Nočná lampa zelená "OLIVA" 70 cm
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je drevená v sivej farbe , tienidlo textil - farba zelená "OLIVA" . Má kábel so spínačom . Nová - nepoužívaná . -Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška - 70 cm .
Michalovce
29,90 €
Nočná lampa zelená "OLIVA" 39 cm
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je drevená v bielej farbe , tienidlo textil - farba zelená "OLIVA" . Má kábel so spínačom . Nová - nepoužívaná . -Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška - 39 cm .
Michalovce
14,90 €
Nočná lampa červená 54 cm
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je drevená v hnedej farbe , tienidlo farba červená . Má kábel so spínačom . Nová-nepoužívaná. -Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška - 54 cm .
Michalovce
19,90 €
Nočná lampa modrá 68 cm
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je kovová v striebornej farbe , tienidlo textil - farba modrá. Má kábel so spínačom . Nová-nepoužívaná. -Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška - 68 cm .
Michalovce
29,90 €
Váza z lepeného skla - 60 cm
Váza v červenej farbe je vysoká 60 cm má nerovný povrch , ktorý imituje sklenené predmety a tým dodáva neobvyklý vzhľad . Otvor vázy 26 cm . Zaujímavý dekoračný prvok . V ponuke viacero modelov dekorácie z daného skla . Vady a poškodenia žiadne . Jedná sa o tovar nový – nepoužívaný .  
Michalovce
49,90 €
Svietnik oranžový "POMARANČ"
Svietnik   kovový  - oranžový "POMARANČ" s otvorom pre  sviečku  2  cm  rozmer  svietnika výška :  38  cm , priemer stojana  12 cm .    
Michalovce
7,50 €
Svietnik svetlo-hnedý 5 ramenný
Svietnik   kovový  svetlo - hnedý   5  ramenný s otvorom pre  sviečku  2  cm  rozmer  svietnika výška :  39  cm , priemer stojana  12 cm ,   priemer ramien  26 cm .  
Michalovce
12,50 €
Svietnik biely na jednu sviečku
Svietnik   kovový  biely   na jednu sviečku . Priestor pre sviečku 2 cm . Rozmer : priemer stojana  11,5 cm  , výška - 38 cm .  
Michalovce
7,50 €
Kryštálový luster "MINI"
Nádherný kryštálový luster s klasickým a elegantným dizajnom , ktorý určite upúta pozornosť v akejkoľvek miestnosti. Svoj kráľovský kryštálový dizajn robí tento úžasný luster ideálnou voľbou pre Vašu predsieň , jedáleň alebo obývačku. S týmto elegantným kryštálovým závesným svietidlom , budete môcť vyzdobiť váš domov v luxusnom spôsobe. Žiarovka nie je súčasťou našej ponuky. Výška - 40 cm , priemer - 26 cm.
Michalovce
120 €
Stojanová lampa červená
Moderné stojanové svietidlo pre Vaše obytné priestory . Táto elegantná lampa sa vyznačuje moderným a štýlovým vzhľadom . Klasicky tvarované tienidlo vyrobené z kvalitnej textílie tlmí cez svoju červenú farbu svetlo prenikajúce do miestnosti . Jedinečnosť lampy spočíva nepochybne v tienidle vyrobenom z kvalitnej textílie . Stojan ponúka dostatočnú stabilitu . Zdokonaľte svoj priestor vďaka tomu skvelému doplnku . rozmer : výška 96 cm .
Michalovce
149,90 €
Stojanová lampa modrá
Moderné stojanové svietidlo pre Vaše obytné priestory . Táto elegantná lampa sa vyznačuje moderným a štýlovým vzhľadom . Klasicky tvarované tienidlo vyrobené z kvalitnej textílie tlmí cez svoju modrú farbu svetlo prenikajúce do miestnosti . Jedinečnosť lampy spočíva nepochybne v tienidle vyrobenom z kvalitnej textílie a stojanových nohách vyrobených z kvalitného kovu . Stojan ponúka dostatočnú stabilitu . Zdokonaľte svoj priestor vďaka tomu skvelému doplnku . rozmer : výška 143 cm .
