Stolík z recyklovaného masívu.
Stolík z recyklovaného masívu predstavuje jedinečný doplnok do interiéru aj exteriéru . Stolová doska z recyklovaného masívu a kovový rám mu prináša potrebnú pevnosť a stabilitu, a tak si naň budete môcť položiť nápoje, košíky s ovocím či rôzne ozdobné predmety. Môže poslúžiť aj ako príručný stolík . Má podobné vlastnosti ako napríklad tíkové, mangové, akáciové, recyklované, tvrdé drevo a podobne. Výška – 77 cm , dĺžka – 80 cm , šírka – 80 cm .Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
199 €
Lampa bankárska – 40 cm.
Vytvorte si atmosféru s touto bankárskou lampou . Vďaka zelenému sklenenému tienidlu je táto krásna lampa skutočným lákadlom pre oči. Vytvára v miestnosti autentickú atmosféru: dizajn lampy totiž vychádza z bankárskych lámp z 30. rokov 20. storočia. Táto prepracovaná verzia lampy je vyrobená z materiálov najvyššej kvality . Je vysoká 40 cm a má zlatú kovovú základňu s priemerom 15 cm. Podstavec lampy je vyrobený v ťažkom prevedení, aby sa lampa neprevrátila pri zapínaní a vypínaní svetla pomocou kovového ťahadla. Lampa má napájací kábel so zástrčkou a spínačom . Dodáva sa bez žiarovky E27 s maximálnym výkonom 60 W. Rozmer tienidla – šírka – 22,5 cm , hĺbka – 13,5 cm . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
85 €
Luster kryštálový.
Ponúkam na predaj úplne nový luxusný nástenný kryštálový luster v zlatom prevedení. Vhodný do rôznych časti domu , bytu. Rozmery : Výška – 63 cm, šírka – 82 cm. Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
399 €
Stolička s podrúčkami – krémová.
Stolička s podrúčkami – krémová , je vyrobená z masívneho dreva . Pohodlné kožené čalúnenie , tmavo hnedé podrúčky a nohy dodávajú stoličke dokonalý dizajn . Často je používaná v hoteloch v kaviarňach , kde sa vyžaduje pohodlie pri sedení a popíjaní kávy , ale tiež aj do moderných interiérov . Výška – 83 cm , šírka – 53 cm , hĺbka – 44 cm , výška sedu – 47 cm , hĺbka sedenia – 41 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
78 €
Obal na hodiny – mramorový.
Starožitný mramorový obal na hodiny v stave ako na fotografiách . Pozorne si prezrite všetky fotografie, aby ste zistili, či je to niečo, čo by ste mohli opraviť, alebo diely, ktoré by ste mohli použiť. V starožitnom pôvodnom stave . Výška – 32 cm , šírka – 34 cm , hĺbka – 10 cm .Jedna sa o používaný tovar . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
15 €
Súprava petrolejová so 4 horákmi.
Táto súprava je vyrobená z liatiny a smaltu v stave ako na fotografiách . Pozorne si prezrite všetky fotografie, aby ste zistili, či je to niečo, čo by ste mohli opraviť, alebo diely, ktoré by ste mohli použiť. V starožitnom pôvodnom stave . Výška – 24 cm , priemer – 35 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
35 €
Lampa kvetinová – vidiecka.
Nevšedná, veľmi pekná lampa do Vášho vidieckeho domu. Skladá sa z mosadzných a drevených prvkov , tienidlo z matného bieleho skla s pekným kvetinovým vzorom a drevenou rúčkou . Výška tohto svietidla sa už nedá nastavovať . Používaná v peknom starožitnom stave . Dĺžka – 95 cm. Priemer tienidla – 47 cm , výška – 23 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
45 €
Lampa industriálna.
Exteriérové nástenné svietidlo , ktoré je dekoratívne a zároveň poskytuje vynikajúce osvetlenie vstupných priestorov, terasy a pod. Je vyrobená z kovu čiernej matnej farby a má tvar lampáša, ktorý je na zahnutom kovovom elemente pripevnenom na nástennom držiaku. Číre sklenené tienidlo nepohlcuje žiadne svetlo, vďaka čomu môže vložená žiarovka – či už bežná alebo LED – zažiariť v plnej sile na všetky strany. Cena je uvedená za 1 ks . Výška – 90 cm ,šírka lampy – 48 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
149 €
Piecka – kachle – liatina.
