Schwarzmann stolová píla 3250 W +5 rezných kotúčov
Schwarzmann sch250 - najlepšia stolová píla s celokovovou pevnou konštrukciou. A s najvýkonnejším motorom 3250 w ! + 5 rezných kotúčov + pracovné rukavice + bezpečnostné okuliare K píle môžno pripojiť vysávač na odsávanie pilín a prachu vznikajúcich pri rezaní, čo pomôže udržiavať poriadok na pracovisku. Nastavenie výšky rezu: 0-73 mm Výška čepele sa ľahko nastavuje pomocou špeciálneho gombíka. Možnosť rezania pod uhlom 90 stupňov až 45 stupňov. 5 rezných kotúčov: 250mm čepeľ 24z (už namontovaná) 250mm 24z - kvalitné drsné rezy 250mm 48z - veľmi kvalitný hrubý rez 250mm 60z - vysoko kvalitné rezy pre dosky 250mm 100z - precízne rezy pre dosky a čelá nábytku + dva prídavné tabule pre rozšírenie pracovnej reznej plochy + posúvač Píla schwartzmann je určená na domáce hobby použitie. Určená je na rezanie dreva, materiálov na báze dreva a plastov. Umožňuje rezanie pod uhlom 90°, ako aj rezanie pod uhlom 45°. Vysoký výkon motora 3250 w umožňuje robiť veľmi presné rezy. Umožňuje rezanie drevených prvkov; pozdĺžne a priečne pílenie Čepeľ 250 mm z tvrdenej ocele reže tvrdé aj mäkké drevo. Vďaka bočnej vodiacej lište je možné dosky rezať na požadovanú šírku. Gombík nastavenia výšky čepele umožňuje nastaviť optimálnu výšku rezu. Je vybavený systémom na odstraňovanie pilín do vysávača a zaisťuje poriadok a čistotu na pracovisku. Rýchlosť otáčok: 5500 ot./min Dĺžka el. Kábla: 2 m Výkon: 3250w Ochranný štít Menovité napätie: 230-240v Priemer rezného kotúča: 250 mm Priemer otvoru pre disk: 30 mm Výška rezu pod uhlom 90°: 73 mm Výška rezu pod uhlom 45°: 53 mm Rozmer stola: 625 x 430 mm Veľkosť stola s rozširujúcimi tabuľamii: 625 x 930 mm Výška pílky : 85cm Hmotnosť: 22,5 kg Rozmery balenia: 690 x 590 x 360 mm Nová s dokladom Poštovné 10 eur.
Veľké Kapušany
220 €
Invertorová zváračka RIPPER IGBT 20-315 A 1,6-4
Nová ľahká invertorová zváračka ripper 315n. Obzvlášť užitočná pre zváračské práce vyžadujúce častý pohyb alebo práce vo výškach. Profesionálna verzia pre nepretržitú prevádzku so zväčšenými chladičmi a ventilátorom, hrubými káblami a zosilnenou elektronikou. Vybavený termostatom a efektívnejším ventilátorom, ktorý zabraňuje prehriatiu zváračky a umožňuje pracovať bez prekážok. V tomto prístroji sú zahrnuté funkcie používané v najdrahších zváracích strojoch igbt ! Táto zváračka ripper 315n využíva pokročilú technológiu zvárania pwm. Technológia pwm umožňuje výrobu výkonnej elektriny používanej na zváranie a rezanie. Vyznačuje sa nízkou spotrebou energie a preto pri použití napríklad predlžovacích káblov nedochádza k takým veľkým poklesom napätia. Nezaťažuje domácu elektrickú inštaláciu. Zariadenie má tiež led diódu indikujúcu, že zariadenie sa prehrialo. Funkcie: Hot start - je systém, ktorý umožňuje zvýšiť prúd na začiatku pre rýchlejšie zapálenie zváracieho oblúka. Anti-stick - je funkcia, ktorá zabraňuje prilepeniu elektródy ku zváranému materiálu.. Arc force - je automatický systém stabilizácie oblúka bez ohľadu na jeho dĺžku. Zabudovaný ventilátor Lcd displej Elektródy: 1,6 - 4 mm, odporúčané: 2,5 - 3,5 mm Parametre: Napájanie: 230 v / 50/60 hz Plynulé nastavenie zváracieho prúdu: 20 - 315a, led displej zobrazuje aktuálne nastavenie Max. Napätie bez zaťaženia: 60v dc Výstupné napätie: 25,6v Fáza: 1 Pracovný cyklus: 60% - vysoká účinnosť znamená, že sa nevypne prakticky ani pri zváraní dlhých zvarov Účinník: 0,93 Izolačná trieda: b Stupeň ochrany: ip21s Jednoduché ovládanie, kovový kryt Po použití príslušného zváračského horáka je možnosť zvárania tig Hmotnosť: 4,5 kg Certifikát ce Príslušenstvo: Kábeláž pre zváranie s dĺžkou cca 2 m (zvárací kábel mma din s držiakom elektród + zemniaci kábel din so svorkou) Maska Kefa s kladivkom Nastaviteľné popruhy pre zavesenie počas práce na rameno Určené výhradne pre rutilové elektródy ! Nová, doklad + záruka. Dobierka: 6 eur.
