Schott N.Y.C. kožená bunda veľk.L
predám exklusívnu tmavohnedú bundu značky Schott N.Y.C. z pravej jahňacej kože, made in USA, veľkosti L. Identifikačné číslo: 6875. Bunda je použiteľná pre muža, ako aj pre ženu. Má dva vonkajčie vačky a niekoľko vnútorných vačkov, jeden tajný na zips. Na vonkajšej ploche má niekoľko ikonických aplikácií. Bunda je podšitá teplým futrom. Bola málo nosená, je bez pachov, od nefajčiara a má patinu (koža). Rozmery: šírka pliec-50cm / dlžka bundy od pliec-64cm / šírka bundy pod pazuchami-56cm / dlžka rukáva od pliec-68cm. Kúpna cena bola cez 350.- EUR. Neváhajte - oplatí sa vyskúšať! Moje inzeráty sú vždy AKTUÁLNE. Predaj od súkromnej osoby, z nefajčiarskej domácnosti. Na inzerovaný tovar neposkytujem garanciu. Tovar kúpite, ako je v inzeráte uvedený, alebo osobne obhliadnutý. Kúpený tovar nie je možné vrátiť, ani vymeniť. Platba v hotovosti pri kúpe, alebo prevodom vopred na bankový účet do 3 dní. Tovar odosielam do 24 hod. po obdržaní vašej platby doporučene, o stave odoslania informujem. Poštovné náklady hradím ja. Na dobierku neposielam.
Bratislava II - Ružinov
228 €
DAINESE Moto bunda veľk.40/42
predám exkluzívnu tmavohnedú moto bundu značky DAINESE z pravej jelenej kože, made in Italy. Veľkosť 46 talianska, odpovedá slovenskej ca. 40/42. Bunda je Unisex - použiteľná pre muža, alebo ženu. Bunda má vnútorný ochranný pás a niekoľko vnútorných, ako aj vonkajších vačkov. Bola len 3x nosená, je bez pachov, od nefajčiara a má patinu (koža). Kúpna cena bola cez 600.- EUR! Neváhajte - oplatí sa vyskúšať! Moje inzeráty sú vždy AKTUÁLNE. Predaj od súkromnej osoby, z nefajčiarskej domácnosti. Na inzerovaný tovar neposkytujem garanciu. Tovar kúpite, ako je v inzeráte uvedený, alebo osobne obhliadnutý. Kúpený tovar nie je možné vrátiť, ani vymeniť. Platba v hotovosti pri kúpe, alebo prevodom vopred na bankový účet do 3 dní. Tovar odosielam do 24 hod. po obdržaní vašej platby doporučene, o stave odoslania informujem. Poštovné náklady hradím ja. Na dobierku neposielam.
Bratislava II - Ružinov
76 €
Manželská posteľ 180x200 z pravej kože
Predám prekrásnu, kvalitnú manželskú posteľ 180x200 z pravej kože žltej farby kúpenú v zahraničí. Posteľ má 4 roky. Bola používaná jednou osobou a je v absolútne čistom a bezchybnom stave. Pôvodný rošt bol nahradený kvalitným BICOFLEX roštom najvyššej kvality s individuálne nastaviteľnými zónami tvrdosti a s komfortnou zónou pre plecia. Vysoké pérovanie jednotlivých lamiel vám zaručuje flexibilný odpor pri záťaži. Posteľ má dva matrace LUNA-RESPIRA 90x200. Matrace obsahujú plastové pružinové jadro obalené microcell penou s aktívnym vetraním. Sú obalené panenskou ovčou vlnou v kombinácii s hodvábom. Obal matracov je snímatelný a dá sa prať na 60°. Posteľ stála niekoľko tisíc eur a vy ju môžte mať za veľmi výhodnú, zlomkovú cenu. Predávam ju v dôsledku sťahovania. Osobný odber v Bratislave, platba v hotovosti pri kúpe. Moje inzeráty sú vždy AKTUÁLNE. Predaj od súkromnej osoby, z nefajčiarskej domácnosti. Na inzerovaný tovar neposkytujem garanciu. Tovar kúpite, ako je v inzeráte uvedený, alebo osobne obhliadnutý. Kúpený tovar nie je možné vrátiť, ani vymeniť. Platba v hotovosti pri kúpe.
