Lavička z kravskej kože.
Táto štýlová lavička je potiahnutá pravou kravskou kožou a vďaka svojmu ikonickému dizajnu bude skvelým doplnkom do akéhokoľvek interiéru . Rozmer : výška 93 cm dĺžka 126 cm šírka 53 cm . Dovoz Holandsko. Dovoz viem zabezpečiť po dohode. Pozrite aj ostatné moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné.
Michalovce
250 €
Lampa stojanová – keramické tienidlo-cena za 1 ks.
Stojanová lampa bude dokonalým spoločníkom, pokiaľ ide o zvýrazňujúce osvetlenie v obývacej izbe. Kovová konštrukcia lampy je v zlatej farbe s atraktívnou hnedo-bordovou kombináciou. Jej telo sa skladá z magnetickej kruhovej podstavy , z ktorej vychádzajú 2 točiace sa vzpery a nesú keramické tienidlo na lampu v tvare taniera . Pomocou dotykového spínača je možné svetlo zapínať a vypínať obvyklým spôsobom. Cena je uvedená za 1 Ks. Výška – 180 cm , priemer podstavca – 37 cm , priemer tienidla – 30 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
92 €
Vitrína rustikálna
Luxusná rustikálna vitrína vás zaujme svojím kvalitným masívnym prevedením . Je vhodná na doladenie klasicky či rustikálne ladených obývačiek, jedální či kancelárskych priestorov, ktoré potrebujú úložný priestor v luxusnom šate. Vitrína sa vyznačuje prevedením v tmavohnedej farbe, ktorá necháva jemne vyniknúť prirodzenú kresbu dreva. Masívne telo zdobí jemné a precízne vyrezávané zdobenie dodávajúce vitríne klasický nádych. Vnútorný úložný priestor poskytuje praktické poličky chránené sklenenými dvierkami vo vrchnej časti a plnými drevenými dvierkami v spodnej. Zaujímavý je tiež elegantný zaoblený tvar, vyrezávaná podstava i vrchná časť zdobená oblúkmi. Táto vitrína Vám krásne doplní vaše priestory a vytvorí dokonalú kombináciu najmä s ďalším nábytkom z masívu či skla a výraznou čalúnenou sedačkou či kreslom . Skladá sa z dvoch častí . Vitrína má menšie poškodenie viď. posledná fotografia. V pôvodnom stave . Výška – 230 cm , šírka – 224 cm , hĺbka – 54 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
500 €
Set porcelánový Boch delfts..
Veľmi pekný ručne maľovaný porcelánový set , dóza s viečkom + 2 vázy originál delfts boch holland . Delftware alebo keramika delft , tiež známa ako delft blue holandsky : (delfts blauw ) , je všeobecný termín , ktorý sa v súčasnosti používa pre holandský hlinený cín , ktorý je formou fajansy . Väčšinou ide o modro – bielu keramiku a mesto delft v holandsku bolo hlavným výrobným strediskom . Začiatok tohto štýlu bol okolo roku 1600 a najuznávanejším obdobím výroby je obdobie okolo 1640 – 1740 , ale spoločnosť delftware sa vyrába naďalej . V 17 . A 18 . Storočí bol delftware hlavným priemyselným odvetvím , ktoré vyvážalo do celej európy . Ak pri zariaďovaní vášho domova kladiete dôraz na všetky dekorácie , nechajte sa uchvátiť týmto nádherným setom , ktorý nikdy nestarne . V ponuke viac druhov . Rozmery : dóza – výška – 38 cm Šírka – 21 cm Váza – výška – 27 cm Priemer otvoru – 13 cm Priemer podstavca – 10 cm Dovoz holandsko. Transport v rámci sk viem zabezpečiť zdarma- grátis po dohode pri väčšom odbere, alebo zašlem kuriérom na dobierku. Uprednostňujem telefonický kontakt pred emailom a smskami.
Michalovce
99 €
Hodiny starožitné Mauthe.
