NOVÉ LODNÉ NÁMORNÉ KONTAJNERY NA PREDAJ
Ponúkame na predaj nové lodné námorné kontajnery po 1. plavbe, t.j. 1x použité. Dostupné v dĺžke 6m a 12m. Odber je možný z BA, z Popradu a z obce Vydrník pri Poprade. Naceníme a zrealizujeme aj prepravu na miesto určenia. Vystavíme faktúru, sme firma - platca DPH.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Lodné kontajnery
Predávame námorné kontajnery 20´DC, 40´DC, 40´HC, 45´HC PW. Odber ihneď, z BA a PP, veľa kusov k dispozícii, všetky dĺžky - 6m, 12m, 13,7m. Máme nové, zánovné, používané aj poškodené kontajnery. Naloženie, dovoz a vyloženie naceníme a zrealizujeme.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Poškodené kontajnery
Lacnejšie poškodené kontajnery 20´DC, 40´DC, 40´HC, 45´HC PW v ponuke, ihneď, nenáročná oprava. Odber je z BA, okamžite k dispozícii. Viac foto a ponuku môžeme doposlať aj do e-mailu.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Skladový námorný kontajner
Ponúkame na predaj 45´, 40 a 20´ stopové lodné námorné kontajnery. Máme skladom nové, používané aj poškodené. Miesto odberu: Bratislava a Poprad a Vydrník.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Morský kontajner
Predám 6m, 12m a 13,7m dlhé používané lodné kontajnery, viac kusov k dispozícii, odber možný ihneď z Bratislavy. Cena je na vyziadanie, vystavím faktúru. Dodanie na požiadanie nacením a zabezpečím.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Používané lodné kontajnery
Predávame a prenajímame používané lodné námorné kontajnery.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Používaný kontajner
Predávam a prenajímam námorné kontajnery, používané, nové, zánovné, aj poškodené. Odber ihneď, na faktúru. Naloženie, dovoz a vyloženie zabezpečím v rámci celého Slovenska, za úhradu.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Skladové kontajnery.
Predávame a prenajímame nové, použité nepoškodené, použité poškodené skladové námorné kontajnery, rôzne dĺžky /6m, 12m, 13,7m/. Sú vhodné ako mobilné sklady na stavbu, k firmám, do záhrady, vinice, sadu, ako garáže. Zrealizujeme aj dodanie na miesto ťahačom alebo vlakom, celé Slovensko.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Mierne poskodeny kontajner na predaj
12 m dlhy kontajner – typ 40´hc – triu9846435 Vonkajsi rozmer: 12,0 x 2,4 x 2,9m – d x s x v Charakter a rozsah poskodenia: kontajner ma diery na streche vpredu a vzadu, na lavej bocnici a Poskodenie praveho kridla dveri pri pante a tesneni, viz cervene znacky na fotkach. Znizena cena: na vyziadanie Nalozenie kontajnera na depe ba: 40 eur Vsetky ceny su uvedene bez dph a dodacich nakladov. Dodanie nacenime a zrealizujeme podla poziadavky A pokynov zakaznika. Vsetky kontajnery su dostupne ihned, bez cakania a iba proti platbe klienta. Miesto odberu: bratislava Tieto kontajnery budu v ponuke iba do ich vypredania. Obhliadka kontajnerov je mozna v termine podla dohody na depe ba. Mame k dispozcii aj nove a pouzivane neposkodene kontajnery. Ich ponuku Mozeme taktiez doposlat na vyziadanie. Celkovo je skladom cca. 60 kontajnerov Roznych velkosti a tech. Stavu.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Námorný kontajner v mierne poškodenom stave
12 m dlhy kontajner – typ 40´hc – ecmu9191219 Vonkajsi rozmer: 12,0 x 2,4 x 2,9m – d x s x v Charakter a rozsah poskodenia: kontajner ma deravu strechu a dvere, viz cervene znacky na fotkach. Znizena cena: na vyziadanie po telefone alebo e-mailom Nalozenie kontajnera na depe ba: 40 eur Vsetky ceny su uvedene bez dph a dodacich nakladov. Dodanie nacenime a zrealizujeme podla poziadavky A pokynov zakaznika. Vsetky kontajnery su dostupne ihned, bez cakania a iba proti platbe klienta. Miesto odberu: bratislava Tieto kontajnery budu v ponuke iba do ich vypredania. Obhliadka kontajnerov je mozna v termine podla dohody na depe ba.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
neposkodene lodne kontajnery
NEPOSKODENE LODNE KONTAJNERY NA PREDAJ Vsetky dlzky k dispozicii – 6m, 12m a 13,7m – ceny telefonicky alebo e-mailom na vyziadanie. Desiatky kusov k dispozicii na okamzity odber, z Bratislavy a Popradu a obce Vydrník, okr. PP.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Poškodený námorný kontajner
