Tienidlo na nočnú lampu - červeno - biele - zamat - 18 x 25 cm
Interiérové tienidlá rôzneho druhu sú vhodné do kuchýň , do obývacích izieb , spálni , chodieb , ba aj do kúpeľní . Kde sa elegancia snúbi s funkčnosťou , tam maximálne zdokonalí vzhľad interiéru . V ponuke na výber rôzne štýly , vzory a farby pre stojacie lampy . Výška - 18 cm , šírka - 25 cm .
Michalovce
9,90 €
Zrkadlo s bielym rámom 103 x 73 cm
Toto krásne navrhnuté nástenné zrkadlo s ozdobným rámom vytvorí vo Vašej kúpeľni , šatni alebo spálni výnimočnú atmosféru . Zrkadlo je pripravené na montáž na stenu vďaka predpripraveným háčikom na zadnej doske . Zrkadlo môžete zavesiť vodorovne aj zvislo . Výška - 103 cm , šírka - 73 cm , hrúbka rámu - 5,5 cm .
Michalovce
99 €
Svietnik z korálkami
Spomienkový svietnik na našich drahých zosnulých , alebo dekorácia - využitie je už len na Vás . Rozmer : Výška - 9 cm , šírka - 8,5 cm .
Michalovce
1 €
Svietnik strieborný - čierne bodky
Spomienkový svietnik na našich drahých zosnulých , alebo dekorácia - využitie je už len na Vás . Rozmer : Výška - 8 cm , šírka - 11 cm .
Michalovce
0,90 €
Vitrína presklenná 114 x 93 x 25 cm
Presklenná drevená vitrína vo farbe svetlý dub s 2 presklennými otváracími dvierkami po bokoch + jedne v strede s motívom . Vitrína má vo vrchnej časti ešte jedne drevené otváracie dvierka , kde si môžte odložiť potrebné veci . V minulosti sa využívala najmä na vystavovanie porcelánu , v súčasnosti ju môžete využiť ako malý bar na poháre a alkohol , hodí sa tiež do jedálne , obývačky . Výška - 114 cm , šírka - 93 cm , hĺbka - 25 cm .
Michalovce
249 €
Svietnik bielo - čierny
Pekný sklenený svietnik čierno - bielej farby . Rozmer 8 x 7,5 cm . Spomienkový svietnik na našich drahých zosnulých , alebo dekorácia - využitie je už len na Vás . V ponuke aj iné druhy , vzory a farby .
Michalovce
0,80 €
Sklenená čaša svietnik
Sklenený kalich , čaša vhodný aj ako svietnik , alebo nádoba na aranžovanie . Čaša má krásny zlatý ornament a čiernu kovovú stopku . Výška - 21 cm , priemer - 11 cm .
Michalovce
14,90 €
Sklenená váza 32 x 18 cm
Sklenená váza je veľmi pekným kúskom do Vášho domova . Vhodná aj na darček pre Vašich blízkych , známych . V ponuke viac druhov a farieb . Výška - 32 cm , priemer - 18 cm .
Michalovce
9,90 €
Sklenená váza
Sklenená váza je veľmi pekným kúskom do Vášho domova . Vhodná aj na darček pre Vašich blízkych , známych . Výška - 35 cm , priemer - 16 cm .
Michalovce
9,90 €
Sklenená váza so zaujímavým vzorom s jemným oranžovým nádychom
Sklenená váza so zaujímavým vzorom s jemným oranžovým nádychom je veľmi pekným kúskom do Vášho domova . Vhodná aj na darček pre Vašich blízkych , známych . V ponuke viac druhov a farieb . Výška - 45 cm , priemer - 25 cm .
Michalovce
25,90 €
Sklenený pohár so zaujímavým vzorom s nádychom oranžovej farby
Originálnym kúskom je tento sklenený elegantný pohár so zaujímavým vzorom s nádychom oranžovej farby . Tento pohár je dokonalým darčekom pre kamarátov či na svadbu . V ponuke viac druhov a farieb . Výška - 25 cm , priemer - 17 cm .
Michalovce
9,90 €
Nerezová lyžica "MINI"
Nadčasovo elegantná nerezová lyžica . Moderný dizajn , čisté línie a štipka klasiky , to všetko sa skrýva v tejto "MINI" nerezovej lyžici . Dizajnová dekorácia , ktorá je vhodná do rôznych hotelov aj penziónov , alebo do reštauračných zariadení , kaviarní a pod . Dĺžka - 12 cm , šírka - 7,5 cm . V ponuke aj iné veľkosti týchto dekorácii. Nová .
