Sklenená váza 30 x 20 cm
Sklenená váza je veľmi pekným kúskom do Vášho domova . Vhodná aj na darček pre Vašich blízkych , známych . V ponuke viac druhov a farieb . Výška - 30 cm , priemer - 20 cm .
Michalovce
11,90 €
Sklenený pohár na stopke s nádychom jemnej oranžovej farby
Originálnym kúskom je tento sklenený elegantný pohár na stopke s nádychom jemnej oranžovej farby . Tento pohár je dokonalým darčekom pre kamarátov či na svadbu . V ponuke aj iná farba . Výška – 32 cm , priemer – 16 cm .
Michalovce
7,90 €
Sklenená váza so zaujímavým vzorom
Sklenená váza je veľmi pekným kúskom do Vášho domova . Vhodná aj na darček pre Vašich blízkych , známych . V ponuke viac druhov a farieb . Výška - 45 cm , priemer - 25 cm .
Michalovce
25,90 €
Sklenený pohár
Originálnym kúskom je tento sklenený elegantný pohár s motívom kláskov a lístia . Tento pohár je dokonalým darčekom pre kamarátov či na svadbu . V ponuke viac druhov a farieb . Výška - 25 cm , priemer - 17 cm .
Michalovce
9,90 €
Sklenený pohár "MAXI"
Originálnym kúskom je tento sklenený elegantný pohár s motívom kláskov a lístia . Tento pohár je dokonalým darčekom pre kamarátov či na svadbu . V ponuke viac druhov . Výška - 42 cm , priemer - 24 cm .
Michalovce
29,90 €
Sklenený pohár s nádychom jemnej oranžovej farby "MAXI"
Originálnym kúskom je tento sklenený elegantný pohár s motívom kláskov a lístia s nádychom jemnej oranžovej farby . Tento pohár je dokonalým darčekom pre kamarátov či na svadbu . V ponuke viac druhov . Výška - 42 cm , priemer - 24 cm .
Michalovce
29,90 €
Sklenená dekorácia s nerezovým podstavcom
Moderný dizajn sklenenej dekorácie s nerezovým podstavcom bez viečka . Môžte využiť na rôzne účely . Rozmery : Priemer - 15,500 cm , výška - 24 cm .
Michalovce
9,90 €
Nerezová lopatka s drsným povrchom "MAXI"
Nadčasovo elegantná nerezová lopatka s drsným povrchom . Moderný dizajn , štipka klasiky , to všetko sa skrýva v tejto "MAXI" nerezovej lopatke . Dizajnová dekorácia , ktorá je vhodná do rôznych hotelov aj penziónov , alebo do reštauračných zariadení , kaviarní a pod . Dĺžka - 80 cm , šírka - 23 cm . V ponuke aj iné veľkosti a druhy dekorácii . Nová .
Michalovce
59 €
"MAXI" nerezová vidlička
Nadčasovo elegantná nerezová vidlička . Moderný dizajn , čisté línie a štipka klasiky , to všetko sa skrýva v tejto MAXI nerezovej vidličke . Dizajnová dekorácia , ktorá je vhodná do rôznych hotelov aj penziónov , alebo do reštauračných zariadení , kaviarní a pod . Vidlička sa dá zavesiť na stenu . Dĺžka - 126 cm , šírka - 21 cm . V ponuke aj iné príbory tejto "MAXI" veľkosti . Nová .
Michalovce
59 €
Drevená dekorácia na podstavci
Drevená vyrezávaná dekorácia na podstavci , ktorá určite upúta pozornosť v akejkoľvek miestnosti . Dá sa zavesiť na stenu . Výška - 42 cm , šírka - 28 cm .
Michalovce
39 €
Stojanová lampa červená so zlatým ornamentom- "VINTAGE"- 74 cm
Moderné stojanové svietidlo pre Vaše obytné priestory . Táto elegantná lampa sa vyznačuje moderným a štýlovým vzhľadom . Klasicky tvarované tienidlo vyrobené z kvalitnej textílie tlmí cez svoju červenú farbu so zlatou stuhou svetlo prenikajúce do miestnosti . Jedinečnosť lampy spočíva nepochybne v tienidle vyrobenom z kvalitnej textílie . Stojan ponúka dostatočnú stabilitu . Noha drevená bielej farby - patina . Zdokonaľte svoj priestor vďaka tomu skvelému doplnku . rozmer : výška 74 cm .
