Plechová "RETRO" tabuľa
Znova hľadíte na prázdnu stenu pred sebou a rozmýšľate , ako ju jednoducho a efektne oživiť ? Hľadáte jedinečný a originálny kúsok , ktorý by nezruinoval vašu peňaženku ? Vyskúšali ste už retro tabule ? Ak nie , tak máme v našej ponuke niekoľko " retro " tabúľ stačí si vybrať - hodí sa ako ozdoba na steny pre zberateľov , v nahrávacom štúdiu , v hudobnej škole , na chate , v spálni , v pánskom klube , v pracovni , v moto klube , dielni a pod . Cedule sú vynikajúci darček pre vtipné potešenie alebo skrášlenie interiéru osobného alebo komerčného priestoru . Rozmer : Výška - 59,5 cm , šírka - 38,5 cm .
Michalovce
26,90 €
Plechová "RETRO" tabuľa
Znova hľadíte na prázdnu stenu pred sebou a rozmýšľate , ako ju jednoducho a efektne oživiť ? Hľadáte jedinečný a originálny kúsok , ktorý by nezruinoval vašu peňaženku ? Vyskúšali ste už retro tabule ? Ak nie , tak máme v našej ponuke niekoľko " retro " tabúľ stačí si vybrať - hodí sa ako ozdoba na steny pre zberateľov , v nahrávacom štúdiu , v hudobnej škole , na chate , v spálni , v pánskom klube , v pracovni , v moto klube , dielni a pod . Cedule sú vynikajúci darček pre vtipné potešenie alebo skrášlenie interiéru osobného alebo komerčného priestoru . Rozmer : Výška - 40 cm , šírka - 25 cm .
Michalovce
9,90 €
Plechová "RETRO" tabuľa
Znova hľadíte na prázdnu stenu pred sebou a rozmýšľate , ako ju jednoducho a efektne oživiť ? Hľadáte jedinečný a originálny kúsok , ktorý by nezruinoval vašu peňaženku ? Vyskúšali ste už retro tabule ? Ak nie , tak máme v našej ponuke niekoľko " retro " tabúľ stačí si vybrať - hodí sa ako ozdoba na steny pre zberateľov , v nahrávacom štúdiu , v hudobnej škole , na chate , v spálni , v pánskom klube , v pracovni , v moto klube , dielni a pod . Cedule sú vynikajúci darček pre vtipné potešenie alebo skrášlenie interiéru osobného alebo komerčného priestoru . Rozmer : Výška - 20 cm , šírka - 25 cm .
Michalovce
7,90 €
Plechová "RETRO" tabuľa
Znova hľadíte na prázdnu stenu pred sebou a rozmýšľate , ako ju jednoducho a efektne oživiť ? Hľadáte jedinečný a originálny kúsok , ktorý by nezruinoval vašu peňaženku ? Vyskúšali ste už retro tabule ? Ak nie , tak máme v našej ponuke niekoľko " retro " tabúľ stačí si vybrať - hodí sa ako ozdoba na steny pre zberateľov , v nahrávacom štúdiu , v hudobnej škole , na chate , v spálni , v pánskom klube , v pracovni , v moto klube , dielni a pod . Cedule sú vynikajúci darček pre vtipné potešenie alebo skrášlenie interiéru osobného alebo komerčného priestoru . Rozmer : výška - 46 cm , šírka - 49 cm .
Michalovce
19 €
Lampa petrolejová závesná
Petrolejová lampa závesná - reťazová posuvná časť so závažím , majolika keramika , koráliky , mosadz liatina . Lampa má nastaviteľnú dĺžku , je vyrobená z kombinácie maľovanej keramiky , mliečneho skla , koráliek a umeleckej liatiny . Je vhodná do štýlovo zariadených interiérov , vynímať sa bude predovšetkým v hale , v obývacej izbe či v jedálni . Luxusná petrolejka , ktorá sa stane dominantným doplnkom Vášho interiéru . Nie je o nej potrebné veľa hovoriť , lebo pri pohľade na ňu okamžite pomyslíte na pohodlie a čaro minulých storočí , na čas , keď elektrické osvetlenie a energia zo zásuvky boli stále nepredstaviteľné . Ale nič nenahradí nostalgický šarm , ktorý táto závesná lampa vytvára ! Pôvodný stav , upravená na elektriku . Výška – 104 cm , priemer tienidla – 26 cm .
