Dvoj sedačka – bordová.
Pokiaľ hľadáte elegantnú pohovku klasického štýlu, tak táto dvoj sedačka bordová bude pre vás určite to pravé. Vyniká najmä pohodlným sedením so stredne vysokým operadlom a kvalitným spracovaním. Je celočalúnená kožou .Kvalitné materiály sú použité aj vo vnútri pohovky a zaisťujú jej tak dlhú životnosť. Pre svoj elegantný vzhľad nájde uplatnenie aj v kancelárii a vďaka príjemnému farebnému prevedeniu veľmi dobre zapadne do väčšiny štýlov domácnosti. Používaná s poškodením v jednej sedacej časti viď. posledná fotografia. Rozmery : Výška – 98 cm Hĺbka – 77 cm Šírka – 158 cm Hĺbka sedenia – 53 cm Výška sedenia – 43 cm Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
150 €
Taburetka červená.
Táto taburetka je čalúnená červenou džínsovou látkou takže bude veľmi pohodlná. Nohy sú z masívneho dreva , je stabilná a zaručuje vynikajúcu odolnosť. Položte si na ňu nohy po náročnom dni , alebo ju využite ako ďalšie miesto na sedenie v obývacej izbe , alebo vstupnej miestnosti. Vzhľadom na svoj jednoduchý dizajn a kompaktné rozmery predstavuje navyše ideálne sedenie pre takmer všetky vaše obytné priestory. Táto očarujúca taburetka upúta pozornosť v každej domácnosti a dodá vašej obývačke šmrnc. Používaná . Výška – 31 cm , šírka – 90 cm , hĺbka – 63 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
79 €
Taburetka tmavo – sivá .
Táto látková taburetka v tmavo sivej farbe ponúka štýlový kúsok, ktorý vďaka jednoduchej manipulácii využijete kdekoľvek vo vašej domácnosti. Má masívne drevené nohy , je pevná a stabilná . Používaná . Výška – 40 cm , šírka – 70 cm , hĺbka – 67 cm ..Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
50 €
Dvoj sedačka – horčicová.
Pokiaľ hľadáte elegantnú pohovku klasického štýlu, tak táto dvoj sedačka horčicová bude pre vás určite to pravé. Vyniká najmä pohodlným sedením so stredne vysokým operadlom a kvalitným spracovaním. Je celočalúnená kožou .Kvalitné materiály sú použité aj vo vnútri pohovky a zaisťujú tak jeho dlhú životnosť. Pre svoj elegantný vzhľad nájde uplatnenie aj v kancelárii a vďaka príjemnému farebnému prevedeniu veľmi dobre zapadne do väčšiny štýlov domácnosti. Používaná . Rozmery : Výška – 80 cm Hĺbka – 85 cm Šírka – 145 cm Hĺbka sedenia – 53 cm Výška sedenia – 40 cm Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
199 €
Kreslo akcentové Raymour & Flanigan – ( set 2 ks )
Príležitostné kreslo akcentové Raymour & Flanigan sa určite bude hodiť do každej domácnosti. Má ručne vyrezávaný rám z tvrdého masívneho dreva s oválnym chrbtom, zvlnenými ramenami a sústruženými nohami . Toto kreslo je vpredu aj vzadu čalúnené nádherne štruktúrovanou látkou. Silná konštrukcia. Neuveriteľná, nadčasová kombinácia ideálna na dotvorenie vášho interiéru! Ľahké opotrebovanie v súlade s vekom a používaním. Látka nie je roztrhaná , stačí pretepovať viď. fotografie . Predáva sa iba set 2 ks . Výška – 110 cm , šírka – 76 cm , hĺbka – 75 cm , výška sedu – 45 cm , hĺbka sedenia – 64 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
480 €
Svietnik francúzsky bronzový.
Francúzsky bronzový svietnik na mramorovom podstavci, datovaný do roku 1900. Ťažký a veľkolepý svietnik s levími nohami . Stane sa jedinečnou dekoráciou, ktorá sa bude skvele vynímať na každom stole. Dodá eleganciu a skvele doplní prestretý stôl. V starožitnom pôvodnom stave , ale stále si zachoval svoju krásu. Výška – 42 cm , šírka – 10 cm , podstavec – 13 x 10 cm . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
27 €
Stolík čajový – osemhranný .