Drevené nástenné hodiny Mauthe s pozláteným kyvadlom a arabským ciferníkom Vás prenesú do starých čias a vyvolajú vo Vás príjemný pocit nostalgie. Hodiny odbíjajú na pol a celú hodinu. Kombinácia dreva, skla a kovu skvele padne do akéhokoľvek interiéru, v ktorom tieto hodiny dokážu vždy vyniknúť. Hodiny po preprave z Holandska , je nutné dať po zakúpení skontrolovať hodinárovi . Poznámka – k hodinám nie je dostupný kľúč. Výška – 76 cm ,šírka – 34 cm , hĺbka – 16,5 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
185 €
Knižnica z teakového dreva
Táto knižnica svojím decentným vzhľadom poteší každého milovníka klasického nábytku . Vrchná časť knižnice je presklenná má otváracie dvierka + v strede poličky bez dvierok a skla . Spodnú časť tvoria poličky a plné otváracie dvierka + 3 šuplíky . V strede knižnice sa nachádzajú ešte ďalšie 4 šuplíky + 2 presklenné vyklápacie dvierka s úložným priestorom . Knihy si môžte pekne uložiť za sklenené dvierka , aby na ne nepadal prach . Zastavte sa na chvíľu a zamyslite sa , čo je najlepšie pre Vaše knihy . Táto knižnica nemusí byť iba knižnicou , ale môžte ju využiť aj napr. do kuchyne . Rozhodnutie ako ju využijete je už len na Vás . Skladá sa z 2 časti . Nová – nepoužívaná . Výška – 227 cm , šírka – 227 cm , hĺbka – 52 cm .Dovoz Holandsko . Transport v rámci SK viem zabezpečiť zdarma- grátis po dohode. Uprednostňujem telefonický kontakt pred emailom a smskami.
Michalovce
1 990 €
Lev na betónovom podstavci.
Betónový lev vyrobený precízne a do posledného detailu. Tento lev svojimi rozmermi výraznosťou podrobným prepracovaním vynikne fenomenálne v akomkoľvek priestore. Výška – 135 cm , šírka – 60 cm , dĺžka – 107 cm. Dovoz Holandsko . Transport v rámci SK viem zabezpečiť zdarma- grátis po dohode. Uprednostňujem telefonický kontakt pred emailom a smskami. Pozrite kompletnú ponuku možno zaujme aj niečo iné.
Michalovce
750 €
Stôl dubový s bielymi nohami
Stolujte štýlovo v spoločnosti tohto krásneho stola , ktorý pôsobí na prvý pohľad veľmi ľahko a vzdušne , hoci je veľmi pevný a nezlomí ho ani poriadna hostina . Ide o kúsok , ktorý Vám nezovšednie ani za pár rokov . Kúsok , na ktorý budete právom pyšní , a ktorý bude dominantou vašej jedálne . Výška – 78 cm , šírka – 90 , dĺžka – 160 cm .Dovoz Holandsko . Transport v rámci SK viem zabezpečiť zdarma- grátis po dohode. Uprednostňujem telefonický kontakt pred emailom a smskami. Pozrite kompletnú ponuku možno zaujme aj niečo iné.
Michalovce
349 €
LEOPARD drevo dekorácia
LEOPARD – trochu netradičná dekorácia z dreva v ležiacej polohe. Rozmery: 32 cm /výška/ 90 cm /dĺžka/ Farba: hnedá svetlá, čierna Materiál: drevo TEAK .Vady a poškodenia žiadne. Celková váha cca.: 20,0 kg .Jedná sa o tovar nový – nepoužívaný. Dovoz Holandsko .Transport v rámci SK viem zabezpečiť zdarma- grátis po dohode pri väčšom odbere, alebo zašlem kuriérom na dobierku. Uprednostňujem telefonický kontakt pred emailom a smskami.
Michalovce
399 €
Stojan na golfové palice
Krásny drevený golfový stojan na uloženie golfových palíc . Od výrobcu STILES BROTHERS . Výška – 153 cm , šírka – 45 cm . Jedná sa o použitý tovar dovoz Holandsko . Transport v rámci SK viem zabezpečiť zdarma- grátis po dohode. Uprednostňujem telefonický kontakt pred emailom a smskami. Pozrite kompletnú ponuku možno zaujme aj niečo iné.
Michalovce
249 €
Starožitné podlahové hodiny z roku 1800
Starožitné funkčné mechanické podlahové hodiny cca z roku 1800 . Pevná drevená konštrukcia , otváracie dvierka , kovový ciferník , pôvodný strojček značky Parker a jedno závažie. Pôvodný maximálne zachovalý stav bez zasahovania . Hodiny sú po prevoze nefunkčné . Farba : hnedá . Výška – 220 cm , šírka – 44 cm , hĺbka – 23 cm . Jedna sa o používaný tovar dovoz Holandsko . Transport v rámci SK viem zabezpečiť zdarma- grátis po dohode. Uprednostňujem telefonický kontakt pred emailom a smskami. Pozrite kompletnú ponuku možno zaujme aj niečo iné.