Bratislava II - Ružinov
840 €
DAINESE Moto bunda veľk.40/42
predám exklusívnu tmavohnedú moto bundu značky DAINESE z pravej jelenej kože, made in Italy. Veľkosť 46 talianska, odpovedá slovenskej ca. 40/42. Bunda je Unisex - použiteľná pre muža, alebo ženu. Bunda má vnútorný ochranný pás a niekoľko vnútorných, ako aj vonkajších vačkov. Bola len 3x nosená, je bez pachov, od nefajčiara a má patinu (koža). Kúpna cena bola cez 600.- EUR! Neváhajte - oplatí sa vyskúšať! Moje inzeráty sú vždy AKTUÁLNE. Predaj od súkromnej osoby, z nefajčiarskej domácnosti. Na inzerovaný tovar neposkytujem garanciu. Tovar kúpite, ako je v inzeráte uvedený, alebo osobne obhliadnutý. Kúpený tovar nie je možné vrátiť, ani vymeniť. Platba v hotovosti pri kúpe, alebo prevodom vopred na bankový účet do 3 dní. Tovar odosielam do 24 hod. po obdržaní vašej platby doporučene, o stave odoslania informujem. Poštovné náklady hradím ja. Na dobierku neposielam.
Bratislava II - Ružinov
76 €
MICHAEL KORS ruksak
Predám originál MICHAEL KORS ruksak hnedej farby so vzorom. Rozmery: výška-ca.35cm, šírka-ca.28cm, hľbka-ca.13cm. Ruksak bol nosený, ale je vo veľmi dobrej kondícii a bol profesionálne vyčistený v čistiarni. Je bez pachov a bez závad – ako nový. Moje inzeráty sú vždy AKTUÁLNE. Predaj od súkromnej osoby, z nefajčiarskej domácnosti. Na inzerovaný tovar neposkytujem garanciu. Tovar kúpite, ako je v inzeráte uvedený, alebo osobne obhliadnutý. Kúpený tovar nie je možné vrátiť, ani vymeniť. Platba v hotovosti pri kúpe, alebo prevodom vopred na bankový účet do 3 dní. Tovar odosielam do 24 hod. po obdržaní vašej platby doporučene, o stave odoslania informujem. Poštovné náklady hradím ja. Na dobierku neposielam.
Bratislava II - Ružinov
74 €
NOVÁ ESCADA bunda veľk.42
Predám úplne NOVÚ, nikdy NENOSENÚ, zimnú bundu známej značky ESCADA, nádhernej ružovej farby, veľkosti 42. Bunda je plnená perím, je priliehavo šitá a dáva fantastické teplo. Je v absolútne čistom, bezchybnom stave. Moje inzeráty sú vždy AKTUÁLNE. Predaj od súkromnej osoby, z nefajčiarskej domácnosti. Na inzerovaný tovar neposkytujem garanciu. Tovar kúpite, ako je v inzeráte uvedený, alebo osobne obhliadnutý. Kúpený tovar nie je možné vrátiť, ani vymeniť. Platba v hotovosti pri kúpe, alebo prevodom vopred na bankový účet do 3 dní. Tovar odosielam do 24 hod. po obdržaní vašej platby doporučene, o stave odoslania informujem. Poštovné náklady hradím ja. Na dobierku neposielam.
Bratislava II - Ružinov
184 €
NOVÉ talianske čižmy z brúsenej kože 40
Predám úplne NOVÉ, nikdy NENOSENÉ, nádherné talianske čižmy z pravej brúsenej kože tmavošedej farby, značky MUSTO, kúpené v Miláne. Veľkosť 40, výška opätku 9cm, výška sáry ca. 39cm pod koleno. Čižmy sú v absolútne čistom a bezchybnom stave. Kúpna cena bola 260.- EUR. Moje inzeráty sú vždy AKTUÁLNE. Predaj od súkromnej osoby, z nefajčiarskej domácnosti. Na inzerovaný tovar neposkytujem garanciu. Tovar kúpite, ako je v inzeráte uvedený, alebo osobne obhliadnutý. Kúpený tovar nie je možné vrátiť, ani vymeniť. Platba v hotovosti pri kúpe, alebo prevodom vopred na bankový účet do 3 dní. Tovar odosielam do 24 hod. po obdržaní vašej platby doporučene, o stave odoslania informujem. Poštovné náklady hradím ja. Na dobierku neposielam.