Michalovce
145 €
Stolík dizajnový zlatý
Krásny , elegantný a moderný . Tento dizajnový stolík je vyrobený z kovovej konštrukcie v zlatej farbe v kombinácii s čírim sklom . Upúta na prvý pohľad a zároveň pôsobí v interiéri veľmi vzdušne . V ponuke aj iný rozmer . Výška - 46 cm , šírka - 77 cm , dĺžka - 77 cm .
Michalovce
169 €
Lampa technická 97 cm
Aj ľudia , ktorí neovládajú základné inštalatérske práce , si môžu vyrobiť výrobok z potrubných profilov , kovových a plastových častí a pre špecialistov zaoberajúcich sa každodenným kladením komunikácií nebude ťažké prísť s vlastnými , jedinečnými a zaujímavými možnosťami . Uvedené pokyny sú iba príkladom toho , ako sa z nepotrebných materiálov dá rýchlo a ľahko premeniť na užitočné predmety . Pre skutočného obchodníka je zvyškový stavebný materiál skutočným pokladom . Z hromady odpadu je schopný vytvárať majstrovské diela vhodné na výzdobu interiérov a užitočné na použitie v každodennom živote . Zostávajúci plast , vodovodné armatúry , zástrčky , kovové armatúry stačia na vytvorenie krásnej a funkčnej trubkovej lampy , ktorú je možné použiť ako stolovú lampu . Výška - 97 cm , priemer podstavca - 32 cm , šírka vrchnej časti - 45 cm .
Michalovce
199 €
Lampa nočná Tiffany 63 x 30 cm
Nočná lampa Tiffany Vám ponúka svietidlo so skvelým tienidlom , so vzormi a rôznymi farbami , ktoré vytvárajú jedinečný mozaikový dizajn . Skvelo zapadne do Vášho interiéru a obohatí ho o príjemné svetlo . Stolná lampa ponúka originálny a neopozeraný dizajn vitráže . Nápaditá súhra farieb a motívov poskytne dokonalé osvetlenie interiéru . Najviac sa využíva ako svetlo do obývačky , kuchyne , spálne , salóniku či detskej izby . Žiarovka nie je súčasťou balenia . Nová . Výška - 63 cm , šírka - 30 cm .
Michalovce
299 €
Lampa nočná Tiffany 60 x 40 cm
Nočná lampa Tiffany Vám ponúka svietidlo so skvelým tienidlom , so vzormi a rôznymi farbami , ktoré vytvárajú jedinečný mozaikový dizajn . Skvelo zapadne do Vášho interiéru a obohatí ho o príjemné svetlo . Stolná lampa ponúka originálny a neopozeraný dizajn vitráže . Nápaditá súhra farieb a motívov poskytne dokonalé osvetlenie interiéru . Najviac sa využíva ako svetlo do obývačky , kuchyne , spálne , salóniku či detskej izby . Žiarovka nie je súčasťou balenia . Nová . Výška - 60 cm , priemer klobúka - 40 cm .
Michalovce
250 €
Skrinka odparovacia drevená 19 x 23,5 x 17 cm
Skrinka odparovacia drevená vyrezávaná je pekná bytová dekorácia pomocou ktorej vyčaríte príjemnú vôňu v interiéri už za krátku chvíľu . Použitie je jednoduché . Stačí zapáliť čajovú sviečku , do vrchnej nádobky vložiť vonný vosk , alebo vodu s éterickým olejom a po chvíli si môžete užívať blahodárne účinky aromaterapie . Výška - 19 cm , šírka 23,5 cm , hĺbka - 17 cm .
