Svietnik na čajové sviečky
Svietnik / kahanec / zaujímavého designu v červenom odtieni . Zaujímavý dekoračný prvok . V ponuke viacero modelov dekorácie z daného skla .
Michalovce
3,90 €
Svietnik čierny -farebné lepené sklo
Svietnik , ktorý má spodnú časť lepenú z farebného skla a vrchná časť je čierna kovová . Je vysoký 29 cm má nerovný povrch , ktorý imituje sklenené predmety a tým dodáva neobvyklý vzhľad . Priemer 10 cm . Vady a poškodenia žiadne . Jedná sa o tovar nový – nepoužívaný .  
Michalovce
4,90 €
Dekorácia z lepeného skla-nádych do zelená
Dekorácia z nádychom zelenej farby je vysoká 10 cm má nerovný povrch , ktorý imituje sklenené predmety a tým dodáva neobvyklý vzhľad . Priemer 13 cm . Zaujímavý dekoračný prvok . V ponuke viacero modelov dekorácie z daného skla . Vady a poškodenia žiadne . Jedná sa o tovar nový – nepoužívaný .  
Michalovce
6,90 €
Dekoračná misa z lepeného skla
Dekoračná misa z nádychom fialovej farby je vysoká 13 cm má nerovný povrch , ktorý imituje sklenené predmety a tým dodáva neobvyklý vzhľad . Priemer misy 27 cm . Zaujímavý dekoračný prvok . V ponuke viacero modelov dekorácie z daného skla . Vady a poškodenia žiadne . Jedná sa o tovar nový – nepoužívaný .  
Michalovce
14,90 €
Svietnik pastelový zelený 5 ramenný 62
Krásna dekorácia sviatočného stola , taktiež si nájde uplatnenie ako celoročná vkusná dekorácia každej domácnosti . Dostupné vo viacerých farbách . Svietnik kovový zelená pastelová “VINTAGE” 5 ramenný s otvorom pre sviečku 2 cm . Rozmer svietnika : výška 62 cm , priemer ramien 36 cm , priemer stojana 15 cm .  
Michalovce
17,50 €
Svietnik zelený "OLIVA" 5 ramenný 28 cm
Krásna dekorácia sviatočného stola , taktiež si nájde uplatnenie ako celoročná vkusná dekorácia každej domácnosti . Dostupné vo viacerých farbách . Svietnik kovový zelený "oliva" “VINTAGE” 5 ramenný s otvorom pre sviečku 2 cm . Rozmer svietnika : výška 40 cm , priemer ramien 28 cm , priemer stojana 12 cm .  
Michalovce
12,50 €
Svietnik svetlo-hnedý 3 ramenný 37 cm
Krásna dekorácia sviatočného stola , taktiež si nájde uplatnenie ako celoročná vkusná dekorácia každej domácnosti . Dostupné vo viacerých farbách . Svietnik kovový svetlo - hnedý “VINTAGE” 3 ramenný s otvorom pre sviečku 2 cm . Rozmer svietnika : výška 37 cm , priemer ramien 28 cm , priemer stojana 12 cm .  
Michalovce
9,90 €
Svietnik oranžový 3 ramenný 37 cm
Krásna dekorácia sviatočného stola , taktiež si nájde uplatnenie ako celoročná vkusná dekorácia každej domácnosti . Dostupné vo viacerých farbách . Svietnik kovový oranžový “VINTAGE” 3 ramenný s otvorom pre sviečku 2 cm . Rozmer svietnika : výška 37 cm , priemer ramien 28 cm , priemer stojana 12 cm .  
Michalovce
9,90 €
Luster kryštálový
Luxusný nástenný kryštálový luster v zlatom prevedení. Vhodný do rôznych časti domu , bytu. Žiarovky nie sú súčasťou lustra. Rozmery : Výška - 63 cm, šírka - 82 cm.
Michalovce
475 €
Komoda neobarok-1930
Originál neobaroková komoda z roku cca 1930 trojšuflíková . Krásne kovové úchytky . Bohato zdobená. Vrchnú časť dosky tvorí mramor. Výška - 88 cm , hĺbka - 50 cm , šírka - 112 cm. Vo výbornom stave.
Michalovce
1 599 €
Stolík v zlatej farbe-baroko
Stolík s drevenými vyrezávanými nohami v zlatej farbe , ma veľmi dobrú stabilitu. Vrchná doska je z mramoru. Môžte ho využiť ako odkladací malý príručný stolík , alebo podstavec. Krásny stolík v zaujímavom prevedení si môžete skombinovať s iným moderným nábytkom. Výška - 92 cm , šírka - 41 cm.