Osemhranný čajový stolík si Vás okamžite získa. Má masívnu konštrukciu a je v elegantnom hnedom farebnom prevedení. Odkladací priestor ponúkne praktická polička pod vrchnou doskou, ktorá vyzdvihuje celkový dizajn stolíka. Tento stolík skvele zapadne do každej miestnosti. Dokáže zútulniť nielen váš domov ale i kanceláriu. Výška – 60 cm , priemer – 50 cm ..Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
65 €
Stolík starožitný smrekový.
Starožitný smrekový stolík s jedným šuplíkom a kovovou úchytkou , ktorý má tvarované nohy bude vhodným doplnkom do vašej domácnosti . Používaný . Výška – 77 cm , dĺžka – 110 cm , šírka – 79,5 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
79 €
Stolík podnosový – okrúhly.
Krásny vintage stolík s okrúhlym podnosom a vrúbkovanými okrajmi (neodnímateľný) z ktorého bude skvelý nízky príručný stolík do obývačky , alebo malý konferenčný stolík. Má opotrebovanie na doske stola viď. fotografie , ale na svoj vek si zachoval svoju krásu . Výška – 48 cm , priemer – 85 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
115 €
Stolička s podrúčkami.
Táto stolička s podrúčkami bude ideálnym doplnkom domácnosti a tiež praktickým prvkom v jedálni . Jej konštrukcia je vyrobená z masívneho dreva v nežnom bielom prevedení s fialovým koženým čalúnením . Zaručí Vám pohodlie a komfort pri sedení . Používaná . Výška – 95 cm , šírka – 59 cm , hĺbka – 44 cm , výška sedu – 46 cm , hĺbka sedenia – 38 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
55 €
Stolík konferenčný – kruhový .
Stolík konferenčný – kruhový zapôsobí svojimi jednoduchými detailmi vo francúzskom štýle, ktoré sa dokonale komponujú a zdôrazňujú charakter interiéru . Je v béžovej farbe so zaoblenými okrajmi . V zachovalom stave s poškodením vrchnej dosky ( lúpe sa farba ) . Používaný . Výška – 50 cm , priemer – 100 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
130 €
Stôl jedálenský – starožitný.
Stôl starožitný z masívneho dreva bude výrazným kúskom v každej miestnosti. Okrúhla vrúbkovaná doska tohto stola má na každej strane vyrezávanie . Stojí na kabrioletových nohách a má ozdobné rezbárske práce na kolenách . Používaný s miernym opotrebovaním – viď. fotografie . Výška – 80 cm , priemer – 120 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
220 €
Stolík rohový Tv z tíkového dreva.
Stolík TV rohový z tíkového masívneho dreva má dvoje dvierka a odkladací priestor. Premeňte váš domov pomocou tohto stolíka . Vnútorná polička vo voľnom priestore je prelomená . Používaný .Výška – 80 cm , šírka – 90 cm , hĺbka – 65 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
120 €
Kreslo rustikálne s podrúčkami.
Vznešené starožitné drevené kreslo s podrúčkami a nestarnúcim šarmom vám poskytne pohodlie , dodá vášmu interiéru nadčasový dizajn. Je zdobené vyrezávanými detailmi , ktoré mu pridávajú na kráse a vznešenosti. Prirodzená štruktúra dreva a vosková povrchová úprava dodáva kreslu čistú eleganciu. Je pevné s jemným krémovým poťahom. Používané . Výška – 88 cm , šírka – 56 cm , hĺbka – 44 cm , výška sedu – 40 cm , hĺbka sedenia – 48 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
85 €
Hodiny JUNGHANS – nefunkčné.
Starožitné hodiny JUNGHANS nástenné v stave ako na fotografiách . Pozorne si prezrite všetky fotografie, aby ste zistili, či je to niečo, čo by ste mohli opraviť, alebo diely, ktoré by ste mohli použiť. V starožitnom pôvodnom stave . Výška – 25 cm , šírka – 26 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
23 €
Stolík čajový so sklom.
Okrúhly čajový stolík si Vás okamžite získa. Vrchný plát stola je tvorený sklom , masívna konštrukcia je v elegantnom hnedom farebnom prevedení. Odkladací priestor ponúkne praktická polička pod vrchným sklom , vyrobená z ratanu, ktorá vyzdvihuje celkový dizajn stolíka. Tento stolík skvele zapadne do každej miestnosti. Dokáže zútulniť nielen váš domov ale i kanceláriu. Výška – 54 cm , priemer – 60 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
120 €
Kreslo “RUSTIKÁL “.
