Svietnik zelený
Svietnik   kovový  zelený s otvorom pre  sviečku  2  cm  rozmer  svietnika výška :  38  cm , priemer stojana  12 cm .    
Michalovce
7,50 €
Svietnik fialový 3 ramenný 37 cm
Krásna dekorácia sviatočného stola , taktiež si nájde uplatnenie ako celoročná vkusná dekorácia každej domácnosti . Dostupné vo viacerých farbách . Svietnik kovový fialový “VINTAGE” 3 ramenný s otvorom pre sviečku 2 cm . Rozmer svietnika : výška 37 cm , priemer ramien 28 cm , priemer stojana 12 cm .  
Michalovce
9,90 €
Halloween kostry "DUO BANJO"
Talentované kostrové duo je pripravené na hodiny rozprávania a brnkania . Každý z nich je oblečený vo vidieckom štyle hrajú duo na banjo hýbu rukami akoby naozaj hrali . Pohyb aktivovaný s ovládaním hlasitosti , alebo dotykom . Môžte si ich uložiť do akejkoľvek polohy sú totiž spojené v 65 miestach - kĹby . Rozmer : výška 97 cm výška v sede je 58 cm .
Michalovce
495 €
Svietnik tmavo-zelený 5 ramenný
Svietnik   kovový  tmavo-zelený   5  ramenný. s otvorom pre  sviečku  2  cm  rozmer  svietnika výška   82  cm priemer stojana  15cm  priemer ramien  37   cm.
Michalovce
25 €
Komôdka baroko
Táto originál baroková komôdka s mramorovou doskou , má krásne kovové úchytky , je bohato zdobená. Vo Vašom interiéri užasne vynikne. Výška - 73 cm , hĺbka - 40 cm , šírka - 87 cm. Vo výbornom stave.
Michalovce
695 €
Komoda baroko-trojšuplíková 1750
Originál baroková komoda z roku cca 1750 trojšuplíková . Krásne kovové úchytky . Bohato zdobená. Výška - 80 cm , hĺbka - 60 cm , šírka - 118 cm. Vo výbornom stave.
Michalovce
4 750 €
Čaša betónová
Pekná záhradná dekorácia - čaša . Materiál - betón . Výška - 167 cm , šírka - 53 cm .
Michalovce
630 €
Hlinená trojsviečka vajce
Hlinená trojsviečka na kameninovom podstavci , ktorá vás očarí svojou jednoduchosťou a eleganciou . Skvele sa hodí do rôznych interiérov , či už do provensálskeho , vidieckeho , alebo vintage štýlu . Rozmer podstavca : dĺžka - 29 cm šírka 9 cm .
Michalovce
14,90 €
Nočná lampa červeno biela
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je kovová farba - čierna chróm , tienidlo textil , farba bielo červená . Má kábel so spínačom . -Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška - 68 cm priemer klobúka 26 cm .
Michalovce
69,90 €
Nočná lampa chróm
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je kovová farba - chróm , tienidlo plast , farba chróm . Má kábel so spínačom . -Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška - 51 cm priemer klobúka 19 cm .
Michalovce
24,90 €
Nočná lampa červená chróm
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je kovová farba v kombinácii čierna - chróm , tienidlo textil , farba červená . Má kábel so spínačom . -Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška - 65 cm priemer klobúka 28 cm .
Michalovce
49,90 €
Nočná lampa modrá chróm
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je kovová farba chróm , tienidlo textil , farba nebeská modrá . Má kábel so spínačom . -Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška - 67 cm .
Michalovce
69,90 €
Dóza z červeného pruhovaného skla
Sklenená dóza v červenej farbe na uskladnenie potravín alebo sladkostí . Materiál : sklo
Michalovce
12,90 €
Svietnik červené sklo 13 x 13
Sklenený svietnik , očari Vás svojou jednoduchosťou a eleganciou . Skvele sa hodí do rôznych interiérov , či už do provensálskeho , vidieckeho , alebo vintage štýlu . Rozmer : výška 33 cm .
Michalovce
11,90 €
Váza sklenená
Jemný , prírodný odtieň žltej farby a ladné krivky tejto dekoračnej vázy vnesie do vášho interiéru nádych .Výška - 31 cm,šírka - 50 cm.
Michalovce
9,90 €
Srdce kovové
Dekorácia v tvare srdca skrášli každú domácnosť , či si ju zavesíte vo vnútri či vonku . Síce má chladné kovové telo , no dušu má plnú lásky . Srdce je dodávané v stave , ako je na fotografiách. Rozmer : šírka 14 cm výška 11 cm .