Bratislava II - Ružinov
84 €
Páperová bundička Roses veľk.42
Predám málo nosenú, ľahučkú páperovú bundičku Roses, s nádherným kvetinovým vzorom, veľkosti 42. Bunda je plnená perím, je priliehavo šitá a dáva fantastické teplo. Dá sa zložiť na malé klbko do kabelky. Bunda je v absolútne čistom, bezchybnom stave. Moje inzeráty sú vždy AKTUÁLNE. Predaj od súkromnej osoby, z nefajčiarskej domácnosti. Na inzerovaný tovar neposkytujem garanciu. Tovar kúpite, ako je v inzeráte uvedený, alebo osobne obhliadnutý. Kúpený tovar nie je možné vrátiť, ani vymeniť. Platba v hotovosti pri kúpe, alebo prevodom vopred na bankový účet do 3 dní. Tovar odosielam do 24 hod. po obdržaní vašej platby doporučene, o stave odoslania informujem. Poštovné náklady hradím ja. Na dobierku neposielam.
Bratislava II - Ružinov
68 €
Kabelka Carpisa Vera Pelle
Predám nepoužívanú kabelku Carpisa Vera Pelle z pravej kože, hnedej farby. Rozmery: ca.22x18cm. Kabelka má dlhý remeň na nosenie cez plece. Je v absolútne čistom a bezchybnom stave. Moje inzeráty sú vždy AKTUÁLNE. Predaj od súkromnej osoby, z nefajčiarskej domácnosti. Na inzerovaný tovar neposkytujem garanciu. Tovar kúpite, ako je v inzeráte uvedený, alebo osobne obhliadnutý. Kúpený tovar nie je možné vrátiť, ani vymeniť. Platba v hotovosti pri kúpe, alebo prevodom vopred na bankový účet do 3 dní. Tovar odosielam do 24 hod. po obdržaní vašej platby doporučene, o stave odoslania informujem. Poštovné náklady hradím ja. Na dobierku neposielam.
Bratislava II - Ružinov
23 €
Kožená kabelka Valentina
Predám nádhernú kabelku z pravej kože červenej farby talianskej značky Valentina. Rozmery: ca.35x30cm. Kabelka má 3 oddelenia, takže máte dobrý prehľad, čo je vo vnútri. Bola kúpená pred rokom na Slovensku za eur 180.-. Je profesionálne vyčistená v čistiarni a je v bezchybnom stave – ako nová. Moje inzeráty sú vždy AKTUÁLNE. Predaj od súkromnej osoby, z nefajčiarskej domácnosti. Na inzerovaný tovar neposkytujem garanciu. Tovar kúpite, ako je v inzeráte uvedený, alebo osobne obhliadnutý. Kúpený tovar nie je možné vrátiť, ani vymeniť. Platba v hotovosti pri kúpe, alebo prevodom vopred na bankový účet do 3 dní. Tovar odosielam do 24 hod. po obdržaní vašej platby doporučene, o stave odoslania informujem. Poštovné náklady hradím ja. Na dobierku neposielam.
Bratislava II - Ružinov
84 €
Kryštálová misa
Predám kryštálovú misu o priemere 25cm. Misa je v čistom, bezchybnom stave. Misu je možné kúpiť osobne v Bratislave, alebo pri zaslaní poštou stojí balík na adresu 5,90 eur. Moje inzeráty sú vždy AKTUÁLNE. Predaj od súkromnej osoby, z nefajčiarskej domácnosti. Na inzerovaný tovar neposkytujem garanciu. Tovar kúpite, ako je v inzeráte uvedený, alebo osobne obhliadnutý. Kúpený tovar nie je možné vrátiť, ani vymeniť. Platba v hotovosti pri kúpe, alebo prevodom vopred na bankový účet do 3 dní. Tovar odosielam do 24 hod. po obdržaní vašej platby doporučene, o stave odoslania informujem. Na dobierku neposielam.