Toto kreslo predstavuje kúsok nesúci sa v rustikálnom štýle, ktorý vašu obývačku premení na luxusnú barokovú sieň. Kreslo je vyrobené z kvalitného masívneho dreva, ktoré je obohatené precíznymi ručne vyrezávanými ornamentálnymi vzormi. Príjemné mäkké čalúnenie elegantne dopĺňa drevenú konštrukciu a vďaka elegantnému poťahu v sivej farbe vzniká originálny a jedinečný dizajn vhodný na spestrenie každého klasicky či koloniálne ladeného interiéru. K vášmu pohodliu prispejú aj podrúčky . Vyrezávané nožičky vytvárajú znamenitý vzhľad typický pre štýle chippendale. Kreslo “RUSTIKÁL” vo vašej obývačke navnadí nezameniteľný starožitný vzhľad a vy si tak môžete vychutnať chvíle oddychu pri kozube či šálke čaju a na chvíľu sa premiestniť do luxusných barokových sídel. Výška – 102 cm , šírka – 66 cm , hĺbka – 66 cm , výška sedu – 35 cm , hĺbka sedenia – 55 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
179 €
Stôl jedálensky dyhovaný
Veľmi pekný starožitný jedálenský stôl dyhovaný , ktorý je vyvýšený na masívnom nosnom stĺpe a štvorhrannej základni. Je v pevnom a bezpečnom stave , pripravený na každodenné použitie, má však aj nedokonalosti viď. fotografie . V minulosti sa dal aj rozložiť. Používaný . Výška – 78 cm , dĺžka – 113 cm , šírka – 113 cm . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
349 €
Stôl drevený so sústruženými nohami.
Stôl drevený s obdĺžnikovou doskou a zaoblenými hranami , sústruženými nohami v tmavo hnedom prevedení s jednoduchým dizajnom , bude univerzálny a nadčasový v každom interiéri. Dokonalé riešenie pre malé miestnosti. Výška – 71 cm , dĺžka – 94 cm , šírka – 60 cm .Používaný . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
99 €
Stolík konferenčný.
Konferenčný stolík z tvrdého masívneho dreva bude vďaka jednoduchému dizajnu tým pravým stolíkom pre Vás. Veľmi praktický je úložný priestor vo forme zásuvky . Vďaka svojmu tvaru sa bude hodiť takmer do každého interiéru. Používaný . Výška – 45 cm , dĺžka – 130 cm , šírka – 65 cm .Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
110 €
Lavica rohová
Táto rohová lavica je vyrobená v modernom dizajne. Do vašej kuchyne prinesie jednoduchý a elegantný nádych. Je vhodná aj do menších priestorov, kde nie je dostatok miesta. Je v univerzálnej ľavej/pravej verzii. Lavica má laminátový korpus a je čalúnená sivou kožou. Ponúkne Vám dostatok priestoru pre vašu rodinu , alebo hostí. Medzi jej výhody patrí rohový dizajn, ktorý šetrí miesto a zároveň vyzerá elegantne. Vhodné do každého interiéru. Súčasťou je aj taburetka . Používaná . Rozmery : 1.) Výška – 86 cm , šírka – 170 cm , hĺbka – 52 cm , výška sedu – 46 cm , hĺbka sedenia – 53 cm . 2.) Výška – 86 cm , šírka – 80 cm , hĺbka – 52 cm , výška sedu – 46 cm , hĺbka sedenia – 53 cm . Taburetka – Výška – 46 cm , šírka – 60 cm , hĺbka – 43 cm . Výška sedadla – 42 cm ..Jedna sa o používaný tovar . Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
250 €
Set starožitných stoličiek – ( 4 KS ).
Pekná súprava 4 masívnych starožitných jedálenských stoličiek s ozdobnými vyrezávanými detailmi na operadle , štýlovo potiahnuté tmavozelenou zamatovou látkou s ozdobnými cvokmi . Stoličky majú bežné známky poškodenia , ľahké vyblednutie na látke úmerné veku, ale celkovo ide o robustnú súpravu stoličiek v dobrom stave. Viď. fotografie. Predáva sa iba set 4 ks. Výška – 94 cm , šírka – 46 cm , hĺbka – 43 cm , výška sedu – 52 cm , hĺbka sedenia – 41 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
160 €
Stolík konferenčný vo viktoriánskom štýle.
Stolík konferenčný vo viktoriánskom štýle s tvarovanou oválnou doskou z orechového dreva so stredovým podstavcom a štyrmi vyrezávanými nohami , bude ideálnym doplnkom do vášho domova . Vykazuje určité známky mierneho opotrebovania na vrchnej časti dosky . Viď. fotografie . Používaný . Výška – 58 cm , dĺžka – 125 cm , šírka – 90 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
135 €
Komoda starožitná.