Michalovce
9,90 €
"MAXI" nerezový krájač syra
Nadčasovo elegantný nerezový krájač syra . Moderný dizajn , čisté línie a štipka klasiky , to všetko sa skrýva v tomto MAXI nerezovom krájači syra . Dizajnová dekorácia , ktorá je vhodná do rôznych hotelov aj penziónov , alebo do reštauračných zariadení , kaviarní a pod . Krájač sa dá zavesiť na stenu . Dĺžka - 119 cm , šírka - 32 cm . V ponuke aj iné príbory tejto "MAXI" veľkosti . Nová .
Michalovce
59 €
Vešiak "Kohút"
Kovový vešiak na zavesenie na stenu v čiernej farbe , nostalgický dizajn . Výška - 23 cm , šírka - 10 cm.
Michalovce
1,90 €
Plechová "RETRO" tabuľa
Znova hľadíte na prázdnu stenu pred sebou a rozmýšľate , ako ju jednoducho a efektne oživiť ? Hľadáte jedinečný a originálny kúsok , ktorý by nezruinoval vašu peňaženku ? Vyskúšali ste už retro tabule ? Ak nie , tak máme v našej ponuke niekoľko " retro " tabúľ stačí si vybrať - hodí sa ako ozdoba na steny pre zberateľov , v nahrávacom štúdiu , v hudobnej škole , na chate , v spálni , v pánskom klube , v pracovni , v moto klube , dielni a pod . Cedule sú vynikajúci darček pre vtipné potešenie alebo skrášlenie interiéru osobného alebo komerčného priestoru . Rozmer : výška - 24 cm , šírka - 59 cm .
Michalovce
17,90 €
Plechová "RETRO" tabuľa
Znova hľadíte na prázdnu stenu pred sebou a rozmýšľate , ako ju jednoducho a efektne oživiť ? Hľadáte jedinečný a originálny kúsok , ktorý by nezruinoval vašu peňaženku ? Vyskúšali ste už retro tabule ? Ak nie , tak máme v našej ponuke niekoľko " retro " tabúľ stačí si vybrať - hodí sa ako ozdoba na steny pre zberateľov , v nahrávacom štúdiu , v hudobnej škole , na chate , v spálni , v pánskom klube , v pracovni , v moto klube , dielni a pod . Cedule sú vynikajúci darček pre vtipné potešenie alebo skrášlenie interiéru osobného alebo komerčného priestoru . Rozmer : výška - 25 cm , šírka - 33 cm .
Michalovce
14,90 €
Hodiny starožitné nástenne kyvadlové
Starožitné nástenné hodiny kyvadlové sú prekrásne vyrezávané a zdobené , ciferník s arabskými číslicami , sklenená otváracia horná časť . Stanú sa Vašou obľúbenou dekoráciou . Vhodné do štýlového interiéru ako bytový doplnok . Hodiny po preprave z Holandska , je nutné dať po zakúpení skontrolovať hodinárovi . Výška - 87 cm , šírka - 42 cm .
Michalovce
189 €
Lampa petrolejová závesná
Petrolejová lampa závesná - reťazová posuvná časť so závažím , keramika , mosadz liatina . Lampa má nastaviteľnú dĺžku , je vyrobená z kombinácie maľovanej keramiky , mliečneho skla a umeleckej liatiny . Je vhodná do štýlovo zariadených interiérov , vynímať sa bude predovšetkým v hale , v obývacej izbe či v jedálni . Luxusná petrolejka , ktorá sa stane dominantným doplnkom Vášho interiéru . Nie je o nej potrebné veľa hovoriť , lebo pri pohľade na ňu okamžite pomyslíte na pohodlie a čaro minulých storočí , na čas , keď elektrické osvetlenie a energia zo zásuvky boli stále nepredstaviteľné . Ale nič nenahradí nostalgický šarm , ktorý táto závesná lampa vytvára ! Pôvodný stav , možné upraviť na elektriku . Výška - 113 cm , priemer tienidla - 34 cm .
Michalovce
257 €
Šperkovnička drevená
Drevená , pevná , starostlivo spracovaná šperkovnička vhodná na ukladanie šperkov , ale aj ako dekorácia do Vášho interiéru . Ako darček poteší všetky dámy aj slečny . Výška - 13,5 cm , šírka - 12,5 cm , dĺžka - 24,5 cm .