Bratislava II - Ružinov
15 €
Misa na koláč
Predám krásnu, ťažkú sklenenú misu – podnos na podlhovastý koláč z ručnej výroby. Rozmery: 39x15,5cm, hrúbka – 1,5cm. Misa je v čistom, bezchybnom stave. Misu je možné kúpiť osobne v Bratislave, alebo pri zaslaní poštou stojí balík na adresu 5,90 eur. Moje inzeráty sú vždy AKTUÁLNE. Predaj od súkromnej osoby, z nefajčiarskej domácnosti. Na inzerovaný tovar neposkytujem garanciu. Tovar kúpite, ako je v inzeráte uvedený, alebo osobne obhliadnutý. Kúpený tovar nie je možné vrátiť, ani vymeniť. Platba v hotovosti pri kúpe, alebo prevodom vopred na bankový účet do 3 dní. Tovar odosielam do 24 hod. po obdržaní vašej platby doporučene, o stave odoslania informujem. Na dobierku neposielam.
Bratislava II - Ružinov
24 €
NOVÁ Claudio Ferrici kožená kabelka
Predám zlatučkú, NOVÚ kabelku od Claudio Ferrici z pravej kože, krásnej bordovej farby a aplikáciou leo vzoru. Rozmery ca.19x15cm. Kabelka má kovanie zlatej farby. Je v absolútne čistom a bezchybnom stave. Moje inzeráty sú vždy AKTUÁLNE. Predaj od súkromnej osoby, z nefajčiarskej domácnosti. Na inzerovaný tovar neposkytujem garanciu. Tovar kúpite, ako je v inzeráte uvedený, alebo osobne obhliadnutý. Kúpený tovar nie je možné vrátiť, ani vymeniť. Platba v hotovosti pri kúpe, alebo prevodom vopred na bankový účet do 3 dní. Tovar odosielam do 24 hod. po obdržaní vašej platby doporučene, o stave odoslania informujem. Poštovné náklady hradím ja. Na dobierku neposielam.
Bratislava II - Ružinov
33 €
FERRAGAMO kožená kabelka
Predám veľkú kabelku od Salvatore FERRAGAMO z pravej prešívanej kože olivovej farby. Kabelka je výnimočnej kvality s nádherne vypracovaným uchytením a niekoľkými vnútornými vreckami. Rozmery: 46x30cm. Je to originál s evid. číslom: 217791. Kabelka bola nosená, ma patinu (koža). Bola profesionálne vyčistená v čistiarni. Moje inzeráty sú vždy AKTUÁLNE. Predaj od súkromnej osoby, z nefajčiarskej domácnosti. Na inzerovaný tovar neposkytujem garanciu. Tovar kúpite, ako je v inzeráte uvedený, alebo osobne obhliadnutý. Kúpený tovar nie je možné vrátiť, ani vymeniť. Platba v hotovosti pri kúpe, alebo prevodom vopred na bankový účet do 3 dní. Tovar odosielam do 24 hod. po obdržaní vašej platby doporučene, o stave odoslania informujem. Poštovné náklady hradím ja. Na dobierku neposielam.
Bratislava II - Ružinov
74 €
NOVÝ originál cowboyský klobúk
Predám NOVÝ, nikdy NENOSENÝ cowboyský klobúk z pravého filcu od nemeckej firmy faustmann, čiernej farby. Veľkosť 58, vnútorný priemer - objem hlavy je 58cm. Klobúk je v čistom a bezchybnom stave. Moje inzeráty sú vždy AKTUÁLNE. Predaj od súkromnej osoby, z nefajčiarskej domácnosti. Na inzerovaný tovar neposkytujem garanciu. Tovar kúpite, ako je v inzeráte uvedený, alebo osobne obhliadnutý. Kúpený tovar nie je možné vrátiť, ani vymeniť. Platba v hotovosti pri kúpe, alebo prevodom vopred na bankový účet do 3 dní. Tovar odosielam do 24 hod. po obdržaní vašej platby doporučene, o stave odoslania informujem. Poštovné náklady hradím ja. Na dobierku neposielam.
