Dekoračná misa z lepeného skla
Dekoračná misa v tyrkysovej farbe je vysoká 13 cm má nerovný povrch , ktorý imituje sklenené predmety a tým dodáva neobvyklý vzhľad . Priemer misy 27 cm . Zaujímavý dekoračný prvok . V ponuke viacero modelov dekorácie z daného skla . Vady a poškodenia žiadne . Jedná sa o tovar nový – nepoužívaný .  
Michalovce
14,90 €
Stojanová lampa zelená
Moderné stojanové svietidlo pre Vaše obytné priestory . Táto elegantná lampa sa vyznačuje moderným a štýlovým vzhľadom . Klasicky tvarované tienidlo vyrobené z kvalitnej textílie tlmí cez svoju zelenú farbu svetlo prenikajúce do miestnosti . Jedinečnosť lampy spočíva nepochybne v tienidle vyrobenom z kvalitnej textílie . Stojan ponúka dostatočnú stabilitu . Zdokonaľte svoj priestor vďaka tomu skvelému doplnku . rozmer : výška 95 cm .
Michalovce
149,90 €
Čaša z červeného lepeného skla
Čaša zaujímavého designu, kombinácia noha - lesklý nerez, vrchná časť kúsky červeného skla pripomínajúceho diskoguľu. Zaujímavý dekoračný prvok. V ponuke viacero modelov dekorácie z daného skla. Rozmery: 16 cm  /výška/ Farba: červená + nerez lesklý Materiál: kov.sklo Tovar sa nedodáva v demonte Balenie obsahuje: 1 krabicu Celková váha cca.: 0,30 kg Vady a poškodenia žiadne. Jedná sa o tovar  nový - nepoužívaný.
Michalovce
9,90 €
Plechový svietnik
Plechový svietnik - dekorácia . Využitie je už iba na Vás . Rozmer : Dĺžka – 29 cm , šírka – 16 cm .
Michalovce
3,90 €
Sklenený svietnik modro - biely 11 x 10 cm
Spomienkový svietnik na našich drahých zosnulých , alebo dekorácia – využitie je už len na Vás . Rozmer : Výška – 11 cm , šírka – 10 cm .
Michalovce
1,90 €
Sklenený svietnik so zlatým lemom
Spomienkový svietnik na našich drahých zosnulých , alebo dekorácia – využitie je už len na Vás . Rozmer : Výška – 10 cm , šírka – 9 cm .
Michalovce
0,80 €
Svietnik sklenený oranžovo - hnedý
Spomienkový svietnik na našich drahých zosnulých , alebo dekorácia - využitie je už len na Vás . Rozmer : Výška - 13 cm , šírka - 10 cm .
Michalovce
0,70 €
Sklenený obal na kvetináč - bronzový "MAXI"
Vytvorte si svoj vlastný svet , tento obal na kvetináč , alebo dekorácia má voľnú ruku a je len na Vás ako ho využijete . Materiál - sklo . V ponuke aj "MINI" . Výška - 12 cm , šírka - 15 cm .
Michalovce
3 €
Sklenená dóza s vekom
Hľadáte šikovné riešenie pre uchovanie kávy , byliniek či iných potravín ? Dóza splní všetky vaše očakávania . Vďaka sklenenému materiálu budete presne vedieť , kde máte čo uložené . Výška - 17 cm , šírka - 8,5 cm , priemer otvoru - 6 cm .
Michalovce
1 €
Váza sklenená úzka
Mať krásnu štýlovú domácnosť chce iste každý z nás . Nájsť bytové doplnky presne podľa našich predstáv nemusí byť vždy úplne jednoduché . Dôležité je vedieť , čo chceme . Potom už je to len otázkou času , než narazíme na tie pravé veci . Vázy sú presne tým , čo skrášli interiér a je nadčasové . Použiť ich môžeme klasicky na kvety , mnoho z nich však skvele vyzerá aj prázdnych , postavených na polici , vo vitríne alebo inde . Výška – 20,5 cm , šírka – 5,5 cm .
Michalovce
1 €
Svietnik sklenený 6 x 8 cm
Spomienkový svietnik na našich drahých zosnulých , alebo dekorácia - využitie je už len na Vás . Rozmer : Výška - 6 cm , šírka - 8 cm .
Michalovce
0,50 €
Svietnik mosadzný
Spomienkový svietnik na našich drahých zosnulých , alebo dekorácia - využitie je už len na Vás . Rozmer : Výška - 8 cm , šírka - 6,5 cm , priemer otvoru - 7 cm .
Michalovce
0,80 €
Svietnik sklenený s popraskaným dizajnom
Spomienkový svietnik na našich drahých zosnulých , alebo dekorácia - využitie je už len na Vás . Rozmer : Výška - 8 cm , šírka - 8 cm , priemer otvoru - 6 cm .