Michalovce
9,90 €
Plechová "RETRO" tabuľa - 56 x 34 cm ( v + š )
Znova hľadíte na prázdnu stenu pred sebou a rozmýšľate , ako ju jednoducho a efektne oživiť ? Hľadáte jedinečný a originálny kúsok , ktorý by nezruinoval vašu peňaženku ? Vyskúšali ste už retro tabule ? Ak nie , tak máme v našej ponuke niekoľko " retro " tabúľ stačí si vybrať - hodí sa ako ozdoba na steny pre zberateľov , v nahrávacom štúdiu , v hudobnej škole , na chate , v spálni , v pánskom klube , v pracovni , v moto klube , dielni a pod . Cedule sú vynikajúci darček pre vtipné potešenie alebo skrášlenie interiéru osobného alebo komerčného priestoru . Rozmer : výška - 56 cm , šírka - 34 cm .
Michalovce
28,90 €
Nočná lampa červeno - biela s kovovou nohou
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je kovová v sivej farbe , tienidlo textil - farba červeno-biela . Má kábel so spínačom . Nová - nepoužívaná . -Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška - 41 cm .
Michalovce
14,90 €
Nočná lampa červeno - biela 41 cm
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je drevená v tmavo - hnedej farbe , tienidlo textil - farba červeno-biela . Má kábel so spínačom . Nová - nepoužívaná . -Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška - 41 cm .
Michalovce
14,90 €
Nočná lampa-zelená 57 cm
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je drevená , tienidlo textil , farba zelená . Má kábel so spínačom . -Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Nová - nepoužívaná . Výška - 57 cm .
Michalovce
28,90 €
Priemyselná lampa BIELA Ø 36 cm
Priemyselná lampa v pôvodnom stave . Vyčistená a opätovne zapojená žiarovka je v dobrom stave a vykazuje len mierne známky opotrebenia . Lampy sa používali ako továrenské , bunkrové alebo lodné lampy a majú prírodnú patinu . • Vhodné pre všetky bežné žiarovky / žiarovky Rozmery: Priemer 36 cm Výška 35 cm
Michalovce
149 €
Obraz - zátišie s ovocím
Ručne maľovaný obraz - zátišie s ovocím . Maľba - olejové farby , na maliarskom plátne v zlatom barokovom ráme , vám skrášli váš interiér . Bez zasklenia . Na zadnej strane pevné kovové uško na zavesenie . Rozmery : Výška – 67 cm , šírka – 77 cm , hrúbka rámu – 6 cm .
Michalovce
159 €
Obraz na plátne "SÁDRA"
Obraz je vytlačený na plátne . Plátno je natiahnuté na drevenom blindráme . Súčasťou obrazu je aj namontovaný háčik , obraz stačí už len zavesiť na stenu . Jedná sa o moderný štýl sádrový odtlačok na plátne motív váza . Rozmery : výška 120 cm šírka 90 cm hrúbka rámu 4 cm
Michalovce
79 €
Obraz maľovaný na plátne "HLAVA KOŇA"
Ručne maľovaný obraz olejovými farbami , vypnutý na drevenom vypínacím blind ráme . Motívom tohto obrazu je hlava hnedého koňa . Obraz je možné zarámovať do dreveného ozdobného rámu , alebo ho vybaviť drevenou ozdobnou lištou . Rozmer : výška 150 cm šírka 75 cm hrúbka rámčeka 3 cm .
Michalovce
149 €
Obraz maľovaný na plátne "ZEBRA"
Ručne maľovaný obraz olejovými farbami , vypnutý na drevenom vypínacím blind ráme . Motívom tohto obrazu je Zebra v prírode . Obraz je možné zarámovať do dreveného ozdobného rámu , alebo ho vybaviť drevenou ozdobnou lištou . Rozmer : výška 150 cm šírka 75 cm hrúbka rámčeka 3 cm .
Michalovce
149 €
Pohár z lepeného skla 24 cm "SILVER"
Pohár z lepeného skla je vysoký 24 cm má nerovný povrch , ktorý imituje sklenené predmety a tým dodáva neobvyklý vzhľad . Zaujímavý dekoračný prvok v chrómovej farbe . Otvor pohára je 11 cm . Priemer podstavca - 12 cm . V ponuke viacero modelov dekorácie z daného skla . Vady a poškodenia žiadne . Jedná sa o tovar nový – nepoužívaný.  
Michalovce
9,90 €
Svietnik z lepeného skla "Dúha"
Svietnik z lepeného skla je vysoký 19 cm má nerovný povrch , ktorý imituje sklenené predmety a tým dodáva neobvyklý vzhľad . Zaujímavý dekoračný prvok v červenej farbe s kombináciou kovu v chrómovom prevedení . Priestor pre sviečku 10 cm . Priemer podstavca - 14 cm . V ponuke viacero modelov dekorácie z daného skla . Vady a poškodenia žiadne . Jedná sa o tovar nový – nepoužívaný.  
Michalovce
9,90 €
1 21 22 23 24 25 26 27 28 29 36