Plechová "RETRO" tabuľa
Znova hľadíte na prázdnu stenu pred sebou a rozmýšľate , ako ju jednoducho a efektne oživiť ? Hľadáte jedinečný a originálny kúsok , ktorý by nezruinoval vašu peňaženku ? Vyskúšali ste už retro tabule ? Ak nie , tak máme v našej ponuke niekoľko " retro " tabúľ stačí si vybrať - hodí sa ako ozdoba na steny pre zberateľov , v nahrávacom štúdiu , v hudobnej škole , na chate , v spálni , v pánskom klube , v pracovni , v moto klube , dielni a pod . Cedule sú vynikajúci darček pre vtipné potešenie alebo skrášlenie interiéru osobného alebo komerčného priestoru . Rozmer : Výška - 30 cm , šírka - 40 cm , výška celková s reťazou - 42 cm .
Michalovce
15,90 €
Plechová "RETRO" tabuľa
Znova hľadíte na prázdnu stenu pred sebou a rozmýšľate , ako ju jednoducho a efektne oživiť ? Hľadáte jedinečný a originálny kúsok , ktorý by nezruinoval vašu peňaženku ? Vyskúšali ste už retro tabule ? Ak nie , tak máme v našej ponuke niekoľko " retro " tabúľ stačí si vybrať - hodí sa ako ozdoba na steny pre zberateľov , v nahrávacom štúdiu , v hudobnej škole , na chate , v spálni , v pánskom klube , v pracovni , v moto klube , dielni a pod . Cedule sú vynikajúci darček pre vtipné potešenie alebo skrášlenie interiéru osobného alebo komerčného priestoru . Rozmer : Výška - 46,5 cm , šírka - 100 cm .
Michalovce
45,90 €
Plechová "RETRO" tabuľa
Znova hľadíte na prázdnu stenu pred sebou a rozmýšľate , ako ju jednoducho a efektne oživiť ? Hľadáte jedinečný a originálny kúsok , ktorý by nezruinoval vašu peňaženku ? Vyskúšali ste už retro tabule ? Ak nie , tak máme v našej ponuke niekoľko " retro " tabúľ stačí si vybrať - hodí sa ako ozdoba na steny pre zberateľov , v nahrávacom štúdiu , v hudobnej škole , na chate , v spálni , v pánskom klube , v pracovni , v moto klube , dielni a pod . Cedule sú vynikajúci darček pre vtipné potešenie alebo skrášlenie interiéru osobného alebo komerčného priestoru . Rozmer : Výška - 19 cm , šírka - 40 cm .
Michalovce
12,90 €
Vešiak kovový s keramickými háčikmi
Kovový vešiak s krásnymi keramickými háčikmi na pripevnenie na stenu , ktorý však bude vo Vašej predsieni skvele slúžiť na odkladanie všetkých zvrškov . 8 háčiky ponúknu čo možno najviac odkladacieho miesta a vešiak si tak poradí aj s početnejšou návštevou . Výška - 20 cm , šírka - 57 cm .
Michalovce
15 €
Retro model - skúter oranžový
Krásny kovový model skútra v retro štýle Vám učaruje . Bude jedinečným kúskom v zbierke vašich retro modelov . Mladších obdivovateľov bude zvádzať na hranie , ale tí , ktorí z hrania už dávno vyrástli , ho budú strážiť ako oko v hlave . Vhodný do tradičnej chalupy , ale aj do moderného bytu , pretože retro doplnky sa dnes kombinujú aj s moderným interiérom . Unikátny darček s ktorým určite potešíte . Výška - 18 cm , šírka - 11 cm , dĺžka - 27 cm .
Michalovce
18,50 €
Skriňa poličková trojdverová
Skriňa trojdverová poličková , vhodná do spálne , obývacej izby , kancelárie či študentskej izby. Za všetkými dvierkami sa nachádzajú poličky . Skriňa disponuje aj jedným šuplíkom , ktorý imituje tri malé šuplíky s kovovými úchytkami . Výška - 155 cm , šírka - 171 cm , hĺbka - 49 cm .
