BUDOVA - OBJEKT - KOMERČNÉ VYUŽITIE - CENTRUM ZLATÝCH MORAVIEC !!! ZNÍŽENÁ CENA !!!
Ponúkame na predaj budovu - objekt v centre Zlatých Moraviec, vhodný ako obchodný priestor, momentálne so stabilným nájomcom. Možnosť ďalšieho rozšírenia do podkrovia. Budova je napojená na všetky IS. Foto a bližšie info na vyžiadanie. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Zlaté Moravce
82 000 €
HALA S VEĽKÝM POZEMKOM VHODNÁ NA SKLAD, VÝROBU - NEVERICE
Ponúkame na predaj halu vhodnú na výrobu, sklad atď... v obci Neverice, vzdialenej 20km od Nitry, 4km od výjazdu na rýchlostnú cestu R1. Hala sa nachádza na samostatne stojacom pozemku, oplotenom, o výmere 3959 m2, z toho zastavaná plocha haly je 469 m2. IS: elektrina 220V/380V voda: studňa kúrenie: lokálne - 2x kotol na pevné palivo Halu je možné rozdeliť na 3 časti, jej súčasťou je aj nakladacia rampa. Pozemok je rovinatý, oplotený, vhodný aj ako stavebný pozemok, vďaka jeho polohe v blízkosti centra obce. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Neverice
122 400 €
RODINNÝ DOM - KOSTOĽANY POD TRIBEČOM
Rodinný dom podlhovastého tvaru, postavený okolo roku 1940, v obci Kostoľany pod Tribečom. Dom pozostáva z troch izieb, gánku, miestnosti využiteľnej ako kuchyňa a z komory. IS: - elektrina: 220V/ 380V - voda: vlastná studňa (voda dovedená do letnej kuchynky) - kúrenie: ÚK, plynový kotol Na pozemku stojí ďalšia vedľajšia stavba pozostávajúca z dvoch miestností: kuchyne a kúpelne. Dom stojí v spoločnom dvore, ktorý je veľmi pekne upravený. Susedný dom stojaci v spoločnom dvore je využívaný na rekreačné účely. Celková výmera predávaného pozemku je 1425 m2. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Kostoľany pod Tríbečom
19 900 €
RODINNÝ DOM S POZEMKOM 5060 m2 VHODNÝM NA ROZPARCELOVANIE - SĽAŽANY
Predaj rodinného domu v obci Sľažany, časť Horné Sľažany. Dom bol postavený cca v roku 1950, je v pôvodnom stave. Dom pozostáva z troch izieb, kuchyne, vstupnej chodby, gánku a priestoru, ktorý je možné využiť na kúpeľňu a WC. IS: elektrina - 220V/380V - momentálne odpojená voda - prípojka verejného vodovodu na pozemku + vlastná studňa kúrenie - plyn odpad - verejná kanalizácia Dom stojí na rovinatom pozemku o výmere 5060 m2, ktorý je vhodný na rozparcelovanie na ďalšie stavebné pozemky. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Sľažany
101 200 €
SKLADOVÝ PRIESTOR - ŽIRANY
Ponúkame na prenájom skladový priestor v novovybudovanom areáli v obci Žirany, vzdialenej od Nitry 13 km. Rozloha skladového priestoru je 300 m2, sklad má pancierovú podlahu a je vybavený regálmi s nosnosťou do 1200 kg. konštrukcia skladu - oceľový skelet šírka a výška vjazdu - 4,5 m vnútorná svetlosť - 6 m Vedľa budovy sa nachádzajú voľné parkovacie miesta, areál je monitorovaný kamerovým systémom 24h denne. Cena prenájmu: 1700 EUR / 1 mesiac + energie
Žirany
1 700 €/mes.
