Pemfling – opatrovanie neďaleko českých hraníc
Pemfling – opatrovanie neďaleko českých hraníc/ nástup: 12.7.2022/ turnus: 1 mesiac, 6 týždňov, 2 mesiace/ nefajčiarka výhodou Do obce Pemfling v Bavorsku na českých hraniciach hľadáme opatrovateľku pre 87 ročnú pani (170cm, 64kg). Pani býva v dome, v dome býva podnájomník oddelene v druhom byte. Pani nechová žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má k dispozícii vlastnú izbu s internetom a televíziou. Stupeň ošetrenia: pani je zaradená do 2. stupňa ošetrenia. Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje opatrovateľská služba Zdravotný stav: duševne prítomná, začínajúca inkontinencia, polohovanie s pomocou Nočné vstávanie iba príležitostne, pani nosí plienky Pohyblivosť: pani sa pohybuje pomocou invalidného vozíka K dispozícii opatrovateľská posteľ Opatrovateľka ma v rámci tejto pozície na starosti pomoc pri hygiene, prezliekaní, pri presunoch. Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nakupovanie) Dĺžka turnusu: 1 mesiac, 6 týždňov alebo 2 mesiace nástup: 12.7.2022 Ponúkaná mzda: 9,82 €/hod. brutto Orientačná čiastka za 1 mesiac – 1500€, 6 týždňov - 2100€, 2 mesiace - 3000€ vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. Extra cestovné pri 2 mesačnom turnus 200€ Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Ostatné krajiny
3 000 €
Mníchov – Ľahká pozícia v peknom prostredí
Mníchov – Ľahká pozícia v peknom prostredí/ Záskok Nástup od 1.7. do 27.7.2022 Dĺžka turnusu 26 dní Plat (vrátane diét a cestovného) 9,82 €/hod. (1386 €) Bonus: extra cestovne vo výške 200 eur POŽIADAVKY NA OPATROVATEĽKU Pohlavie žena Vek 30-65 Znalosť nemčiny pokročilá Vodičský preukaz Výhodou KLIENT Pohlavie žena Vek 85 Výška a váha 165 cm | 65 kg Návštevy ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba Bývanie: pacientka býva v byte spolu so svojím manželom o ktorého nie je potrebné sa starať Opatrovateľka má k dispozícii samostatný byt. Domáce zvieratá: nechovajú žiadne zvieratá Internet: Áno Nočné vstávanie: nočné vstávanie je potrebné iba príležitostne kvôli návšteve toalety Zdravotný stav: pacientka trpí začínajúcou inkontinenciou – nosí plienkové nohavičky, trápi ju starecká zábudlivosť, duševne je v poriadku Pohyblivosť: pacientka je mobilná, na prechádzky využíva rolátor Ďalšie informácie: Pacientka má rada zábavu, prechádzky a výlety. NÁPLŇ PRÁCE: Starostlivosť o pacienta - úlohou opatrovateľky je robiť pani viac menej spoločnosť, prípadne pomoc pri hygiene Starostlivosť o domácnosť: varenie, pečenie, pranie, žehlenie, upratovanie, nakupovanie
Ostatné krajiny
1 400 €
Mníchov – jednoduché opatrovanie v overenej rodine
Mníchov – jednoduché opatrovanie v overenej rodine / nástup: 3.7.2022/ s dobrou úrovňou NJ/ BEZ nočného vstávania Do obľúbeného Mníchova, hľadáme opatrovateľku (45-75 r.) k 88-ročnému pánovi (175 cm, 90 kg), ktorý býva sám v byte a nechová žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s pripojením na internet. Stupeň ošetrenia : pacient nie je zaradený do žiadneho stupňa ošetrenia. Potreba ošetrovateľskej služby:  návštevy ošetrovateľskej služby nie sú potrebné. Zdravotný stav: pacient má cukrovku a problémy  s rukou. Nočné vstávanie  nie je potrebné. Pohyblivosť :  pohybuje sa za pomoci palice. Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti  domáce práce (varenie, upratovanie či nakupovanie), pomoc pri prezliekaní, osobnej hygiene a presune na toaletu. Pacient ocení spoločnú zábavu, či prechádzky, ak to jeho zdravotný stav umožní. Dĺžka turnusu : 6 týždňov nástup: 3.7.2022 Ponúkaná mzda: 9,82 €/hod. brutto Orientačná čiastka za, 6 týždňov – 1974€ vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach). Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
Ostatné krajiny
1 974 €
Mníchov – ponuka opatrovanie staršej pani
Mníchov – ponuka opatrovanie staršej pani/ nástup: 30.6.2022/ turnus: 1 mesiac, 6 týždňov, 2 mesiace/ ponuka pre očkovanú nefajčiarku Do Mníchova hľadáme opatrovateľku pre 89 ročnú pani (166 cm, 66 kg), ktorá býva sama v byte bez domácich zvierat. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s pripojením na internet. Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 2 stupňa ošetrenia. Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba Zdravotný stav: starecká zábudlivosť, vysoký krvný tlak, depresia, slabosť pri chôdzi, duševne prítomná, inkontinencia, nosí plienky, horšie počuje Nočné vstávanie iba príležitostne Pohyblivosť: pani sa pohybuje pomocou rolatora a invalidného vozíka Opatrovateľka ma v rámci tejto pozície na starosti pomoc pri hygiene, prezliekaní, pri presunoch. Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nakupovanie) Dĺžka turnusu: 1 mesiac, 6 týždňov alebo 2 mesiace nástup: 30.6.2022 Ponúkaná mzda: 9,82 €/hod. brutto Orientačná čiastka za 1 mesiac – 1600€, 6 týždňov - 2240€, 2 mesiace - 3200€ vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. Extra cestovné pri 2 mesačnom turnus 200€ Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.
Ostatné krajiny
2 240 €
Waldshut-Tiengen – výborná ponuka opatrovania
Waldshut-Tiengen – výborná ponuka opatrovania/ nástup: 25.6.2022/ turnus: 1 mesiac, 6 týždňov alebo 2 mesiace / potrebná mierne pokročilá alebo pokročilá nemčina/ vodičsky preukaz výhodou Do mesta Waldshut-Tiengen, ktoré sa nachádza pri švajčiarskych hraniciach, hľadáme opatrovateľku (30-65) pre 85 – ročnú pani (160 cm, 60 kg), ktorá býva sama v dome v centre mesta a nechová žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má zabezpečenú samostatný byt a pripojením na internet. Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 2. stupňa ošetrovania Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba Zdravotný stav: pani má ochrnutú lávu nohu, problémy zo srdcom ( má implantovaný kardiostimulátor). Nočné vstávanie je potrebné príležitostne. Pohyblivosť: pani sa pohybuje pomocou invalidneho vozíka ale je nápomocná pri transfere. K dispozícii je auto s automatickou prevodovkou. Opatrovateľka ma v rámci tejto pozície na starosti pomoc pri hygiene, prezliekaní, pri pohybe. Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nakupovanie) Možnosť nakupovania je vo vzdelanosti 300 metrov Dĺžka turnusu: 6 týždňov alebo 2 mesiace nástup: ihneď Ponúkaná mzda: 9,60 €/hod. brutto Orientačná čiastka s mierne pokročilou nemčinou za 6 týždňov - 2176€, 2 mesiace - 3040€, s pokročilou nemčinou za 6 týždňov - 2456€, 2 mesiace - 3440€ vrátane diét. Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.