Michalovce
950 €
Námornícke zrkadlo “INDUSTRIÁL-STYLE”
Zreteľne navrhnuté zrkadlo vyrobené z masívneho dreva v červenej farbe . Rozmer výška 75 cm šírka 75 cm priemer zrkadla 51 cm hrúbka rámu 12 cm .Dovoz Holandsko . Transport v rámci SK viem zabezpečiť zdarma- grátis po dohode. Uprednostňujem telefonický kontakt pred emailom a smskami. Pozrite kompletnú ponuku možno zaujme aj niečo iné.
Michalovce
149 €
Obraz maľovaný na plátne “ZEBRA”.
Ručne maľovaný obraz olejovými farbami , vypnutý na drevenom vypínacím blind ráme . Motívom tohto obrazu je Zebra v prírode . Obraz je možné zarámovať do dreveného ozdobného rámu , alebo ho vybaviť drevenou ozdobnou lištou . Rozmer : výška 150 cm šírka 75 cm hrúbka rámčeka 3 cm . “OBRAZ” nový bez poškodení v ponuke aj iné obrazy . Dovoz Holandsko. Dovoz viem zabezpečiť po dohode. Pozrite aj ostatné moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné.
Michalovce
90 €
Skladací kempingový set +6 stoličiek
Kempingový set pozostáva zo stola a 6 stoličiek . Tento záhradný nábytok sa dá poskladať a preniesť . Predstavuje vhodný doplnok do kuchyne , na terasu , do záhrady , ale zíde sa aj na pikniky či stanovačky . Vďaka pevnej konštrukcii kovového rámu stoličky a stola mu dodáva výbornú stabilitu a vynikajúcu trvácnosť . Kempingový set sa dá rýchlo zložiť , preniesť a uskladniť . Výška stola – 75 cm , šírka – 74 cm , dĺžka – 114 cm . Rozmery stoličky – výška – 81 cm , šírka – 40 cm , dĺžka – 40 cm , výška sedenia – 46 cm . Dĺžka pri rozložení stoličky je 97 cm .Jedná sa o používaný tovar dovoz Holandsko . Transport v rámci SK viem zabezpečiť zdarma- grátis po dohode. Uprednostňujem telefonický kontakt pred emailom a smskami. Pozrite kompletnú ponuku možno zaujme aj niečo iné.
Michalovce
125 €
Posteľ manželská dubová.
Manželská posteľ celodrevená v rustikálnom štýle je vyrobená z masívneho dreva dub. Lakovaná , bez úložného priestoru . Kvalitná , stabilná a pevná posteľ .Rozmery postele sú 150 x 220 cm, ideálna veľkosť pre spanie dvoch osôb. Výška čela pri hlave je 90 cm, čo poskytuje oporu pre vašu hlavu a chrbticu, zatiaľ čo čelo pri nohách má výšku 70 cm. Táto dubová manželská posteľ je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitný, trvanlivý a elegantný kus nábytku pre svoju spálňu. Posteľ má po jednej bočnej strane menší škrabanec , ale stále vyzerá dobre . Uvedená cena je s matracom a roštom .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
439 €
Set starožitných stoličiek.
Set starožitných stoličiek z dubového dreva, čalúnené hrubou hnedou kožou , zdobenou ozdobnými mosadznými cvočkami . Lakťové opierky zdobia ručne vyrezávané ornamenty. Stoličky sú v dobrom stave zodpovedajúcom veku a používaniu . Výška – 100 cm , šírka – 64 cm , hĺbka – 55 cm , výška sedenia – 50 cm , hĺbka sedenia – 52 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode.
Michalovce
280 €
Stolička moderná svetlo – sivá-cena za 1 ks.
Moderná stolička s kvalitným sivým poťahom a konštrukciou z masívneho tmavého dreva zabezpečuje stabilitu a komfortné sedenie. Zapadne do každej modernej domácnosti. Môžete ju jednoducho skombinovať s masívnymi jedálenskými stolmi . Cena je uvedená za 1 ks . Výška – 92 cm , šírka – 46 cm , hĺbka – 52 cm , výška sedu – 49 cm , hĺbka sedu – 41 cm . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode . Na predaj 2 ks.
Michalovce
50 €
Stolička jedálenská biela-cena za 1 ks .