Michalovce
9,90 €
Skrinka odparovacia drevená 19 x 23 x 16 cm
Skrinka odparovacia drevená vyrezávaná je pekná bytová dekorácia pomocou ktorej vyčaríte príjemnú vôňu v interiéri už za krátku chvíľu . Použitie je jednoduché . Stačí zapáliť čajovú sviečku , do vrchnej nádobky vložiť vonný vosk , alebo vodu s éterickým olejom a po chvíli si môžete užívať blahodárne účinky aromaterapie . Výška - 19 cm , šírka 23 cm , hĺbka - 16 cm .
Michalovce
7,90 €
Skrinka odparovacia drevená 21 x 25 x 18 cm
Skrinka odparovacia drevená vyrezávaná je pekná bytová dekorácia pomocou ktorej vyčaríte príjemnú vôňu v interiéri už za krátku chvíľu . Použitie je jednoduché . Stačí zapáliť čajovú sviečku , do vrchnej nádobky vložiť vonný vosk , alebo vodu s éterickým olejom a po chvíli si môžete užívať blahodárne účinky aromaterapie . Výška - 21 cm , šírka 25 cm , hĺbka - 18 cm .
Michalovce
10,90 €
Obraz plexisklo industriálny - interiér
Nádherný obraz s moderným , originálnym dizajnom vyfarbí steny každého interiéru . Aj Vy môžete mať doma originálne dielo špičkového umenia ! Je vhodný pre moderné a podkrovné byty aj pre klasické . Pripravené na zavesenie , rám nie je potrebný . Výška - 80 cm , dĺžka - 120 cm .
Michalovce
149 €
Retro model ZMRZLINOVÝ STÁNOK
Krásny kovový model pojazdného stánku Predaj zmrzliny Vám učaruje . Bude jedinečným kúskom v zbierke vašich retro modelov . Mladších obdivovateľov bude zvádzať na hranie , ale tí , ktorí z hrania už dávno vyrástli , ho budú strážiť ako oko v hlave . Vhodný do tradičnej chalupy , ale aj do moderného bytu , pretože retro doplnky sa dnes kombinujú aj s moderným interiérom . Autíčko má poškodenie ,viď foto . Výška - 22 cm , šírka - 13 cm , dĺžka - 28 cm .
Michalovce
35,90 €
Svietnik sklenený 24 x 12 cm
Svietnik  z  Amalgámového  skla  duté  fúkané  sklo  z  vnútornej  strany  striebrené  amalgámovou  polevou  .  Rozmer  :  výška  24  cm  ,  šírka  -  12  cm  ,  priemer  pre  sviečku  -  9  cm  .
Michalovce
12,90 €
Svietnik sklenený veľký matný
Svietnik z Amalgámového skla duté fúkané sklo z vnútornej strany striebrené amalgámovou polevou . Rozmer : výška 46 cm , šírka - 19 cm , priemer pre sviečku - 7,5 cm .
Michalovce
17,90 €
Tienidlo na nočnú lampu - svetlo fialové 16 x 20 cm
Interiérové tienidlá rôzneho druhu sú vhodné do kuchýň , do obývacích izieb , spálni , chodieb , ba aj do kúpeľní . Kde sa elegancia snúbi s funkčnosťou , tam maximálne zdokonalí vzhľad interiéru . V ponuke na výber rôzne štýly , vzory a farby pre stojacie lampy . Výška - 16 cm , šírka - 20 cm .
Michalovce
9,90 €
Tienidlo na nočnú lampu - čierne - hladký povrch 17 x 25 cm
Interiérové tienidlá rôzneho druhu sú vhodné do kuchýň , do obývacích izieb , spálni , chodieb , ba aj do kúpeľní . Kde sa elegancia snúbi s funkčnosťou , tam maximálne zdokonalí vzhľad interiéru . V ponuke na výber rôzne štýly , vzory a farby pre stojacie lampy . Výška -17 cm , šírka - 25 cm .
Michalovce
9,90 €
Sklenený pohárik na sviečku
Pohárik na čajovú, plávajúcu alebo valcovú sviečku . Možnosť využiť ja na malé kvetinky. Výška - 6 cm , šírka - 5,5 cm .
Michalovce
0,50 €
Sklenený svietnik 11 x 10 cm
Spomienkový svietnik na našich drahých zosnulých , alebo dekorácia – využitie je už len na Vás . Rozmer : Výška – 11 cm , šírka – 10 cm .
