodinách. Na starosti má taktiež starostlivosť o domácnosť, upratovanie, varenie, nakupovanie. Pacientka spáva najradšej v obývačke na gauči, kde sa jej lepšie spí. Povahou je priateľská, rada skladá puzzle, číta noviny a sleduje filmy a hudbu v televízii. Dĺžka turnusu: 6 týždňov , nástup: začiatok januára 2020 Ponúkaná mzda: 9,35 €/hod. brutto Orientačná čiastka za 6-týždňový turnus do výšky 1900 € + BONUS 39 € za sviatok (6.1.2020) vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach). Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Ostatné krajiny
9,35 €
1 2 3 4