13,7 m dlhy kontajner – typ 45´hc pw – sanu7988951 Vonkajsi rozmer: 13,7 x 2,5 x 2,9m – d x s x v Charakter a rozsah poskodenia: kontajner ma poskodenu podlahu, viz cervene stvorce na fotkach A vydute rebra na bocnych stenach. Znizena cena: na vyziadanie telefonicky alebo e-mailom Nalozenie kontajnera na depe ba: 40 eur Vsetky ceny su uvedene bez dph a dodacich nakladov. Dodanie nacenime a zrealizujeme podla poziadavky A pokynov zakaznika. Vsetky kontajnery su dostupne ihned, bez cakania a iba proti platbe klienta. Miesto odberu: bratislava Tieto kontajnery budu v ponuke iba do ich vypredania. Obhliadka kontajnerov je mozna v termine podla dohody na depe ba.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
zánovné lodné kontajnery
Vonkajsi rozmer kontajnerov: 6,0 x 2,4 x 2,6m – D x S x V Hmotnost: cca. 2,2t Nosnost: cca. 28t Objem: cca. 33 m3 Plocha: cca. 14,4 m2 Rok vyroby kontajnerov je 04/2012. Su vyrobene z nehrdzavejucej a vysoko odolnej ocele typu CORTEN. Vonkajsi nater – hnedobordova, vnutorny nater – taktiez hnedobordova. Podlaha – preglejka, polozena na podlahovych nosnikoch. K dispozicii na okamzity odber mame desiatky kusov. Odber je mozny iba proti platbe klienta. Kontajnery su vo velmi dobrom, zachovalom, malo pouzivanom a cistom stave. Predajna cena kontajnerov: na vyziadanie + dodacie naklady Nalozenie kontajnera na naves, prip. zel. vozen: 40 EUR + DPH/ks Miesto odberu: depo Bratislava Vystavujeme fakturu.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
lodny kontajner
Tu je nasa dalsia cenova ponuka zanovneho 1 x 40´HC lodneho kontajnera, ktory je v perfektnom technickom stave, ale v lepsej cene oproti novym kontajnerom. Vonkajsi rozmer: 12,0 x 2,4 x 2,9m - D x S x V ID cislo kontajnera je LCGU8001975. Toto cislo mozete vidiet aj na dverach a stenach kontajnera. Vonkajsi nater RAL5010 – encianova modra, vnutorny nater RAL7035 – svetlosiva. Kontajner sa nam vratil z dlhodobejsieho prenajmu od zakaznika. Kontajner sme klientovi dali do prenajmu ako novy, po prvej plavbe na mori a klient ho cca. 2 roky vyuzival na skladovanie pneumatik a diskov, t.j. k vyraznemu opotrebeniu alebo poskodeniu kontajnera nedoslo. Nova predajna cena kontajnera, po zohladneni daneho prenajmu bude oznamena na vyziadanie telefonicky alebo e-mailom + mozeme napocitat aj dodacie naklady na miesto urcenia. Miesto odberu: depo BA a PP Kontajner bude v ponuke do vypredania.
Vydrník
dohodou
Mierne poškodený lodný kontajner
12 m dlhy kontajner – typ 40´hc – tcku9920340 Vonkajsi rozmer: 12,0 x 2,4 x 2,9m – d x s x v Charakter a rozsah poskodenia: kontajner ma dierku na zadnej stene, lavej bocnici a vo dverach, Viz cervene kruzky na fotkach. Strecha kontajnera je v poriadku. Znizena cena: oznamena na vyziadanie Nalozenie kontajnera na depe ba: 40 eur Vsetky ceny su uvedene bez dph a dodacich nakladov. Dodanie nacenime a zrealizujeme podla poziadavky A pokynov zakaznika. Vsetky kontajnery su dostupne ihned, bez cakania a iba proti platbe klienta. Miesto odberu: bratislava Tieto kontajnery budu v ponuke iba do ich vypredania. Obhliadka kontajnerov je mozna v termine podla dohody na depe ba.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
40´HC poškodený kontajner
Na foto ponukame dalsi mierne poskodeny lodny kontajner 40´HC: TYP CNTR ID CISLO 40 HC HLXU6244897 Vonkajsi rozmer: 12,0 x 2,4 x 2,9m – D x S x V Zlacnena cena bude oznamena na telefonicke alebo e-mailove vyziadanie. Na kontajneri je poskodena strecha /dierky, viz znacky na fotografiach/.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Kontajnerové bývanie
Postavte si dom z námorných kontajnerov. Kontajnery sú lacné, u nás vždy dostupné ihneď, v rôznych rozmeroch. Na fotkách prezentujeme niektoré z realizácií na Slovensku, postavené z našich kontajnerov.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Skladový kontajner
Predávame a prenajímame používané námorné skladové kontajnery, dĺžky 6m, 12m a 13,7m. Sú vhodné ako mobilné sklady na tovar, materiál, náradie, stroje, náhradné diely, pneumatiky a pod. Všetky v dobrom stave, bez poškodení, suché, vodoodolné, uzamykateľné, nosnosť od 24 do 28t. Okamžitý odber možný z AT, HU, SK, CZ. Na vyžiadanie pošleme aktuálnu ponuku aj s fotografiami. Dovoz zabezpečíme po ceste alebo vlakom.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Námorné kontajnery.