Michalovce
299 €
Stojacia lampa s dvoma tienidlami
Stojacia lampa sa môže vynikajúco kombinovať s klasickým štýlom bývania , pretože povrch kovového zlatého rámu a bieleho tienidla je nádhernou kombináciou . Zlata a biela farba sú dve dominantné farby krásnej stojacej lampy . Veľmi klasický dizajn presvedčí na prvý pohľad a ako pútač sa dá umiestniť takmer všade . Má aj praktickú funkciu , pretože Vám umožňuje umiestniť nohu za sedačku a svietidlo je umiestnené na aktuálnom mieste tak , aby svetlo dopadalo presne tam , kde je to potrebné . Má kábel so spínačom . Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška - 168 cm , priemer tienidla - 30 cm .
Michalovce
199 €
Plechová "RETRO" tabuľa - DAD´S GARAGE
Znova hľadíte na prázdnu stenu pred sebou a rozmýšľate , ako ju jednoducho a efektne oživiť ? Hľadáte jedinečný a originálny kúsok , ktorý by nezruinoval vašu peňaženku ? Vyskúšali ste už retro tabule ? Ak nie , tak máme v našej ponuke niekoľko " retro " tabúľ stačí si vybrať - hodí sa ako ozdoba na steny pre zberateľov , v nahrávacom štúdiu , v hudobnej škole , na chate , v spálni , v pánskom klube , v pracovni , v moto klube , dielni a pod . Cedule sú vynikajúci darček pre vtipné potešenie alebo skrášlenie interiéru osobného alebo komerčného priestoru . Rozmer : výška - 33,5 cm , šírka - 55 cm .
Michalovce
17,50 €
Plechová "RETRO" tabuľa - 60 x 35 cm ( v + š )
Znova hľadíte na prázdnu stenu pred sebou a rozmýšľate , ako ju jednoducho a efektne oživiť ? Hľadáte jedinečný a originálny kúsok , ktorý by nezruinoval vašu peňaženku ? Vyskúšali ste už retro tabule ? Ak nie , tak máme v našej ponuke niekoľko " retro " tabúľ stačí si vybrať - hodí sa ako ozdoba na steny pre zberateľov , v nahrávacom štúdiu , v hudobnej škole , na chate , v spálni , v pánskom klube , v pracovni , v moto klube , dielni a pod . Cedule sú vynikajúci darček pre vtipné potešenie alebo skrášlenie interiéru osobného alebo komerčného priestoru . Rozmer : výška - 60 cm , šírka - 35 cm .
Michalovce
24,90 €
Plachetnica model - ENDEAVOUR
Model plachetnice ENDEAVOUR s bielymi plachtami ako dekorácia interiéru , iste predbehne tie ostatné . Obľúbený motív plachetnice určite skvele padne nielen k podobným kúskom vášnivých zberateľov , ale aj do najrôznejších štýlov interiérov , ako doplnok jediný svojho druhu . Výška - 56 cm , dĺžka - 37 cm , šírka - 5 cm .
Michalovce
20 €
Lampa nočná Tiffany 55 x 20 cm
Nočná lampa Tiffany Vám ponúka svietidlo so skvelým tienidlom , so vzormi a rôznymi farbami , ktoré vytvárajú jedinečný mozaikový dizajn . Skvelo zapadne do Vášho interiéru a obohatí ho o príjemné svetlo . Stolná lampa ponúka originálny a neopozeraný dizajn vitráže . Nápaditá súhra farieb a motívov poskytne dokonalé osvetlenie interiéru . Najviac sa využíva ako svetlo do obývačky , kuchyne , spálne , salóniku či detskej izby . Žiarovka nie je súčasťou balenia . Nová . Výška - 55 cm , priemer tienidla - 20 cm .
Michalovce
180 €
Lampa nočná Tiffany 44 x 14 x 14 cm
Nočná lampa Tiffany Vám ponúka svietidlo so skvelým tienidlom , so vzormi a rôznymi farbami , ktoré vytvárajú jedinečný mozaikový dizajn . Skvelo zapadne do Vášho interiéru a obohatí ho o príjemné svetlo . Stolná lampa ponúka originálny a neopozeraný dizajn vitráže . Nápaditá súhra farieb a motívov poskytne dokonalé osvetlenie interiéru . Najviac sa využíva ako svetlo do obývačky , kuchyne , spálne , salóniku či detskej izby . Žiarovka nie je súčasťou balenia . Nová . Výška - 44 cm , šírka - 14 cm ,dĺžka - 14 cm .
