Váza porcelánová - kvetovaná
Váza porcelánová je typicky ilustrovaná farebnými a vysoko zdobenými kvetinovými vzormi . Ak pri zariaďovaní Vášho domova kladiete dôraz na dekorácie , nechajte sa uchvátiť touto nádhernou vázou , ktorá nikdy nestarne . Túto vázu si zamilujete nielen pre jej nadčasový vzhľad , ale hlavne pre pevnosť a odolnosť proti nárazom . Práve preto sa odovzdávajú porcelánové sady z generácie na generáciu . Vhodná ako darček . Výška - 43 cm , šírka - 21 cm .
Michalovce
33 €
Stôl jedálensky so sklom
Jedálensky stôl z masívneho dreva so sklom Vás zaujme na prvý pohľad . Stred stolíka je kombinovaný sklom , ktoré presne zapadá do rezu medzi dosky , pod ktorým je veľký šuplík s dvoma kovovými úchytkami . Pevná drevená konštrukcia dodáva stolu stabilitu . Vhodný do Vašej obývačky , alebo kuchyne . Výška - 79 cm , dĺžka - 151 cm , šírka - 80 cm .
Michalovce
179 €
Morská panna - nerezová dekorácia
Elegantná dekorácia morská panna vyrobená z nerezu . Jedná sa o mimoriadne pôsobivý kus . Je vhodná na dekoratívne účely . Výška - 52 cm , šírka - 13 cm , dĺžka - 39 cm .
Michalovce
129,90 €
Retro model - kamión
Krásny kovový model - kamión v retro štýle Vám učaruje . Bude jedinečným kúskom v zbierke vašich retro modelov . Mladších obdivovateľov bude zvádzať na hranie , ale tí , ktorí z hrania už dávno vyrástli , ho budú strážiť ako oko v hlave . Vhodný do tradičnej chalupy , ale aj do moderného bytu , pretože retro doplnky sa dnes kombinujú aj s moderným interiérom . Unikátny darček s ktorým určite potešíte . Výška - 15 cm , šírka - 11,5 cm , dĺžka - 35,5 cm .
Michalovce
38,50 €
Záhradná dekorácia kohút
Záhradná dekorácia plechový kohút na záhradku , terasu i skalku . Môžete si byť istí , že kamkoľvek tohto kohúta umiestnite , nebude k prehliadnutiu . Záhradná dekorácia má úžasnú schopnosť ešte o niečo viac skrášliť už tak peknú a udržiavanú záhradu . Vytvorte zo záhrady Váš druhý domov . Materiál : Plech a kov . Výška - 160 cm , šírka - 64 cm .
Michalovce
159 €
Záhradná dekorácia dvaja vtáci s okuliarmi
Zapichovacia záhradná dekorácia dvaja vtáci s okuliarmi vytvorí v záhrade , alebo na terase a balkóne južanskú atmosféru . Predstavuje dvoch vtákov zavesených v ohybnom lôžku a pri fúkaní vetra sa vtáci pohybujú . Vyzerá to , ako by vtáci skutočne lietali . Sú na dlhej tyči , ktorá sa dá jednoducho zastrčiť do kvetinového záhona , alebo kvetináča . Záhradná dekorácia je vysoká 143 cm , šírka - 91 cm . Materiál : Plech a kov .
Michalovce
84,90 €
Záhradná dekorácia vtáčik s klobúkom
Zapichovacia záhradná dekorácia vtáčik s klobúkom vytvorí v záhrade , alebo na terase a balkóne južanskú atmosféru . Predstavuje vtáčika zaveseného v ohybnom lôžku a pri fúkaní vetra sa vtáčik pohybuje . Vyzerá to , ako by vtáčik skutočne lietal . Je na dlhej tyči , ktorá sa dá jednoducho zastrčiť do kvetinového záhona , alebo kvetináča . Záhradná dekorácia je vysoká 132 cm , šírka - 46 cm . Materiál : Plech a kov .
Michalovce
37,90 €
Záhradná dekorácia vtáčiky s klietkou
Pestrá zapichovacia záhradná dekorácia vtáčiky s klietkou vytvorí v záhrade , alebo na terase a balkóne južanskú atmosféru . Predstavuje vtáčikov s klietkou . Vtáčiky s klietkou sú pevne spojené s dlhou tyčou , ktorá sa dá jednoducho zastrčiť do kvetinového záhona , alebo kvetináča . Zapichovacia záhradná dekorácia je vysoká 140 cm , šírka - 22 cm . Materiál : Plech a kov .
Michalovce
37,50 €
Plechová "RETRO" tabuľa
Znova hľadíte na prázdnu stenu pred sebou a rozmýšľate , ako ju jednoducho a efektne oživiť ? Hľadáte jedinečný a originálny kúsok , ktorý by nezruinoval vašu peňaženku ? Vyskúšali ste už retro tabule ? Ak nie , tak máme v našej ponuke niekoľko " retro " tabúľ stačí si vybrať - hodí sa ako ozdoba na steny pre zberateľov , v nahrávacom štúdiu , v hudobnej škole , na chate , v spálni , v pánskom klube , v pracovni , v moto klube , dielni a pod . Cedule sú vynikajúci darček pre vtipné potešenie alebo skrášlenie interiéru osobného alebo komerčného priestoru . Rozmer : Výška - 47,5 cm , šírka - 49 cm .
