Drevená "RETRO" tabuľa
Znova hľadíte na prázdnu stenu pred sebou a rozmýšľate , ako ju jednoducho a efektne oživiť ? Hľadáte jedinečný a originálny kúsok , ktorý by nezruinoval vašu peňaženku ? Vyskúšali ste už retro tabule ? Ak nie , tak máme v našej ponuke niekoľko " retro " tabúľ stačí si vybrať - hodí sa ako ozdoba na steny pre zberateľov , v nahrávacom štúdiu , v hudobnej škole , na chate , v spálni , v pánskom klube , v pracovni , v moto klube , dielni a pod . Cedule sú vynikajúci darček pre vtipné potešenie alebo skrášlenie interiéru osobného alebo komerčného priestoru . Rozmer : Výška - 50 cm , šírka - 70 cm .
Michalovce
32,90 €
Dekorácia-sklenená guľa "MINI"
Používa sa na dekoráciu . Táto sklenená guľa Vám vnesie do vášho domova romantiku , pokoj , nežnosť , tvorivosť , relaxáciu . Výška 15 cm , priemer 10 cm .V ponuke dva druhy MAXI a MINI.
Michalovce
4,90 €
Svietnik sklo - svetlý medený
Pekný okrúhly sklenený svietnik . Svietnik pôsobí ošúchaným dojmom . Rozmer 12 x 16 cm . Farba - svetlo medená . Spomienkový svietnik na našich drahých zosnulých , alebo dekorácia - využitie je už len na Vás . Materiál sklo . V ponuke viac farieb .
Michalovce
5,90 €
Svietnik z lepeného skla
Zaujímavý svietnik z lepeného skla na čiernom podstavci . Spríjemní Vám atmosféru posedenia na terase , alebo v peknom zákutí záhrady . Umiestniť sa dá na rovný povrch stola , alebo podlahy . Vhodný aj ku vchodu do domu , alebo ako spomienkový svietnik na našich drahých zosnulých . Výška - 14,5 cm , šírka - 9 cm .
Michalovce
3,90 €
Antická nerezová nádoba "MAXI"
Nadčasovo elegantná antická nerezová nádoba "MAXI" . Moderný dizajn , štipka klasiky , toto všetko skrýva táto antická nerezová nádoba. Dizajnová dekorácia , ktorá je vhodná do rôznych hotelov aj penziónov , alebo do reštauračných zariadení , kaviarní a pod. , alebo aj do domácnosti . V ponuke 2 druhy . Výška - 50 cm , priemer - 23 cm . Nová .
Michalovce
29,90 €
Stojan na golfové palice
Krásny drevený golfový stojan na uloženie golfových palíc . Od výrobcu STILES BROTHERS . Výška - 153 cm , šírka - 45 cm .
Michalovce
249 €
Komoda so 4 šuplíkmi - čerešňa
Drevená komoda je zhotovená z masívneho dreva - čerešňa . Má veľký ukladací priestor ako na povrchu tak aj za otváracími dvierkami . V strede so 4 šuplíkmi . Ak patríte k milovníkom komod , tak tento pôvab použitých materiálov , tvarov , Vás určite očarí . Jej línie a romantický duch prinesú do vášho interiéru jedinečnú atmosféru . Atraktívne prevedenie je nadčasové a rozžiari každý kúsok vášho domova . Výška – 88 cm , hĺbka – 50 , dĺžka – 208 .
Michalovce
200 €
Priemyselná lampa čierna Ø 34 cm
Originálne priemyselné svietidlo "FABRIK STYLE" vyrobené z kovu . Novo zapojená žiarovka je v dobrom stave , vykazuje len mierne známky opotrebenia . Niekoľkokrát na sklade . Rozmery: Priemer 34 cm Výška 55 cm
Michalovce
169 €
Obraz- žena s bicyklom - replika"Alfons Mucha"
Secesný Paríž mu ležal pri nohách ! Pozvite Alfonsa Muchu a nesmrteľnú krásu jeho rukopisu k sebe domov ! Kochajte sa typickým rukopisom tohto secesného umelca – na obdiv vám postavil aj tento krát ženu s bicyklom . Obraz je ručne maľovaný na plátne , ktorý zabezpečuje vysokú farebnú kvalitu . Je v zlatom drevenom ráme . Na zadnej strane 2 x pevné kovové uška na zavesenie . V ponuke viac druhov replík . Výška - 103 cm , šírka - 72 cm , hrúbka rámu - 3 cm .
