Stôl jedálensky ( 39 ).
Jedálenský stôl zapadne či už do Vašej modernej , alebo “vidieckej” kuchyne . Už na prvý pohľad Vás očarí jeho masívny vzhľad . Stôl má dĺžku 220 cm . Tento stôl je vyrobený z masívneho dreva , kde sa môžu vyskytovať praskliny , nerovnosti povrchu , farebné odchýlky a drobné defekty , ktoré sú príznačné pre tento druh nábytku a dodávajú mu jedinečný charakter . Moderný dizajn .Stôl má poškodenú vrchnú dosku viď. fotografie . Používaný . Výška – 78 cm , dĺžka – 220 cm , šírka – 100 cm .Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
339 €
Stolík na noviny.
Odkladací stolík dubový v rustikálnom štýle – spodná časť je na odkladanie novín , alebo knižiek . Vrchná doska zdobená dlaždicami . Používaný . Výška – 50 cm , dĺžka – 56 cm , šírka – 42 cm .Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
69 €
Stolička starožitná s vyšívaným vzorom – ” BAROKO
Starožitná stolička vo variante bez lakťových opierok očarí svojim elegantným a honosným vzhľadom. Svojim krásnym prevedením z masívneho dreva zapadne najmä do barokovo zariadených priestorov . Stoličke po dizajnovej stránke dominuje výrazná vysoká chrbtová opierka, ktorej hlavnou črtou je jej vyrezávaná konštrukcia , ktorá je precízne opracovaná. Výplň opierky a chrbtovej časti je tvorená látkovým čalúnením s vyšívaným ľudovým motívom . Nožičky svojím oblúkovým tvarom inšpirovaným štýlom chippendale dodávajú stoličke krásny vzhľad. Predné nožičky sú na kolieskach. Cena je uvedená za 1 ks. V našej ponuke je možnosť zakúpiť si aj kreslá v rovnakom štýle. Výška – 104 cm , šírka – 50 cm , hĺbka – 44 cm , výška sedu – 44 cm , hĺbka sedenia – 43 cm ..Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode.
Michalovce
95 €
Stôl jedálensky – 200 cm
Jedálenský masívny stôl sa stane novým srdcom Vašej jedálne . Je zhotovený z masívneho dreva . Bude sa veľmi jednoducho ladiť s ostatným nábytkom . Je pevný a má unikátny vzhľad . Zaujme svojou jednoduchou eleganciou a veľkosťou . Ponúka dostatok priestoru pre priateľov a rodinu. Výška – 75 cm , dĺžka – 200 cm , šírka – 90 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
196 €
Zrkadlo vysoké – starožitné.
Toto starožitné vysoké zrkadlo bude pútačom pohľadov, ktorý vo svojej domácnosti potrebujete. Môžete si v ňom rýchlo skontrolovať svoj vzhľad, než vyjdete z dverí. Môžete si ho zavesiť , alebo oprieť o stenu pod uhlom. Jedno je isté, toto zrkadlo by ste mali mať doma! V dobrom stave – nejaké známky opotrebovania na ráme, ale vzhľadom na svoj vek si zachovalo svoju krásu – viď. fotografie . Používané . Výška – 133 cm , šírka – 71 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
99 €
Set starožitných stoličiek – ( 4 ks ).
Tento set starožitných stoličiek z masívneho dreva a látkovým staroružovým poťahom na sedacej časti a operadle , ktoré sú po bokoch zdobené cvokmi sa postará o vaše pohodlie pri práci, alebo stolovaní a zároveň esteticky doplní celkový vzhľad. Drevená vyrezávaná masívna konštrukcia a nohy stoličkám dodávajú potrebnú stabilitu a trvácnosť. Poskytnú vám pohodlné miesto na sedenie, kde si budete môcť vychutnať rodinné stolovanie v jedálenskej miestnosti či odpočinok pri knižke v obývačke. Výška – 109 cm , šírka – 52 cm , hĺbka – 47 cm , výška sedu – 46 cm , hĺbka sedenia – 47 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
240 €
Set starožitný mramorový.
Set starožitný mramorový s mosadznými svietnikmi ( 5-ramenný a 4-ramenný ),ktoré sú v peknom stave, bez škrabancov alebo prasklín v mramore. Mosadz je zostarnutá, ale dá sa vyleštiť. Táto súprava by skvelé vyzerala na vašej rímse. Pozorne si prezrite všetky fotografie. Rozmery: Veľký svietnik – výška – 42 cm šírka – 22 cm podstavec – 14×11 cm Stredný svietnik – výška – 39 cm šírka – 21 cm podstavec – 11x 10 cm Malý svietnik – výška – 20 cm podstavec – 19×9 cm Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
70 €
Zrkadlo – staroružové.
