Vitrína Biedermeier .
Vitrína Biedermeier v mahagónovej dyhe okolo roku 1850 je zaujímavým zriedkavým modelom , vhodným na uloženie rôznych predmetov , vecí . Detailne vypracovaná kvalitná rezba , 1 šuplík , poličkový úložný priestor. Táto vitrína bude klenotom vo Vašom domove ,lebo takú nemá hocikto. Skladá sa z dvoch častí. V pôvodnom stave. Výška – 199 cm , šírka – 105 cm , hĺbka – 56 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
299 €
Stôl jedálensky so sklom.
Jedálensky stôl z masívneho dreva so sklom Vás zaujme na prvý pohľad . Stred stolíka je kombinovaný sklom , ktoré presne zapadá do rezu medzi dosky , pod ktorým je veľký šuplík s dvoma kovovými úchytkami . Pevná drevená konštrukcia dodáva stolu stabilitu . Vhodný do Vašej obývačky , alebo kuchyne . Výška – 79 cm , dĺžka – 151 cm , šírka – 80 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
179 €
Stôl okrúhly masívny.
Tento drevený jedálenský stôl vytvorí výrazný doplnok vo vašej kuchyni a jedálni. Je vyrobený z masívneho dreva vo farbe dub zlatý .Stabilitu okrúhlej vrchnej dosky zaručí mohutná štvornohá . Je stabilný a trvácny. Vďaka svojmu okrúhlemu tvaru vytvorí bližšiu a komornejšiu atmosféru pri sedení. Bude vhodný aj do reštaurácií alebo kaviarní. Výška – 75 cm , priemer – 131 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
299 €
Kreslo tmavo – hnedé.
Toto kreslo predstavuje skvelý doplnok do domácnosti , z ktorého sa budete tešiť každý deň . Kreslo má pevný rám s tmavo – hnedým látkovým poťahom . Je stabilne a trvácne , a tak Vám bude slúžiť dlhé roky . Jednoduchý , klasický dizajn a štýlový vzhľad sa bude dokonale hodiť do každej obývačky . Bude sa Vám na ňom sedieť naozaj pohodlne . Toto kreslo Vám poskytne dokonalé miesto na príjemné rozhovory , oddych pri knihe , sledovanie televízie či nerušený odpočinok . Výška – 87 cm , šírka – 74 cm , hĺbka – 77 cm , výška sedu – 43 cm , hĺbka sedenia – 56 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
83 €
Pohovka dizajnová.
Dizajnová pohovka s dynamickými tvarmi a bokmi do polkruhu. Kožená v čierno-bielom prevedení , kovová konštrukcia. Vhodná do obývacej izby, pracovne alebo recepcii. Výška – 90 cm , šírka – 179 cm , hĺbka – 85 cm , výška sedu – 35 cm , hĺbka sedu – 60 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
249 €
Kreslo drevené – šedo – modré-cena za 1 Ks.
Kreslo v jednoduchom prevedení s nádychom retra . Má drevené vyrezávané nožičky spojené s drevenými podrúčkami . Sedacia a opieracia časť je čalúnená šedo – modrou látkou, ktorá výrazné dodáva kreslu atraktívny vzhľad . Pohodlné sedenie , pevné. Vhodné aj do kaviarní a reštaurácií. Cena je uvedená za 1 Ks . Výška – 93 cm , šírka – 62 cm , hĺbka – 62 cm , výška sedu – 49 cm , hĺbka sedu – 46 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode.
Michalovce
65 €
Vešiak masívny – dub zlatý .
Tento vešiak vám pomôže vytvoriť závesný úložný priestor v akejkoľvek miestnosti, šatníku alebo chodbe . Zjednodušte si skladovanie všetkého od búnd , šálov až po kabelky a dáždniky . Je vyrobený z masívneho dreva vo farbe dub zlatý a má 5 mosadzné háky, každý s 2 hrotmi . Výška – 28 cm , šírka – 84 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode
Michalovce
85 €
Lampa bankárska – 40 cm.
Vytvorte si atmosféru s touto bankárskou lampou . Vďaka zelenému sklenenému tienidlu je táto krásna lampa skutočným lákadlom pre oči. Vytvára v miestnosti autentickú atmosféru: dizajn lampy totiž vychádza z bankárskych lámp z 30. rokov 20. storočia. Táto prepracovaná verzia lampy je vyrobená z materiálov najvyššej kvality . Je vysoká 40 cm a má zlatú kovovú základňu s priemerom 15 cm. Podstavec lampy je vyrobený v ťažkom prevedení, aby sa lampa neprevrátila pri zapínaní a vypínaní svetla pomocou kovového ťahadla. Lampa má napájací kábel so zástrčkou a spínačom . Dodáva sa bez žiarovky E27 s maximálnym výkonom 60 W. Rozmer tienidla – šírka – 22,5 cm , hĺbka – 13,5 cm . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
85 €
Luster kryštálový.
