Obraz – ručne maľovaný na sololitovej doske .
Ručne maľovaný obraz na sololitovej doske nesmie chýbať v žiadnom interiéri . Obraz je veľmi dekoratívny , vhodný do rôznych interiérov . V kombinácii s krásnym barokovým rámom pekne skrášli Váš domov , kanceláriu . Výška – 74 cm , šírka – 84 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode.
Michalovce
258 €
Sedacia súprava 2 + 1 + 1.
Táto sedacia súprava predstavuje ideálny doplnok do domácnosti . Či už hľadáte kvalitný a pohodlný gauč do kancelárie , alebo pekný a elegantný doplnok do izby, táto sedacia súprava je pre vás ako stvorená! Pohovky sú veľmi trvácne a odolné. Rámy sú vyrobené z pevného dreva. Hrubší kvalitný poťah zaručuje pohodlie počas sedenia. Rozmery : 1.) – Výška – 78 cm Šírka – 187 cm Hĺbka – 82 cm Výška sedu – 48 cm Hĺbka sedu – 52 cm 2.) – Výška – 78 cm Šírka – 182 cm Hĺbka – 82 cm Výška sedu – 48 cm Hĺbka sedu – 52 cm Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode.
Michalovce
350 €
Set ” BAROKO “ .
Tento nádherný starožitný set “BAROKO ” na prvý pohľad očarí svojim honosným vzhľadom a eleganciou. Celá konštrukcia je vyhotovená z masívneho dreva, ktorá zabezpečuje vysokú trvácnosť a je doplnená čalúnením zo zamatu, vďaka ktorému sa sedenie na tejto pohovke stane mimoriadne pohodlným a príjemným. Zahŕňa prvky z minulosti, najmä z gotiky a renesancie, preferuje zakrivené tvary operadiel , sedadiel a nôh , s veľmi bohatým vyrezávaním . Cvoky v polstrovaní jej dodávajú na elegancii. Set pozostáva z pohovky, dámske kreslo, pánske kreslo + stolík . Rozmery: Pohovka – Výška – 115 cm Šírka – 164 cm Hĺbka – 70 cm Výška sedu – 41 cm Hĺbka sedu – 56 cm Pánske kreslo – Výška – 125 cm Šírka – 68 cm Hĺbka – 76 cm Výška sedu – 42 cm Hĺbka sedu – 53 cm Dámske kreslo – Výška – 116 cm Šírka – 63 cm Hĺbka – 69 cm Výška sedu – 40 cm Hĺbka sedu – 50 cm Stolík- Výška – 58 cm Šírka – 69 cm Dĺžka – 120 cm ..Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
899 €
Komoda čierna 4 šuplíková.
Komoda čierna 4 šuplíková je vyrobená v jednoduchom a nadčasovom škandinávskom dizajne. Má rovné a čisté línie, ktoré vytvárajú útulný, relaxačný a príjemný interiér. Vďaka svojmu dizajnu ponúka komoda univerzálne využitie, dostatok úložného priestoru a môžete ju použiť v ktorejkoľvek miestnosti vášho bytu. Používaná .Výška – 100 cm , šírka – 80 cm , hĺbka – 48 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohode . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
129 €
Ušiak ” BUFFALO “.
Takzvaný ušiak ” BUFFALO ” bude skvelým spoločníkom pri popoludňajšej sieste , alebo večernej relaxácii. Zaoblený tvar kresla , vysoká opierka a chrbát priamo zvádzajú k relaxácii a vy sa budete v kresle cítiť kráľovsky. Pohodlné čalúnenie je tvorené kombináciou kože ,ktorá je zdobená cvokmi a kvalitnej látky . Výška – 114 cm , šírka – 114 cm , hĺbka – 84 cm , výška sedu – 43 cm , hĺbka sedu – 57 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
200 €
Obraz – ručne maľovaný na sololitovej doske .
Ručne maľovaný obraz na sololitovej doske nesmie chýbať v žiadnom interiéri . Obraz je veľmi dekoratívny , vhodný do rôznych interiérov . V kombinácii s vhodným rámom pekne skrášli Váš domov , kanceláriu . Výška – 78 cm , šírka – 87 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
269 €
Lampa nočná Tiffany 67 x 34 cm .