Michalovce
145 €
Kryštálový luster
Nádherný kryštálový luster s klasickým a elegantným dizajnom , ktorý určite upúta pozornosť v akejkoľvek miestnosti a je ideálny pre súkromné i priemyselné účely. Svoj kráľovský kryštálový dizajn robí tento úžasný luster ideálnou voľbou pre Vašu predsieň , jedáleň alebo obývačku. S týmto elegantným kryštálovým závesným svietidlom , budete môcť vyzdobiť váš domov v luxusnom spôsobe. Žiarovka nie je súčasťou našej ponuky. Výška - 86 cm , priemer - 40 cm.
Michalovce
295 €
Hlinená sviečka valec "MAXI"
Hlinená sviečka , ktorá vás očarí svojou jednoduchosťou a eleganciou . Skvele sa hodí do rôznych interiérov , či už do provensálskeho , vidieckeho , alebo vintage štýlu . Rozmer : výška - 25 cm šírka 16,5 cm .
Michalovce
24,90 €
Hlinená sviečka "MINI"
Hlinený svietnik , ktorý vás očarí svojou jednoduchosťou a eleganciou . Skvele sa hodí do rôznych interiérov , či už do provensálskeho , vidieckeho , alebo vintage štýlu . Rozmer : výška - 14 cm šírka 8 cm .
Michalovce
13,90 €
Stojanová lampa modrá 92
Moderné stojanové svietidlo pre Vaše obytné priestory . Táto elegantná lampa sa vyznačuje moderným a štýlovým vzhľadom . Klasicky tvarované tienidlo vyrobené z kvalitnej textílie tlmí cez svoju modrú farbu svetlo prenikajúce do miestnosti . Jedinečnosť lampy spočíva nepochybne v tienidle vyrobenom z kvalitnej textílie . Stojan ponúka dostatočnú stabilitu . Zdokonaľte svoj priestor vďaka tomu skvelému doplnku . rozmer : výška 92 cm .
Michalovce
149,90 €
Nočná lampa červená zlatý lem
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je drevená farba - hnedá , tienidlo textil , farba červená zlatý lem . Má kábel so spínačom . -Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška - 62 cm priemer klobúka 30 cm .
Michalovce
69,90 €
Nočná lampa
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je kovová , tienidlo textil , farba bielo - červená . Má kábel so spínačom . -Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška - 50 cm .
Michalovce
19,90 €
Sklenená guľa na podstavci "MINI"
Používa sa na dekoráciu . Táto sklenená guľa Vám vnesie do vášho domova romantiku , pokoj , nežnosť , tvorivosť , relaxáciu . Guľa je s nádychom zlatej farby . Výška 15 cm , priemer 10 cm .V ponuke dva druhy MAXI a MINI.
Michalovce
4,90 €
Dekorácia-sklenená guľa "MAXI"
Používa sa na dekoráciu . Táto sklenená guľa Vám vnesie do vášho domova romantiku , pokoj , nežnosť , tvorivosť , relaxáciu . Výška 21,5 cm , priemer 14 cm .
Michalovce
4,90 €
Svietnik červené sklo
Sklenený svietnik , očari Vás svojou jednoduchosťou a eleganciou . Skvele sa hodí do rôznych interiérov , či už do provensálskeho , vidieckeho , alebo vintage štýlu . Rozmer : výška 27 cm .
Michalovce
12,90 €
Zrkadlo baroko zlaté
Kvalitné zrkadlo v Barokovom štýle s fazetovým strihom . Rozmer : šírka 140cm výška 245cm hĺbka 25cm .
Michalovce
1 649 €
Skrinka odparovacia drevená 16 x 23 x 23 cm
Skrinka odparovacia drevená vyrezávaná je pekná bytová dekorácia pomocou ktorej vyčaríte príjemnú vôňu v interiéri už za krátku chvíľu . Použitie je jednoduché . Stačí zapáliť čajovú sviečku , do vrchnej nádobky vložiť vonný vosk , alebo vodu s éterickým olejom a po chvíli si môžete užívať blahodárne účinky aromaterapie . Výška - 16 cm , šírka 23 cm , hĺbka - 23 cm .
Michalovce
8,60 €
Kreslo hnedé z jelenej kože .