Neobyčajné zrkadlo je vytvorené špeciálne pre milovníkov elegantného štýlu . Toto jedinečné zrkadlo vnesie do každého domova neodolateľnú harmóniu a jemnosť . Zrkadlo je vyrobené z kvalitných materiálov v dokonalom farebnom prevedení so staro – ružovým rámom , ktoré je veľmi moderne a jednoducho sa kombinuje s doplnkami . Je nielen dekoratívnym , ale aj funkčným prvkom miestnosti . Zároveň sa hodí takmer všade . Môžete ho ľahko premiestniť do inej časti interiéru , alebo do inej miestnosti a stále bude dokonalo ladiť s okolím . Ide tak o kus nábytku , ktorý si kupujete na niekoľko rokov . Zrkadlo je pripravené na montáž na stenu vďaka predpripraveným háčikom na zadnej doske . Zrkadlo môžete zavesiť vodorovne aj zvislo . Výška – 103 cm , šírka – 73 cm , hrúbka rámu – 6 cm . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
99 €
Súprava starožitná čiernych mramorových hodín.
Starožitný čierny mramorový set hodín skladajúci sa z hodín s 2 svietnikmi , sú krásne gravírované, možno aj funkčné hodinky s bicím mechanizmom s úhľadným ciferníkom a kyvadlom .Bytový doplnok, ktorý vhodne dotvorí charakter domova. Hodiny po preprave z Holandska je nutné dať po zakúpení skontrolovať hodinárovi .V zachovalom starožitnom stave viď. fotografie. Hodiny nemajú kľúč . Používané. Rozmery : Hodina – Výška – 40 cm ,šírka – 40 cm , hĺbka – 14 cm . Svietnik – Výška – 22 cm ,šírka – 16 cm , hĺbka – 10 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
129 €
Príborník ALT DEUTSCH ( 63 ).
Príborník “ALT DEUTSCH” z tvrdého dreva je starožitným kúskom . Je vhodný najmä pre milovníkov starožitného nábytku , ktorí si túžia doma vytvoriť jedinečné starožitné čaro . Príborník disponuje vo vrchnej časti 3 plnými dvierkami , za ktorými sa nachádza úložný poličkový priestor . Spodná časť má 2 plné dvierka s veľkým úložným priestorom. Nad dvierkami sa nachádzajú 2 šuplíky s krásnymi mosadznými úchytkami .V strednej časti príborníka je voľný priestor . Celý príborník je krásne vyrezávaný . Do Vášho domova vnesie skutočne dobový nádych a Vaše priestory krásne zútulní . Skladá sa z dvoch častí . Používaný s menšími poškodeniami . Vzhľadom na svoj vek , ale stále v peknom starožitnom stave . Príborník nedisponuje kľúčom . Výška – 233 cm , šírka – 141 cm , hĺbka – 52 cm . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
379 €
Stolík s točenými nohami.
Stolík okrúhly s točenými nohami , ktorý ma v spodnej časti štyri nohy s vodorovnými priečkami , čo mu dodáva stabilitu a pevnosť . Krásny starožitný kúsok do vašej domácnosti. Keďže nejde o veľký kus nábytku stolík je ľahko ovládateľný a dá sa premiestniť na rôzne miesta. Používaný . Výška – 72 cm , priemer – 67 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
129 €
Kreslo kvetované.
Elegantné kreslo látkové s kvetinovým vzorom , ktoré vďaka svojmu tvaru vyzýva na relaxáciu. Výhodou tohto kresla sú lakťové opierky a mäkký sedák. Dokonale zapadne do priestoru modernej i klasickejšej obývacej izby. Svojim vzhľadom priamo nabáda k pohodlnému posedeniu napríklad s knihou, šálkou kávy či pohárom dobrého vína. Svoje miesto si nájde aj v pokojnom kútiku s dobrou knihou. Používané . Výška – 90 cm , šírka – 86 cm , hĺbka – 70 cm , výška sedenia – 45 cm , hĺbka sedenia – 50 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
85 €
Stôl viktoriánsky ( 36 ) .