Bratislava II - Ružinov
54 €
NOVÁ ICEPEAK lyžiarska bunda veľk. 42/44
Predám úplne NOVÚ, nikdy NENOSENÚ, lyžiarsku bundu známej značky ICEPEAK, farby Polar white, veľkosti 42/44. Bunda má kapucňu a lyžiarsky pás. Je vode a vetru odolná a dáva fantastické teplo, takže stačí pod ňu len jedna vrstva. Je v absolútne čistom, bezchybnom stave. Moje inzeráty sú vždy AKTUÁLNE. Predaj od súkromnej osoby, z nefajčiarskej domácnosti. Na inzerovaný tovar neposkytujem garanciu. Tovar kúpite, ako je v inzeráte uvedený, alebo osobne obhliadnutý. Kúpený tovar nie je možné vrátiť, ani vymeniť. Platba v hotovosti pri kúpe, alebo prevodom vopred na bankový účet do 3 dní. Tovar odosielam do 24 hod. po obdržaní vašej platby doporučene, o stave odoslania informujem. Poštovné náklady hradím ja. Na dobierku neposielam.
Bratislava II - Ružinov
76 €
Ecolite DT2858 Full HD IP wifi kamera
Predám Ecolite DT2858 Full HD IP wifi kameru na snímanie interiéru (napr.aj detskej izby), kúpenú v nay za eur 79,90 (bloček mám). Kamera bola vybalená, ale nebola vzatá do prevádzky. Je v bezchybnom a v čistom stave. Technická špecifikácia: -slot pre pamäťovú kartu -nočné videnie -zabudovaný mikrofon -pohybový sensor -zorný uhol – 340° -umožňuje nepretržite sledovať nasnímanú scénu, napr.interiér bytu -pomocou bezplatnej aplikácie "U-life Plus" pre OS Android 4.4.2 a vyššej alebo iOS 8.0 a vyššej možno kameru vďaka vstavanému mechanizmu natáčať v rozsahu 340° horizontálne a 90° vertikálne, zhotovovať videá, fotografie alebo využiť obojsmerný zvuk -aplikácia je kompatibilná s väčšinou mobilných telefónov alebo s tabletov -na prevádzku je potrebné stabilné internetové pripojenie medzi kamerou a mobilným zariadením Moje inzeráty sú vždy AKTUÁLNE. Predaj od súkromnej osoby, z nefajčiarskej domácnosti. Na inzerovaný tovar neposkytujem garanciu. Tovar kúpite, ako je v inzeráte uvedený, alebo osobne obhliadnutý. Kúpený tovar nie je možné vrátiť, ani vymeniť. Platba v hotovosti pri kúpe, alebo prevodom vopred na bankový účet do 3 dní. Tovar odosielam do 24 hod. po obdržaní vašej platby doporučene, o stave odoslania informujem. Poštovné náklady hradím ja. Na dobierku neposielam.
Bratislava II - Ružinov
64 €
APART polodlhé šaty veľk.42
Predám nádherné, nikdy NENOSENÉ polodlhé šaty značky APART neónovej farby, veľkosti 42, z materiálu 100% polyester, s dekoratívnym ornamentovým vzorom, vyloženom trblietajúcimi sa pailetkami. Šaty sú v absolútne bezchybnom a čistom stave. Moje inzeráty sú vždy AKTUÁLNE. Predaj od súkromnej osoby, z nefajčiarskej domácnosti. Na inzerovaný tovar neposkytujem garanciu. Tovar kúpite, ako je v inzeráte uvedený, alebo osobne obhliadnutý. Kúpený tovar nie je možné vrátiť, ani vymeniť. Platba v hotovosti pri kúpe, alebo prevodom vopred na bankový účet do 3 dní. Tovar odosielam do 24 hod. po obdržaní vašej platby doporučene, o stave odoslania informujem. Poštovné náklady hradím ja. Na dobierku neposielam.