POZEMOK NA KOMERČNÉ VYUŽITIE - ČAKAJOVCE
Predaj pozemku nachádzajúceho sa v okrajovej časti obce Čakajovce, vzdialenej od krajského mesta Nitra len 10 km. Výmera pozemku 10000 m2, šírka pozemku cca 45 m, dĺžka pozemku cca 220 m. Pozemok pozostáva z jednej parcely, ktorá je na liste vlastníctva vedená ako ostatné plochy. IS elektrina: trafostanica na pozemku voda: studňa na pozemku + verejný vodovod v dosahu plyn: v dosahu Na predmetný pozemok je vydané územné rozhodnutie o umiestnení stavby - výrobná hala s administratívou. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností. Cena: 39 € / 1 m2 + DPH
Čakajovce
390 000 €
RODINNÝ DOM - SĽAŽANY
Dom pre viac generácií, prípadne ako sídlo firmy, ubytovňa. Rodinný dom sa nachádza v obci Sľažany, 5 km od Zlatých Moraviec. Obytná plocha je cca 300 m2, je vhodný na viacero účelov: bývanie pre 2 rodiny, sídlo firmy, ubytovanie pre pracovníkov a pod. Doteraz bol využívaný ako ubytovanie pre zamestnancov firmy. Dom bol kolaudovaný v roku 1972. Prízemie má 4 miestnosti + kuchyňa, 2x kúpeľňa (1. vaňa + WC, 2. sprcha 2x+2xWC). Poschodie má 3 izby + obývačka, kuchyňa, kúpeľňa, WC, 2x balkón. V suterénoch sa nachádza kotolňa, vodáreň, sklady. Súčasťou domu sú aj 2 garáže. IS: Kúrenie - ústredné (kotol plynový, na pevné palivo, aj elektrický), Voda - rozvody vody z verejného vodovodu, ale dom má aj studňu, z ktorej sa dá čerpať voda, Elektrina - 220/380V, denný, nočný prúd, Odpad - verejná kanalizácia V dome prebehli nasledovné rekonštrukcie: výmena okien za plastové, nová fasáda, obnova strechy (zateplenie). Pozemok má výmeru 39 á, je pekný, rovinatý, zatrávnený, šírka 20 m. Na pozemku sa nachádza aj ďalšia stavba - domček, ktorý má 2 vstupy, v prvom je jedna obytná miestnosť s kúpeľňou a WC, v druhom vstupe sa nachádza sauna, bazén 2m x 3m, WC a sprcha. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Sľažany
136 500 €
STAVEBNÝ POZEMOK - JEDĽOVÉ KOSTOĽANY !!! ZNÍŽENÁ CENA !!!
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Jedľových Kostoľanoch. Pozemok má výmeru 813m2, je zatrávnený, udržiavaný, s dobrým prístupom a výhľadom na okolité lesy. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Jedľové Kostoľany
10 000 €
POZEMOK NA PODNIKATEĽSKÝ ÚČEL - NITRA
Predaj rovinatého pozemku v meste Nitra, o výmere 19854 m2. Pozemok je vďaka svojej polohe a veľkosti vhodný na podnikateľské využitie. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Nitra
1 198 000 €
RODINNÝ DOM - NEMČIŇANY - PRENÁJOM
Ponúkame na prenájom veľmi pekne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Nemčiňany. Dom sa nachádza v tichej bočnej uličke, jedná sa o prízemný "štvorec". Interiér domu, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou, pozostáva z nasledovných miestností: - vstupná chodba, kuchyňa s jedálňou, 3 izby, komora, kúpeľňa s WC. Dom je čiastočne zariadený: kuchynská linka, jedálenský stôl so stoličkami, chladnička s mrazničkou, sporák, manželská posteľ, 2x váľanda, sedacia súprava, práčka. Dom stojí na pozemku o výmere 1050 m2, možnosť parkovania vo dvore. Nehnuteľnosť je ihneď voľná. Cena prenájmu: 700 EUR / mesiac, vrátane energií Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Nemčiňany
700 €/mes.