Jedinečná piecka – kachle z liatiny je veľmi elegantný model, navrhnutý v starom Francúzsku a vybavený nádhernými detailmi. K dispozícii je zásuvka na popol, predné dvierka na nakladanie a horný príklop , ktorý sa zdvihne, aby ste mohli zhora pridať palivo . V tejto očarujúcej malej liatinovej kachli možno spaľovať drevo, uhlie, koks a bezdymové palivo. Táto malá piecka , by bola vhodná na chaty , do podkrovnej izby , karavánu , alebo aj do kuchyne . V super pôvodnom stave bez prasklín , predáva sa tak ako vidíte na fotografiách . Výška – 66 cm , priemer vrchnej časti – 27 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
199 €
Krb elektrický.
Elegantný elektrický kovový krb zdobený mosadzným plechom vykúzli realistické ilúzie plameňa v každej miestnosti. Jemné svetlo klamlivo napodobňuje skutočné plamene a okamžite šíri útulnú, romantickú atmosféru v každej miestnosti vo vašom dome. Výška – 65 cm , šírka – 80 cm , hĺbka – 27 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
50 €
Krb s imitáciou dreva.
Elektrický krb zo železa s panelom imitujúcim drevo , ktorý môžete použiť na dekoráciu, ale aj ako plne funkčné vykurovacie zariadenie. Bude to vynikajúca voľba , ak si chcete v pohodlí domova vytvoriť klasickú a štýlovú útulnú obývaciu izbu . Prevádzka neznáma, ale myslíme si, že bude fungovať dobre - nebol testovaný . Používaný . Keďže je tento kus dovezený z Holandska je potrebné preinštalovať zástrčku . Výška – 80 cm , šírka – 80 cm , hĺbka – 27 cm . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
99 €
Piecka plynová.
Starožitná piecka plynová bude pekným šperkom do domácnosti , alebo ako dekorácia do vstupnej haly či izby. Je roky vypnutá. Prevádzka neznáma, ale myslíme si, že bude fungovať dobre, keď k nej pripojíte plynovú fľašu. Nebola testovaná. Tiež super pekná na použitie ako dekoratívna ozdoba v domácnosti na kvetinový aranžmán, alebo v záhrade . Predáva sa v takom stave , ako na fotografiách , používaná vo veľmi dobrom stave ( pozorne si prezrite fotografie ). Výška – 87 cm , priemer spodnej časti – 60 cm , vrchná časť – 49 x 62 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
149 €
Skriňa starožitná.
Skriňa starožitná z masívneho dreva má v spodnej a hornej časti 2 plné dvoj dvierka za ktorými je dostatok úložného priestoru na úhľadné uloženie potrebných vecí, ktoré potrebujete na dosah ruky . Vynikajúce remeselné spracovanie , veľkolepý starožitný štýl vnesie do Vášho domova skutočne dobový nádych a Vaše priestory krásne zútulní . Skladá sa z dvoch časti . Skriňa má poškodenie viď. fotografie , ale na svoj vek si stále zachovala svoju krásu. Používaná . Výška – 209 cm , šírka – 122 cm , hĺbka – 48 cm . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
279 €
Príborník – 198 x 141 x 48 cm ( v + š + h ).
Ak vlastníte dom , alebo priestranný byt , určite si aj Vy predstavujete , že jedna z izieb by mohla byť krásnou a účelnou jedálňou . Jedálňou s krásnym jedálenským stolom , s pohodlnými stoličkami a napríklad aj s krásne vyhotoveným príborníkom z masívneho dreva . Príborník slúži na odkladanie čajového servisu , tanierov , alebo príborov , horná časť je zvyčajne presklená , spodná časť je hlbšia a slúži na odkladanie jedálenského servisu . Krásne vynikne rovnako v modernej , ako aj klasicky zariadenej kuchyni , alebo jedálni . Príborník má v hornej časti 1 otváracie presklenné dvierka – vedľa ktorých sú po bočných stranách ďalšie , ale tieto sú pevné . Po každej strane sú aj plné malé otváracie dvierka , pod ktorými sú šuplíky . Za všetkými dvierkami sú poličkové úložné priestory . Pod vrchnou časťou v strede voľný úložný priestor . V spodnej časti je úložný priestor s policami vybavený 1 plnými dvierkami a jednými dvoj dvierkami a zásuvkami . Do zásuviek môžete uložiť príbory a do spodnej skrinky hrnce , plechy a panvy . Do vysokého príborníka skrátka umiestnite všetko , čo potrebujte na varenie a pečenie vo Vašej kuchyni . Masívny nábytok sa bude hodiť do Vašej domácnosti aj na chalupu . Skladá sa z 2 častí . Používaný . Výška – 198 cm , šírka – 141 cm , hĺbka – 48 cm . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
249 €
Vitrína ” BAROKO “.