Veľké Kapušany
120 €
Benzínový motorový 3kW fukár vysávač drvič 3v1
Nový 3v1 kompaktný benzínový stroj dw-3000 s možnosťou rýchlej prestavby na výkonný fukár + vysávač + drvič na lístie. Majster - osvedčená značka s vysokým výkonom 3kw. Ideálne sa hodí do každej záhrady a uspokojí aj tých najnáročnejších používateľov. S oceľovým nožom pre drvenie lístia. Vysoký výkon 3 kw. Kovový nôž so 4 čepeľami x4 - takto rozsekané listy a vetvičky zaberajú oveľa menej miesta, takže veľká taška sa plní oveľa pomalšie, čo prináša veľa výhod - znižovanie objemu listoov. Vďaka tomu listy vo vrecúšku zaberajú oveľa menej miesta, čo zaručuje dlhšiu prácu bez nutnosti neustáleho vyprázdňovania. V režime vysávača je lístie nasávané veľkou hubicou k oceľovým mulčovacím nožom umiestnených pred turbínou, ktoré značne redukujú objem nasávaného lístia. Tie pri vysokých otáčkach lístia posekajú na jemný mulč, ktorý tak dokonale plní 50 l objemný vak z odolnej textílie. Vak je opatrený ramenným popruhom, ktorý nesie celú hmotnosť vysatého lístie, ruky preto nie sú pri práci toľko namáhané. Spojenie medzi vakom a vysávačom je riešené pomocou kolena, ktoré umožňuje vysávaču relatívne voľný pohyb. Pre rýchlu prestavbu vysávača na výkonný fukár stačí odpojiť nasávaciu hubicu a koleno s vakom na lístie. Otvor po nasávaciu hubicu sa uzavrie veľkou nasávacou mriežkou, ktorá svojou konštrukciou bráni prisávaniu odevu a tým znižovaniu fúkacieho výkonu. Na miesto kolena pre výfuk do vaku sa osadí fúkacia hubica so špeciálne tvarovaným ústím. Režim fukáru umožní sfúkať rýchlo lístie z veľkých plôch na hromadu, vrátane upratovania lístia, v ktorom sa nachádzajú tvrdé predmety, ako sú orechy, kamienky, alebo kúsky konárov, ktoré by mohli vysávač pri nasávaní poškodiť. Fukárom je možné vyfúkať okrem listov aj prach a nečistoty z chodníkov, zle dostupných zákutí, pokosenú trávu z ciest a v zime si ľahko poradí aj s čerstvo napadaným snehom. Funkcie: - fúkanie - vysávanie (sanie) - drvenie - mulčovanie listov + vetvičiek Vhodný aj pre odfúkanie jemného snehu z chodníkov, parkovísk, z auta, budov a pod. Technické dáta: Model: dw-3000 Typ motora: 2-taktný, vzduchom chladený Objem motora: 43 cm3 Rýchlosť fúkaného vzduchu: 370 km / h Maximálny výkon motora: 3 kw / 4,1 km pri 7 500 ot./min Kapacita vrecka: 40l Prietok vzduchu: 13m2.Min Spustenie: manuálne Dĺžka sacej trubice: 97cm Dĺžka fúkacej trubice: 94cm Stupeň fragmentácie: 10: 1 Rýchlosť otáčania: 3 500 - 7 500 otáčok za minútu Hladina hluku: 110 db (a) Odporúčaná zmes: 1:30 Objem nádrže: 460 ml Čistá hmotnosť dúchadla: 4,6 kg Celková hmotnosť vysávača: 5,15 kg Možnosť nastavenia dĺžky potrubia Prístroj je vybavený senzormi. Pred spustením je potrebné namontovať výfukové / sacie potrubie. Bez nainštalovaného potrubia zariadenie na nedá spustiť. Nový nepoužitý, originálne balenie s dokladom. Dobierka: 6 eur.
Veľké Kapušany
130 €
3850 W rozbrusovačka stolová rezačka na kov a pod.
NEX OX-1091 GERMAN STYLE 3850W rozbrusovačka - stolová rezačka na kov, železo, hliník aj neželezný materiál. Rýchloupínací zverák s možnosťou nastavenia 45 stupňového uhla v pravo alebo vľavo. Aretácia vretena pre rýchlu výmenu rezného kotúča. Kovová základňa 46x27cm. Guličkové ložiská. 3800 ot./min. Tlačidlo pre trvalý chod pri uvoľnení spúšte. Kotúč rozmer: 355mm. Kľúč + sada náhradných uhlíkov Nová, nepoužitá, original zabalená. Doklad nemám. Dobierka: 7 EUR.