Michalovce
29,90 €
Váza z lepeného skla -30 cm
Váza v červenej farbe je vysoká 30 cm má nerovný povrch , ktorý imituje sklenené predmety a tým dodáva neobvyklý vzhľad . Otvor vázy 20 cm . Zaujímavý dekoračný prvok . V ponuke viacero modelov dekorácie z daného skla .
Michalovce
19,90 €
Dekoračná misa z lepeného skla
Dekoračná misa v dúhovej farbe je vysoká 13 cm má nerovný povrch , ktorý imituje sklenené predmety a tým dodáva neobvyklý vzhľad . Priemer misy 27 cm . Zaujímavý dekoračný prvok . V ponuke viacero modelov dekorácie z daného skla . Vady a poškodenia žiadne . Jedná sa o tovar nový – nepoužívaný .  
Michalovce
14,90 €
Svietnik purpurový 5 ramenný 28 cm
Krásna dekorácia sviatočného stola , taktiež si nájde uplatnenie ako celoročná vkusná dekorácia každej domácnosti . Dostupné vo viacerých farbách . Svietnik kovový purpurový “VINTAGE” 5 ramenný s otvorom pre sviečku 2 cm . Rozmer svietnika : výška 40 cm , priemer ramien 28 cm , priemer stojana 12 cm .  
Michalovce
12,50 €
Svietnik zelený 3 ramenný 37 cm
Krásna dekorácia sviatočného stola , taktiež si nájde uplatnenie ako celoročná vkusná dekorácia každej domácnosti . Dostupné vo viacerých farbách . Svietnik kovový zelený “VINTAGE” 3 ramenný s otvorom pre sviečku 2 cm . Rozmer svietnika : výška 37 cm , priemer ramien 28 cm , priemer stojana 12 cm .  
Michalovce
9,90 €
Svietnik čierný
Svietnik   kovový  - čierný s otvorom pre  sviečku  2  cm  rozmer  svietnika výška :  38  cm , priemer stojana  12 cm .    
Michalovce
7,50 €
Svietnik ružový
Svietnik   kovový  - ružový s otvorom pre  sviečku  2  cm  rozmer  svietnika výška :  38  cm , priemer stojana  12 cm .    
Michalovce
7,50 €
Baroko Tabernág - sekretár
Prezentácia veľkolepého barokového sekretára z roku cca 1720 s intarzovaným dizajnom. Horná skrinka má malé polovičné zásuvky lemujúce strednú skrinku , hornú , spodnú a bočné. Dvere skrinky sa odomknú , aby odhalili priestor obsahujúci západku na oboch stranách , ktorá umožňuje odomknutie a otvorenie ostatných poličiek. Stredná časť obsahuje šikmé veko , ktoré sa otvára a potom sa môže používať ako písací stôl. Spodná časť sekretára obsahuje tri dlhé hlboké uzamykateľné zásuvky. Nádherné kontrastné vložky intarzie spolu s vynikajúcimi ručne vyrobenými detailmi a remeselným spracovaním sú dôkazom druhu remeselného spracovania. Sekretár je vo vynikajúcom stave s originálnym povrchom , skutočnou ukážkou pre znalca jemného starožitného barokového nábytku. Výška - 233 cm ,šírka - 120 cm , hĺbka - 73 cm.
Michalovce
19 780 €
Dekorácia parohy
Tento pár rozkošných bielych paroh bude jednoducho neprehliadnuteľný. Ich detailné prepracovanie si vaši hostia zamilujú. Parohy sú zakončené zlatým ornamentom. Sú na tmavo-hnedom podstavci. Výška 1 parohu - 68 cm Výška 2 parohu - 61 cm Šírka podstavca - 12,5 cm
Michalovce
80 €
Hlinená sviečka valec "MINI"
Hlinená sviečka , ktorá vás očarí svojou jednoduchosťou a eleganciou . Skvele sa hodí do rôznych interiérov , či už do provensálskeho , vidieckeho , alebo vintage štýlu . Rozmer : výška - 20 cm šírka 15 cm .
Michalovce
21,90 €
Hlinená sviečka "STREDNA"
Hlinený svietnik , ktorý vás očarí svojou jednoduchosťou a eleganciou . Skvele sa hodí do rôznych interiérov , či už do provensálskeho , vidieckeho , alebo vintage štýlu . Rozmer : výška - 24 cm šírka 9,5 cm .
Michalovce
17,90 €
Nočná lampa hnedá cappuccino
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je drevená farba - tmavá hnedá , tienidlo textil , farba svetlo hnedá . Má kábel so spínačom . -Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška - 64 cm priemer klobúka 24 cm .