Michalovce
59,90 €
Nočná lampa červená zlatý motív
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je kovová farba - chróm - čierna , tienidlo textil , farba červená , zlatý motív . Má kábel so spínačom . -Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška - 60 cm priemer klobúka 40 cm .
Michalovce
79,90 €
Nočná lampa čierno-biela
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je kovová , tienidlo textil , farba čierno - biela . Má kábel so spínačom . -Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška - 50 cm .
Michalovce
19,90 €
Monumentálny Lev na betónovom podstavci
Betónový lev vyrobený precízne a do posledného detailu. Tento lev svojimi rozmermi výraznosťou podrobným prepracovaním vynikne fenomenálne v akomkoľvek priestore. Výška - 186 cm , šírka - 60 cm , dĺžka - 105 cm .
Michalovce
1 175 €
Vajce od Votrelca "MAXI"
Dekorácia do interiéru v tvare Vajca od votrelca resp.šišky .Materiál sklo ,farba - zlato-strieborná
Michalovce
14,90 €
Komoda starožitná – cca 19 . storočie.
Veľmi nezvyčajná a veľkolepá masívna komoda sa stane klenotom vo Vašom domove ,lebo takú nemá hocikto. Spodná časť má otváraciu skrinku s dvoma krásnymi dvierkami a zlatým zdobením ,nad ktorou sú 2 šuplíky. Zadná časť je vysúvacia a má 2 nastaviteľné police . Komoda má po bokoch aj posuvníky so zelenou plstenou podložkou . Vrchnú časť zdobí mramorová doska . Komoda je mierne opotrebovaná zodpovedajúca veku a používaniu, zachovala si ale svoju krásu. Mramorová doska je prelomená . Vhodná do každého interiéru. V pôvodnom stave . Výška – 90 cm , šírka – 130 cm , hĺbka – 65 cm . Celková výška po vysunutí – 146 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
499 €
Stôl hrací francúzsky.
Krásny francúzsky vyrezávaný stôl z masívneho dreva z 19. storočia. Dá sa použiť aj ako pracovný , alebo hrací stôl. Doska stola je potiahnutá kožou . Po bočných stranách sú vysúvacie šuplíky . Stôl sa dá rozložiť . V pôvodnom stave . Výška – 79 cm , dĺžka – 120 cm , šírka – 97 cm . Po rozložení stola dĺžka – 207 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
199 €
Skriňa starožitná štvordverová ( 57 ) .
Pekná masívna skriňa so 4 dvierkami a 2 veľkými zásuvkami. Vynikajúce remeselné spracovanie jej dodáva veľkolepý starožitný štýl. Do Vášho domova vnesie skutočne dobový nádych a Vaše priestory krásne zútulní . Používaná . Výška – 161 cm , šírka – 160 cm , hĺbka – 52 cm . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
300 €
Vitrína presklená ( 62 ) .
Vitrína presklená v masívnom prevedení splní očakávania aj náročného klienta. Vrchná časť je presklená , pod ktorou sa nachádza jedna praktická zásuvka . Spodná časť má 2 plné dvierka s poličkovým úložným priestorom. Vitrína má aj LED osvetlenie. Môžete si ňou zariadiť obývačku, spáleň, jedáleň alebo predsieň. Môžete sa spoľahnúť, že Vaša obývačka bude žiariť a budete sa v nej cítiť harmonicky . Používaná . Výška – 190 cm , šírka – 91 cm , hĺbka – 42 cm . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
200 €
Set stoličiek – Wilhelminovský štýl ( 4 ks ) .
Štyri náročne navrhnuté a jemne vyrezávané dubové stoličky z éry Wilhelminian. Vyrobené okolo roku 1900. Osloví každého milovníka koloniálneho, barokového či klasického štýlu. Je vyrobená z kvalitného masívneho dreva, ktoré je doplnené o bohaté dekoratívne vyrezávanie . Príjemné textilné čalúnenie na sedacej časti v hnedej farbe sa postará o vaše pohodlie pri stolovaní a zároveň esteticky dopĺňa celkový vzhľad. Predáva sa iba set 4 ks. Používané . Výška – 96 cm , šírka – 45 cm , hĺbka – 41 cm , výška sedu – 45 cm , hĺbka sedenia – 40 cm .Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
220 €
Vitrína starožitná ( 58 ).