Nočná lampa Tiffany Vám ponúka svietidlo so skvelým tienidlom , so vzormi a rôznymi farbami , ktoré vytvárajú jedinečný mozaikový dizajn . Skvelo zapadne do Vášho interiéru a obohatí ho o príjemné svetlo . Stolná lampa ponúka originálny a neopozeraný dizajn vitráže . Nápaditá súhra farieb a motívov poskytne dokonalé osvetlenie interiéru . Najviac sa využíva ako svetlo do obývačky , kuchyne , spálne , salóniku či detskej izby . Žiarovka nie je súčasťou balenia . Nová . Výška – 67 cm , priemer klobúka – 34 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
315 €
Príborník – 198 x 141 x 48 cm ( v + š + h ).
Ak vlastníte dom , alebo priestranný byt , určite si aj Vy predstavujete , že jedna z izieb by mohla byť krásnou a účelnou jedálňou . Jedálňou s krásnym jedálenským stolom , s pohodlnými stoličkami a napríklad aj s krásne vyhotoveným príborníkom z masívneho dreva . Príborník slúži na odkladanie čajového servisu , tanierov , alebo príborov , horná časť je zvyčajne presklená , spodná časť je hlbšia a slúži na odkladanie jedálenského servisu . Krásne vynikne rovnako v modernej , ako aj klasicky zariadenej kuchyni , alebo jedálni . Príborník má v hornej časti 1 otváracie presklenné dvierka – vedľa ktorých sú po bočných stranách ďalšie , ale tieto sú pevné . Po každej strane sú aj plné malé otváracie dvierka , pod ktorými sú šuplíky . Za všetkými dvierkami sú poličkové úložné priestory . Pod vrchnou časťou v strede voľný úložný priestor . V spodnej časti je úložný priestor s policami vybavený 1 plnými dvierkami a jednými dvoj dvierkami a zásuvkami . Do zásuviek môžete uložiť príbory a do spodnej skrinky hrnce , plechy a panvy . Do vysokého príborníka skrátka umiestnite všetko , čo potrebujte na varenie a pečenie vo Vašej kuchyni . Masívny nábytok sa bude hodiť do Vašej domácnosti aj na chalupu . Skladá sa z 2 častí . Používaný . Výška – 198 cm , šírka – 141 cm , hĺbka – 48 cm . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
249 €
Vitrína rohová rustikálna.
Rustikálna rohová vitrína neunikne žiadnemu pohľadu. Za sklenými dvierkami môžete vystaviť akékoľvek obdivuhodné predmety. To, čo chcete nechať skryté, môžete uložiť za dvierka skrinky. Vitrína oplýva jednoduchými vyrezávanými líniami a eleganciou. Vneste do svojho domova harmóniu a čarovnú atmosféru . Skladá sa z dvoch častí . Výška – 197 cm , šírka – 75 cm , hĺbka – 53 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
159 €
Stolík čajový – osemhranný.
Naozaj dizajnový dyhovaný čajový stolík rustikálneho vzhľadu Vás na prvý pohľad oslní svojím dokonalým prevedením. Nádherná kombinácia jemných línií, vyrezávaných nôh a vzoru na povrchu vrchnej dosky. Jedinečný kúsok , ktorý dýcha krásou a silou masívneho dreva. Jednoducho zapadne do akéhokoľvek interiéru. Výška-72 cm,šírka-87 cm,dĺžka-87 cm.Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode.
Michalovce
199 €
Stolička stohovateľná – čierna
Stohovateľná stolička čierna je ľahká, odolná a má rôzne využitie. Je ideálne ju umiestniť do jedálne, čakární, konferenčných sál či reštaurácií. Jednoduchú manipuláciu, skladovanie či prepravu stoličiek zabezpečuje funkcia stohovania, vďaka ktorej môžete stoličky ukladať jednu do druhej a taktiež tak šetriť miesto. Konštrukcia stoličky je pochromovaná , sedacia časť je vyrobená z plastu , ktorý je odolný voči UV žiareniu, nečistotám a poveternostným vplyvom. Možno ju používať aj v exteriéri . Tvarované sedadlo a operadlo disponujú protišmykovou úpravou a poskytnú pohodlie a komfort pri používaní . Nohy stoličky sú ukončené plastovou krytkou, ktorá zamedzí poškriabaniu podlahy. Cena je uvedená za 1 ks. Výška – 81 cm , šírka – 43 cm , hĺbka – 42 cm , hĺbka sedu – 43 cm , výška sedu – 44 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
15 €
Pohovka s bočným polohovaním .
