Set rohových francúzskych kresiel .
Očarujúci pár rohových kresiel z paličkovaného dreva ,ktoré majú krásne sústružené dubové rámy a originálne sedadla s tkanou slamenou základňou , robustné a pevné vo veľmi dobrom starožitnom stave . Sú vzácnym nálezom, ktorý predstavuje vynikajúce remeselné spracovanie a jedinečný štýl tej doby . Ideálne do každého interiéru, či už ide o útulnú chatu, obývaciu izbu inšpirovanú vintage štýlom , alebo moderný priestor. To, čo robí tieto kresla skutočne výnimočnými je ich vek a história. Ako starožitný kúsok nielenže dodajú charakter a šarm každej miestnosti, ale poslúžia aj ako fascinujúci kúsok histórie. Je to dôkaz kvality remeselného spracovania a dizajnu minulosti. Vďaka pohodlnému sedeniu a pevnej konštrukcii sú tieto francúzske starožitné kreslá skutočným klenotom, ktorý vnesie šarm a charakter do každej miestnosti. Výška – 65 cm , šírka – 42 cm , hĺbka – 42 cm , výška sedu – 35 cm , hĺbka sedenia – 41 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
140 €
Stôl barový okrúhly z recyklovaného masívu.
Stôl barový okrúhly z recyklovaného masívu v industriálnom štýle z ktorého vyžaruje vintage atmosféra a tak predstavuje nadčasový doplnok do domácnosti, reštaurácii a barov . Je ručne vyrobený z recyklovaného dreva, ktoré je pevné, trvácne a krásne a má podobné vlastnosti ako napríklad tíkové, mangové, akáciové, recyklované, tvrdé drevo a podobne. Každý krok výrobného procesu sa vykonáva s najväčšou starostlivosťou, či už je to leštenie, natieranie alebo lakovanie a profesionálne spracovanie len umocňuje pôsobivý retro vzhľad stolíka. Vďaka krásnej textúre dreva je každý kus nábytku jedinečný a trochu odlišný od ostatných. Rám a nohy sú vyrobené z trvácneho železa, ktoré stolíku dodáva robustnosť. Výška – 110 cm , priemer – 80 cm .Nový. Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode.
Michalovce
219 €
Sedacia súprava – 2 + 1 +1.
Sedacia súprava látková dvoj sedačka + 2 x kreslo sa bude hodiť do akejkoľvek obývacej miestnosti . Má pevnú masívnu drevenú konštrukciu , pevné drevené nohy , vďaka čomu je stabilná . Je to ideálna voľba pre rozhovory , čítanie , sledovanie televízie , alebo len pre odpočinok . Sedačka sa nedá rozložiť a nemá úložný priestor . Hodiť sa bude aj do tradičných domov alebo na chalupy , či terasu . Sedacia súprava má poškodenie v zadnej časti kresla . Viď posledné foto . Rozmery :Sedačka : Výška – 100 cm Hĺbka – 77 cm Šírka – 149 cm Hĺbka sedenia – 51 cm Výška sedenia – 39 cm Kreslo : Výška – 100 cm Hĺbka – 80 cm Šírka – 90 cm Hĺbka sedenia – 49 ​Výška sedenia – 39 cm Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode.
Michalovce
250 €
Set drevených čalúnených jedálenských stoličiek .
Kde najlepšie začať deň než v kuchyni pri chutných raňajkách? Predsa na čalúnenej jedálenskej stoličke ! Aj keď sme spomenuli kuchyňu, na prvý pohľad vám musí byť jasné, že s touto stoličkou nezískate len kus nábytku, ktorý bude ležať bez povšimnutia v kúte. Konštrukcia z masívu je pripravená na každodennú záťaž. Sedenie s oporou chrbtice si môžete dopriať naozaj kdekoľvek. Tieto stoličky sú vďaka svojmu praktickému úchytu hore na opierke ideálnou voľbou aj pre sviatočné príležitosti. Kúpte si univerzálne stoličky, ktoré využijete každý deň aj pri jednorazových oslavách. Predáva sa iba set 6 ks. Výška – 102 cm , šírka – 45 cm , hĺbka – 43 cm , výška sedu – 44 cm , hĺbka sedenia – 43 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode.
Michalovce
150 €
Stoličky jedálenské.