Michalovce
129 €
Nočná lampa červeno - biela - 64 cm
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je kovová v medenej farbe , tienidlo textil - farba červeno-biela . Má kábel so spínačom . Nová nepoužívaná . Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška - 64 cm.
Michalovce
49,90 €
Nočná lampa červená - 51 cm
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je kovová v striebornej farbe , tienidlo textil - farba červená . Má kábel so spínačom . Nová-nepoužívaná. Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška - 51 cm .
Michalovce
24,90 €
Nočná lampa čierno-hnedá-66 cm
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je drevená v hnedej farbe , krásne vyrezávaná , tienidlo textil - farba čierno - hnedá . Má kábel so spínačom . Nová - nepoužívaná . Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška - 66 cm .
Michalovce
24,90 €
Nočná lampa strieborná - 68 cm
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je kovová v medenej farbe , tienidlo striebornej farby . Má kábel so spínačom . Nová - nepoužívaná . Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška - 68 cm .
Michalovce
89,90 €
Nočná lampa čierna - 66 cm
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je kovová v striebornej farbe , tienidlo textil - farba čierna . Má kábel so spínačom . Nová - nepoužívaná . Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška - 66 cm .
Michalovce
24,90 €
Nočná lampa biela - 45 cm
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je drevená v sivej farbe , tienidlo farba biela . Má kábel so spínačom . Nová - nepoužívaná . Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška - 45 cm .
Michalovce
14,90 €
Nočná lampa hnedá sieťovaná - 45 cm
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je kovová v striebornej farbe , tienidlo sieťované , prepletané korálkami a osadenými zrkadielkami - farba hnedá . Má kábel so spínačom . Nová - nepoužívaná . Svietidlo sa predáva bez žiarovky .V ponuke viac druhov . Výška - 45 cm .
Michalovce
14,90 €
Nočná lampa biela sieťovaná -45 cm
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je kovová v striebornej farbe , tienidlo sieťované , prepletané korálkami a osadenými zrkadielkami - farba biela. Má kábel so spínačom . Nová - nepoužívaná . Svietidlo sa predáva bez žiarovky .V ponuke viac druhov . Výška - 45 cm .
Michalovce
14,90 €
Stojanová lampa modrá 61 cm
Moderné stojanové svietidlo pre Vaše obytné priestory . Táto elegantná lampa sa vyznačuje moderným a štýlovým vzhľadom . Klasicky tvarované tienidlo vyrobené z kvalitnej textílie tlmí cez svoju modrú farbu svetlo prenikajúce do miestnosti . Jedinečnosť lampy spočíva nepochybne v tienidle vyrobenom z kvalitnej textílie . Stojan ponúka dostatočnú stabilitu . Zdokonaľte svoj priestor vďaka tomu skvelému doplnku . rozmer : výška 61 cm .
Michalovce
29,90 €
Nočná lampa biela 50 cm
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je drevená v hnedej farbe , tienidlo farba biela . Má kábel so spínačom . Nová-nepoužívaná. -Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška - 50 cm .
Michalovce
14,90 €
Nočná lampa-biela 43 cm
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je drevená bielej farby , tienidlo textil - farba biela . Má kábel so spínačom. -Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Nová - nepoužívaná . Výška - 43 cm .
Michalovce
14,90 €
Sedacia súprava - 2 + 1 +1
Sedacia súprava látková dvoj sedačka + 2 x kreslo sa bude hodiť do akejkoľvek obývacej miestnosti . Má pevnú masívnu drevenú konštrukciu , pevné drevené nohy , vďaka čomu je stabilná . Je to ideálna voľba pre rozhovory , čítanie , sledovanie televízie , alebo len pre odpočinok . Sedačka sa nedá rozložiť a nemá úložný priestor . Hodiť sa bude aj do tradičných domov alebo na chalupy , či terasu . Sedacia súprava má poškodenie v zadnej časti kresla . Viď posledné foto . Rozmery :Sedačka : Výška - 100 cm Hĺbka - 77 cm Šírka - 149 cm Hĺbka sedenia - 51 cm Výška sedenia - 39 cm Kreslo : Výška - 100 cm Hĺbka - 80 cm Šírka - 90 cm Hĺbka sedenia - 49 ​ Výška sedenia - 39 cm
Michalovce
250 €
Lampa stolná - strieborná
Stolná lampa strieborná , zdobená krásnou vyrezávanou nohou v elegantných tónoch béžovej farby s ľahkou patinou , ktorá má na bytových doplnkoch svoje dokonalé čaro . Vhodná na nočný stolík , na čítanie ku kreslu , alebo ako ozdoba na komodu . Rozmery : Výška – 37 cm , priemer klobúka - 20 cm , priemer podstavca - 10 cm .