Veľké Kapušany
99 €
Kosačka krovinorez J.Gardener 4,4 kW+príslušenstvo
Silná motorová strunová kosačka krovinorez vyžínač John Gardener Professional s bohatým príslušenstvom. 3 ks 100 ml 2T olej do benzínu + kovový držiak na stenu ZDARMA – GRÁTIS ! NAJNOVŠÍ MODEL 2021 ! V súčastnosti na trhu najsilnejší 2-taktný motor 49,7 cm3 / 6 koní / 4,4 kW. Max. otáčky motora: 8000 ot./min. Japonský membránový karburátor. Dvojkrúžkový piest pre vysoký výkon. Zapaľovacia sviečka: BM6A. Tlmenie vibrácií. Ergonomicky tvarované rukoväte. TUV certifikát. Záber struny: 42 cm, hrúbka struny: 2,4 mm. 3x strunová automatická hlava. Kovový štít na 4 strunové vložky. Náhradná struna. 3-ramenný sekací nôž pre vysokú alebo suchú trávu. Pílový rezný kotúč. 2-ramenný popruh s bočným chráničom. Ochranný štít na tvár so sieťovinou. Chránič na uši. Nádobka s označením pre miešanie a nalievanie palivovej zmesi. Náradie. Váha bez paliva: 7,1 kg. Objem nádrže: 1L. Zmiešavaci pomer benzin:olej 25:1 (do 2,5L benzínu naliať 100 ml červeného 2T oleja) NOVÁ sada, nepoužitá, zabalená v 2 krabiciach spolu s príslušenstvom. DOKLAD ! Dobierka, poštovné za obe krabice spolu: 9 EUR.
Veľké Kapušany
120 €
Pôdny zemny motorový jamkovač +4 vrtáky+predlžovák
Pôdna – zemná vrtná súprava – výkonný silný ručný motorový jamkovač MAGNUM MG-W-630 + 4 vrtáky + 50 cm predlžovák. + ZDARMA GRÁTIS 0,5L olej 2T do benzínu na miešanie palivovej zmesy ! Perfektná kompletná súprava na domáce hobby využitie okolo domu a v záhrade. 4 vrtáky vyrobené z vysoko kvalitných oceľových zliatin: priemer vrtákov: 10cm, 15cm, 20cm 30cm, všetky rovnakej dĺžky: 80 cm + 50 cm dlhý predlžovák Efektívny dvojtaktný motor MAGNUM s maximálnym výkonom 6,2 HP = 4,6 kW PREVODOVKA vybavená JEDNODUCHÝMI prevodovými stupňami s OCELOVÝMI ozubenými kolesami ! Chladenie vzduchom. Systém zapaľovania: CDI. Smer otáčania vŕtania: v smere hodinových ručičiek. Zdvihový objem: 63 cm3 Zapaľovacia sviečka: BM6A Prevodový pomer: 35: 1 Maximálny priemer vrtáka: 300 cm Hladina hluku: 85 dB Objem palivovej nádrže: 1,2 L Pomer palivovej zmesi benzín:olej - 25:1 Váha: 8,5 kg. Táto súprava sa používa na vŕtanie otvorov na výsadbu rastlín, stromov alebo kríkov. Jednoduchý a pohodlný spôsob, ako vyvŕtať diery do zeme pre výsadbu, tyčí, drôtov, stĺpov pre oplotenie a pod. Môže sa tiež použiť pri rôznych stavebných prácach (napr. vŕtanie otvorov pre stĺpiky plotov) a v zime na vŕtanie otvorov do ľadu pre rybárov. NOVÁ s dokladom Dobierka (spolu za všetky krabice): 10 EUR.
Veľké Kapušany
250 €
Ruský 850W elektrický mlynček na mäso 150kg/hod.
Predám nový nepoužitý originál zabalený ruský elektrický mlynček na mäso MK-12. Motor: 850 W. Kapacita mletia: 150 kg / hod. 2ks šajby / riečice priemer: 7cm, veľkosť očiek: 6 mm, 8 mm, Vtláčadlo na mäso, nálievka pre plnenie do črievok. Materiál: nerezový materiál. Rýchlosť: 190 ot./min. Celková hmotnosť: 22 kg. Rozmery: 38 x 21 x 49cm. Ľahko umývateľné časti, vyberateľná komplet celá mlecia hlava. Dobierka - poštovné 7 EUR.
Veľké Kapušany
250 €
Nemecký odprúžený detský MTB cross bicykel NSU
Nemecký odprúžený detský MTB cross bicykel NSU YS 260. Predná teleskopická vidlica: CS FORK MA 125. 26" hliníkové kolesá so spevnenými ráfikmi, nové plášte rozmery: 26 x 1,95. 15" rám, pre výšku postavy: 150-165cm. Radenie: SHIMANO RevoShift. Prešmykač: SHIMANO 42T. Zadná prehadzovačka: SHIMANO ALIVIO. 7x3 prevodov. Predná aj zadná V-brzda. Nové predné + zadné Led svetlá, batérie sú súčasťou lampy. Plechové blatníky. Nový zadný batožinový nosič. Zvonček. Nový stojan. Všetko presne podľa obrázkov. Zachovalý, nastavený, ihneď použiteľný. Vidno škrabance aj známky používania. Zašlem zabalený v kartóne kurierom na dobierku. DOPRAVA KURIEROM: 12 EUR.
Veľké Kapušany
130 €
Cestný bicykel VELAMOS LADY s košíkom 20" rám
Zachovalý cestný RETRO bicykel VELAMOS LADY s košíkom Český výrobca VELAMOS. 20" oceľový rám, pre výšku postavy 167 - 180 cm 26" kolesá. Predná čelusťová brzda + zadná protišlapná. Jeden prevod. Plechové blatníky. Zadný batožinový nosič. Stojan. Odrazky v kolesách. Zvonček. Všetko presne podľa obrázkov. Zachovalý, nastavený, ihneď použiteľný. Vidno škrabance aj známky používania. Zašlem zabalený v kartóne kurierom na dobierku. DOPRAVA KURIEROM: 12 EUR.