Dekoratívna a veľkolepá starožitná masívna komoda s ozdobnými stĺpmi na oboch stranách , v hornej časti výklopná a v spodnej s dvomi zásuvkami , ktorou si môžete doplniť svoj interiér o ďalší skvostný kúsok . V dobrom starožitnom stave . Výška – 64 cm , šírka – 75 cm , hĺbka – 39 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
159 €
Stôl oválny rozkladací –“Antik”.
Jedinečný jedálenský oválny stôl rozkladací – “ANTIK” bude elegantným kúskom vo Vašom domove. Je vyrobený z tvrdého dreva s tmavohnedou povrchovou úpravou, ktorá krásne vynikne najmä v svetlých jedálňach či obývačkách. Nevšedný oválny tvar stola sa hodí predovšetkým do priestranných miestností, kde môže dominovať a vyniknúť. Vďaka možnosti rozkladania si ho môžete prispôsobiť podľa potrieb. Krásne vyrezávané nohy do vášho interiéru vnesú luxusný nádych starých čias a histórie. Výška – 77 cm , dĺžka – 228 cm , šírka – 59 cm . Po rozložení stola šírka – 150 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
699 €
Set starožitných stoličiek – ( 4 ks ).
Tento set starožitných stoličiek z masívneho dreva a látkovým staroružovým poťahom na sedacej časti a operadle , ktoré sú po bokoch zdobené cvokmi sa postará o vaše pohodlie pri práci, alebo stolovaní a zároveň esteticky doplní celkový vzhľad. Drevená vyrezávaná masívna konštrukcia a nohy stoličkám dodávajú potrebnú stabilitu a trvácnosť. Poskytnú vám pohodlné miesto na sedenie, kde si budete môcť vychutnať rodinné stolovanie v jedálenskej miestnosti či odpočinok pri knižke v obývačke. Výška – 109 cm , šírka – 52 cm , hĺbka – 47 cm , výška sedu – 46 cm , hĺbka sedenia – 47 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
240 €
Stôl okrúhly masívny.
Tento drevený jedálenský stôl vytvorí výrazný doplnok vo vašej kuchyni a jedálni. Je vyrobený z masívneho dreva vo farbe dub zlatý .Stabilitu okrúhlej vrchnej dosky zaručí mohutná štvornohá . Je stabilný a trvácny. Vďaka svojmu okrúhlemu tvaru vytvorí bližšiu a komornejšiu atmosféru pri sedení. Bude vhodný aj do reštaurácií alebo kaviarní. Výška – 75 cm , priemer – 131 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
299 €
Pohovka dizajnová.
Dizajnová pohovka s dynamickými tvarmi a bokmi do polkruhu. Kožená v čierno-bielom prevedení , kovová konštrukcia. Vhodná do obývacej izby, pracovne alebo recepcii. Výška – 90 cm , šírka – 179 cm , hĺbka – 85 cm , výška sedu – 35 cm , hĺbka sedu – 60 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
249 €
Kreslo tmavo – hnedé.
Toto kreslo predstavuje skvelý doplnok do domácnosti , z ktorého sa budete tešiť každý deň . Kreslo má pevný rám s tmavo – hnedým látkovým poťahom . Je stabilne a trvácne , a tak Vám bude slúžiť dlhé roky . Jednoduchý , klasický dizajn a štýlový vzhľad sa bude dokonale hodiť do každej obývačky . Bude sa Vám na ňom sedieť naozaj pohodlne . Toto kreslo Vám poskytne dokonalé miesto na príjemné rozhovory , oddych pri knihe , sledovanie televízie či nerušený odpočinok . Výška – 87 cm , šírka – 74 cm , hĺbka – 77 cm , výška sedu – 43 cm , hĺbka sedenia – 56 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
83 €
Stôl jedálensky so sklom.
Jedálensky stôl z masívneho dreva so sklom Vás zaujme na prvý pohľad . Stred stolíka je kombinovaný sklom , ktoré presne zapadá do rezu medzi dosky , pod ktorým je veľký šuplík s dvoma kovovými úchytkami . Pevná drevená konštrukcia dodáva stolu stabilitu . Vhodný do Vašej obývačky , alebo kuchyne . Výška – 79 cm , dĺžka – 151 cm , šírka – 80 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
179 €
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 33