Michalovce
119 €
Plechová "RETRO" tabuľa - 19 x 48 cm
Znova hľadíte na prázdnu stenu pred sebou a rozmýšľate , ako ju jednoducho a efektne oživiť ? Hľadáte jedinečný a originálny kúsok , ktorý by nezruinoval vašu peňaženku ? Vyskúšali ste už retro tabule ? Ak nie , tak máme v našej ponuke niekoľko " retro " tabúľ stačí si vybrať - hodí sa ako ozdoba na steny pre zberateľov , v nahrávacom štúdiu , v hudobnej škole , na chate , v spálni , v pánskom klube , v pracovni , v moto klube , dielni a pod . Cedule sú vynikajúci darček pre vtipné potešenie alebo skrášlenie interiéru osobného alebo komerčného priestoru . Rozmer : výška - 19 cm , šírka - 48 cm .
Michalovce
8,90 €
Drevená "RETRO" tabuľa - 90 x 40 x 4 cm
Znova hľadíte na prázdnu stenu pred sebou a rozmýšľate , ako ju jednoducho a efektne oživiť ? Hľadáte jedinečný a originálny kúsok , ktorý by nezruinoval vašu peňaženku ? Vyskúšali ste už retro tabule ? Ak nie , tak máme v našej ponuke niekoľko " retro " tabúľ stačí si vybrať - hodí sa ako ozdoba na steny pre zberateľov , v nahrávacom štúdiu , v hudobnej škole , na chate , v spálni , v pánskom klube , v pracovni , v moto klube , dielni a pod . Cedule sú vynikajúci darček pre vtipné potešenie alebo skrášlenie interiéru osobného alebo komerčného priestoru . Rozmer : výška - 90 cm , šírka - 40 cm , hrúbka rámu - 4 cm .
Michalovce
19,50 €
Drevená "RETRO" tabuľa 100 x 30 x 4 cm
Znova hľadíte na prázdnu stenu pred sebou a rozmýšľate , ako ju jednoducho a efektne oživiť ? Hľadáte jedinečný a originálny kúsok , ktorý by nezruinoval vašu peňaženku ? Vyskúšali ste už retro tabule ? Ak nie , tak máme v našej ponuke niekoľko " retro " tabúľ stačí si vybrať - hodí sa ako ozdoba na steny pre zberateľov , v nahrávacom štúdiu , v hudobnej škole , na chate , v spálni , v pánskom klube , v pracovni , v moto klube , dielni a pod . Cedule sú vynikajúci darček pre vtipné potešenie alebo skrášlenie interiéru osobného alebo komerčného priestoru . Tabuľa má poškodenie viď . foto . Rozmer : výška - 100 cm , šírka - 30 cm , hrúbka rámu - 4 cm .
Michalovce
19,50 €
Skrinka odparovacia drevená 17 x 21 x 18 cm
Skrinka odparovacia drevená vyrezávaná je pekná bytová dekorácia pomocou ktorej vyčaríte príjemnú vôňu v interiéri už za krátku chvíľu . Použitie je jednoduché . Stačí zapáliť čajovú sviečku , do vrchnej nádobky vložiť vonný vosk , alebo vodu s éterickým olejom a po chvíli si môžete užívať blahodárne účinky aromaterapie . Výška - 17 cm , šírka 21 cm , hĺbka - 18 cm .
Michalovce
7,50 €
Tienidlo na nočnú lampu - biele - 19 x 30 cm
Interiérové tienidlá rôzneho druhu sú vhodné do kuchýň , do obývacích izieb , spálni , chodieb , ba aj do kúpeľní . Kde sa elegancia snúbi s funkčnosťou , tam maximálne zdokonalí vzhľad interiéru . V ponuke na výber rôzne štýly , vzory a farby pre stojacie lampy . Výška - 19 cm , šírka - 30 cm .