Ponúkam na predaj úplne nový luxusný nástenný kryštálový luster v zlatom prevedení. Vhodný do rôznych časti domu , bytu. Rozmery : Výška – 63 cm, šírka – 82 cm. Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
399 €
Stolička s podrúčkami – krémová.
Stolička s podrúčkami – krémová , je vyrobená z masívneho dreva . Pohodlné kožené čalúnenie , tmavo hnedé podrúčky a nohy dodávajú stoličke dokonalý dizajn . Často je používaná v hoteloch v kaviarňach , kde sa vyžaduje pohodlie pri sedení a popíjaní kávy , ale tiež aj do moderných interiérov . Výška – 83 cm , šírka – 53 cm , hĺbka – 44 cm , výška sedu – 47 cm , hĺbka sedenia – 41 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
78 €
Obal na hodiny – mramorový.
Starožitný mramorový obal na hodiny v stave ako na fotografiách . Pozorne si prezrite všetky fotografie, aby ste zistili, či je to niečo, čo by ste mohli opraviť, alebo diely, ktoré by ste mohli použiť. V starožitnom pôvodnom stave . Výška – 32 cm , šírka – 34 cm , hĺbka – 10 cm .Jedna sa o používaný tovar . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
15 €
Súprava petrolejová so 4 horákmi.
Táto súprava je vyrobená z liatiny a smaltu v stave ako na fotografiách . Pozorne si prezrite všetky fotografie, aby ste zistili, či je to niečo, čo by ste mohli opraviť, alebo diely, ktoré by ste mohli použiť. V starožitnom pôvodnom stave . Výška – 24 cm , priemer – 35 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
35 €
Lampa kvetinová – vidiecka.
Nevšedná, veľmi pekná lampa do Vášho vidieckeho domu. Skladá sa z mosadzných a drevených prvkov , tienidlo z matného bieleho skla s pekným kvetinovým vzorom a drevenou rúčkou . Výška tohto svietidla sa už nedá nastavovať . Používaná v peknom starožitnom stave . Dĺžka – 95 cm. Priemer tienidla – 47 cm , výška – 23 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
45 €
Skriňa Holandská - dub masív starožitná
Dvojdverová policová dubová skriňa pre milovníkov starožitného štýlu . Zariadite si ňou obývačky , spálne a pracovne . Ak si chcete zariadiť Vašu domácnosť v starožitnom štýle a páči sa Vám tento vzhľad skrine , bude pre Vás tou správnou voľbou . Je vyrobená z masívneho dubového dreva vo farbe mahagón . Ponúka dostatok úložného priestoru . Vo vnútri skrine sa nachádzajú v dolnej časti dve zásuvky . Je rozkladacia . Výška - 182 cm , šírka - 176 cm , hĺbka - 53 cm .
Michalovce
375 €
Nočná lampa-biela 50 cm
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je drevená - tmavo hnedej farby , tienidlo textil - farba biela . Má kábel so spínačom . -Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Nová - nepoužívaná . Výška - 50 cm .
Michalovce
14,90 €
Priemyselná lampa čierna Ø 55 cm
Priemyselná lampa v pôvodnom stave . Vyčistená a opätovne zapojená žiarovka je v dobrom stave a vykazuje len mierne známky opotrebenia . Lampy sa používali ako továrenské . • Vhodné pre všetky bežné žiarovky / žiarovky Rozmery: Priemer 55 cm Výška 63 cm
Michalovce
175 €
Obraz - žena na prechádzke
Ručne maľovaný obraz ženy na prechádzke olejovými farbami na maliarskom plátne v zlatom barokovom ráme , vám skrášli váš interiér . Bez zasklenia . Na zadnej strane 2 x pevné kovové uška na zavesenie . Rozmery : Výška – 65 cm , šírka – 76 cm , hrúbka rámu – 7 cm .
Michalovce
249 €
Obraz -kone
Ručne maľovaný obraz olejovými farbami na maliarskom plátne v zlatom barokovom ráme , vám skrášli váš interiér . Bez zasklenia . Na zadnej strane pevné kovové uško na zavesenie . Rozmery : Výška – 56 cm , šírka – 64 cm , hrúbka rámu – 4 cm .