O pohodlie pri chvíľach s rodinou počas obeda sa postará táto jedálenská stolička . Upúta svojím moderným prevedením v bielej koži , zaručí komfortné sedenie pre všetkých členov rodiny. Či si obedy takto spoločne vychutnávate zriedka alebo pravidelne, pevná kovová konštrukcia Vás bude vždy istiť. Cena je uvedená za 1 ks . Výška – 90 cm , šírka – 50 cm , hĺbka – 50 cm , výška sedu – 50 cm , hĺbka sedu – 45 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .Na predaj 4 ks.
Michalovce
35 €
Stolička barová .Cena je za 1ks .
Obľúbená barová stolička bez operadla , určená do domácností a barov . Kovová pochrómovaná kostra s opierkou na nohy v tvare písmena Z . Podstavu tvorí kovový kruh . Stolička je čalúnená bielou koženkou . Výška – 82 cm , priemer sedáku – 37 cm ..Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode.
Michalovce
75 €
Stôl jedálenský – 75 x 200 x 101 cm ( v + d + š )
Jedálenský stôl zapadne či už do Vašej modernej , alebo “vidieckej” kuchyne . Už na prvý pohľad Vás očarí jeho masívny vzhľad . Stôl má dĺžku 200 cm . Tento stôl je vyrobený z masívneho dubového dreva , kde sa môžu vyskytovať praskliny , nerovnosti povrchu , farebné odchýlky a drobné defekty , ktoré sú príznačné pre tento druh nábytku a dodávajú mu jedinečný charakter . Moderný dizajn . Nový . Výška – 75 cm , dĺžka – 200 cm , šírka – 101 cm . Hrúbka vrchnej dosky – 7 cm . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode.
Michalovce
703 €
Príborník – 210 + 176 + 51 ( v + š + h ).
Ak vlastníte dom , alebo priestranný byt , určite si aj Vy predstavujete , že jedna z izieb by mohla byť krásnou a účelnou jedálňou . Jedálňou s krásnym jedálenským stolom , s pohodlnými stoličkami a napríklad aj s krásne vyhotoveným príborníkom z masívneho dreva . Príborník slúži na odkladanie čajového servisu , tanierov , alebo príborov , horná časť je zvyčajne presklená , spodná časť je hlbšia a slúži na odkladanie jedálenského servisu . Príborník krásne vynikne rovnako v modernej , ako aj klasicky zariadenej kuchyni , alebo jedálni . Príborník má v hornej časti 3 plné dvierka , za ktorými sú poličkové úložné priestory . Pod vrchnou časťou v strede voľný úložný priestor . V spodnej časti je úložný priestor s policami vybavený 3 plnými dvierkami a 3 zásuvkami . Do zásuviek môžete uložiť príbory a do spodnej skrinky hrnce , plechy a panvy . Do vysokého príborníka skrátka umiestnite všetko , čo potrebujte na varenie a pečenie vo Vašej kuchyni . Masívny nábytok sa bude hodiť do Vašej domácnosti aj na chalupu . Skladá sa z troch častí . Výška – 210 cm , šírka – 176 cm , hĺbka – 51 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
350 €
Komoda s 2 šuplíkmi.
Komoda s 2 šuplíkmi z tvrdého dreva jaseň vnesie do vášho interiéru nádych pohodlia! Má 2 zásuvky a 1 plné dvierka s poličkovým úložným priestorom , ktoré poskytujú množstvo úložného priestoru. Pevná vrchná doska je ako stvorená na vystavenie ozdobných predmetov, fotorámikov, kvetov v kvetináči atď. Bude vhodná do obývacej izby , spálne, chodby aj do kancelárie. Komoda má poškodenie viď. fotografie. Výška – 65 cm , šírka – 59 cm , hĺbka – 59 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode.
Michalovce
120 €
Stôl barový pre príjemné posedenie
Stôl barový pre príjemné posedenie a rýchle občerstvenie , ale aj ako štýlový doplnok nielen do vašej kuchyne, ale aj napríklad do spoločných priestorov kancelárie, kde sa schádzate na obed. Industriálny dizajn, je trendom posledných dvoch rokov a je obľúbený predovšetkým u mladých párov. Vybavenie domácnosti nie je v počiatkoch spoločného života jednoduché a preto tento stôl je prínosný aj dostupnou cenou . Môžete ho využiť presne tak, ako potrebujete. V modernom svete bývania sa fantázii medze nekladú. Ľahký na údržbu a vďaka kovovej konštrukcii veľmi pevný , 4 cm doska z masívneho dreva . Výška – 122 cm , dĺžka – 190 cm , šírka – 56,5 cm . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode.
Michalovce
249 €
Hodiny francúzske v štýle Art Deco.