Michalovce
19,90 €
Plechová "RETRO" tabuľa
Znova hľadíte na prázdnu stenu pred sebou a rozmýšľate , ako ju jednoducho a efektne oživiť ? Hľadáte jedinečný a originálny kúsok , ktorý by nezruinoval vašu peňaženku ? Vyskúšali ste už retro tabule ? Ak nie , tak máme v našej ponuke niekoľko " retro " tabúľ stačí si vybrať - hodí sa ako ozdoba na steny pre zberateľov , v nahrávacom štúdiu , v hudobnej škole , na chate , v spálni , v pánskom klube , v pracovni , v moto klube , dielni a pod . Cedule sú vynikajúci darček pre vtipné potešenie alebo skrášlenie interiéru osobného alebo komerčného priestoru . Rozmer : Výška - 46,5 cm , šírka - 100 cm .
Michalovce
59,90 €
Set porcelánový Flora Gouda Plateel Holland Handwerk
Set porcelánový Flora Gouda Plateel Holland Handwerk je štýl holandskej keramiky pomenovaný podľa mesta Gouda , kde sa historicky vyrábala . Hrnčiarstvo Gouda získalo svetové prvenstvo na začiatku 20 . storočia a pre zberateľov je aj dnes veľmi žiaduce . Keramika Gouda je rozmanitá a vizuálne osobitá na vzhľad , typicky ilustrovaná farebnými a vysoko zdobenými secesnými vzormi . Ak pri zariaďovaní Vášho domova kladiete dôraz na všetky dekorácie , nechajte sa uchvátiť týmto nádherným setom , ktorý nikdy nestarne . Rozmery : Dóza - Výška - 41 cm Šírka - 22 cm Váza - Výška - 31 cm Šírka - 18 cm Priemer otvoru - 12,5 cm Priemer podstavca - 11,5 cm
Michalovce
149 €
Lampa petrolejová závesná
Petrolejová lampa závesná - reťazová posuvná časť so závažím , majolika keramika , mosadz liatina . Lampa má nastaviteľnú dĺžku , je vyrobená z kombinácie maľovanej keramiky , mliečneho skla a umeleckej liatiny . Je vhodná do štýlovo zariadených interiérov , vynímať sa bude predovšetkým v hale , v obývacej izbe či v jedálni . Luxusná petrolejka , ktorá sa stane dominantným doplnkom Vášho interiéru . Nie je o nej potrebné veľa hovoriť , lebo pri pohľade na ňu okamžite pomyslíte na pohodlie a čaro minulých storočí , na čas , keď elektrické osvetlenie a energia zo zásuvky boli stále nepredstaviteľné . Ale nič nenahradí nostalgický šarm , ktorý táto závesná lampa vytvára ! Pôvodný stav , možné upraviť na elektriku . Výška – 126 cm , priemer tienidla – 28 cm .
Michalovce
158 €
Sklenená váza so zaujímavým vzorom s jemným oranžovým nádychom "MAXI"
Sklenená váza so zaujímavým vzorom s jemným oranžovým nádychom "MAXI" je veľmi pekným kúskom do Vášho domova . Vhodná aj na darček pre Vašich blízkych , známych . V ponuke viac druhov a farieb . Výška - 60 cm , priemer - 27 cm .
Michalovce
29,90 €
Nočná lampa zamatová hnedá - 51 cm
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je kovová v striebornej farbe , tienidlo zamat - hnedej farbe . Má kábel so spínačom . Nová-nepoužívaná. Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška - 51 cm .
Michalovce
29,50 €
Nočná lampa čierno-hnedá-52 cm
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je kovová v striebornej farbe , tienidlo textil - farba čierno - hnedá . Má kábel so spínačom . Nová - nepoužívaná . Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška - 52 cm .
Michalovce
19,90 €
Nočná lampa čierno - biela - 63 cm
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je kovová v strieborno - čiernej farbe , tienidlo textil - farba čierno - biela . Má kábel so spínačom . Nová - nepoužívaná . Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška - 63 cm .
Michalovce
29,90 €
Nočná lampa zelená - 57 cm
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je kovová v strieborno - čiernej farbe . Tienidlo textil - farba zelená . Má kábel so spínačom. Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Nová - nepoužívaná . Výška - 57 cm .
Michalovce
29,90 €
Stojanová lampa -strieborná-nastaviteľná
Jedno svetlo nahradí tisíc dekorácií , môže byť klenotom , ktorý rozžiari každý interiér . Jej klasický , jemne industriálny dizajn s modernými prvkami totiž dokáže byť neobyčajnou vzpruhou . Skvele zapadne do každého interiéru , bez toho , aby utlmila všetky ostatné doplnky a dekorácie . Lampa je nastaviteľná . Noha lampy je kovová v striebornej farbe , tienidlo - strieborné . Má kábel so spínačom . Nová - nepoužívaná . Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška – 86 cm , priemer tienidla – 35 cm , priemer podstavca – 14 cm . Najvyššia nastaviteľná výška je 86 cm , najnižšia - 68 cm .