Veľké Kapušany
110 €
Dekorácia: papagáj veľký, výška 100 cm
Papagáj veľký - skvelá dekorácia do bytu, záhradky, kancelárie, hotela, butiku, baru a pod. Výška: 100 cm. Materiál syntetická živica, ručne maľovaný. Nový Poštovné: 7 EUR.
Veľké Kapušany
60 €
Veľký dekoračný orol do záhradky výška 40 cm
Veľký dekoračný orol do záhradky. Výška: 40 cm, šírka: 16 cm. Vyrobený z laminátu - odolný voči poškodeniu aj poveternostným vplyvom. Zo spodu je otvor pre naplnenie pieskom z dôvodu zaťaženia. Nový Poštovné: 6 EUR / balík.
Veľké Kapušany
11 €
Veľká dekoračná vrana do záhradky
Veľká dekoračná vrana do záhradky. Výška: 30 cm, dĺžka: 47cm, šírka: 12 cm. Vyrobená z laminátu - odolná voči poškodeniu aj poveternostným vplyvom. Zo zadu je malý otvor pre naplnenie pieskom z dôvodu zaťaženia. Poštovné kurierom: 6 EUR / balík (môže v ňom byť aj viac kusov aj rôznych iných dekoračných predmetov).
Veľké Kapušany
9 €
Dekoračná labuť ako kvetináč do záhradky NOVÁ
Slúži pre vloženie kvetináča alebo labuť sa môže naplniť zeminou a zasadiť napr. kvety, malé tuje a pod. Výška: 42cm, dĺžka: 52cm, šírka: 27cm. Vyrobená z laminátu - odolná voči poškodeniu aj poveternostným vplyvom. Nová Bez kvetín. Poštovné: 6 EUR.
Veľké Kapušany
20 €
Oživte a skrášlite svoj domov dekoračnými bocianmi
Oživte a skrášlite si svoj domov dekoračným bocianom alebo bocianmi, bocianou rodinkou - symbolom potomstva v rodine. Nádherný doplnok do záhradky, k jazierku alebo okolo domu. Farebné bociany v rôznych veľkostiach na kovových nôžkach, pomocou ktorých sa napichnú do zeme. Vyrobené z laminátu a preto sú odolné voči poškodeniam - nerozbijú sa pri páde ani pri buchnutí aj odolné voči poveternostným vplyvom. Bocian veľký - lietajúci, rozmery: 76 x 74cm - cena: 24 EUR. Bocian veľký, celková výška: 100cm - cena: 22 EUR. Bocian stredný, celková výška: 80cm - cena: 16 EUR. Bocian malý, 2 druhy: - so zatvoreným zobákom, celková výška: 60cm - s otvoreným zobákom, celková výška: 67cm cena: 11 EUR / ks. *-NOVÉ-* nepoužité. Poštovné: 6 EUR / balík.
Veľké Kapušany
11 €
Klasický cestný RETRO bicykel VELAMOS SUPER DE LUX
Zachovalý cestný RETRO bicykel VELAMOS SUPER DE LUXE. Český výrobca VELAMOS. 20" oceľový rám, pre výšku postavy 167 - 180 cm 26" kolesá, náboje: Favorit, pášte rozmery: 26 x 1,75 x 2. Predná čelusťová brzda + zadná protišlapná. Jeden prevod. Plechové blatníky. Stojan. Odrazky v kolesách. Zvonček. Všetko presne podľa obrázkov. Zachovalý, nastavený, ihneď použiteľný. Vidno škrabance aj známky používania. Zašlem zabalený v kartóne kurierom na dobierku. DOPRAVA KURIEROM: 12 EUR.
Veľké Kapušany
100 €
Dámsky cestný EXTREME LADY 6x3 prevodov 28" kolesá
Zachovalý dámsky trekingový - cestný bicykel EXTREME X-PRESS LADY. 28” rýchloupínacie kolesá, plášte 28 x 1,75. 21,5” oceľový rám, pre výšku postavy nad: 180 cm. 6x3 prevodov. Radenie: GRIPSHIFT. Zadná prehadzovačka: Shimano SiS. Predná + zadná V-brzda. Plechové blatníky. Zadný batožinový nosič. Predné + zadné svetlo na dynamo. Odrazky v kolesách. Zvonček. Stojan. Všetko presne podľa obrázkov. Zašleme zabalený v kartóne kurierom na dobierku. Všetko nastavené, stačí nastaviť riadítko, sedlo, našrubovať pedále a môže sa jazdiť. Zachovalý, vidno známky používania. Komplet zo servisu nastavený, ihneď použiteľný ! Dobierka: 12 EUR.