Vitrína “BAROKO” je ideálnym miestom pre uloženie sklenených doplnkov , darčekov alebo pozornosťou z ciest . Táto “BAROKOVÁ” vitrína skrášli Vašu jedáleň, alebo obývačku . Jej predná strana je presklená a tak Vám zaistí ochranu cenností pred prachom . Bočnice sú tiež presklené a police hnedé drevené . Krásne vyrezávaná . Bude vhodným riešením pre moderné bývanie do Vášho interiéru . Rozmer : Výška – 61,5 cm , šírka – 67 cm , hĺbka – 15 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
89 €
Stolík konferenčný okrúhly – neoklasický
Stolík konferenčný okrúhly – neoklasický. - [5.2. 2024] Zmazať/ Upraviť/ Topovať Stolík konferenčný okrúhly – neoklasický. - 1 Stolík konferenčný okrúhly – neoklasický. - 2 Stolík konferenčný okrúhly – neoklasický. - 3 Stolík konferenčný okrúhly – neoklasický. - 4 Stolík konferenčný okrúhly – neoklasický. - 5 Stolík konferenčný okrúhly – neoklasický. - 6 Stolík konferenčný okrúhly – neoklasický. - 7 Konferenčný stolík neoklasický vás môže zaujať svojím krásnym okrúhlym spracovaním a svojím dizajnom, ktorý disponuje výraznými zlatými prvkami. Pýši sa okrúhlou vrchnou doskou v mahagónovej farbe , ktorá dodá stolíku pekný vzhľad .Stolík disponuje robustnou stredovou nohou s pozláteným podstavcom a pazúrom nohy . Kombinácia mahagónovej a zlatej farby je perfektná pre rôzne zariadené moderné obývačky, pretože sa vďaka tomu nábytok veľmi ľahko kombinuje do interiéru. Výška – 56 cm , priemer – 78 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
199 €
Truhlica masívna.
Táto jedinečná úložná truhlica je vyrobená z masívneho dreva v tmavo hnedej farbe . Jej úložný priestor môžete využiť na čokoľvek . Keďže má pevný rovný vrch, môžete ju využiť aj ako lavičku ,botník, alebo komôdku . Truhlica sa otvára z vrchu a zdobia ju kovové ozdobné závesy . V prednej časti má kovové zdobenie na kľúč, ktoré je ale falošné ( nedá sa zamykať ) . S touto truhlicou môžete ľahko udržiavať poriadok vo svojom dome , alebo kancelárii a zároveň ju môžete použiť ako pekný doplnok do vašej izby. Vo veľmi dobrom používanom stave . Výška – 64 cm , šírka – 103 cm , hĺbka – 45 cm .Používané .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
155 €
Stôl okrúhly rozkladací
Jedinečný okrúhly jedálenský stôl bude vkusným doplnkom každej klasicky či koloniálne ladenej jedálne či kuchyne. Masívne drevo tmavo hnedej farby krásne zapadne do svetlejších i tmavších priestorov a vnesie k vám domov nádych prírody. Stôl je vďaka rozkladaciemu mechanizmu praktický aj pre väčšie rodiny a zároveň v zloženom stave nezaberá príliš veľa miesta. Používaný. Výška – 74 cm , priemer – 100 cm . Pri rozložení – 150 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
285 €
Komoda – botnik.
Komoda – botnik z masívneho dreva v jednoduchom modernom prevedení. Súčasťou komody je jedna skrinka s plnými dvierkami a voľný poličkový úložný priestor, ktorý je možné využiť na odkladanie rôznych veci. Komoda má kovovú úchytku. Vrchnú časť môžete využiť na čokoľvek. Výška – 51 cm , šírka – 128 cm , hĺbka – 45,5 cm . Používané .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
185 €
Stolička konferenčná.
Konferenčná stolička s plastovým operadlom a pevnou konštrukciou , so širokým čalúneným červeným sedákom , bude ideálnou voľbou do Vašej kancelárie . Súčasťou stoličky sú kovové podrúčky s plastovými krytkami. Nohy stoličky sú kovové v čiernej farbe . Používaná . Výška – 80 cm , šírka – 56,5 cm , hĺbka – 46 cm , výška sedu – 45 cm , hĺbka sedenia – 48 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
20 €
Skrinka čajová vyrezávaná.
Táto krásna drevená čajová skrinka so sklom , bude štýlovým doplnkom vhodným do rôznych priestorov. Skrinka s jedinečným dizajnom je vyrobená z dreva a zdobia ju ručne vyrezávané prvky . Má plné dvierka a jeden šuplík . V pôvodnom zachovalom stave viď. fotografie . Skrinka nedisponuje kľúčom . Výška – 72 cm , šírka – 78 cm , hĺbka – 38 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
119 €
Kreslo starožitné so strapcami.