Michalovce
2,90 €
Knižnica z teakového dreva
Táto   knižnica   svojím  decentným   vzhľadom   poteší   každého   milovníka   klasického   nábytku  .   Vrchná  časť  knižnice  je  presklenná  má  otváracie  dvierka  +  v  strede  poličky   bez   dvierok a  skla .   Spodnú   časť   tvoria   poličky   a   plné   otváracie   dvierka  +  3  šuplíky  .  V  strede  knižnice  sa  nachádzajú  ešte   ďalšie  4  šuplíky   +  2   presklenné   vyklápacie  dvierka  s   úložným priestorom  .   Knihy  si  môžte   pekne   uložiť   za   sklenené   dvierka  ,   aby   na   ne   nepadal  prach  .  Zastavte  sa  na chvíľu  a zamyslite   sa   ,  čo   je  najlepšie   pre  Vaše  knihy  .  Táto    knižnica    nemusí   byť   iba   knižnicou  ,  ale   môžte   ju   využiť   aj   napr.  do   kuchyne  .  Rozhodnutie   ako  ju  využijete  je  už   len   na   Vás  . Skladá   sa  z   2   časti  .  Nová   -   nepoužívaná .  Výška   -   227  cm ,  šírka  -  227  cm  , hĺbka   -  52  cm  .      
Michalovce
1 990 €
Sklenená váza s nádychom oranžovej farby
Sklenená váza je veľmi pekným kúskom do Vášho domova . Vhodná aj na darček pre Vašich blízkych , známych . Výška - 32 cm , priemer - 22 cm .
Michalovce
16,90 €
Dekoračná misa z lepeného skla
Dekoračná misa v tyrkysovej farbe je vysoká 13 cm má nerovný povrch , ktorý imituje sklenené predmety a tým dodáva neobvyklý vzhľad . Priemer misy 27 cm . Zaujímavý dekoračný prvok . V ponuke viacero modelov dekorácie z daného skla . Vady a poškodenia žiadne . Jedná sa o tovar nový – nepoužívaný .  
Michalovce
14,90 €
Stojanová lampa zelená
Moderné stojanové svietidlo pre Vaše obytné priestory . Táto elegantná lampa sa vyznačuje moderným a štýlovým vzhľadom . Klasicky tvarované tienidlo vyrobené z kvalitnej textílie tlmí cez svoju zelenú farbu svetlo prenikajúce do miestnosti . Jedinečnosť lampy spočíva nepochybne v tienidle vyrobenom z kvalitnej textílie . Stojan ponúka dostatočnú stabilitu . Zdokonaľte svoj priestor vďaka tomu skvelému doplnku . rozmer : výška 95 cm .
Michalovce
149,90 €
Čaša z červeného lepeného skla
Čaša zaujímavého designu, kombinácia noha - lesklý nerez, vrchná časť kúsky červeného skla pripomínajúceho diskoguľu. Zaujímavý dekoračný prvok. V ponuke viacero modelov dekorácie z daného skla. Rozmery: 16 cm  /výška/ Farba: červená + nerez lesklý Materiál: kov.sklo Tovar sa nedodáva v demonte Balenie obsahuje: 1 krabicu Celková váha cca.: 0,30 kg Vady a poškodenia žiadne. Jedná sa o tovar  nový - nepoužívaný.
Michalovce
9,90 €
Vešiak na uterák - prasiatko
Vešiak na uterák - prasiatko , je ozdobný maľovaný keramický vešiak . Má kruhový držiak z kovu . Krásna dekorácia , ideálna na darček . Výška - 16 cm , šírka - 15 cm .
Michalovce
19,90 €
Skrinka televízna
Táto skrinka pod TV je dokonalým nábytkom pre Vašu obývaciu izbu . Poskytuje dostatok úložného priestoru aj pre ďalšie spotrebiče . Skrinka s dvomi dvierkami a priestrannou poličkou umožňuje okrem TV príslušenstva skladovať aj rôzne iné predmety a dekorácie , ktoré sa Vám v blízkosti televízora zídu . Výška - 70 cm , šírka - 105 cm , hĺbka - 51 cm .
Michalovce
148 €
Napájadlo pre vtáky 46 cm
Kvalitné liatinové napájadlo pre Vašich operených priateľov . Užite si pozorovanie vtáctva na svojej záhrade . Romanticky štylizované napájadlo je nielen dekoráciou , ale aj miestom pre ich osvieženie . Vypestujte si dokonalú záhradu . Stačí na to mať len pevné náradie , záhradné oblečenie a doplnky , ktoré pretvoria všedný kus pozemku na dokonalé miesto hýriace harmóniou . Dajte život svojmu vlastnému kúsku prírody . Výška - 77 cm , priemer - 46 cm , priemer podstavca - 35 cm .