Veľké Kapušany
130 €
MTB EXPLORER 19" CrMo rám 26" kolesá 3x6 SHIMANO
Zachovalý, bezvadný MTB horský bicykel EXP EXPLORER. 26" hliníkové kolesá, predné rýchloupínacie, náboje QUANDO, plášte: 26 x 1,95. 19" odľahčený Cr-Mo rám, pre výšku postavy: 165-177cm. Páčkové radenie prevodov: SHIMANO SL-EF 18R SL-EF19L. Zadná prehadzovačka: SHIMANO SiS. Predná prehadzovačka: SHIMANO. 6x3 prevodov. Hliníkové brzdové páčky SHIMANO A. Vpredu aj vzadu V-brzdy. Rýchloupínacia sedlovka. Plastové blatníky. Odrazky v kolesách. Hliníkové kľuky SHIMANO DUAL SiS. Zvonček. Stojan. Držiak na fľašu. Plastové pedále. Všetko presne podľa obrázkov. Zašleme zabalený v kartóne kurierom na dobierku. Všetko nastavené, stačí nastaviť riadítko, sedlo, našrubovať pedále a môže sa jazdiť. Zachovalý, vidno známky používania. Komplet zo servisu nastavený, ihneď použiteľný ! Dobierka: 12 EUR.
Veľké Kapušany
120 €
Elektrobicykel MTB FRIKE 250W uzamykateľná vidlica
Extravagantný elektrický bicykel FRIKE ATX-88EO mountain bike. NAJNOVŠÍ MODEL - NOVINKA 2021. Terénny - horský elektrobicykel pre tých, ktorí hľadajú bicykel do terénu aj na bežné jazdenie po cestách. Zvládne nerovný terén, ale aj každodenné dochádzanie napr. do zamestnania. 26” kolesá vybavené pneumatikami KENDA pre offroad, rozmery: 26 x 1,95. Rám bicykla je vyrobený z uhlíkovej ocele. Odprúžená uzamykateľná predná vidlica. Na multifunkčnom LCD displeji máte možnosť stláčaním tlačidiel okrem množstva funkcií aj výber z 5 režimov jazdy: - iba pomocou pedálu - klasické bicyklovanie - šliapanie do pedálov bez elektromotora - s pedálovým asistentom - pri bicyklovaní pomáha elektromotor (viac možností výberu intenzity pomoci elektromotora) - úplne na elektrický režim (nie je potrebné šliapanie do pedálov, jazdí sa len na elektromotor). Výber intenzity pomoci elektromotora má vplyv na množstvo odobratej energie z batérie. Môžete si teda vybrať, koľko energie z batérie ako podpory potrebujete. Iný odber energie bude na rovnej ceste a iný, keď pôjdete na plný výkon napr. pri jazde do kopca. 36V / 10Ah lítiová batéria - vyberateľná + uzamykateľná, nabitie približne za 4 hodiny. LCD displej na riadítku zobrazuje všetky dôležité informácie, ktoré jazdec potrebuje: - rýchlosť jazdy - prejdenú vzdialenosť - využitie batérie - výber režimu jazdenia - USB slot Predná odprúžená uzamykateľná vidlica 17" rám z uhlíkovej oceľe pre výšku postavy od 150 cm Batéria: lítiová batéria s farebnými led a tlačidlom pre rýchlu kontrolu stavu nabitia Kapacita akumulátora: 10AH Menovité napätie akumulátora: 36V Doba nabíjania: približne 4 hodiny Dojazd max.: 52 km Rýchlosť, terén, poveternostné podmienky, váha jazdca a sklon budú mať zásadný vplyv na dojazd. Maximálna rýchlosť: 35 km / hod. Predné Led svetlo Rýchloupínacia sedlovka, ergonomicky tvarované sedadlo: SAVADIA SADDLE Stojan Plastové blatníky 42V 2A nabíjačka na 230V Bezkartáčový elektromotor s výkonom 250 W je umiestnený v náboji zadného kolesa Brzdy: predná + zadná kotúčová mechanická brzda Prevodovka: 3x9 rýchlostí Páčkové radenie rýchlostí microNEW s ukazovateľom, predná + zadná prehadzovačka: microNEW. Maximálne zaťaženie: 120 kg Váha: 26 kg NOVÝ, NEPOUŽITÝ, V ORIGINAL KRABICI Zložený len kvôli možnosti odfotenia a vystavenia reálnych obrázkov Dovoz zo zahraničia, bez dokladu, bez záruky. Dobierka: 10 EUR.
Veľké Kapušany
1 200 €
Domáca pálenica 50L ECO PERFECT HOME
Domáca certifikovaná palenica 50L ECO PERFECT HOME. Vyrobená z nehrdzavejúcej ocele s dvojitým dnom a nepriľnavým povrchom. Nie je potrebné miešanie kvasu vďaka najnovšej technológii. Výrobené v Maďarsku. Rozmery kotla: Objem: 50 L Priemer: 43 cm Výška: 42 cm Výška s kupolou: 59 cm Celková výška: 80 cm (s medenou rúrou) Šírka s chlopňami: 51 cm Rozmery chladiča: Objem: 25 litrov Priemer: 32,5 cm Šírka: 43 cm Výška: 27,5 cm Celkový rozmer: 83 cm (zostavená) Materiál: Nehrdzavejúca oceľ 18/10 s dvojitým dnom Nepriľnavý povrch Meď (kupola, spájacia rúra, špirála) Plast (ventil) Silikónové tesnenie Použitie: - elektrický varič - plynový varič - indučný varič - keramické platne Rozmer karabice: 80 x 52 x 46 cm Hmotnosť: 10,7 kg Dôvod predaja: NEVHODNÝ DAR, súkromý predaj NOVÝ, NEPOUŽITÝ, V ORIGINÁL KRABICI. Poštovné: 8 EUR.