Pohovka s bočným polohovaním k vám vnesie kúzlo domácej pohody. Svojou veľkosťou poskytne komfortné sedenie vám aj návšteve. Práve v malých domácnostiach , alebo študentských bytoch bude svojim atraktívnym vzhľadom nielen ozdobou, ale aj praktickým funkčným spoločníkom. Chrbtové a dekoračné vankúšiky poskytnú mäkkú oporu telu a zároveň sú decentným štýlovým doplnkom. Polohovateľné podrúčky sa postarajú o dodatočné pohodlie. Umiestnením blízko steny vytvoríte príjemný kút a pohovka sa tak stane skvelým spoločníkom pri popoludňajšej sieste , alebo večernej relaxácii. Rozmery : Výška – 80 cm Šírka – 195 cm Hĺbka – 85 cm Výška sedu – 46 cm Hĺbka sedu – 50 cm ..Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
239 €
Písací stôl – anglický rok cca 1870.
Efektný, elegantný stôl anglický je vyrobený z vysokokvalitných materiálov s veľkým dôrazom na detaily. Disponuje vyrezávanými tvarmi . Rozmerovo veľkorysá doska stola umožní pohodlné usporiadanie kancelárskeho príslušenstva. Disponuje aj 2 zásuvkami , ktoré vám uľahčia a spríjemnia prácu a poskytnú domov všetkým vašim pracovným či iným kancelárskym potrebám. Vyrezávané robustné nohy dodávajú stolu stabilitu .Vďaka dizajnovému spracovaniu tento stôl vynikne najmä v koloniálne či klasicky ladených interiéroch . Zaručene zapadne do každej luxusnej pracovne a skutočne upúta pozornosť svojim dizajnom. V pôvodnom stave. Výška – 76 cm , dĺžka – 175 cm , šírka – 90 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
699 €
Stolík konferenčný okrúhly – neoklasický
Stolík konferenčný okrúhly – neoklasický. - [5.2. 2024] Zmazať/ Upraviť/ Topovať Stolík konferenčný okrúhly – neoklasický. - 1 Stolík konferenčný okrúhly – neoklasický. - 2 Stolík konferenčný okrúhly – neoklasický. - 3 Stolík konferenčný okrúhly – neoklasický. - 4 Stolík konferenčný okrúhly – neoklasický. - 5 Stolík konferenčný okrúhly – neoklasický. - 6 Stolík konferenčný okrúhly – neoklasický. - 7 Konferenčný stolík neoklasický vás môže zaujať svojím krásnym okrúhlym spracovaním a svojím dizajnom, ktorý disponuje výraznými zlatými prvkami. Pýši sa okrúhlou vrchnou doskou v mahagónovej farbe , ktorá dodá stolíku pekný vzhľad .Stolík disponuje robustnou stredovou nohou s pozláteným podstavcom a pazúrom nohy . Kombinácia mahagónovej a zlatej farby je perfektná pre rôzne zariadené moderné obývačky, pretože sa vďaka tomu nábytok veľmi ľahko kombinuje do interiéru. Výška – 56 cm , priemer – 78 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
199 €
Kabinet – rok cca + – 1830.
Starožitný nábytok má väčšinou pre nás osobne hlavne sentimentálnu hodnotu . Pamätáme sa naň z nášho detstva z prázdnin u starých rodičov , alebo nám ju niekto daroval , s ktorým nám bolo občas veľmi príjemne . Niečo nám pripomínajú , s niekým konkrétnym sú emotívne prepojené do vzdialenejšej minulosti . A medzi takéto patrí aj tento kabinet , približne z roku 1830 . Pozostáva z 3 častí . Spodná časť má tri šuplíky , stredná časť disponuje úložným priestorom s poličkami a šuplíkmi . Je pekne vyrezávaná a má bohato zdobené úchytky a ornamenty v okolí zámku na kľúčik . Výška – 232 cm , šírka – 170 cm , hĺbka – 55 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode.
Michalovce
899 €
Skriňa teaková – ( H ) .
Priestranná poličková skriňa – teaková , bude elegantným a unikátnym skvostom vo vašich spálňach , chodbách aj obývačkách . Je pevná a stabilná , tmavo hnedej farby . Ak si chcete zariadiť Vašu domácnosť a páči sa Vám .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode . vzhľad skrini , tak táto skriňa bude pre Vás správnou voľbou . Výška – 175 cm , šírka – 133 cm , hĺbka – 63 cm .
Michalovce
259 €
Komoda hnedá masív.