Michalovce
14,90 €
Tienidlo na nočnú lampu - tmavo hnedé 21 x 30 cm
Interiérové tienidlá rôzneho druhu sú vhodné do kuchýň , do obývacích izieb , spálni , chodieb , ba aj do kúpeľní . Kde sa elegancia snúbi s funkčnosťou , tam maximálne zdokonalí vzhľad interiéru . V ponuke na výber rôzne štýly , vzory a farby pre stojacie lampy . Výška - 21 cm , šírka - 30 cm .
Michalovce
14,90 €
Tienidlo na nočnú lampu - červeno - biele - zamat - 22 x 33 cm
Interiérové tienidlá rôzneho druhu sú vhodné do kuchýň , do obývacích izieb , spálni , chodieb , ba aj do kúpeľní . Kde sa elegancia snúbi s funkčnosťou , tam maximálne zdokonalí vzhľad interiéru . V ponuke na výber rôzne štýly , vzory a farby pre stojacie lampy . Výška -22 cm , šírka - 33 cm .
Michalovce
9,90 €
Tienidlo na nočnú lampu - červeno - biele - zamat - 17 x 30 cm
Interiérové tienidlá rôzneho druhu sú vhodné do kuchýň , do obývacích izieb , spálni , chodieb , ba aj do kúpeľní . Kde sa elegancia snúbi s funkčnosťou , tam maximálne zdokonalí vzhľad interiéru . V ponuke na výber rôzne štýly , vzory a farby pre stojacie lampy . Výška -17 cm , šírka - 30 cm .
Michalovce
9,90 €
Svietnik okrúhly sklenený oranžový
Spríjemní Vám atmosféru posedenia na terase , alebo v peknom zákutí záhrady . Umiestniť sa dá na rovný povrch stola , alebo podlahy . Vhodný aj ku vchodu do domu , alebo ako spomienkový svietnik na našich drahých zosnulých . Rozmer : Výška – 17 cm , šírka – 15 cm .
Michalovce
3,90 €
Poldecák 50 ml
Poldecák je vynikajúcim darčekom ku každej príležitosti . Tento pohárik je klasický 50 ml poldecák . Výška - 9 cm , priemer otvoru - 6 cm .
Michalovce
0,50 €
Sedačka ” BUFFALO “ .
Mega sedačka “BUFFALO” ponúka nevšedný dizajn, ktorý ocenia predovšetkým milovníci extravagantného štýlu. Skvele zapadne do interiérov zariadených v koloniálnom, prípadne orientálnom štýle. Základ tvorí pevná konštrukcia z dreva, ktorú dopĺňajú masívne zdobené nohy. Pri sedačke oceníte predovšetkým nadštandardnú hĺbku sedu, čo zaručuje vysoký komfort aj pri dlhšom odpočinku. Hlavnú časť tvoria odnímateľné veľké vankúše spolu s dekoračnými vankúšikmi, do ktorých sa môžete zaboriť a relaxovať. Pohodlné čalúnenie je z kvalitnej látky . Zadná strana sedačky je tiež čalúnená, takže sedačka si nájde svoje miesto kdekoľvek v priestore. Výška – 78 cm , šírka – 265 cm , hĺbka – 90 cm , výška sedu – 43 cm , hĺbka sedu – 57 cm ..Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
399 €
Set porcelánový BOCH DELFTS
Veľmi pekný ručne maľovaný porcelánový set , dóza s viečkom + 2 vázy originál DELFTS BOCH HOLLAND . Delftware alebo keramika Delft , tiež známa ako Delft Blue holandsky : (Delfts blauw ) , je všeobecný termín , ktorý sa v súčasnosti používa pre holandský hlinený cín , ktorý je formou fajansy . Väčšinou ide o modro - bielu keramiku a mesto Delft v Holandsku bolo hlavným výrobným strediskom . Začiatok tohto štýlu bol okolo roku 1600 a najuznávanejším obdobím výroby je obdobie okolo 1640 – 1740 , ale spoločnosť Delftware sa vyrába naďalej . V 17 . a 18 . storočí bol Delftware hlavným priemyselným odvetvím , ktoré vyvážalo do celej Európy . Ak pri zariaďovaní Vášho domova kladiete dôraz na všetky dekorácie , nechajte sa uchvátiť týmto nádherným setom , ktorý nikdy nestarne . V ponuke viac druhov . Rozmery : Dóza - Výška - 38 cm Šírka - 22 cm Váza - Výška - 31 cm Priemer otvoru - 16 cm Priemer podstavca - 11 cm
Michalovce
89 €
Halloween kostry “DUO BANJO”.