Vitrína starožitná z masívneho dreva , ktorá sa otvára presklenými dvierkami po celej ploche. Spodná časť ukrýva veľkú zásuvku. Vnútro je vybavené 4 policami ,ktoré sú pokryté látkou červenej farby . Vitrína nedisponuje kľúčom .Jedna sa o používaný tovar v zachovalom starožitnom stave . Výška – 205 cm , šírka – 113 cm , hĺbka – 53 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
299 €
Stôl oválny rozkladací –“Antik”.
Jedinečný jedálenský oválny stôl rozkladací – “ANTIK” bude elegantným kúskom vo Vašom domove. Je vyrobený z tvrdého dreva s tmavohnedou povrchovou úpravou, ktorá krásne vynikne najmä v svetlých jedálňach či obývačkách. Nevšedný oválny tvar stola sa hodí predovšetkým do priestranných miestností, kde môže dominovať a vyniknúť. Vďaka možnosti rozkladania si ho môžete prispôsobiť podľa potrieb. Krásne vyrezávané nohy do vášho interiéru vnesú luxusný nádych starých čias a histórie. Výška – 77 cm , dĺžka – 228 cm , šírka – 59 cm . Po rozložení stola šírka – 150 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
699 €
Lavička záhradná kovová – čierna .
Ste romantický typ? Ak si vaše srdce získa všetko, čo je originálne, krásne a dizajnové, máme pre vás lahôdku. Záhradná lavička sa už teší do vašej záhrady. Ulahodí vám aj svojím farebným prevedením. Zelená jej jednoducho svedčí. Na šarme jej pridávajú dokonale prepracované ornamenty. Vyrobená je z pevného kovu. Doplňte ju dekoratívnymi vankúšmi, nadizajnovať si ju môžete podľa vlastnej chuti. Už to vidíte? Lavička s jej romantickým vzhľadom pod rozkvitnutou jabloňou, pri záhone ruží, v altánku vyzdobenom svetielkami. Už o chvíľu sa môžete tešiť z krásneho dizajnu, ktorý dá vašej zelenej oáze vyniknúť. Nová. Rozmery – Výška – 98 cm , šírka – 112 cm , hĺbka – 63 cm , výška sedu – 41 cm , hĺbka sedu – 45 cm .Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode..
Michalovce
185 €
Príborník secesný z roku cca – 1900 .
Príborník vynikne v každej jedálni, alebo kuchyni. Je z masívneho dreva . Vhodný aj do jedálne k stolu a uskladniť do neho príbory, taniere a všetok riad, ktorý sa využíva pri stolovaní. Vo vrchnej časti po bočných stranách oválne falzetované zrkadlá , v strednej časti s lomeným sklom , kde si môžete vystaviť napríklad najjemnejší porcelán, ktorý vlastníte. Spodná časť má 3 plné dvierka s veľkým úložným priestorom. Nad dvierkami sa nachádzajú 3 šuplíky s krásnymi mosadznými kovanými úchytkami .V strednej časti príborníka je voľný priestor . Celý príborník je krásne vyrezávaný .Dokážete si ním oživiť každý interiér, je veľmi účelný a vhodný aj do moderne zariadeného priestoru. Masív, ako materiál výroby, zaručuje jeho dlhú životnosť a preto Vám tento príborník bude slúžiť dlhé roky. Skladá sa z dvoch častí. V pôvodnom stave. Výška – 200 cm , šírka – 117 cm , hĺbka – 53 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode.
Michalovce
249 €
Kreslo pruhované klubové.
Čo je lepšie ako si po celom dni oddýchnuť na pohodlnom kresle? Po dlhom a náročnom dni v práci sa určite budete veľmi tešiť na to, ako si na ňom doma konečne posedíte .Je čalúnené pruhovanou látkou , nohy sú kovové v striebornej farbe , ktoré dodávajú kreslu pevnosť a stabilitu. Je vhodné do izieb , spální , ale využitie nájde aj v kaviarní a reštaurácií .Cena je uvedená za 1 ks . Kreslo je potrebné pretepovať. Výška – 78 cm , šírka – 82 cm , hĺbka – 60 cm , výška sedu – 42 cm , hĺbka sedu – 54 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
75 €
Kreslo sivé – otočné .