Michalovce
0,60 €
Svietnik strieborný malý
Spomienkový svietnik na našich drahých zosnulých , alebo dekorácia - využitie je už len na Vás . V ponuke aj veľký . Rozmer : Výška - 7 cm , šírka - 7 cm , priestor pre sviečku 4,5 cm .
Michalovce
0,50 €
Sklenený červený poklop
Skvele sa hodí na servírovanie dezertov . Sklenené veko má úchyt a vďaka nemu si sladkosti zachovajú dlhšie svoju čerstvosť . Výška - 17 cm , priemer - 20 cm .
Michalovce
1 €
Srdiečko drevené svetlo hnedé "VŠETKO NAJLEPŠIE"
Malé drevené srdiečko svetlo - hnedej farby závesné s textom "VŠETKO NAJLEPŠIE" . Rozmer vodorovne 10,5 cm , zvisle - 8 cm . Srdiečko sa dá zaranžovať aj do kytice , kvetoboxu k darčeku , alebo samostatne . V ponuke aj iná farba .
Michalovce
0,20 €
Vysoký sklenený svietnik tmavé sklo
Vysoký sklenený svietnik z tmavého skla môžte doplniť vysokou sviečkou a už len relaxujte ! Sviečok , svietnikov a lampášov nie je nikdy dosť . Majú úžasnú schopnosť zahriať a zútulniť priestor , tak to využite . Výška - 31,5 cm , šírka - 11 cm .
Michalovce
2,90 €
Zostava - komoda + 2 x nočný stolík
Táto zostava - komoda + 2 x nočný stolík dodajú Vašej spálni šarm . Komoda má plné dvoj dvierka s jednou poličkou vo vnútri , kde si uložíte potrebné veci . Stolíky sú s 3 šuplíkmi na rôzne drobnosti . Tiež môžu byť použité ako stolíky na telefón , bočné stolíky , malé stolíky , úložné stolíky , atď . Rozmery : Komoda - Výška - 89 cm Šírka - 88,5 cm Hĺbka - 42,5 cm Stolík - Výška - 57 cm Šírka - 45 cm Hĺbka - 40 cm
Michalovce
229 €
Kanvička cínová - 15 cm
Táto cínová kanvička bude skvelým darčekom k narodeninám , alebo jedinečným kúskom vo Vašej zbierke . V ponuke viac druhov . Výška – 15 cm , priemer podstavca – 7,5 cm .
Michalovce
39 €
Váza porcelánová - kvetovaná
Váza porcelánová je typicky ilustrovaná farebnými a vysoko zdobenými kvetinovými vzormi . Ak pri zariaďovaní Vášho domova kladiete dôraz na dekorácie , nechajte sa uchvátiť touto nádhernou vázou , ktorá nikdy nestarne . Túto vázu si zamilujete nielen pre jej nadčasový vzhľad , ale hlavne pre pevnosť a odolnosť proti nárazom . Práve preto sa odovzdávajú porcelánové sady z generácie na generáciu . Vhodná ako darček . Výška - 43 cm , šírka - 21 cm .
Michalovce
33 €
Stôl jedálensky so sklom
Jedálensky stôl z masívneho dreva so sklom Vás zaujme na prvý pohľad . Stred stolíka je kombinovaný sklom , ktoré presne zapadá do rezu medzi dosky , pod ktorým je veľký šuplík s dvoma kovovými úchytkami . Pevná drevená konštrukcia dodáva stolu stabilitu . Vhodný do Vašej obývačky , alebo kuchyne . Výška - 79 cm , dĺžka - 151 cm , šírka - 80 cm .
Michalovce
179 €
Morská panna - nerezová dekorácia
Elegantná dekorácia morská panna vyrobená z nerezu . Jedná sa o mimoriadne pôsobivý kus . Je vhodná na dekoratívne účely . Výška - 52 cm , šírka - 13 cm , dĺžka - 39 cm .
Michalovce
129,90 €
Retro model - kamión
Krásny kovový model - kamión v retro štýle Vám učaruje . Bude jedinečným kúskom v zbierke vašich retro modelov . Mladších obdivovateľov bude zvádzať na hranie , ale tí , ktorí z hrania už dávno vyrástli , ho budú strážiť ako oko v hlave . Vhodný do tradičnej chalupy , ale aj do moderného bytu , pretože retro doplnky sa dnes kombinujú aj s moderným interiérom . Unikátny darček s ktorým určite potešíte . Výška - 15 cm , šírka - 11,5 cm , dĺžka - 35,5 cm .
Michalovce
38,50 €
Záhradná dekorácia kohút
Záhradná dekorácia plechový kohút na záhradku , terasu i skalku . Môžete si byť istí , že kamkoľvek tohto kohúta umiestnite , nebude k prehliadnutiu . Záhradná dekorácia má úžasnú schopnosť ešte o niečo viac skrášliť už tak peknú a udržiavanú záhradu . Vytvorte zo záhrady Váš druhý domov . Materiál : Plech a kov . Výška - 160 cm , šírka - 64 cm .