Michalovce
1,50 €
Sklenený obal na kvetináč - bronzový "MINI"
Vytvorte si svoj vlastný svet , tento obal na kvetináč , alebo dekorácia má voľnú ruku a je len na Vás ako ho využijete . Materiál - sklo . V ponuke aj "MAXI" . Výška - 9,5 cm , šírka - 12 cm .
Michalovce
2 €
Svietnik - strieborný
Spomienkový svietnik na našich drahých zosnulých , alebo dekorácia - využitie je už len na Vás . Rozmer : Výška - 10 cm , šírka - 9 cm .
Michalovce
1,50 €
Svietnik červený
Spomienkový svietnik na našich drahých zosnulých , alebo dekorácia - využitie je už len na Vás . Rozmer : Výška - 8 cm , šírka - 10 cm .
Michalovce
0,80 €
Svietnik "MINI" červené lepené sklo
Zaujímavý svietnik z lepeného skla "MINI" na čiernom podstavci . Spríjemní Vám atmosféru posedenia na terase , alebo v peknom zákutí záhrady . Umiestniť sa dá na rovný povrch stola , alebo podlahy . Vhodný aj ku vchodu do domu , alebo ako spomienkový svietnik na našich drahých zosnulých . Výška - 14 cm , šírka - 9 cm .
Michalovce
2,50 €
Svietnik červeno - biely
Pekný sklenený svietnik červeno - bielej farby . Rozmer 12 x 8 cm . Spomienkový svietnik na našich drahých zosnulých , alebo dekorácia - využitie je už len na Vás . V ponuke aj iné druhy , vzory a farby .
Michalovce
1,50 €
Lampa priemyselná medená 55 x 48 cm
Originálne priemyselné svietidlo "FABRIK STYLE" vyrobené z kovu . Novo zapojená žiarovka je v dobrom stave , vykazuje len mierne známky opotrebenia . Niekoľkokrát na sklade . Rozmery: Priemer 48 cm Výška 55 cm
Michalovce
169 €
Stolík kartársky – starožitný.
Interiérový masívny kartársky stolík Vás zaručene osloví .Vrchná časť je otočná , ktorá po otočení odhalí úložný priestor na karty , hry atď. Horná časť má plstenú zelenú podložku . Pod hornou časťou dosky sú 4 masívne vyrezávané nohy . Vhodný do každého interiéru. V pôvodnom stave . Výška – 77,5 cm , dĺžka – 85 cm , šírka – 42 cm . Po rozložení stola dĺžka – 85 cm , šírka – 83 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
165 €
Umývadlo vintage francúzske – stojan .
Krásny starožitný kúsok v prednej časti s malou zásuvku a originálnym kovovým gombíkom , nohy rovné s policou v spodnej časti. Bude pekným doplnkom do každej miestnosti. Stojan je v stave zodpovedajúcemu veku a používaniu, zachoval si ale svoju krásu. V pôvodnom stave . Výška – 91 cm , šírka – 75 cm , hĺbka – 40 cm . .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
65 €
Zostava - komoda + 2 x nočný stolík
Táto zostava - komoda + 2 x nočný stolík dodajú Vašej spálni šarm . Komoda má plné dvoj dvierka s jednou poličkou vo vnútri , kde si uložíte potrebné veci . Stolíky sú s 3 šuplíkmi na rôzne drobnosti . Tiež môžu byť použité ako stolíky na telefón , bočné stolíky , malé stolíky , úložné stolíky , atď . Rozmery : Komoda - Výška - 89 cm Šírka - 88,5 cm Hĺbka - 42,5 cm Stolík - Výška - 57 cm Šírka - 45 cm Hĺbka - 40 cm
Michalovce
229 €
Kanvička cínová - 15 cm
Táto cínová kanvička bude skvelým darčekom k narodeninám , alebo jedinečným kúskom vo Vašej zbierke . V ponuke viac druhov . Výška – 15 cm , priemer podstavca – 7,5 cm .
Michalovce
39 €
1 7 8 9 10 11 12 13 14 15 37