Kreslo spája štýl a pohodlie . Jeho čalúnenie z jelenej kože (imitácia) hnedej farby dodá do Vášho interiéru dotyk luxusu . Jeho mäkké sedadlo a operadlo zaručia , že toto kreslo vytvorí perfektné miesto na odpočinok . Opierky rúk dodávajú kreslu klasický krásny vzhľad . Výška - 100 cm , šírka - 70 cm , hĺbka - 70 cm , výška sedenia - 43 cm , hĺbka sedenia - 52 cm . Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
95 €
Set starožitných kresiel – ( 2 ks ).
Set 2 starožitných kresiel z dubového masívneho dreva s červeným zamatovým sedákom a operadlom , bo bokoch s cvokmi a krásne vyrezávanou konštrukciou , navodí vo vašich priestoroch nádych starých čias. Kreslo vo vašej obývačke navnadí nezameniteľný starožitný vzhľad a vy si tak môžete vychutnať chvíle oddychu pri kozube či šálke čaju a na chvíľu sa premiestniť do luxusných starožitných sídel. Na sedadlách sú nejaké škvrny a stopy, ale stále vyzerajú dobre a sú veľmi pohodlné a podporné. Výška – 98 cm , šírka – 61 cm , hĺbka – 55 cm , výška sedu – 47 cm , hĺbka sedenia – 49 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
158 €
Vitrína rustikálna.
Vitrína rustikálna sa stane skutočnou ozdobou Vašej domácnosti. Okrem klasického preskleného úložného priestoru je dolná časť vitríny tvorená uzavretými masívnymi dvierkami, vďaka čomu ju možno využiť aj ako príborník. Celá vitrína je zhotovená z kvalitného masívneho dreva . Vhodná do každého klasického interiéru. Skladá sa z dvoch častí . Výška – 217 cm , šírka – 136 cm , hĺbka – 54 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
450 €
Šafareň.
Starodávna “ŠAFAREŇ” s úložným priestorom z masívneho dreva v bielej farbe je kus, ktorý sa bude výborne hodiť do predsiení , hál , na terasy ,ale viete si s ňou vytvoriť útulné a príjemné prostredie aj hneď vedľa vašich vchodových dverí! Určite oceníte aj jej praktické využitie. Má dostatočný úložný priestor na uloženie oblečenia, kníh, topánok, alebo osobných vecí. Praktické operadlo a opierky na ruky Vám ponúknu pohodlne sa oprieť. Je pevná, stabilná a odolná. Šafareň je teda ideálna na to, aby bola vaša chodba, vstupný priestor, alebo iné obytné priestory upratané. Výška – 95 cm , šírka – 220 cm , hĺbka – 49 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
350 €
Obraz – ručne maľovaný na sololitovej doske – 24
Ručne maľovaný obraz na sololitovej doske nesmie chýbať v žiadnom interiéri . Obraz je veľmi dekoratívny , vhodný do rôznych interiérov . V kombinácii s krásnym barokovým rámom pekne skrášli Váš domov , kanceláriu . Výška – 76 cm , šírka – 65 cm . Dovoz Holandsko. Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi.
Michalovce
140 €
Hodiny starožitné nástenne kyvadlové.
Starožitné nástenné hodiny kyvadlové sú prekrásne vyrezávané a zdobené , ciferník s arabskými číslicami , sklenená otváracia horná časť . Stanú sa Vašou obľúbenou dekoráciou . Vhodné do štýlového interiéru ako bytový doplnok . Hodiny po preprave z Holandska , je nutné dať po zakúpení skontrolovať hodinárovi . Výška – 87 cm ,šírka – 42 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi.
Michalovce
189 €
Stolík okrúhly – 70 cm.
Tento okrúhly stolík v industriálnom štýle sa vyznačuje svojím šarmom, vďaka čomu predstavuje krásny doplnok do vášho príbytku. Konferenčný stolík sa dá použiť aj ako príručný alebo koncový stolík ,vhodný aj na terasu .Je stabilný, trvácny a krásny. Stabilitu zaisťuje biela kovová konštrukcia . Má aj poličku, ktorá poskytuje dodatočný úložný priestor . Výška – 50 cm , priemer – 70 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode.
Michalovce
129 €
Skriňa teaková – ( G ).
Priestranná poličková skriňa – teaková , bude elegantným a unikátnym skvostom vo vašich spálňach , chodbách aj obývačkách . Je pevná a stabilná , tmavo hnedej farby . Ak si chcete zariadiť Vašu domácnosť a páči sa Vám vzhľad skrini , tak táto skriňa bude pre Vás správnou voľbou . Výška – 142 cm , šírka – 102 cm , hĺbka – 48 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode.
Michalovce
179 €
1 31 32 33 34 35 36