Michalovce
169 €
Retro model - POPCORN
Krásny kovový model pojazdného auta POPCORN Vám učaruje . Bude jedinečným kúskom v zbierke vašich retro modelov . Mladších obdivovateľov bude zvádzať na hranie , ale tí , ktorí z hrania už dávno vyrástli , ho budú strážiť ako oko v hlave . Vhodný do tradičnej chalupy , ale aj do moderného bytu , pretože retro doplnky sa dnes kombinujú aj s moderným interiérom . Výška - 26 cm , šírka - 13 cm , dĺžka - 24 cm .
Michalovce
37,50 €
Retro model - motorka
Krásny kovový model motorky v retro štýle Vám učaruje . Bude jedinečným kúskom v zbierke vašich retro modelov . Mladších obdivovateľov bude zvádzať na hranie , ale tí , ktorí z hrania už dávno vyrástli , ho budú strážiť ako oko v hlave . Vhodný do tradičnej chalupy , ale aj do moderného bytu , pretože retro doplnky sa dnes kombinujú aj s moderným interiérom . Unikátny darček s ktorým určite potešíte . Výška - 18 cm , šírka - 17 cm , dĺžka - 31 cm .
Michalovce
39,90 €
Drevená "RETRO" tabuľa
Znova hľadíte na prázdnu stenu pred sebou a rozmýšľate , ako ju jednoducho a efektne oživiť ? Hľadáte jedinečný a originálny kúsok , ktorý by nezruinoval vašu peňaženku ? Vyskúšali ste už retro tabule ? Ak nie , tak máme v našej ponuke niekoľko " retro " tabúľ stačí si vybrať - hodí sa ako ozdoba na steny pre zberateľov , v nahrávacom štúdiu , v hudobnej škole , na chate , v spálni , v pánskom klube , v pracovni , v moto klube , dielni a pod . Cedule sú vynikajúci darček pre vtipné potešenie alebo skrášlenie interiéru osobného alebo komerčného priestoru . Rozmer : Výška - 39 cm , šírka - 54 cm .
Michalovce
49,90 €
Plechová "RETRO" tabuľa
Znova hľadíte na prázdnu stenu pred sebou a rozmýšľate , ako ju jednoducho a efektne oživiť ? Hľadáte jedinečný a originálny kúsok , ktorý by nezruinoval vašu peňaženku ? Vyskúšali ste už retro tabule ? Ak nie , tak máme v našej ponuke niekoľko " retro " tabúľ stačí si vybrať - hodí sa ako ozdoba na steny pre zberateľov , v nahrávacom štúdiu , v hudobnej škole , na chate , v spálni , v pánskom klube , v pracovni , v moto klube , dielni a pod . Cedule sú vynikajúci darček pre vtipné potešenie alebo skrášlenie interiéru osobného alebo komerčného priestoru . Rozmer : Výška - 33 cm , šírka - 25 cm .
Michalovce
13,90 €
Plechová "RETRO" tabuľa
Znova hľadíte na prázdnu stenu pred sebou a rozmýšľate , ako ju jednoducho a efektne oživiť ? Hľadáte jedinečný a originálny kúsok , ktorý by nezruinoval vašu peňaženku ? Vyskúšali ste už retro tabule ? Ak nie , tak máme v našej ponuke niekoľko " retro " tabúľ stačí si vybrať - hodí sa ako ozdoba na steny pre zberateľov , v nahrávacom štúdiu , v hudobnej škole , na chate , v spálni , v pánskom klube , v pracovni , v moto klube , dielni a pod . Cedule sú vynikajúci darček pre vtipné potešenie alebo skrášlenie interiéru osobného alebo komerčného priestoru . Rozmer : Výška - 30,5 cm , šírka - 60,5 cm .
Michalovce
24,50 €
Plechová "RETRO" tabuľa
Znova hľadíte na prázdnu stenu pred sebou a rozmýšľate , ako ju jednoducho a efektne oživiť ? Hľadáte jedinečný a originálny kúsok , ktorý by nezruinoval vašu peňaženku ? Vyskúšali ste už retro tabule ? Ak nie , tak máme v našej ponuke niekoľko " retro " tabúľ stačí si vybrať - hodí sa ako ozdoba na steny pre zberateľov , v nahrávacom štúdiu , v hudobnej škole , na chate , v spálni , v pánskom klube , v pracovni , v moto klube , dielni a pod . Cedule sú vynikajúci darček pre vtipné potešenie alebo skrášlenie interiéru osobného alebo komerčného priestoru . Rozmer : Výška - 20 cm , šírka - 50 cm .
Michalovce
12 €
1 13 14 15 16 17 18 19 20 21 36