Táto pevná komoda z dreveného masívu s dvomi otváracími dvierkami , za ktorými sa po otvorení skrývajú ďalšie poličky je štýlová a zároveň praktická . Dvierka sa zatvárajú pomocou magnetky . Vďaka svojmu elegantnému dizajnu predstavuje pútavý doplnok do každej miestnosti . Pod vrchnou časťou komody sa nachádza vysúvacia doska ,ktorú môžte využiť na rôzne účely . Komoda vám poskytuje množstvo úložného priestoru , ako vo vnútri tak i na povrchu . Výška – 80 cm , hĺbka – 49 , dĺžka – 86 .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode.
Michalovce
79 €
Set jedálenských stoličiek – imitácia brúsenej kož
Elegantná jedálenská stolička je vhodná do každého interiéru jedálne. Pohodlné čalúnenie na operadle aj sedadle zaisťuje maximálne pohodlie pri sedení. Drevené masívne nohy zase zaručujú stabilitu celkovej konštrukcie stoličky. Seďte štýlovo a pohodlne s touto jedálenskou stoličkou . Predáva sa iba set 4 ks . Výška – 104 cm , šírka – 45 cm , hĺbka – 50 cm , výška sedu – 50 cm , hĺbka sedenia – 45 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode.
Michalovce
200 €
Svietidlo stropné
“Tiffany” Vám ponúka svietidlo so skvelým vitrážovým tienidlom so vzormi a rôznymi farbami , ktoré vytvárajú jeho jedinečný dizajn . Skvelo zapadne do Vášho interiéru a obohatí ho o príjemné svetlo . V ponuke viac druhov svietidiel . Nové – nepoužívané . Svietidlo je na 6 ks žiaroviek , ktoré nie sú súčasťou balenia . Výška svietidla sa dá nastaviť pomocou reťaze . Výška tienidla – 43 cm , priemer – 92 cm , celková dĺžka – cca 139 cm .Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode.
Michalovce
695 €
Set indiánskych sošiek – 5 ks .
Excelentne vyrobené kúsky indiánov , ktoré sa hodia pre všetkých nadšencov zbierok . Jedinečné sošky môžu tiež poslúžiť aj ako originálna dekorácia . Skvelý typ na darček . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
750 €
Komoda vysoká – ” ANTIK “.
Komoda starožitná bude nápaditým doplnkom do interiéru . K dispozícii má 3 veľké a 2 menšie zásuvky , ktoré majú dostatok priestoru na uloženie všetkých nevyhnutností. Celkový dojem komody podčiarkuje jej dyhovanie a drevené okrúhle úchytky . Obklopte sa luxusom a doplňte svoj interiér ďalším skvostným kúskom. Výška – 132 cm , šírka – 131 cm , hĺbka – 55 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
499 €
Komôdka – 61 x 62 x 31 cm ( v + š + h ).
Baroková komôdka na prvý pohľad zaujme najmä vďaka nádhernému vyrezávaniu v spodnej časti a na nožičkách, ktorá do vášho domova vnesie historický nádych. Je vyrobená z masívneho dreva v svetlo hnedom odtieni, ktorý krásne vynikne najmä v tmavších ladených miestnostiach s bielymi stenami. Disponuje 3 tvarovanými zásuvkami s kovovými rukoväťami a ornamentmi . Vhodná na uskladnenie rôznych predmetov, podľa toho, či sa rozhodnete umiestniť ju v spálni, obývačke alebo inej miestnosti. Výška – 61 cm , šírka – 62 cm , hĺbka – 31 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
62 €
Kreslo kožené – ” UŠIAK .“
Štýlové kreslo ocenia predovšetkým milovníci extravagantného štýlu. Skvele zapadne do rôznych interiérov , obývacích miestností , predsieni či luxusnej pracovni. Využitie nájde taktiež aj vo wellness centrách . Takzvaný ušiak bude skvelým spoločníkom pri popoludňajšej sieste , alebo večernej relaxácii. Základ tvorí pevná konštrukcia z masívneho dreva tmavo – hnedej farby . Zaoblené tvary kresla, vysoká opierka na chrbát priamo zvádza k relaxácii a vy sa budete v kresle cítiť kráľovsky. Pohodlné kožené čalúnenie v modro – fialovej farbe , zvýrazňuje luxusný vzhľad .Je prešívané a zdobené okrasnými všívanými gombíky .Kreslo je možné doplniť o taburet . Výška – 98 cm , šírka – 81 cm , hĺbka – 88 cm , výška sedu – 60 cm , hĺbka sedu – 47 cm . Kreslo je možné doplniť o taburet . .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode.
Michalovce
199 €
Stolík kartársky.