Veľké Kapušany
360 €
Svetelná reklama LED panel 200x40cm Nová
NOVÝ VEĽKÝ atraktívny svetelný programovateľný panel s červenými LED na zobrazovanie ľubovoľného reklamného textu..textu. Rozmery: 200 x 40 x 9cm. Priťahuje pohľady + výborná čitateľnosť aj z väčšej vzdialenosti. Vynikajúca viditeľnosť aj za denného svetla. Jednoduché programovanie. Veľa možností upravenia textu: rýchlosť zobrazovania, efekty, bežiaci rám a pod. Výška veľkého písmena až 28cm. Panel zobrazuje okrem bežiaceho textu aj rôzne jednoduché obrázky či obrazové efekty - animácie, dvojriadkove zobrazovanie – text sa dá rozdeliť do 2 riadkov alebo na ľavú a pravú časť podľa potreby. Napr. v jednom okamihu na LED panely beží jednoriadkový text v plnej veľkosti 28cm, v druhom okamihu na LED panely bežia dva texty a každý riadok môže mať: inú rýchlosť nezávisle od seba, typ písma alebo rôzne svetelné efekty. Možno zobrazovať a vyberať z fontov z PC, veľké a malé písmená s diakritikou, aktuálny dátum aj čas. Priemerna spotreba: 80W, váha: 11kg. Programovanie prebieha pomocou programu, ktorý sa dodáva s panelom na CD. Ak je hotový a vyladený reklamný text, program vytvorí súbor a ten sa z PC do LED panela prenesie a prekopíruje cez USB kľúč alebo cez vlastnú WIFI sieť ( router nie je potrebný, zpáruje sa notebook alebo mobilný telefón a panel, dosah cca 15 - 20m ). Vhodný aj na vonkajšie použitie. S dokladom+záruka. Panel s bielymi LED cena: 550 EUR Dobierka: 15 EUR. V ponuke máme aj iné modely aj iné rozmery. Vyrábame LED PANELY aj podľa požiadaviek v bielom, modrom, červenom, zelenom alebo mix farebnom prevedení alebo aj RGB 7-farebnom prevedení ako aj v rôznych rozmeroch.
Veľké Kapušany
500 €
Drvič mlynček na ovocie motor 220V 1,1 kW - 500 kg
NOVÝ elektrický drvič - mlynček Micul Fermier GF hlavne na jablká, hrušky, zemiaky a iné ovocie aj zeleninu. Rumunský masívny továrenský výrobok. Drvič + motor sú uložené na oceľovej konštrukcii + plechový násypník. Remeňový prevod z elektromotora na valec drviča. Motor príkon: 1,1 kW / 4,0 A / 1400 ot./min. Kapacita: 300 – 500 kg / hod. Dĺžka drviaceho valca: 25cm, priemer: 8cm, priemer remeníc - malá: 6cm, veľká: 25,5cm. Rozmery násypníka pri vrchnom okraji – šírka: 47cm, výška: 32cm, hĺbka: 38cm. Celkové rozmery stroja – dĺžka: 84cm, šírka: 48cm, výška: 48cm. Váha: 30kg. Veľkou výhodou tohto drviča je to, že ho možno postaviť priamo na súd alebo inú nádobu, do ktorej bude drvené ovocie rovno padať. Drvič jablká rozdrví na malé čiastky (nevytvorí pyré). Takáto hmota je tak optimálna pre ďalšie spracovanie. NOVÝ v original krabici. S DOKLADOM. Balené v 2 krabiciach. Poštovné za 2 krabice: 10 EUR.
Veľké Kapušany
290 €
Šrotovník na obilniny 3,8kW motor na 220V +4 sitká
NOVÝ šrotovník CAMPION URALMAŚ CMP3800A na obilniny, pšenicu, kukuricu, raž, sójové bôby atď. ako aj celé kukuričné ​​klasy (cez bočný otvor) na získanie krmiva pre zvieratá alebo vtáky. Ruský továrenský výrobok, komplet kovová konštrukcia s maxi veľkým násypníkom. Z predu je otvor o priemere 5,5cm pre vkladanie kukuričných kláskov, suchých rohlíkov a pod. ktoré sú následne rozdrvené v šrotovníku. Súbor 2 nožov + 20 kladiviek je poháňaný motorom na 220V / 2900 ot./min. MOTOR: 3,8 kW. vinutie 100% meď. Trieda izolácie - ochrany: F. Tlačidlo zapnutia / vypnutia na motore. Pre ochranu motora pred zničením je zabudovaná tepelná ochrana - v prípade prehriatia motor sa vypne. Max. kapacita: 260 kg / hod. Vonkajší priemer šrotovacej komory: 28 cm. Váha: 20 kg. Súčasťou výbavy sú 4 plechové sitká s priemerom otvorov-očiek: 2-3-4-5 mm, ktoré sa jednoducho vkladajú do šrotovníka podľa potreby získania rôznych veľkostí rozomletého šrotu, prípadne jemnej múčky. Ručným posúvačom pod násypníkom sa úplne uzavrie alebo reguluje množstvo obilia, ktoré sa presype z násypníka do mlecej komory. Produkcia sa môže zmeniť podľa stupňa vlhkosti obilia aj druhu použitého sita. ŠROTOVNÍK JE NOVÝ S DOKLADOM. V prípade záujmu možnosť dokúpenia: - sada nožov + predný kovový kryt s otvorom na sekanie-rezanie slamy, žihľavy, lucerny a pod. CENA: 35 EUR. POŠTOVNÉ, DOBIERKA: 10 EUR.