Bratislava II - Ružinov
54 €
COLLECTION dlhé šaty veľk.40
Predám nádherné, nikdy NENOSENÉ dlhé šaty známej značky COLLECTION, veľkosti 40, z materiálu viskóza & hodváb, futro 100% polyamid, s dekoratívnym kvetinovým vzorom na čiernom podklade. Šaty sú v absolútne bezchybnom, čistom stave, treba vidieť a vyskúšať! Moje inzeráty sú vždy AKTUÁLNE. Predaj od súkromnej osoby, z nefajčiarskej domácnosti. Na inzerovaný tovar neposkytujem garanciu. Tovar kúpite, ako je v inzeráte uvedený, alebo osobne obhliadnutý. Kúpený tovar nie je možné vrátiť, ani vymeniť. Platba v hotovosti pri kúpe, alebo prevodom vopred na bankový účet do 3 dní. Tovar odosielam do 24 hod. po obdržaní vašej platby doporučene, o stave odoslania informujem. Poštovné náklady hradím ja. Na dobierku neposielam.
Bratislava II - Ružinov
44 €
Prívesok čierny obsídian s jemnou zlatistou dúhou
Predám nádherný, masívny prívesok z čierneho obsídianu, s jemnou zlatistou dúhou. Rozmery: výška ca.3,50cm x šírka ca.2,5cm / váha 29gr. Prívesok je v bezpečnej, striebornej úchytke 925. Jeho povrch je hladký a na oboch stranách je v kameni jemná zlatistá dúha. Bol málo nosený a je v čistom, bezchybnom stave. Moje inzeráty sú vždy AKTUÁLNE. Predaj od súkromnej osoby, z nefajčiarskej domácnosti. Na inzerovaný tovar neposkytujem garanciu. Tovar kúpite, ako je v inzeráte uvedený, alebo osobne obhliadnutý. Kúpený tovar nie je možné vrátiť, ani vymeniť. Platba v hotovosti pri kúpe, alebo prevodom vopred na bankový účet do 3 dní. Tovar odosielam do 24 hod. po obdržaní vašej platby doporučene, o stave odoslania informujem. Poštovné náklady hradím ja. Na dobierku neposielam.
Bratislava II - Ružinov
33 €
Nové Kennel & Schmenger sandále veľk. 7 ½
Predám úplne NOVÉ, nikdy NENOSENÉ, jedinečne nádherné sandále komplet z pravej kože zo súkromnej nemeckej manufaktúry Kennel & Schmenger. Sandále majú veľkosť 7 ½ a sú neutrálnej farby, vybíjané nitmi. Vystlané sú kožou zlatistej farby. Výška opätku je ca.10cm, minus podrážka ca.2cm dáva netto výšku ca.8cm. Dľžka šľapy je ca.26,5-27cm. Dajú sa v Bratislave vyskúšať. Doprajte si tieto unikátne topánky a budete kráľovnou na parkete. Moje inzeráty sú vždy AKTUÁLNE. Predaj od súkromnej osoby, z nefajčiarskej domácnosti. Na inzerovaný tovar neposkytujem garanciu. Tovar kúpite, ako je v inzeráte uvedený, alebo osobne obhliadnutý. Kúpený tovar nie je možné vrátiť, ani vymeniť. Platba v hotovosti pri kúpe, alebo prevodom vopred na bankový účet do 3 dní. Tovar odosielam do 24 hod. po obdržaní vašej platby doporučene, o stave odoslania informujem. Poštovné náklady hradím ja. Na dobierku neposielam.
Bratislava II - Ružinov
148 €
Váza
Predám dekoratívnu, masívnu vázu bronzovej farby, s tepanými ornamentami. Výška 44 cm, vonkajší priemer 21 cm, vnútorný priemer 13 cm. Váza je vhodná ako dekorácia na suché kvety, alebo bez. Nie je vhodná na kvety s vodou. Je v čistom, bezchybnom stave. Váza je ťažká, preto len osobný odber. Moje inzeráty sú vždy AKTUÁLNE. Predaj od súkromnej osoby, z nefajčiarskej domácnosti. Na inzerovaný tovar neposkytujem garanciu. Tovar kúpite, ako je v inzeráte uvedený, alebo osobne obhliadnutý. Kúpený tovar nie je možné vrátiť, ani vymeniť. Platba v hotovosti pri kúpe, alebo prevodom vopred na bankový účet do 3 dní. Tovar odosielam do 24 hod. po obdržaní vašej platby doporučene, o stave odoslania informujem. Poštovné náklady hradím ja. Na dobierku neposielam.