Kreslo ako stvorené pre váš relax. Hlboká sedacia časť a vysoké operadlo sú navrhnuté tak, aby poskytovali chrbtici oporu a odpočinok. Upúta na prvý pohľad vďaka svojmu štýlovému prešívaniu na sedadle a operadle. Je čalúnené sivým poťahom. Kovový masívny podstavec je čiernej farby a zaručuje stabilitu celého kresla. Bude ideálnou voľbou do obývacieho i kancelárskeho priestoru. Nové . Cena je uvedená za 1 Ks. Výška – 98 cm , šírka – 58 cm , hĺbka – 58 cm , výška sedu – 45 cm , hĺbka sedu – 50 cm . Dovoz Holandsko Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
199 €
Kabinet písací z roku cca 1870.
Veľmi pekný písací kabinet z krásneho orechového dreva – dyhovaný okolo roku 1870. Je to výnimočný kúsok s prejavom rafinovanosti a elegancie! Vrchná časť má zaujímavé mriežkované dvierka za ktorými je poličkový úložný priestor. V strednej časti kabinetu je valec, ktorého horná časť sa otvára k vysúvaciemu stolu , ktorý ponúka pultík , alebo písací povrch potiahnutý červenou kožou s mosadzným ornamentom a lemovaním . Pod vysunutou písacou doskou sa odhalí úložný priestor na kancelárske papiere , alebo na iné potrebné veci . Spodnú časť kabinetu tvoria po bokoch 2 skrinky, ktoré po otvorení dvierok odhalia ďalšie zásuvky, ktoré majú krásne mosadzné úchytky . V strede medzi skrinkami je voľný priestor , ktorý môžete využiť na uloženie stoličky . Tento nádherný kabinet bude skvelou kotvou v obývacej izbe, knižnici, spálni alebo výklenku predsiene! Je na posuvných kolieskach .V pôvodnom stave . Výška – 184 cm , šírka – 121 cm , hĺbka – 59 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
899 €
Stolička Thonet – školská-cerna za 1 ks.
Celodrevená stolička z ohýbaného bukového dreva je vo veľmi zaujímavom dizajne v hnedom farebnom prevedení , ktorá v minulosti vraj slúžila pre deti v školách na písanie cca v 60 až 70 rokoch .Je neskutočne pohodlná ,ľahko udržiavateľná. Nesie so sebou kus histórie. Táto stolička je v dobrom používanom stave s veľmi malými používateľskými stopami. V pôvodnom stave .Cena je uvedená za 1 ks. Výška – 81 cm , šírka – 55 cm , hĺbka – 62 cm , výška sedu – 47 cm , hĺbka sedenia – 44 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
199 €
Vitrína Biedermeier .
Vitrína Biedermeier v mahagónovej dyhe okolo roku 1850 je zaujímavým zriedkavým modelom , vhodným na uloženie rôznych predmetov , vecí . Detailne vypracovaná kvalitná rezba , 1 šuplík , poličkový úložný priestor. Táto vitrína bude klenotom vo Vašom domove ,lebo takú nemá hocikto. Skladá sa z dvoch častí. V pôvodnom stave. Výška – 199 cm , šírka – 105 cm , hĺbka – 56 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
299 €
Vitrína rohová starožitná .
Vitrína rohová starožitná vás zaručene už na prvý pohľad uchváti svojím dizajnom. Je vyrobená z masívneho dreva , vrchná časť je presklená s poličkami a spodnú časť tvoria 2 plné dvierka za ktorými je úložný priestor. Vitrína bude nie len peknou ozdobou, ale aj praktickým spoločníkom, keďže ponúka dostatok úložného priestoru. Do Vášho domova vnesie skutočne dobový nádych a Vaše priestory krásne zútulní . Výška – 200 cm , šírka – 121 cm , hĺbka – 90 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode.
Michalovce
459 €
1 24 25 26 27 28 29 30 31 32 36