Predám rôzne druhy stoličiek viď. foto .Materiál drevo masív ,farba ,poťah rôzny v TOP stave. Nové-nepoužívané. Táto ponuka je vhodná pre obchodníka s nábytkom. Kolekcia pozostáva z cca 300 ks rôznych rozmerov a modelov. Možný odber ihneď po dohode v minimálnom odbere 10 ks. Cena v priemere za 1 ks cca od 39 Eur-resp. dohoda pri osobnom kontakte. Všetko záleží od množstva. Prosím len o priamy tel. kontakt. O emaily a SMS nestojím. Najideálnejšie vidieť osobne.
Michalovce
39 €
Stôl jedálenský so zaoblenými rohmi.
Stôl jedálenský so zaoblenými rohmi ocenia vďaka svojej praktickosti najmä rodiny s deťmi. Vďaka svojej veľkosti pohostí aj početnejšiu rodinu. Stabilitu zaisťujú masívne drevené nohy . Vhodný ako do väčších miestností , tak aj do menších interiérov. Výška – 76 cm , dĺžka – 180 cm , šírka – 101 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode.
Michalovce
299 €
Stôl jedálenský – 75 x 200 x 101 cm ( v + d + š ).
Jedálenský stôl zapadne či už do Vašej modernej , alebo “vidieckej” kuchyne . Už na prvý pohľad Vás očarí jeho masívny vzhľad . Stôl má dĺžku 200 cm . Tento stôl je vyrobený z masívneho dubového dreva , kde sa môžu vyskytovať praskliny , nerovnosti povrchu , farebné odchýlky a drobné defekty , ktoré sú príznačné pre tento druh nábytku a dodávajú mu jedinečný charakter . Moderný dizajn . Nový . Výška – 75 cm , dĺžka – 200 cm , šírka – 101 cm . Hrúbka vrchnej dosky – 7 cm .Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode.
Michalovce
703 €
Komoda starožitná.
Dekoratívna a veľkolepá starožitná masívna komoda s ozdobnými stĺpmi na oboch stranách , v hornej časti výklopná a v spodnej s dvomi zásuvkami , ktorou si môžete doplniť svoj interiér o ďalší skvostný kúsok . V dobrom starožitnom stave . Výška – 64 cm , šírka – 75 cm , hĺbka – 39 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
159 €
Zrkadlo nástenné s dreveným rámom.
Jednoduché zrkadlo je ideálnou voľbou do spálne, či chodby. Rozžiari Váš interiér . Rám zrkadla je drevený . Zrkadlo môžete zavesiť vodorovne aj zvislo . Výška – 78 cm , šírka – 138 cm . Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode.
Michalovce
110 €
Sedačka sivá – látková
Ubezpečujeme Vás, že táto sedačka sivá -látková je nie len pekná, ale Vám zabezpečí aj komfort pri odpočinku. Bude sa hodiť do akéhokoľvek bývania , hlavne do priestranných miestností. Pohodlná, jednoduchá a praktická. Podnožie je z masívnych kovových pásov, ktoré sú povrchovo upravené chrómovaním . Výška – 82 cm , šírka – 234 cm , hĺbka – 88 cm , výška sedu – 40 cm , hĺbka sedu – 53 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode.
Michalovce
289 €
Stôl jedálenský z masívneho dreva ( teak ).
Predám kolekciu stolov viď. foto .Materiál drevo teak masív ,farba tmavo hnedá v TOP stave. Nové-nepoužívané. Táto ponuka je vhodná pre obchodníka s nábytkom. Kolekcia pozostáva z cca 200 ks rôznych rozmerov a modelov. Možný odber ihneď po dohode v minimálnom odbere 10 ks. Cena v priemere za 1 ks cca 200 Eur-resp. dohoda pri osobnom kontakte. Všetko záleží od množstva. Cena najmenších začína od 115 Eur. Prosím len o priamy tel. kontakt. O emaily a SMS nestojím. Najideálnejšie vidieť osobne.
Michalovce
115 €
Set starožitných stoličiek – ( 4 KS ).