Predávame a prenajímame nové a použité skladové/námorné kontajnery, dĺžka 6m a 12m. Možné využitie ako sklad obilia, poľnohospodárskej techniky, náhradných dielov, archív, dielňa, garáž, sklad tovaru, náradia, materiálu, sušička dreva a pod. Zrealizujeme aj dodanie na miesto ťahačom alebo vlakom, celé Slovensko.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Autožeriav - služby, zapožičanie
Ponúkame práce s autožeriavom /16t, 20t, 28t, 35t/, služby s hydraulickým ramenom, celé Slovensko. Výjazdy mechanizácie z jednotlivých regiónov /BA, SC, DS, NR, GA, KE, MA, TT, ZA, PB, MT, BB, ZV, PD, PP atď/.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Práce autožeriavom a HR.
Ponúkame práce s autožeriavom 16t, 20t, 28t, 35t služby s hydraulickým ramenom, celé Slovensko. Výjazdy mechanizácie z jednotlivých regiónov.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Kontajner ako reklamná plocha.
Využite náš skladový kontajner ako svoju reklamnú plochu a sklad zároveň – banner, billboard, megaboard. Kontajner Vám privezieme a zložíme na mieste. Možnosť kúpy, prenájmu, aj spätného odkupu, keď ho prestanete potrebovať. Máme kontajnery nové, používané, poškodené, s dĺžkou 6m, 12m a 13,7m. Konkrétnu ponuku zašleme na vyžiadanie alebo aj telefonicky.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Kontajner ako sklad, garáž, dielňa
Predávame a prenajímame nové a použité skladové/námorné kontajnery, dĺžka 6m a 12m. Možné využitie ako sklad obilia, poľnohospodárskej techniky, strojov, náhradných dielov, archív, dielňa, garáž, sklad tovaru, náradia, nábytku, materiálu, balených a nebalených tekutín, sušička reziva, ako modul na zabudovanie technológie, meteostanice, ako sklad na stavbu, prepravný obal a pod. Zrealizujeme aj dodanie na miesto ťahačom alebo vlakom, celé Slovensko.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Kontajnerová stavba
Predávame námorné kontajnery ako základný stavebný prvok pre stavbu domov, internátov, motelov, hotelov, botelov, obchodov, barov, reštaurácii, rýchleho občerstvenia, kancelárií, a pod. Postavte si aj Vy svoje bývanie podľa Vašich predstáv. Máme k dispozícii rôzne rozmery kontajnerov. Pre konkrétnu cenovú ponuku na kontajnery nás neváhajte kontaktovať.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Kontajnery - predaj a prenájom.
Predaj a prenájom ISO nových a použitých skladových / námorných kontajnerov, príp. aj poškodených kontajnerov. Odber možný ihneď, región BA, PP, KE. Zabezpečíme aj dodanie k zákazníkovi.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Lacno predám kontajnery
Predám alebo dám do prenájmu skladový kontajner 6m, 12m, 13,6m, objem 33, 67, 90 m3. Odber možný ihneď, aj so zaistením dovozu a vykládky. K dispozícii sú nové, použité aj mierne poškodené kusy - tie sú najlacnejšie :). Dostupné aj vo väčsích množstvách. Viac info e-mailom, alebo tel.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Poškodený kontajner
Odber možný ihneď, región Bratislava, Poprad a Košice, podľa stavu zásob. Zabezpečíme aj vydodanie k zákazníkovi. Vystavíme faktúru. Cena na vyžiadanie.
Bratislava II - Ružinov
dohodou
Lodný kontajner
Predávame a prenajímame námorné kontajnery - nové, používané, poškodené. Možné využitie ako garáž, sklad, dielňa. Odber ihneď z BA a PP, aj s dopravou. Dostupné sú ihneď, bez čakania, rôzne rozmery. Možnosť osobnej obhliadky a výberu kontajnera. Ponuku s fotografiami možeme zaslať aj e-mailom, alebo cenovú ponuku spracujeme obratom aj telefonicky.
Bratislava II - Ružinov
dohodou