Michalovce
159 €
Záhradná dekorácia dvaja vtáci s okuliarmi
Zapichovacia záhradná dekorácia dvaja vtáci s okuliarmi vytvorí v záhrade , alebo na terase a balkóne južanskú atmosféru . Predstavuje dvoch vtákov zavesených v ohybnom lôžku a pri fúkaní vetra sa vtáci pohybujú . Vyzerá to , ako by vtáci skutočne lietali . Sú na dlhej tyči , ktorá sa dá jednoducho zastrčiť do kvetinového záhona , alebo kvetináča . Záhradná dekorácia je vysoká 143 cm , šírka - 91 cm . Materiál : Plech a kov .
Michalovce
84,90 €
Záhradná dekorácia vtáčik s klobúkom
Zapichovacia záhradná dekorácia vtáčik s klobúkom vytvorí v záhrade , alebo na terase a balkóne južanskú atmosféru . Predstavuje vtáčika zaveseného v ohybnom lôžku a pri fúkaní vetra sa vtáčik pohybuje . Vyzerá to , ako by vtáčik skutočne lietal . Je na dlhej tyči , ktorá sa dá jednoducho zastrčiť do kvetinového záhona , alebo kvetináča . Záhradná dekorácia je vysoká 132 cm , šírka - 46 cm . Materiál : Plech a kov .
Michalovce
37,90 €
Záhradná dekorácia vtáčiky s klietkou
Pestrá zapichovacia záhradná dekorácia vtáčiky s klietkou vytvorí v záhrade , alebo na terase a balkóne južanskú atmosféru . Predstavuje vtáčikov s klietkou . Vtáčiky s klietkou sú pevne spojené s dlhou tyčou , ktorá sa dá jednoducho zastrčiť do kvetinového záhona , alebo kvetináča . Zapichovacia záhradná dekorácia je vysoká 140 cm , šírka - 22 cm . Materiál : Plech a kov .
Michalovce
37,50 €
Plechová "RETRO" tabuľa
Znova hľadíte na prázdnu stenu pred sebou a rozmýšľate , ako ju jednoducho a efektne oživiť ? Hľadáte jedinečný a originálny kúsok , ktorý by nezruinoval vašu peňaženku ? Vyskúšali ste už retro tabule ? Ak nie , tak máme v našej ponuke niekoľko " retro " tabúľ stačí si vybrať - hodí sa ako ozdoba na steny pre zberateľov , v nahrávacom štúdiu , v hudobnej škole , na chate , v spálni , v pánskom klube , v pracovni , v moto klube , dielni a pod . Cedule sú vynikajúci darček pre vtipné potešenie alebo skrášlenie interiéru osobného alebo komerčného priestoru . Rozmer : Výška - 47,5 cm , šírka - 49 cm .
Michalovce
19,90 €
Plechová "RETRO" tabuľa
Znova hľadíte na prázdnu stenu pred sebou a rozmýšľate , ako ju jednoducho a efektne oživiť ? Hľadáte jedinečný a originálny kúsok , ktorý by nezruinoval vašu peňaženku ? Vyskúšali ste už retro tabule ? Ak nie , tak máme v našej ponuke niekoľko " retro " tabúľ stačí si vybrať - hodí sa ako ozdoba na steny pre zberateľov , v nahrávacom štúdiu , v hudobnej škole , na chate , v spálni , v pánskom klube , v pracovni , v moto klube , dielni a pod . Cedule sú vynikajúci darček pre vtipné potešenie alebo skrášlenie interiéru osobného alebo komerčného priestoru . Rozmer : Výška - 46,5 cm , šírka - 100 cm .
Michalovce
59,90 €
Set porcelánový Flora Gouda Plateel Holland Handwerk
Set porcelánový Flora Gouda Plateel Holland Handwerk je štýl holandskej keramiky pomenovaný podľa mesta Gouda , kde sa historicky vyrábala . Hrnčiarstvo Gouda získalo svetové prvenstvo na začiatku 20 . storočia a pre zberateľov je aj dnes veľmi žiaduce . Keramika Gouda je rozmanitá a vizuálne osobitá na vzhľad , typicky ilustrovaná farebnými a vysoko zdobenými secesnými vzormi . Ak pri zariaďovaní Vášho domova kladiete dôraz na všetky dekorácie , nechajte sa uchvátiť týmto nádherným setom , ktorý nikdy nestarne . Rozmery : Dóza - Výška - 41 cm Šírka - 22 cm Váza - Výška - 31 cm Šírka - 18 cm Priemer otvoru - 12,5 cm Priemer podstavca - 11,5 cm
Michalovce
149 €
1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 33