Bratislava II - Ružinov
20 €
Swarovski prívesok
Predám nádherný, veľký Swarovski prívesok, rozmery: výška 30mm x šírka 23mm. Prívesok hrá všetkými farbami, obzvlášť na slnku sa úžasne trbliece. Bol málo nosený a je v čistom, bezchybnom stave. Má striebornú úchytku 925. Moje inzeráty sú vždy AKTUÁLNE. Predaj od súkromnej osoby, z nefajčiarskej domácnosti. Na inzerovaný tovar neposkytujem garanciu. Tovar kúpite, ako je v inzeráte uvedený, alebo osobne obhliadnutý. Kúpený tovar nie je možné vrátiť, ani vymeniť. Platba v hotovosti pri kúpe, alebo prevodom vopred na bankový účet do 3 dní. Tovar odosielam do 24 hod. po obdržaní vašej platby doporučene, o stave odoslania informujem. Poštovné náklady hradím ja. Na dobierku neposielam.
Bratislava II - Ružinov
33 €
Prívesok ÓM striebro 925
Predám nádherný, veľký Prívesok ÓM zo striebra 925. Priemer 35mm. Bol málo nosený, má typickú patinu a je v čistom, bezchybnom stave. Moje inzeráty sú vždy AKTUÁLNE. Predaj od súkromnej osoby, z nefajčiarskej domácnosti. Na inzerovaný tovar neposkytujem garanciu. Tovar kúpite, ako je v inzeráte uvedený, alebo osobne obhliadnutý. Kúpený tovar nie je možné vrátiť, ani vymeniť. Platba v hotovosti pri kúpe, alebo prevodom vopred na bankový účet do 3 dní. Tovar odosielam do 24 hod. po obdržaní vašej platby doporučene, o stave odoslania informujem. Poštovné náklady hradím ja. Na dobierku neposielam.
Bratislava II - Ružinov
31 €
Notebook kufrík 15,6 zoll na kolieskach
Predám používaný kufrík pre notebook 15,6 zoll červenej farby. Kufrík má teleskopický držiak na ťahanie na kolieskach, remeň na nosenie na pleciach a kožené úchytky pre nosenie v rukách. Vpredu je oddelenie na príslušenstvo, vo vnútri niekoľko oddelení – na notebook a na dokumenty. Na spodnej strany kufríka sú jemné, vonkajšie stopy používania – viď fotky. Rozmery: šírka ca.40cm /výška ca.30cm/hľbka ca.10-12cm. Moje inzeráty sú vždy AKTUÁLNE. Predaj od súkromnej osoby, z nefajčiarskej domácnosti. Na inzerovaný tovar neposkytujem garanciu. Tovar kúpite, ako je v inzeráte uvedený, alebo osobne obhliadnutý. Kúpený tovar nie je možné vrátiť, ani vymeniť. Platba v hotovosti pri kúpe, alebo prevodom vopred na bankový účet do 3 dní. Tovar odosielam do 24 hod. po obdržaní vašej platby doporučene, o stave odoslania informujem. Poštovné náklady hradím ja. Na dobierku neposielam.
Bratislava II - Ružinov
25 €
Nové P.Kaiser sandále z pravej kože veľk. 6 ½
Predám úplne NOVÉ, nikdy NENOSENÉ, Peter Kaiser sandále z pravej kože zvonka / zvnútra, zlatej farby, veľkosti 6 ½. Výška opätku ca.12cm minus podrážka ca.2cm dá netto výšku ca.10cm. Dľžka šľapy ca.24cm. Sandále majú gumennú podrážku. Dajú sa v Bratislave vyskúšať. V týchto sandáloch ste kráľovná na parkete. Moje inzeráty sú vždy AKTUÁLNE. Predaj od súkromnej osoby, z nefajčiarskej domácnosti. Na inzerovaný tovar neposkytujem garanciu. Tovar kúpite, ako je v inzeráte uvedený, alebo osobne obhliadnutý. Kúpený tovar nie je možné vrátiť, ani vymeniť. Platba v hotovosti pri kúpe, alebo prevodom vopred na bankový účet do 3 dní. Tovar odosielam do 24 hod. po obdržaní vašej platby doporučene, o stave odoslania informujem. Poštovné náklady hradím ja. Na dobierku neposielam.