Toto starožitné čalúnené pohodlné kreslo je skutočná nádhera! Drevený rám, v spodnej časti so strapcami , poťah je látkový s kvetinovým vzorom . Je pevné , ale zároveň mäkké a pohodlné . Pravdepodobne z roku 1960. Ideálne ku toaletnému stolíku , do útulného kútika na čítanie, alebo do domácej kancelárie . V dobrom starožitnom stave . Výška – 80 cm , šírka – 56 cm , hĺbka – 50 cm , výška sedu – 38 cm , hĺbka sedenia – 45 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
79 €
Postieľka detská – športové autíčko .
Každé dieťa, ktoré sa rado hrá s autíčkami , by sa raz chcelo previezť v poriadnom pretekárskom aute. Než nastane doba, kedy dospeje a bude si môcť tento sen splniť samo, bude to trvať ešte veľkú riadku rokov. Keď mu ale zaobstaráte posteľ na spanie v tvare auta, sny sa zmenia v skutočnosť už teraz. Veľmi pekná detská postieľka v spodnej časti s pevnou doskou , bez matraca . Toto elegantné plastové modré autíčko skvelo zapadne do izbičky či už pre dievčatá , alebo chlapcov . Používaná vo veľmi dobrom stave . Výška prednej časti – 35 cm , výška zadnej časti – 50 cm , dĺžka vonkajšej časti – 160 cm , šírka vonkajšej časti – 110 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
139 €
Stolík konferenčný so sklom.
Elegantný konferenčný stolík so sklom bude ideálny pre obývaciu izbu , alebo salónik. Má vyvýšený okraj na okrúhlej doske a sklo , pod ktorou je polica , ktorá je po bokoch krásne vyrezávaná . Stôl stojí na štyroch točených nohách . Používaný . Výška – 56 cm , priemer – 80 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
129 €
Stolík s mramorovou doskou .
Stolík starožitný s mramorovou doskou , ktorý má jednu zásuvku s drevenou úchytkou a pekne vyrezávané nohy ukončené labkami . Veľmi pevný kvalitný kus starožitného nábytku ,ktorý bude vyzerať skvele na každom mieste . Je atraktívny , esteticky a veľmi príjemný. Používaný . Výška – 65 cm , šírka – 76 cm , hĺbka – 56 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
159 €
Kreslo kvetované.
Elegantné kreslo látkové s kvetinovým vzorom , ktoré vďaka svojmu tvaru vyzýva na relaxáciu. Výhodou tohto kresla sú lakťové opierky a mäkký sedák. Dokonale zapadne do priestoru modernej i klasickejšej obývacej izby. Svojim vzhľadom priamo nabáda k pohodlnému posedeniu napríklad s knihou, šálkou kávy či pohárom dobrého vína. Svoje miesto si nájde aj v pokojnom kútiku s dobrou knihou. Používané . Výška – 90 cm , šírka – 86 cm , hĺbka – 70 cm , výška sedenia – 45 cm , hĺbka sedenia – 50 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
85 €
Stolík s točenými nohami.
Stolík okrúhly s točenými nohami , ktorý ma v spodnej časti štyri nohy s vodorovnými priečkami , čo mu dodáva stabilitu a pevnosť . Krásny starožitný kúsok do vašej domácnosti. Keďže nejde o veľký kus nábytku stolík je ľahko ovládateľný a dá sa premiestniť na rôzne miesta. Používaný . Výška – 72 cm , priemer – 67 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
129 €
Stolík konferenčný s jedným šuplíkom.
Konferenčný stolík s jedným šuplíkom v štvorcovom prevedení so sústruženými nohami , pevný a stabilný z masívneho dreva bude vhodný do vašej obývacej izby . Zásuvka poskytne dostatok miesta na ukladanie drobností, novín a ďalších vecí, ktoré potrebujete mať poruke. Používaný . Výška – 46 cm , dĺžka – 80 cm , šírka – 80 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
117 €
Stolík okrúhly – starožitný.
Stolík okrúhly konferenčný starožitný s vrúbkovanou vrchnou doskou , ktorý stoji na elegantných zakrivených nohách , bude všestranným kúskom , ktorý sa bude perfektne hodiť do rôznych častí vášho interiéru . Má poškodenú vrchnú dosku viď. fotografie. Používaný . Výška – 60 cm , priemer – 84 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
99 €
Taburetka látková – hnedá.
Taburety sa čoraz viac stávajú súčasťou našich domovov. Okrem toho, že je to veľmi praktický pomocník, kedy po príchode domov z práce stačí vyložiť nohy a relaxovať, plní aj dôležitú estetickú funkciu. Zaručene Vás ohúri svojim jednoduchým a zároveň elegantným dizajnom v kombinácii hnedej látky s drevenými nohami vo farbe buk. Krásne dotvorí priestor každej izby, v ktorej sa ju rozhodnete mať uloženú . Používaná . Výška – 40 cm , šírka – 51 cm , hĺbka – 51 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
35 €
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 33