Michalovce
99,90 €
Nočná lampa biela 46 cm
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je drevená v hnedej farbe , tienidlo farba biela . Má kábel so spínačom . Nová-nepoužívaná. -Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška - 46 cm .
Michalovce
14,90 €
Nočná lampa čierno - biela 64 cm
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je kovová v striebornej farbe , tienidlo textil - farba čierno - biela . Má kábel so spínačom . Nová - nepoužívaná . -Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška - 64 cm .
Michalovce
29,90 €
Nočná lampa čierno - biela drevená noha 51 cm "ELIPSA"
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je drevená v bielej farbe , tienidlo textil - farba čierno - biela . Má kábel so spínačom . Nová - nepoužívaná . -Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška - 51 cm .
Michalovce
19,90 €
Nočná lampa červená so zlatou stuhou
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je kovová v striebornej farbe , tienidlo textil - farba červená , lemovanie na tienidlu zlaté . Má kábel so spínačom . Nová - nepoužívaná . -Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška - 61 cm .
Michalovce
39,90 €
Obraz- žena s kvetom- replika"Alfons Mucha"
Secesný Paríž mu ležal pri nohách ! Pozvite Alfonsa Muchu a nesmrteľnú krásu jeho rukopisu k sebe domov ! Kochajte sa typickým rukopisom tohto secesného umelca – na obdiv vám postavil aj tento krát ženu s kvetom . Obraz je ručne maľovaný na plátne , ktorý zabezpečuje vysokú farebnú kvalitu . Je v zlatom drevenom ráme . Na zadnej strane 2 x pevné kovové uška na zavesenie . V ponuke viac druhov replík . Výška - 103 cm , šírka - 72 cm , hrúbka rámu - 3 cm .
Michalovce
139 €
Obraz - svätých
Ručne maľovaný obraz svätých , je maľovaný olejovými farbami na maliarskom plátne v zlatom drevenom ráme v barokovom štýle . Obraz , ktorý prinesie harmóniu a pokoj do vášho domova . Bez zasklenia . Na zadnej strane 2 x pevné kovové uška na zavesenie . Rozmery : Výška – 67 cm , šírka – 76 cm , hrúbka rámu – 6 cm .
Michalovce
149 €
Obraz - relax pri rieke
Ručne maľovaný obraz - relax pri rieke je maľovaný olejovými farbami na maliarskom plátne v zlatom drevenom ráme v barokovom štýle . Tento obraz vám skrášli interiér . Bez zasklenia . Na zadnej strane 2 x pevné kovové uška na zavesenie . Rozmery : Výška – 78 cm , šírka – 106 cm , hrúbka rámu – 6 cm .
Michalovce
249 €
Námornícke svetlo "FABRIK-STYLE"
Štýlove svetlo na jednom kuse dosky vo " FABRIK - STYLE v červenej farbe . Rozmer  dosky výška 97 cm  šírka 70 cm  hrúbka dosky 5 cm Priemer svetla 32 cm hrúbka svetla 25 cm .
Michalovce
195 €
Námornícke zrkadlo "INDUSTRIÁL-STYLE"
Zreteľne navrhnuté zrkadlo vyrobené z masívneho dreva a kovu - hliník . Rozmer  výška 78 cm  šírka 78 cm  priemer zrkadla 36 cm .
Michalovce
125 €
Svietnik z lepeného skla "Dúha" - 21 cm
Svietnik z lepeného červeného skla je vysoký 21 cm má nerovný povrch , ktorý imituje sklenené predmety a tým dodáva neobvyklý vzhľad . Zaujímavý dekoračný prvok v dúhovej farbe s kombináciou kovu v chrómovom prevedení . Priestor pre sviečku 9 cm . Priemer podstavca - 11 cm . V ponuke viacero modelov dekorácie z daného skla . Vady a poškodenia žiadne . Jedná sa o tovar nový – nepoužívaný.  
Michalovce
9,90 €
Tanier na ovocie z lepeného skla
Tanier zaujímavého designu s kúskami lepeného skla žltej farby. Ideálne ako tanier - misa na ovocie aj ako samostatná dekorácia do ľubovoľného priestoru. Rozmery: /priemer/ 32 cm Farba: žltá lesklá Materiál: sklo Tovar sa nedodáva v demonte Balenie obsahuje: 1 krabicu Celková váha cca.: 0,60 kg Vady a poškodenia žiadne. Jedná sa o tovar  nový - nepoužívaný.
Michalovce
14,90 €
Komoda 4 zásuvková.
Komoda 4 zásuvková z masívneho dreva so skosenými bočnými stranami a 4 odstupňovanými zásuvkami , ktoré majú mosadzné úchytky a dostatok úložného priestoru. Ide o praktický a zároveň krásny kúsok. Komoda má vo vrchnej časti poškodenie viď. fotografie . Výška – 84 cm , šírka – 80 cm , hĺbka – 44 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
129 €
1 8 9 10 11 12 13 14 15 16 37