Michalovce
24,90 €
Nočná lampa biela
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je drevená farba - hnedá , tienidlo textil , farba biela . Má kábel so spínačom . -Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška - 56 cm priemer klobúka 32 cm .
Michalovce
19,90 €
Stolík kartársky – starožitný.
Interiérový masívny kartársky stolík Vás zaručene osloví .Vrchná časť je otočná , ktorá po otočení odhalí úložný priestor na karty , hry atď. Horná časť má plstenú zelenú podložku . Pod hornou časťou dosky sú 4 masívne vyrezávané nohy . Vhodný do každého interiéru. V pôvodnom stave . Výška – 77,5 cm , dĺžka – 85 cm , šírka – 42 cm . Po rozložení stola dĺžka – 85 cm , šírka – 83 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
165 €
Umývadlo vintage francúzske – stojan .
Krásny starožitný kúsok v prednej časti s malou zásuvku a originálnym kovovým gombíkom , nohy rovné s policou v spodnej časti. Bude pekným doplnkom do každej miestnosti. Stojan je v stave zodpovedajúcemu veku a používaniu, zachoval si ale svoju krásu. V pôvodnom stave . Výška – 91 cm , šírka – 75 cm , hĺbka – 40 cm . .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
65 €
Nočná lampa biela 46 cm
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je drevená v hnedej farbe , tienidlo farba biela . Má kábel so spínačom . Nová-nepoužívaná. -Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška - 46 cm .
Michalovce
14,90 €
Tanier na ovocie z lepeného skla
Tanier zaujímavého designu s kúskami lepeného skla žltej farby. Ideálne ako tanier - misa na ovocie aj ako samostatná dekorácia do ľubovoľného priestoru. Rozmery: /priemer/ 32 cm Farba: žltá lesklá Materiál: sklo Tovar sa nedodáva v demonte Balenie obsahuje: 1 krabicu Celková váha cca.: 0,60 kg Vady a poškodenia žiadne. Jedná sa o tovar  nový - nepoužívaný.
Michalovce
14,90 €
Komoda 4 zásuvková.
Komoda 4 zásuvková z masívneho dreva so skosenými bočnými stranami a 4 odstupňovanými zásuvkami , ktoré majú mosadzné úchytky a dostatok úložného priestoru. Ide o praktický a zároveň krásny kúsok. Komoda má vo vrchnej časti poškodenie viď. fotografie . Výška – 84 cm , šírka – 80 cm , hĺbka – 44 cm .Jedna sa o používaný tovar . Dovoz Holandsko. Dovoz až k Vám domov viem v rámci Slovenska zabezpečiť po dohovore zadarmo . Pozrite všetky moje inzeráty možno zaujme aj niečo iné. Uprednostňujem telefonický kontakt pred sms a emailmi. Všetko je o dohode .
Michalovce
129 €
Knižnica z teakového dreva
Táto   knižnica   svojím  decentným   vzhľadom   poteší   každého   milovníka   klasického   nábytku  .   Vrchná  časť  knižnice  je  presklenná  má  otváracie  dvierka  +  v  strede  poličky   bez   dvierok a  skla .   Spodnú   časť   tvoria   poličky   a   plné   otváracie   dvierka  +  3  šuplíky  .  V  strede  knižnice  sa  nachádzajú  ešte   ďalšie  4  šuplíky   +  2   presklenné   vyklápacie  dvierka  s   úložným priestorom  .   Knihy  si  môžte   pekne   uložiť   za   sklenené   dvierka  ,   aby   na   ne   nepadal  prach  .  Zastavte  sa  na chvíľu  a zamyslite   sa   ,  čo   je  najlepšie   pre  Vaše  knihy  .  Táto    knižnica    nemusí   byť   iba   knižnicou  ,  ale   môžte   ju   využiť   aj   napr.  do   kuchyne  .  Rozhodnutie   ako  ju  využijete  je  už   len   na   Vás  . Skladá   sa  z   2   časti  .  Nová   -   nepoužívaná .  Výška   -   227  cm ,  šírka  -  227  cm  , hĺbka   -  52  cm  .      
Michalovce
1 990 €
Sklenená váza s nádychom oranžovej farby
Sklenená váza je veľmi pekným kúskom do Vášho domova . Vhodná aj na darček pre Vašich blízkych , známych . Výška - 32 cm , priemer - 22 cm .
Michalovce
16,90 €
1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 33