Hodiny francúzske v štýle Art Deco , ktoré majú čierny mramorový podstavec , strojček na kľúč , ciferník čiernej farby s arabskými číslicami, dve bočnice s okrúhlymi mramorovými prvkami, hodiny zdobí na každej strane bronzový kovový vták . Na svoj vek v dobrom stave . Vhodné ako dekorácia . Nakoľko nie je k dispozícii kľúč , nevieme posúdiť či sú hodiny funkčné . Výška – 21 cm , šírka – 43,5 cm , hĺbka – 6,5 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
79 €
Kreslo starožitné polohovateľné.
Kreslo starožitné polohovateľné z masívneho dreva a pohodlnými opierkami rúk s možnosťou nastaviť ho posunutím zvislej kovovej tyče v zadnej časti na jednu z 3 určených úrovní. Má odnímateľný sedák a opierku . Kreslo je v dobrom vintage stave a má pôvodné čalúnenie. Bude vhodným doplnkom každého interiéru, ako je salónik, alebo kancelária. Dokonale sa bude hodiť aj do pohostinských , alebo firemných priestorov, bar, členský klub alebo aj chata. Používané . Výška – 86 cm , šírka – 60 cm , hĺbka – 93 cm , výška sedenia – 39 cm , hĺbka sedenia – 59 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
75 €
Komoda – TV stolík.
Komoda – televízny stolík je vyrobená z masívneho dreva . Skladá sa z dvoch bočných presklených dverí , vo vnútri so sklenenými poličkami. Umožní Vám bezpečne umiestniť vaše domáce spotrebiče na požadované miesto. Tento kus nábytku sa bude ideálne hodiť do moderných aj klasických interiérov. Vďaka minimalistickému prevedeniu sa TV stolík-komoda stáva vkusným prvkom, ktorý doplní interiér miestnosti. Výška – 65,5 cm , šírka – 130 cm , hĺbka – 46 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
199 €
Set 4 čalúnených kresiel
Set čalúnených kresiel na kolieskach, ktoré budú praktické do obývacej izby či pracovne. Kolieska umožňujú jednoduchú manipuláciu. Toto jednoduché avšak moderné kreslo má aj komfortné sedenie. Kreslo je celočalúnené sivej farby. Zadná časť kresiel má aj kovový úchyt na ľahšie presúvanie . Výška – 95 cm , šírka – 51 cm , hĺbka – 51 cm , výška sedu – 49 cm , hĺbka sedenia – 43 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
220 €
Pohovka dizajnová
Dizajnová pohovka s dynamickými tvarmi a bokmi do polkruhu. Kožená v čierno-bielom prevedení , kovová konštrukcia. Vhodná do obývacej izby, pracovne alebo recepcii. Výška – 90 cm , šírka – 179 cm , hĺbka – 85 cm , výška sedu – 35 cm , hĺbka sedu – 60 cm ..Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode . .
Michalovce
249 €
Stolík okrúhly – záhradný.
Tento malý drevený stôl s pútavým mramorovým vzorom bude nádherným doplnkom každej terasy, balkóna alebo jedálne. Je ideálny na vonkajšie i vnútorné použitie. Okrúhly tvar je vhodný do malých záhrad alebo miestností s malým priestorom. Spárujte ho so stoličkami viď. fotografie a tak si vytvorte útulné slnečné miesto, kde môžete oddychovať s Vašou rodinou a priateľmi. Cena stoličiek je : Hliníková konštrukcia - 29 Eur (na predaj 13 Ks)a drevená konštrukcia je cena - 39 Eur ( na predaj 10 ks ). Stolíky sú na predaj 9 ks. Sú v pôvodnom stave – mierne opotrebované. Výška stolíka je : 72 cm , priemer – 70 cm . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Najideálnejšie vidieť osobne. Všetko je o dohode .
Michalovce
29 €
Set rebríkových stoličiek – 60 roky – ( 4 ks ).
Nádherné rebríkové stoličky zo 60-tych rokov vyrobené z dubu s prútenými tkanými sedadlami , sú pohodlné a vďaka použitiu výhradne prírodných materiálov majú veľmi príjemný teplý vzhľad. Stoličky sú v dobrom stave s bežnými známkami opotrebovania vzhľadom na ich vek. Poskytnú vám pohodlné miesto na sedenie, kde si budete môcť vychutnať rodinné stolovanie v jedálenskej miestnosti . Výška – 106 cm , šírka – 48 cm , hĺbka – 40 cm , výška sedenia – 47 cm , hĺbka sedenia – 40 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
200 €
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 33