Interiérový masívny kartársky stolík Vás zaručene osloví .Vrchná časť je otočná , ktorá po otočení odhalí úložný priestor na karty , hry atď. Horná časť má plstenú zelenú podložku . Pod hornou časťou dosky je stĺpová masívna noha ,ktorá končí štvornohou základňou s mosadznými kolieskami. Vhodný do každého interiéru. V pôvodnom stave . Výška – 74 cm , dĺžka – 91 cm , šírka – 45 cm . Po rozložení stola dĺžka – 90 cm , šírka – 89 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
199 €
Stôl oválny rozkladací – “ANTIK”
Jedinečný jedálenský oválny stôl rozkladací – “ANTIK” bude elegantným kúskom vo Vašom domove. Je vyrobený z tvrdého dreva s tmavohnedou povrchovou úpravou, ktorá krásne vynikne najmä v svetlých jedálňach či obývačkách. Nevšedný oválny tvar stola sa hodí predovšetkým do priestranných miestností, kde môže dominovať a vyniknúť. Vďaka možnosti rozkladania si ho môžete prispôsobiť podľa potrieb. Krásne vyrezávané nohy do vášho interiéru vnesú luxusný nádych starých čias a histórie. Výška – 77 cm , dĺžka – 228 cm , šírka – 59 cm . Po rozložení stola šírka – 150 cm .. Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode.
Michalovce
699 €
Stôl okrúhly – jedálenský
Tento drevený okrúhly jedálenský stôl má dominantnú stĺpovú základňu pripomínajúcu piedestál. Stĺpová noha tohto stola je vyrobená z masívneho dreva a je krásne vyrezávaná , čo robí tento jedálenský stôl výnimočným. Ide o veľký jedálenský okrúhly stôl, za ktorým sa pohodlne usadí do 6 osôb. S týmto stolom si vytvoríte harmonickú atmosféru vášho domova. Stôl disponuje kolieskami . Výška – 74 cm , priemer – 130 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
399 €
Stolík okrúhly s vrúbkovaným okrajom.
Tento okrúhly stolík je vyrobený z masívneho orecha a má krásny vrúbkovaný okraj a nohy v tvare chippendale . Vnesie do vášho domova nádych starých čias. V zachovalom starožitnom stave so známkami opotrebovania . Výška – 57 cm , priemer – 80 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
130 €
Skriňa masívna – starožitná vyrezávaná.
Priestor aj na objemnejšie veci ponúka skriňa z tvrdého masívneho dreva vysokej kvality , krásne ručne vyrezávaná . V tejto skrini nájdete veľký úložný priestor , ktorý má aj poličky pre lepšiu využiteľnosť priestoru + 2 zásuvky . V spodnej časti skrine 2 hlboké zásuvky vhodné na menšie predmety . Výška – 182 cm , šírka – 185 cm , hĺbka – 69 cm . Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode.
Michalovce
349 €
Lampa petrolejová závesná.
Petrolejová lampa závesná – reťazová posuvná časť so závažím , keramika , mosadz liatina . Lampa má nastaviteľnú dĺžku , je vyrobená z kombinácie maľovanej keramiky , mliečneho skla a umeleckej liatiny . Je vhodná do štýlovo zariadených interiérov , vynímať sa bude predovšetkým v hale , v obývacej izbe či v jedálni . Luxusná petrolejka , ktorá sa stane dominantným doplnkom Vášho interiéru . Nie je o nej potrebné veľa hovoriť , lebo pri pohľade na ňu okamžite pomyslíte na pohodlie a čaro minulých storočí , na čas , keď elektrické osvetlenie a energia zo zásuvky boli stále nepredstaviteľné . Ale nič nenahradí nostalgický šarm , ktorý táto závesná lampa vytvára ! Pôvodný stav , možné upraviť na elektriku . Výška – 113 cm , priemer tienidla – 34 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
257 €
Lampa stojanová – keramické tienidlo-cena za 1 ks.
Stojanová lampa bude dokonalým spoločníkom, pokiaľ ide o zvýrazňujúce osvetlenie v obývacej izbe. Kovová konštrukcia lampy je v zlatej farbe s atraktívnou hnedo-bordovou kombináciou. Jej telo sa skladá z magnetickej kruhovej podstavy , z ktorej vychádzajú 2 točiace sa vzpery a nesú keramické tienidlo na lampu v tvare taniera . Pomocou dotykového spínača je možné svetlo zapínať a vypínať obvyklým spôsobom. Cena je uvedená za 1 Ks. Výška – 180 cm , priemer podstavca – 37 cm , priemer tienidla – 30 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode.
Michalovce
92 €
1 28 29 30 31 32 33 34 35 36