Veľké Kapušany
160 €
Svetelný programovateľný panel 71 x 25cm
NOVÝ svetelný programovateľný panel s červenými LED na zobrazovanie ľubovoľného reklamného textu. Rozmery: 71 x 25 x 9 cm. Vynikajúca viditeľnosť aj za denného svetla. Jednoduché programovanie. Možno zobrazovať a vyberať z fontov z PC, veľké a malé písmená s diakritikou, aktuálny dátum aj čas. Priemerna spotreba: 20 W, váha: 4 kg. Programovanie prebieha pomocou programu, ktorý sa dodáva s panelom na CD. Ak je hotový a vyladený reklamný text, program vytvorí súbor a ten sa z PC do LED panela prenesie a prekopíruje cez USB kľúč. Vhodný aj na vonkajšie použitie. S dokladom + záruka. Dobierka: 8 EUR.
Veľké Kapušany
150 €
Závesné svetelné LED tabule
NOVÉ blikajúce svetelné tabule s nápisom: OPEN, Coffee, PIZZA, Hamburger, No Smoking, Fittness, Toalety, Open 24 HOURS, Lekárenský kríž s farebnými LED. Napájanie 220V, rozmery: 48x25cm, nízka spotreba energie - 5W. Vynikajúca viditeľnosť aj za denného svetla. Výborné doplnky pre efektívnejšie zvýraznenie prevádzky, pretože už z diaľky upútajú a priťahujú pohľady okoloidúcich. Tabule sú určené len pre vnútorné / interné použitie, nevhodné pre vonkajšie umiestnenie ! NOVÉ S DOKLADOM ! Ceny od: 20 EUR. Dobierka: + 5 EUR.
Veľké Kapušany
20 €
VEĽKÁ svetelná LED reklama panel 295 x 55cm
MAXI VEĽKÝ svetelný reklamný panel s červenými LED na zobrazovanie ľubovoľného reklamného textu. Rozmery: 295 x 55 x 9cm. Jednoduché programovanie. Veľa možností upravenia textu: rýchlosť zobrazovania, efekty, bežiaci rám, aktuálny dátum, čas a pod. Panel zobrazuje okrem bežiaceho textu aj rôzne jednoduché obrázky či obrazové efekty – animácie. Panel sa dá nastaviť – rozdeliť na výšku: pre 2-riadkove zobrazovanie – text sa rozdelí do 2 riadkov, aby zobrazoval naraz 2 riadky s rozdielnym textom a každý text môže mať: inú rýchlosť, typ písma alebo rôzne svetelné efekty: napr. v hornom riadku je stojací text-bez efektov a v dolnom riadku sa robrazuje bežiaci text alebo text s efektami. Panel sa dá aj nastaviť – rozdeliť na šírku: ľavú a pravú časť - takisto s rozdielnym zobrazovaním. Texty sa môžu archivovať a opäť nahrať. Možno zobrazovať a vyberať z fontov z PC veľké a malé písmená s diakritikou. Nastavenie intenzity svietenia LED. Priemerna spotreba: 250W, váha: 28kg. Priťahuje pohľady + výborná čitateľnosť aj z väčšej vzdialenosti. Vynikajúca viditeľnosť aj za denného svetla. Programovanie prebieha pomocou programu, ktorý sa dodáva s panelom na CD. Ak je hotový a vyladený reklamný text, program vytvorí súbor a ten sa z PC do LED panela prenesie a prekopíruje cez USB kľúč alebo v prípade pripojenia cez internetový kábel k routru sa nahraje rovno z PC do panela alebo je možnosť prenosu dát aj cez vlastnú Wi-Fi sieť: notebook - panel. Vhodný aj na vonkajšie použitie. Nový s dokladom + záruka. Dobierka: 40 EUR. V ponuke máme aj iné modely aj iné rozmery. Vyrábame LED PANELY aj podľa požiadaviek v bielom, modrom, červenom, zelenom alebo mix farebnom prevedení alebo aj RGB 7-farebnom prevedení ako aj v rôznych rozmeroch.
Veľké Kapušany
999 €
5,5kg plnička na klobásy +náhradný piest+6nálievok
Nová veľká kvalitná stojatá plnička EDEL HOFF BIO na klobásy, salámy, párky, jaternice a iných mäsových výrobkov s kapacitou – objem valca: 5,5 kg. Vyrobená: telo valca - nerez, ostatné časti z liatiny + potravinárskej nehrdzavejúcej ocele. Ozubený prevod z kľuky na tyč s piestom. Celková výška plničky: 48cm, dĺžka valca: 40cm, vnútorný priemer: 14cm, Rýchle a praktické bočné vyklopenie piesta za účelom naplnenia valca z vrchu. Príslušenstvo: 6 plastových nalievok s priemerom otvorov: 14 mm, 18 mm, 21 mm, 25 mm, 29 mm, 35 mm + náhradný piest v silikonovom obale pre lepšie tesnenie + svorka na uchytenie k stolu. Jednoduché používanie aj čistenie. Váha: 6kg. Nová, nepoužitá, original zabalená s DOKLADOM. Dobierka: 7 EUR.