Michalovce
99 €
Námornícke zrkadlo "FABRIK-STYLE"
Zreteľne navrhnuté zrkadlo vyrobené z masívneho dreva ale vyzerá robustne akoby bolo z kovu . Rozmer  rámu výška 80 cm  šírka 170 cm  Rozmer zrkadla výška 50 cm šírka 155 cm Hrúbka rámu 12 cm .
Michalovce
395 €
Vinotéka "VINTAGE PROVENSAL STYLE"
Regál na víno – drevená vinotéka z masíveho dreva uskladní až 25 vínových fliaš a vínové poháre . Vinotéka je zdobená maľovaným vzorom . Tento nábytok prezentuje "VINTAGE" štýl . Okrem príjemného dizajnu zaujme aj svojou funkčnosťou . Tento regál sa hodí do domácností ako aj do rôznych reštauračných priestorov .
Michalovce
275 €
Pohár z lepeného červeného skla 13 cm
Pohár z lepeného červeného skla je vysoký 13 cm má nerovný povrch , ktorý imituje sklenené predmety a tým dodáva neobvyklý vzhľad . Zaujímavý dekoračný prvok v červenej farbe s kombináciou kovu v chrómovom prevedení . Otvor pohára je 12 cm . Priemer podstavca - 10 cm . V ponuke viacero modelov dekorácie z daného skla . Vady a poškodenia žiadne . Jedná sa o tovar nový – nepoužívaný.  
Michalovce
10,90 €
Svietnik z lepeného skla "Silver"
Svietnik z lepeného skla je vysoký 19 cm má nerovný povrch , ktorý imituje sklenené predmety a tým dodáva neobvyklý vzhľad . Zaujímavý dekoračný prvok v chrómovej farbe s kombináciou kovu v chrómovom prevedení . Priestor pre sviečku 10 cm . Priemer podstavca - 14 cm . V ponuke viacero modelov dekorácie z daného skla . Vady a poškodenia žiadne . Jedná sa o tovar nový – nepoužívaný.  
Michalovce
9,90 €
Vešiak drevený "RETRO"
Drevený vešiak na zavesenie na stenu v tmavo - hnedej farbe , Retro dizajn . Výška - 27 cm , šírka - 11 cm.
Michalovce
4,90 €
Svietnik strieborný-16 cm
Ak pátrate po dekoráciách , ktoré by Vám rozjasnili všedný interiér , tak tento svietnik Vás okúzli spojením svojej kvality a vysokej úrovne exkluzivity , ktorú vdýchne aj do Vášho interiéru . Strieborné prevedenie , orientálny dizajn a kvalita - to je len zlomok skvelých vlastností , ktoré si Vás určite podmania ! Vady a poškodenia žiadne . Jedná sa o tovar nový – nepoužívaný .  
Michalovce
9,90 €
Svietnik zelený tm. 5 ramenný 62
Krásna dekorácia sviatočného stola , taktiež si nájde uplatnenie ako celoročná vkusná dekorácia každej domácnosti . Dostupné vo viacerých farbách . Svietnik kovový zelený tm. “VINTAGE” 5 ramenný s otvorom pre sviečku 2 cm . Rozmer svietnika : výška 62 cm , priemer ramien 36 cm , priemer stojana 15 cm .  
Michalovce
17,50 €
Svietnik zelený "OLIVA" 3 ramenný 37 cm
Krásna dekorácia sviatočného stola , taktiež si nájde uplatnenie ako celoročná vkusná dekorácia každej domácnosti . Dostupné vo viacerých farbách . Svietnik kovový zelený "oliva" “VINTAGE” 3 ramenný s otvorom pre sviečku 2 cm . Rozmer svietnika : výška 37 cm , priemer ramien 28 cm , priemer stojana 12 cm .  
Michalovce
9,90 €
Svietnik - farba navy
Spomienkový svietnik na našich drahých zosnulých , alebo dekorácia - využitie je už len na Vás . Rozmer : Výška - 8 cm , šírka - 8,5 cm .
Michalovce
0,40 €
Dekorácia - sklenená guľa čierna malá
Dekorácia - sklenená guľa čierna - využitie je len na Vás . Rozmer : Výška - 9 cm , šírka - 9 cm .
Michalovce
0,90 €
Svietnik krémový
Spomienkový svietnik na našich drahých zosnulých , alebo dekorácia - využitie je už len na Vás . Rozmer : Výška - 10 cm , šírka - 7 cm .
Michalovce
0,60 €
Svietnik oranžový
Spomienkový svietnik na našich drahých zosnulých , alebo dekorácia - využitie je už len na Vás . Rozmer : Výška - 11 cm , šírka - 6,5 cm .
Michalovce
0,80 €
1 25 26 27 28 29 30 31 32 33 37