Pekná súprava 4 masívnych starožitných jedálenských stoličiek s ozdobnými vyrezávanými detailmi na operadle , štýlovo potiahnuté tmavozelenou zamatovou látkou s ozdobnými cvokmi . Stoličky majú bežné známky poškodenia , ľahké vyblednutie na látke úmerné veku, ale celkovo ide o robustnú súpravu stoličiek v dobrom stave. Viď. fotografie. Predáva sa iba set 4 ks. Výška – 94 cm , šírka – 46 cm , hĺbka – 43 cm , výška sedu – 52 cm , hĺbka sedenia – 41 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
160 €
Stolička drevená s prekríženými nohami.
Stolička , ktorá je veľmi zaujímavá Vás oslní svojím nádherným prevedením . Poteší Vás skutočnosťou , že ornamentálne vyrezávané prekrížené nohy sú vyrobené z kvalitného masívneho dreva , drevené podrúčky sú spevnené točenou kovovou oporou . Vhodná do reprezentačných priestorov firiem , chaty a domácnosti . Výška – 93 cm , šírka – 57 cm , hĺbka – 57 cm , výška sedenia – 42 cm , hĺbka sedenia – 40 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode.
Michalovce
50 €
Komoda starožitná ( 6 ).
Nádherne vyrezávaná masívna starožitná úložná komoda s jednými plnými dvierkami , ktoré sa otvárajú a odhaľujú policový úložný priestor. Dvierka komody zdobí rezba . Samotná komoda je tiež zdobená vyrezávanými prvkami . V pôvodnom starožitnom stave . Výška – 110 cm , šírka – 64 cm , hĺbka – 79 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
199 €
Skriňa starožitná – ( 4 ) .
Skriňa starožitná z masívneho dreva je jednodverová s presklenou prednou časťou . Má krásne vyrezávané ornamenty. Vo vnútri skrine je celkovo 5 políc . Priestranná, funkčná a úhľadná . Skriňa ktorá stojí za to , odporučiť ju zberateľom a ľuďom, ktorí oceňujú vynikajúcu kvalitu. Je mierne opotrebovaná zodpovedajúca veku a používaniu, zachovala si ale svoju krásu. V pôvodnom starožitnom stave . Výška – 179 cm , šírka – 127 cm , hĺbka – 42 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
300 €
Skriňa starožitná HENRI II – rok cca 1900 ( 3 )
Starožitná skriňa HENRI II zo začiatku roku 1900 v dobrom stave s dostatkom úložného priestoru , vo vrchnej časti 2 presklené dvierka za ktorými je poličkový úložný priestor . Spodná časť má 2 plné dvierka s veľkým úložným priestorom. Nad dvierkami sa nachádzajú 2 šuplíky s krásnymi mosadznými úchytkami .V strednej časti príborníka je voľný priestor . Celý príborník je krásne vyrezávaný . Do Vášho domova vnesie skutočne dobový nádych a Vaše priestory krásne zútulní . Skladá sa z troch častí . Výška – 231 cm , šírka – 140 cm , hĺbka – 55 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
430 €
Regál biely s 2 šuplíkmi.
Originálny a zároveň praktický regál v bielej farbe z masívneho dreva bude skvelým doplnkom každej domácnosti. Môžete si ním zariadiť obývačku, detskú izbu či kanceláriu. V spodnej časti sú 2 praktické zásuvky s kovovými okrúhlymi úchytkami a vo vrchnej časti otvorené police. Výška – 189 cm ,šírka – 103 cm , hĺbka – 38,5 cm. Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode.
Michalovce
195 €
Skriňa Holandská – dub masív starožitná.
Dvojdverová policová dubová skriňa pre milovníkov starožitného štýlu . Zariadite si ňou obývačky , spálne a pracovne . Ak si chcete zariadiť Vašu domácnosť v starožitnom štýle a páči sa Vám tento vzhľad skrine , bude pre Vás tou správnou voľbou . Je vyrobená z masívneho dubového dreva vo farbe mahagón . Ponúka dostatok úložného priestoru . Vo vnútri skrine sa nachádzajú v dolnej časti dve zásuvky . Je rozkladacia . Výška – 182 cm , šírka – 176 cm , hĺbka – 53 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode.
Michalovce
375 €
Skriňa starožitná s intarziou ( 2 ).