Pôsobivý jedálenský stôl alžbetínsky , alebo jakubovský dubový stôl zo začiatku 20. storočia. Má baňaté vyrezávané nohy a drdolové nohy spojené nosidlami. Je v pôvodnom starožitnom stave , pripravený na každodenné použitie, má však aj nedokonalosti viď. fotografie . V minulosti sa dal aj rozložiť. Používaný . Výška – 78 cm , dĺžka – 138 cm , šírka – 110 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
249 €
Stolík písací z roku cca 1800 – ” EMPÍRE “
Stolík písací z roku cca 1800 – ” EMPÍRE ” je vybavený výklopnou doskou na písanie , ktorá vytvára veľký pracovný priestor . Okrem plochy na písanie disponuje viacerými praktickými zásuvkami a poličkami, ktoré skvelo poslúžia na uskladnenie všetkých kancelárskych potrieb či iných menších predmetov. Tento luxusný starožitný stolík k vám domov vnesie skutočný nádych starých čias a vytvorí skvelú atmosféru na prácu. Výška – 116 cm , šírka – 108 cm , hĺbka – 55 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode.
Michalovce
950 €
Stena obývacia – 191 x 200 x 67 cm ( v +š +h )
Obývacia stena z dubového masívneho dreva v kombinácii s MDF , vo farbe dub rustikál v klasickom štýle vytvorí nadčasovú atmosféru v každom interiéri. Ponúka dostatok úložného a výstavného priestoru v podobe skriniek , otvorených políc a šuplíkov . Drevené úchyty umožňujú jednoduchú manipuláciu pri otváraní a zatváraní dvierok a šuplíkov . Skladá sa z 2 častí. Výška – 191 cm , šírka – 200cm , hĺbka – 67 cm .Jedna sa o používaný tovar .Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode.
Michalovce
359 €
Konské jarmo
Krásne staré konské jarmo zaujímavo ozdobené kovovými ornamentmi a cvokmi . Je v pôvodnom pomerne zachovalom stave viď. fotografie . Vhodne ako dekorácia na chalupu ,zrub ,do podniku a podobne. Rozmery cca 90 x 46 x 12 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
55 €
Postieľka detská – športové autíčko .
Každé dieťa, ktoré sa rado hrá s autíčkami , by sa raz chcelo previezť v poriadnom pretekárskom aute. Než nastane doba, kedy dospeje a bude si môcť tento sen splniť samo, bude to trvať ešte veľkú riadku rokov. Keď mu ale zaobstaráte posteľ na spanie v tvare auta, sny sa zmenia v skutočnosť už teraz. Veľmi pekná detská postieľka v spodnej časti s pevnou doskou , bez matraca . Toto elegantné plastové modré autíčko skvelo zapadne do izbičky či už pre dievčatá , alebo chlapcov . Používaná vo veľmi dobrom stave . Výška prednej časti – 35 cm , výška zadnej časti – 50 cm , dĺžka vonkajšej časti – 160 cm , šírka vonkajšej časti – 110 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
139 €
Stolík konferenčný so sklom.
Elegantný konferenčný stolík so sklom bude ideálny pre obývaciu izbu , alebo salónik. Má vyvýšený okraj na okrúhlej doske a sklo , pod ktorou je polica , ktorá je po bokoch krásne vyrezávaná . Stôl stojí na štyroch točených nohách . Používaný . Výška – 56 cm , priemer – 80 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
129 €
Stolík konferenčný s jedným šuplíkom.
Konferenčný stolík s jedným šuplíkom v štvorcovom prevedení so sústruženými nohami , pevný a stabilný z masívneho dreva bude vhodný do vašej obývacej izby . Zásuvka poskytne dostatok miesta na ukladanie drobností, novín a ďalších vecí, ktoré potrebujete mať poruke. Používaný . Výška – 46 cm , dĺžka – 80 cm , šírka – 80 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
117 €
Stolík okrúhly – starožitný.
Stolík okrúhly konferenčný starožitný s vrúbkovanou vrchnou doskou , ktorý stoji na elegantných zakrivených nohách , bude všestranným kúskom , ktorý sa bude perfektne hodiť do rôznych častí vášho interiéru . Má poškodenú vrchnú dosku viď. fotografie. Používaný . Výška – 60 cm , priemer – 84 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
99 €
Taburetka látková – hnedá.
Taburety sa čoraz viac stávajú súčasťou našich domovov. Okrem toho, že je to veľmi praktický pomocník, kedy po príchode domov z práce stačí vyložiť nohy a relaxovať, plní aj dôležitú estetickú funkciu. Zaručene Vás ohúri svojim jednoduchým a zároveň elegantným dizajnom v kombinácii hnedej látky s drevenými nohami vo farbe buk. Krásne dotvorí priestor každej izby, v ktorej sa ju rozhodnete mať uloženú . Používaná . Výška – 40 cm , šírka – 51 cm , hĺbka – 51 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
35 €
Kreslo sivé H§H.