Veľké Kapušany
99 €
Svetelná programovateľná LED reklama panel 169x57
Svetelný programovateľný panel s červenými LED na zobrazovanie ľubovoľného reklamného textu. Rozmery: 169x57x9cm. Priťahuje pohľady + výborná čitateľnosť aj z väčšej vzdialenosti. Vynikajúca viditeľnosť aj za denného svetla. Jednoduché programovanie. Veľa možností upravenia textu: rýchlosť zobrazovania, efekty, bežiaci rám a pod. Panel zobrazuje okrem bežiaceho textu aj rôzne jednoduché obrázky či obrazové efekty - animácie, dvoj-trojriadkove zobrazovanie – text sa dá rozdeliť do 2-3 riadkov alebo na ľavú a pravú časť podľa potreby. Napr. v jednom okamihu na LED panely beží jednoriadkový text v plnej veľkosti 46cm, v druhom okamihu na LED panely bežia dva-tri texty a každý riadok môže mať: inú rýchlosť nezávisle od seba, typ písma alebo rôzne svetelné efekty. Možno zobrazovať a vyberať z fontov z PC, veľké a malé písmená s diakritikou, aktuálny dátum aj čas. Priemerna spotreba: 130W, váha: 20kg. Programovanie prebieha pomocou programu, ktorý sa dodáva s panelom na CD. Ak je hotový a vyladený reklamný text, program vytvorí súbor a ten sa z PC do LED panela prenesie a prekopíruje cez USB kľúč alebo cez vlastnú WIFI sieť ( router nie je potrebný, zpáruje sa notebook alebo mobilný telefón a panel, dosah cca 15 - 20m ). Vhodný aj na vonkajšie použitie. NOVÝ s dokladom + záruka ! Dobierka: 15 EUR. V ponuke máme aj iné modely aj iné rozmery. Vyrábame LED PANELY aj podľa požiadaviek v bielom, modrom, červenom, zelenom alebo mix farebnom prevedení alebo aj RGB - 7-farebnom prevedení ako aj v rôznych rozmeroch.
Veľké Kapušany
580 €
Profi twinkling laser so zeleno-červenými bodkami
Profesionálny twinkling laser SD-2028. Vytvára tisíce zeleno-červených lúčov ako sieť bodiek, ktoré náhodne otáča a bliká, čím vzniká jedinečná laserová show. Podľa nastavení si obrazce môžte nechať aby ich prístroj vytváral v automóde samovoľne alebo na hudbu cez zabudovaný mikrofón - alebo pripojiť na DMX riadiaci pult. Jednoduchá obsluha, možnosť nastavenia citlivosti. Napájanie: 230V, výkony farieb: červená 100mW 650nm, zelená: 50mW 532nm. Rozmery: 30x20x10cm. Hmotnosť: 2,4 kg. Dodá prostrediu jedinečné čaro. Použiteľné miesto: DJs – diskotéky, kapely, bary, krčmy, kluby, klziská, rodinné party - house párty, osvetlenie stien a rôznych plôch alebo parketu do predajní pre prilákanie zákazníkov, prípadne len ako dekoračný efekt., atď. Ako nový. Dobierka: 6 EUR. videoukážka je reálne video, ako zobrazuje laser v auto mode
Veľké Kapušany
150 €
3kg plnička na klobásy+náhradný piest + 4 nálievky
Nová kvalitná plnička OSCAR COOK AUSTRIA na klobásy, jaternice, párky a iných mäsových výrobkov s kapacitou – objem valca: 3 kg. Vyrobená: telo valca - nerez, ostatné časti z liatiny + potravinárskej nehrdzavejúcej ocele. Ozubený prevod z kľuky na tyč s piestom. Celková dĺžka plničky: 42cm, dĺžka valca: 32cm, vnútorný priemer: 11cm, Rýchle a praktické vyklopenie valca za účelom naplnenia z vrchu. Príslušenstvo: 4 plastové nálievky s priemerom otvorov: 15 mm, 19 mm, 22 mm, 25 mm + NÁHRADNÝ PIEST !!! v silikónovom obale pre lepšie tesnenie + 2ks svorky na uchytenie k stolu. Jednoduché používanie aj čistenie. Váha: 4kg. Nová, nepoužitá, original zabalená s DOKLADOM. Dobierka: 6 EUR.
Veľké Kapušany
60 €
Svetelná reklamná LED tabuľa: COFFEE
Svetelná reklamná LED tabuľa: COFFEE. Napájanie z 220V cez 12V/1A adaptér, spotreba: 5W, rozmery: 43x23x3,5cm. Retiazka pre zavesenie. Materiál: vpredu akryl + plastový kryt. Dlhá životnosť: 100.000 hodín. Bočným tlačidlom sa prepína funkcia svietenie alebo pomalé / rýchle blikanie. NOVÁ S DOKLADOM Dobierka: 5 EUR.
Veľké Kapušany
30 €
1 2 3 4