Nádherná starožitná skriňa s mimoriadne jemnou intarziou z masívneho dreva . Má dvoje plné dvierka . Výnimočný štýl a kvalita ,ktorá do Vášho domova vnesie skutočne dobový nádych a Vaše priestory krásne zútulní . V zachovalom starožitnom stave, bohužiaľ už nedisponuje kľúčom . Na svoj vek si ale stále zachovala svoju krásu . Výška – 200 cm , šírka – 160 cm , hĺbka – 66 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
385 €
Príborník ” ALT DEUTCH ” ( 1 ).
Príborník “ALT DEUTSCH” z tvrdého dreva vysokej kvality je starožitným kúskom . Je vhodný najmä pre milovníkov starožitného nábytku , ktorí si túžia doma vytvoriť jedinečné starožitné čaro . Príborník disponuje vo vrchnej časti 3 plnými dvierkami , za ktorými sa nachádza úložný poličkový priestor . Spodná časť má 2 plné dvierka s veľkým úložným priestorom. Nad dvierkami sa nachádzajú 2 šuplíky s krásnymi mosadznými úchytkami .V strednej časti príborníka je voľný priestor . Celý príborník je krásne vyrezávaný . Do Vášho domova vnesie skutočne dobový nádych a Vaše priestory krásne zútulní . Skladá sa z dvoch častí . Výška – 260 cm , šírka – 142 cm , hĺbka – 53 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
399 €
Skriňa holandská starožitná .
Pôsobivá holandská skriňa štvordverová z masívneho dreva s dvomi dvoj dvierkami v hornej a dolnej časti s jednou veľkou zásuvkou vo vrchnej časti a dvomi menšími šuplíkmi , ktoré oddeľujú hornú a spodnú časť. Skriňa má pôvodné kovania a úchytky . Ponúka dostatok úložného priestoru . Vynikajúce remeselné spracovanie jej dodáva veľkolepý starožitný štýl. Do Vášho domova vnesie skutočne dobový nádych a Vaše priestory krásne zútulní . Pozrite si fotografie, pravé dvierka majú odlomený kus ornamentu v spodnej časti skrini , nemá to žiadny vplyv na otváranie dvierok. Výška – 165 cm , šírka – 108 cm , hĺbka – 53 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
269 €
Stôl okrúhly jedálenský “BAROKO .
Okrúhly barokový jedálenský stôl s priemerom 118 cm bude vhodný do jedálne, kuchyne, salóna. Pohodlne sa k nemu usadia 4 osoby . Stabilitu okrúhlej vrchnej dosky zaručí mohutná noha s ručným vyrezávaním . Používaný . Vrchná časť dosky má mierne poškodenie viď . fotografie . Výška – 72 cm , priemer – 118 cm ..Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
220 €
Etažér.
Pekný etažér vyrobený z masívneho dreva v hnedom prevedení , ktorý má krásne vyrezávané nohy a ornamenty . Využiť ho môžete na vystavenie váz , zbierky obrazových rámov , alebo nočného stolíka. Je v dobrom starožitnom používanom stave s miernym opotrebovaním viď. fotografie . Výška – 65 cm , dĺžka – 101 cm , hĺbka – 46 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
100 €
Dvojsedačka látková.
Vďaka svojmu elegantnému modernému dizajnu sa bude táto látková dvojsedačka svetlo hnedej farby hodiť do akejkoľvek obývacej miestnosti . Má pevnú masívnu drevenú konštrukciu , okrúhle drevené nohy , vďaka čomu je pevná a stabilná . Je to ideálna voľba pre rozhovory , čítanie , sledovanie televízie , alebo len pre odpočinok . Sedačka sa nedá rozložiť a nemá úložný priestor . Má poškodenie vo vrchnej časti . Rozmery : Výška – 82 cm Hĺbka – 78 cm Šírka – 190 cm Hĺbka sedenia – 50 cm Výška sedenia – 42 cm Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode.
Michalovce
99 €
Kreslo neorokokové.