Talentované kostrové duo je pripravené na hodiny rozprávania a brnkania . Každý z nich je oblečený vo vidieckom štýle hrajú duo na banjo hýbu rukami akoby naozaj hrali . Pohyb aktivovaný s ovládaním hlasitosti , alebo dotykom , hlasitosť si pridávate alebo uberáte zvlášť na podstavci . Môžete si ich uložiť do akejkoľvek polohy sú totiž spojené v 65 miestach – kĺby . Rozmer : výška 97 cm. Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
495 €
Chladnička “RETRO ” – “Coca Cola “.
Legendárna prenosná chladnička na Coca Colu je imidžová a okrem jej praktického využitia na chladenie potravín a nápojov bude aj vkusným a nápadným prvkom vo Vašom interiéri . Je originálnej červenej Coca Cola farby , takže ju len veľmi ťažko prehliadnete . Je prenosná , po bočných stranách má rúčky , aby ste ju mohli pohodlne prenášať . V minulosti sa bez nej nezaobišiel žiadny piknik . Výška – 40 cm , šírka – 70 cm , hĺbka – 44 cm . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
249 €
Lampa industriálna.
Exteriérové nástenné svietidlo , ktoré je dekoratívne a zároveň poskytuje vynikajúce osvetlenie vstupných priestorov, terasy a pod. Je vyrobená z kovu čiernej matnej farby a má tvar lampáša, ktorý je na zahnutom kovovom elemente pripevnenom na nástennom držiaku. Číre sklenené tienidlo nepohlcuje žiadne svetlo, vďaka čomu môže vložená žiarovka – či už bežná alebo LED – zažiariť v plnej sile na všetky strany. Cena je uvedená za 1 ks . Výška – 90 cm ,šírka lampy – 48 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
149 €
Piecka – kachle – liatina.
Jedinečná piecka – kachle z liatiny je veľmi elegantný model, navrhnutý v starom Francúzsku a vybavený nádhernými detailmi. K dispozícii je zásuvka na popol, predné dvierka na nakladanie a horný príklop , ktorý sa zdvihne, aby ste mohli zhora pridať palivo . V tejto očarujúcej malej liatinovej kachli možno spaľovať drevo, uhlie, koks a bezdymové palivo. Táto malá piecka , by bola vhodná na chaty , do podkrovnej izby , karavánu , alebo aj do kuchyne . V super pôvodnom stave bez prasklín , predáva sa tak ako vidíte na fotografiách . Výška – 66 cm , priemer vrchnej časti – 27 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
199 €
Krb s imitáciou dreva.
Elektrický krb zo železa s panelom imitujúcim drevo , ktorý môžete použiť na dekoráciu, ale aj ako plne funkčné vykurovacie zariadenie. Bude to vynikajúca voľba , ak si chcete v pohodlí domova vytvoriť klasickú a štýlovú útulnú obývaciu izbu . Prevádzka neznáma, ale myslíme si, že bude fungovať dobre - nebol testovaný . Používaný . Keďže je tento kus dovezený z Holandska je potrebné preinštalovať zástrčku . Výška – 80 cm , šírka – 80 cm , hĺbka – 27 cm . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
99 €
Piecka plynová.
Starožitná piecka plynová bude pekným šperkom do domácnosti , alebo ako dekorácia do vstupnej haly či izby. Je roky vypnutá. Prevádzka neznáma, ale myslíme si, že bude fungovať dobre, keď k nej pripojíte plynovú fľašu. Nebola testovaná. Tiež super pekná na použitie ako dekoratívna ozdoba v domácnosti na kvetinový aranžmán, alebo v záhrade . Predáva sa v takom stave , ako na fotografiách , používaná vo veľmi dobrom stave ( pozorne si prezrite fotografie ). Výška – 87 cm , priemer spodnej časti – 60 cm , vrchná časť – 49 x 62 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
149 €
1 27 28 29 30 31 32 33 34 35