Ostatné krajiny
2 176 €
Radolfzell am Bodensee – overená ponuka v hoteli
Radolfzell am Bodensee – overená ponuka v hoteli pre chyžné/ ponuka pre ženy alebo mužov/ sú potrebné lepšie základy nemčiny alebo mierne pokročila nemčina/ vodičský preukaz výhodou/ skúsenosti v odbore gastro sú podmienkou Do mesta Radolfzell, ktoré sa nachádza pri jazere Bodensee, hľadáme šikovné a spoľahlivé chyžné. Pracovníci majú zabezpečené ubytovanie (byt), ktoré je vzdialené od hotela cca 10km. V oblasti je dostupná prímestská doprava alebo je k dispozícii bicykel. Dĺžka turnusu: 6 týždňov / 2 mesiace nástup: ihneď Ponúkaná mzda: 9,82 €/hod. brutto Ponúkaná odmena so základnou nemčinou za 6 týždňov – 1964€ vrátane diét a príspevku na cestovný lístok + prepitné Ponúkaná odmena so základnou nemčinou za 2 mesiace – 2720€ vrátane diét a príspevku na cestovný lístok + prepitné Ponúkaná odmena s pokročilou nemčinou za 6 týždňov – 2132€ vrátane diét a príspevku na cestovný lístok + prepitné Ponúkaná odmena s pokročilou nemčinou za 2 mesiace – 2960€ vrátane diét a príspevku na cestovný lístok + prepitné Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.
Ostatné krajiny
2 132 €
Opatrovateľka starších ľudí v Nemecku
Opatrovateľka starších ľudí v Nemecku VIP - Extra s. r. o. Nástup ihneď do Nemeckých rodín, práca pre opatrovateľky a opatrovateľov. Poskytujeme dlhodobú spoluprácu. Čo očakávame a ponúkame? Ponúkame prácu pre ženy aj mužov. Ide o prácu v nemeckých rodinách, a to opatrovanie seniorov. Očakávame a ponúkame seriózny prístup počas celej doby spolupráce a nemčinu na komunikatívnej úrovni. VIP Extra je partner pre teba, ak: - Hľadáš prácu ako opatrovateľ/ka v Nemecku. - Chceš zarábať v Eurách. - Rozprávaš nemecky a chceš túto reč denne používať v práci. - Máš veľké srdce a pochopenie pre ľudí, ktorí potrebujú opatrovateľskú starostlivosť. - Chceš byť súčasťou VIP Extra rodiny a chceš cítiť, že máš všestrannú starostlivosť. Náplň práce, zodpovednosť a povinnosti: - pomoc pacientovi pri hygiene, pri chôdzi, pri obliekaní, rozprávanie pri prechádzkach. - varenie, upratovanie, nákup potravín. Zamestnanecké výhody, benefity: - oficiálny pracovný pomer (slovenská zmluva) - spoločnosť platí všetky daňové odvody a poistenie - Bezplatné jedlo 3-krát denne a miestnosť s internetom
Ostatné krajiny
1 500 €
Jednoduché opatrovanie v dolnom Bavorsku
Stubenberg – Jednoduché opatrovanie v dolnom Bavorsku/ nástup: 6.6.2022 /turnus 6 týždňov/ potrebná mierne pokročilá nemčina/vodičky preukaz výhodou/ Do obce Stubenberg, ktorá sa nachádza v dolnom Bavorsku hľadáme opatrovateľku pre 80 -ročnú pani (170 cm, 75 kg) ktorá býva sama v rodinnom dome so záhradou a nechová žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s kúpeľnou. Stupeň ošetrenia: páni nie je zaradená do žiadneho stupňa ošetrovania Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba Zdravotný stav: pacientka trpí cukrovkou Nočné vstávanie nie je potrebné. Pohyblivosť: pacientka má problémy s mobilitou, pohybuje sa pomocou rolátora, alebo invalidného vozíka. Úlohou opatrovateľky je pomoc pri hygiene, prezliekaní, presunoch a starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nakupovanie) Dĺžka turnusu: 6 týždeň nástup: 6.6.2022 Ponúkaná mzda: 9,82 €/hod. brutto Orientačná čiastka za 6 týždňov - 1848 €, Bonus - 200€ cestovné vrátane diét. Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.
Ostatné krajiny
2 000 €