Bratislava II - Ružinov
114 €
Nový JUMP ruksak
Predám úplne nový, nikdy nenosený JUMP ruksak tmavomodrej farby. Rozmery: výška-ca.30cm, šírka-ca.24cm, hľbka-ca.8cm. Ruksak je z tmavomodrej robustnej látky a má kožené aplikácie. Na zadnej strane má tajné vrecko na peňaženku. Je úplne nový, v bezchybnom a čistom stave, kúpený za 74.- eur. u amazonu. Moje inzeráty sú vždy AKTUÁLNE. Predaj od súkromnej osoby, z nefajčiarskej domácnosti. Na inzerovaný tovar neposkytujem garanciu. Tovar kúpite, ako je v inzeráte uvedený, alebo osobne obhliadnutý. Kúpený tovar nie je možné vrátiť, ani vymeniť. Platba v hotovosti pri kúpe, alebo prevodom vopred na bankový účet do 3 dní. Tovar odosielam do 24 hod. po obdržaní vašej platby doporučene, o stave odoslania informujem. Poštovné náklady hradím ja. Na dobierku neposielam.
Bratislava II - Ružinov
68 €
Peňaženka z pravej kože
Predám pár krát nosenú koženú peňaženku červenej farby. Rozmery: ca.18x10 cm. Peňaženka má vo vnútri oddelenie na na karty, bankovky a mince – viď fotky. Je v absolútne čistom a bezchybnom stave. Moje inzeráty sú vždy AKTUÁLNE. Predaj od súkromnej osoby, z nefajčiarskej domácnosti. Na inzerovaný tovar neposkytujem garanciu. Tovar kúpite, ako je v inzeráte uvedený, alebo osobne obhliadnutý. Kúpený tovar nie je možné vrátiť, ani vymeniť. Platba v hotovosti pri kúpe, alebo prevodom vopred na bankový účet do 3 dní. Tovar odosielam do 24 hod. po obdržaní vašej platby doporučene, o stave odoslania informujem. Poštovné náklady hradím ja. Na dobierku neposielam.
Bratislava II - Ružinov
24 €
Nové Gabor lodičky z pravej kože veľk. 7
Predám úplne NOVÉ, nikdy NENOSENÉ, Gabor lodičky z pravej kože zvonka / zvnútra, čiernej farby, veľkosti 7. Výška opätku ca.9cm. Dľžka šľapy ca.26,5cm. Lodičky majú gumennú podrážku a sú napriek výške veľmi pohodlné, lebo sú pod koženou výstielkou podložené mäkkou penou. Dajú sa v Bratislave vyskúšať. Moje inzeráty sú vždy AKTUÁLNE. Predaj od súkromnej osoby, z nefajčiarskej domácnosti. Na inzerovaný tovar neposkytujem garanciu. Tovar kúpite, ako je v inzeráte uvedený, alebo osobne obhliadnutý. Kúpený tovar nie je možné vrátiť, ani vymeniť. Platba v hotovosti pri kúpe, alebo prevodom vopred na bankový účet do 3 dní. Tovar odosielam do 24 hod. po obdržaní vašej platby doporučene, o stave odoslania informujem. Poštovné náklady hradím ja. Na dobierku neposielam.
Bratislava II - Ružinov
53 €
Thomas SABO náušnice fleur de lis
Predám Thomas SABO nastrkovacie náušnice fleur de lis zo striebra 925, veľkosti ca.2x1,7cm. Náušnice sú prerobené z pôvodných Thomas Sabo manžetových gombíkov. Sú v čistom, bezchybnom stave. Moje inzeráty sú vždy AKTUÁLNE. Predaj od súkromnej osoby, z nefajčiarskej domácnosti. Na inzerovaný tovar neposkytujem garanciu. Tovar kúpite, ako je v inzeráte uvedený, alebo osobne obhliadnutý. Kúpený tovar nie je možné vrátiť, ani vymeniť. Platba v hotovosti pri kúpe, alebo prevodom vopred na bankový účet do 3 dní. Tovar odosielam do 24 hod. po obdržaní vašej platby doporučene, o stave odoslania informujem. Poštovné náklady hradím ja. Na dobierku neposielam.
Bratislava II - Ružinov
32 €
1 2