Michalovce
19,90 €
Vešiak romantický kovový na uterák
Biely kovový vešiak na uteráky , vo vkusnom romantickom prevedení , je krásnym doplnkom do kúpeľne . Výška - 25 cm , šírka - 18,5 cm .
Michalovce
15 €
Označenie dverí na WC - muži
Veselé keramické označenie dverí , ručne maľované na toaletu - muži , vhodné do bytu , domu , reštaurácii a iných podnikov pre lepšiu orientáciu . Výška - 15,5 cm , šírka - 7,5 cm .
Michalovce
2 €
Zvonček nástenný záhradný
Dajte svojej záhrade , altánku , terase či slnečnému balkónu romantický nádych a nostalgický pôvab . Tento zvonček ovládne všetky kúzla pre úchvatnú záhradu . Pri správnej starostlivosti Vám bude slúžiť niekoľko rokov . Výška - 43 cm , priemer - 30 cm .
Michalovce
39 €
Stojan drevený s 2 miskami
Krásny a vkusný stojan s 2 miskami pre psíkov i mačky . Nerezové mištičky sú večné - neprasknú , nedeformujú sa a možno ich ľahko vybrať a umyť . Drevený stojan je praktický a krásny , ľahko ho očistíte mokrou handričkou . Z tohto stojanu sa ihneď stane vkusný doplnok Vašej domácnosti . Výška - 11 cm , šírka - 56 cm .
Michalovce
69 €
Retro model - motorka
Krásny kovový model motorky v retro štýle Vám učaruje . Bude jedinečným kúskom v zbierke vašich retro modelov . Mladších obdivovateľov bude zvádzať na hranie , ale tí , ktorí z hrania už dávno vyrástli , ho budú strážiť ako oko v hlave . Vhodný do tradičnej chalupy , ale aj do moderného bytu , pretože retro doplnky sa dnes kombinujú aj s moderným interiérom . Unikátny darček s ktorým určite potešíte . Výška - 17 cm , šírka - 19 cm , dĺžka - 35 cm .
Michalovce
25,90 €
Retro model - motorka
Krásny kovový model motorky v retro štýle Vám učaruje . Bude jedinečným kúskom v zbierke vašich retro modelov . Mladších obdivovateľov bude zvádzať na hranie , ale tí , ktorí z hrania už dávno vyrástli , ho budú strážiť ako oko v hlave . Vhodný do tradičnej chalupy , ale aj do moderného bytu , pretože retro doplnky sa dnes kombinujú aj s moderným interiérom . Unikátny darček s ktorým určite potešíte . Výška - 21 cm , šírka - 14 cm , dĺžka - 39 cm .
Michalovce
43,90 €
Stojan rohový na kvety
Stojan na kvety , knihy , alebo iné predmety . Regál s 3 sklápacími policami s ozdobným kovaným lemovaním . Výška - 124 cm , šírka - 47 cm , hĺbka - 30 cm .
Michalovce
85 €
Záhradná dekorácia vták s okuliarmi
Zapichovacia záhradná dekorácia vták s okuliarmi vytvorí v záhrade , alebo na terase a balkóne južanskú atmosféru . Predstavuje vtáka zaveseného na ohybnej paličke (udici) a pri fúkaní vetra sa vták pohybuje . Vyzerá to , ako by vták skutočne lietal . Je na dlhej tyči , ktorá sa dá jednoducho zastrčiť do kvetinového záhona , alebo kvetináča . Záhradná dekorácia je vysoká 200 cm , šírka - 40 cm . Materiál : Plech a kov .
Michalovce
29,90 €
1 10 11 12 13 14 15 16 17 18 36