Kreslo sivé sa bude krásne vynímať vo vašom interiéri, kde budete radi tráviť chvíle voľna a odpočinku. Jeho tvarované operadlo a podrúčky poskytujú potrebnú oporu a vy si budete môcť užiť relax na maximum. Kovové nohy zvýrazňujú elegantný vzhľad kresla a zaistia jeho stabilitu. Nadčasová sivá farba je ľahko kombinovateľná s ďalšími doplnkami a nábytkom, bez problémov ho začleníte do rozličných štýlov interiéru. Kreslo predstavuje dokonalé spojenie jednoduchosti, nadčasového dizajnu a potrebného pohodlia. Zažite skutočný, čistý a ničím nerušený oddych. Výška – 77 cm , šírka – 79 cm , hĺbka – 66 cm , výška sedu – 41 cm , hĺbka sedenia – 53 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
87 €
Kreslo modré
Toto kreslo predstavuje skvelý doplnok do domácnosti , z ktorého sa budete tešiť každý deň . Kreslo má modro – žltý látkový poťah . Je stabilne a trvácne , a tak Vám bude slúžiť dlhé roky . Jednoduchý , klasický dizajn a štýlový vzhľad sa bude dokonale hodiť do každej obývačky . Bude sa Vám na ňom sedieť naozaj pohodlne . Toto kreslo Vám poskytne dokonalé miesto na príjemné rozhovory , oddych pri knihe , sledovanie televízie či nerušený odpočinok . Výška – 75 cm , šírka – 80 cm , hĺbka – 90 cm , výška sedu – 45 cm , hĺbka sedenia – 60 cm .Jedná sa o používaný tovar dovoz Holandsko .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode.
Michalovce
77 €
Základňa petrolejovej lampy – starožitná .
Táto starožitná mosadzná základňa ,ktorej zdrojom energie je petrolej , bude jedinečným a krásnym kúskom . Ideálna pre zberateľov starožitných lámp a tých, ktorí ocenia krásne a jedinečné domáce dekorácie. Je to úžasný kúsok, ktorý dodá charakter a šarm každej miestnosti v ktorej je umiestnená. Má zdobený dizajn všade okolo. Je ťažká . Ponúkané ako pozostalosť , nevieme čo , alebo či niečo chýba. Výška – 35 cm ,šírka – 19 cm , podstavec – 24 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
79 €
Set starožitných kresiel – ( 2 ks ).
Set 2 starožitných kresiel z dubového masívneho dreva s červeným zamatovým sedákom a operadlom , bo bokoch s cvokmi a krásne vyrezávanou konštrukciou , navodí vo vašich priestoroch nádych starých čias. Kreslo vo vašej obývačke navnadí nezameniteľný starožitný vzhľad a vy si tak môžete vychutnať chvíle oddychu pri kozube či šálke čaju a na chvíľu sa premiestniť do luxusných starožitných sídel. Na sedadlách sú nejaké škvrny a stopy, ale stále vyzerajú dobre a sú veľmi pohodlné a podporné. V našej ponuke nájdete aj stoličky , ktoré si môžete zakúpiť k týmto 2 kreslám a tak si vytvoríte krásny set . Výška – 98 cm , šírka – 61 cm , hĺbka – 55 cm , výška sedu – 47 cm , hĺbka sedenia – 49 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
158 €
Stôl starožitný alžbetínsky ( 35 ) .
Pôsobivý jedálenský stôl alžbetínsky , alebo jakubovský dubový stôl zo začiatku 20. storočia. Má baňaté vyrezávané nohy a drdolové nohy spojené nosidlami. Je v pôvodnom starožitnom stave , pripravený na každodenné použitie, má však aj nedokonalosti viď. fotografie . V minulosti sa dal aj rozložiť. Používaný . Výška – 78 cm , dĺžka – 138 cm , šírka – 110 cm ..Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
299 €
Stolík konferenčný s dláždicami ( 34 ).
Moderný masívny konferenčný stolík s ručne vyrábanými keramickými dlaždicami bude užitočným a atraktívny stolom vo Vašej domácnosti . Používaný . Výška – 74 cm , dĺžka – 106 cm , šírka – 55,5 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
79 €
Stolík teakový s 2 šuplíkmi.
Konferenčný stolík z tvrdého masívneho teakového dreva bude vďaka jednoduchému dizajnu tým pravým stolíkom pre Vás. Veľmi praktický je úložný priestor vo forme dvoch zásuviek. Vďaka svojmu tvaru sa bude hodiť takmer do každého interiéru. Výška – 50 cm , dĺžka – 131 cm , šírka – 84 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode.
Michalovce
195 €
1 32 33 34 35 36