Štýlové salónne kreslo v zámockom prevedení poteší a nadchne najmä vás, čo vyžadujete od nábytku viac ako praktickú vec. Kreslo z masívu, ktoré sa nesie v štýle rokoka spĺňa nielen praktickosť, ale aj eleganciu a štýl. Honosnosť tohto kresla sa nesie v tom najvyššom rozmere. Usadiť sa do salónneho kresla môžete nielen za účelom odpočinku, ale aj za účelom jednania ,alebo jednoducho len na posedenie s priateľmi. Opierky dodávajú kreslu praktickosť a vyrezávané reliéfy stvárňujú zámocky štýl . Uplatnenie kresla v štýle rokoka, nájdete nielen v pracovniach, ale môžete týmto zámockým štýlom pozdvihnúť rokovacie miestnosti, štýlové reštaurácie, salóniky a dokonca aj váš súkromný kaštieľ či vilu. Bežné známky opotrebovania látky vzhľadom na vek a používanie – viď . fotografie . Cena je uvedená za 1 ks . Výška – 107 cm , šírka – 66 cm , hĺbka – 58 cm , výška sedu – 43 cm , hĺbka sedenia – 50 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
150 €
Stolík prístenky smrekový.
Tento klasický konzolový stolík zo smrekového dreva predstavuje perfektný kúsok nábytku do Vášho domova .Je stabilný a odolný. Masívna stolová doska je ideálna na vystavenie dekoratívnych predmetov, rámikov na fotografie a rastlín v kvetináčoch. Zásuvka poskytuje ďalší priestor na odkladanie drobných predmetov. Výška – 83 cm , šírka – 120 cm , hĺbka – 36,5 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
79 €
Vitrína “BAROKO” .
Baroková vitrína bude ohromujúcim kúskom nábytku, ktorý prinesie do Vášho domova jedinečný štýl a výnimočný dizajn. Táto presklená vitrína je nielen praktickým úložným riešením, ale aj elegantným dekoračným prvkom, ktorý pridáva šmrnc každému interiéru. S 2 dverami a presklenými časťami, vám umožní vystaviť vaše cennosti, porcelán alebo dekoračné predmety tak, aby boli viditeľné a zároveň chránené. Spodná časť základne s 3 úložnými zásuvkami ponúka podobný úložný priestor ako veľká komoda. Je postavená na pazúrových nožičkách. Celá je krásne vyrezávaná a zdobená ornamentmi . Vo veľmi dobrom starožitnom stave . Skladá sa z 2 častí .Výška – 210 cm , šírka – 172 cm , hĺbka – 30 cm ..Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
499 €
Stolička jedálenská – chrómová .Cena je za 1 ks .
Vychutnajte si svoj obed na elegantnej štýlovej jedálenskej stoličke . Bez nej to proste nebude ono! Ponúka pohodlie, ktoré oceníte vy aj Vaši hostia. Vyrobená je z pevného chrómu a kože vo farebnom prevedení tmavo hnedá . Ergonomický tvar a dekoratívne prešitie sú bonusy, ktoré robia sedenie na stoličke ešte pohodlnejším. Stoličke sa jednoducho nebude dať odolať. Cena je uvedená za 1 Ks. Výška – 95 cm , šírka – 47 cm , hĺbka – 50 cm , výška sedu – 49 cm , hĺbka sedenia – 45 cm ..Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
60 €
Príborník starožitný.
Príborník starožitný z tvrdého dreva vysokej kvality bude krásnym kúskom vo vašej domácnosti . Je vhodný najmä pre milovníkov starožitného nábytku , ktorí si túžia doma vytvoriť jedinečné starožitné čaro . Príborník disponuje vo vrchnej časti 3 plnými dvierkami , za ktorými sa nachádza úložný poličkový priestor . Spodná časť má 2 plné dvierka s veľkým úložným priestorom. Nad dvierkami sa nachádzajú 2 šuplíky s krásnymi mosadznými úchytkami .V strednej časti príborníka je voľný priestor. Celý príborník je krásne vyrezávaný . Do Vášho domova vnesie skutočne dobový nádych a Vaše priestory krásne zútulní . Skladá sa z 3 častí . Výška – 222 cm , šírka – 160 cm , hĺbka – 60 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
449 €
Skriňa starožitná.
Dvojdverová policová dubová skriňa pre milovníkov starožitného štýlu . Zariadite si ňou obývačky , spálne a pracovne . Ak si chcete zariadiť Vašu domácnosť v starožitnom štýle a páči sa Vám tento vzhľad skrine , bude pre Vás tou správnou voľbou . Je vyrobená z masívneho dubového dreva vo farbe mahagón . Ponúka dostatok úložného priestoru . Vo vnútri skrine sa nachádzajú v hornej časti dve zásuvky . Je rozkladacia . Výška – 183 cm , šírka – 167 cm , hĺbka – 64 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode.
Michalovce
370 €
1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 37