KANCELÁRSKY PRIESTOR - ZLATÉ MORAVCE
Prenájom kancelárskeho priestoru o výmere cca 20 m2. Priestor sa nachádza na prízemí budovy, v širšom centre mesta Zlaté Moravce. Cena prenájmu: 200 EUR/ mesiac + energie
Zlaté Moravce
200 €/mes.
STAVEBNÉ POZEMKY - MARTIN NAD ŽITAVOU
Ponúkame na predaj stavebné pozemky v obci Martin nad Žitavou. Jedná sa o pozemky o celkovej výmere 9413 m2, ktorá je prerozdelená geometrickým plánom na 15 parciel v rozlohách od 397 m2 do 895 m2. IS v dosahu. Možnosť odkúpenia aj viacerých parciel.
Martin nad Žitavou
216 499 €
GARÁŽ S ELEKTRINOU - ZLATÉ MORAVCE - NOVINKA
NOVINKA - GARÁŽ S ELEKTRINOU A POZEMKOM V ZLATÝCH MORAVCIACH Ponúkame na predaj garáž so zavedenou elektrinou a vysporiadaným pozemkom pod stavbou. Garáž je v pôvodnom, zachovalom stave, nezateká. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Zlaté Moravce
10 500 €
RODINNÝ DOM TOPOĽČIANKY - VHODNÝ AJ NA KOMERČNÉ VYUŽITIE
RODINNÝ DOM V TOPOĽČIANKACH V CENTRE OBCE - VHODNÝ AJ NA PODNIKATEĽSKÉ ÚČELY Ponúkame na predaj rodinný dom v Topoľčiankach, v centre obce. Dom bol postavený okolo roku 1940, materiál pálená a nepálená tehla. V roku 2018 bola na dome realizovaná nová strecha - nový krov, latovanie a krytina - plech. DISPOZÍCIA DOMU: - vstupná chodba, 2 samostatné izby, kuchyňa, komora, kúpeľňa IS: Voda: rozvody vody z verejného vodovodu Elektrina: 230V/400V Kúrenie: elektrické radiátory + lokálne vykurovanie (je možnosť zavedenie plynu - prípojka plynu je v dosahu z ulice) Odpad: prípojka verejnej kanalizácie z ulice pred domom, momentálne je odpad vyvedený do žumpy Dom stojí na pozemku o výmere 932m2, je rovinatý, je na ňom vybudovaná pivnica. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Topoľčianky
79 000 €
STAVEBNÝ POZEMOK S VÝHĽADOM NA HRAD GÝMEŠ - OBEC ŽIRANY
STAVEBNÝ POZEMOK NEĎALEKO NITRY S VÝHĽADOM NA HRAD GÝMEŠ - OBEC ŽIRANY Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Žirany o výmere 1059m2. IS: - prípojka elektriny priamo na pozemku - voda, plyn, kanalizácia v dosahu na ulici Šírka pozemku od ulice cca 20m a postupne sa rozširuje až na cca 40m. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Žirany
39 000 €
3 IZBOVÝ BYT - ČARADICE !!! VYZÁLOHOVANÉ !!!
POKOJNÉ BÝVANIE V 3-IZBOVOM BYTE NA DEDINE Ponúkame na predaj 3 izbový byt o výmere 58,90 m2, v tichej lokalite na návrší v obci Čaradice. Byt pozostáva z 3 izieb (obývačka priechodná do druhej izby), kuchyne, komory, kúpeľne, WC, chodby a dvoch pivníc. Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí tehlovej 4-bytovky. V byte sú vymenené všetky okná za plastové + nové vchodové dvere, inak je v pôvodnom stave. IS: - kúrenie je v byte zabezpečené cez kachle na pevné palivo, čím sú znížené mesačné náklady - voda z verejného vodovodu, ohrev vody cez elektrický bojler - odpad vyvedený do žumpy Bytovka stojí na pozemku o celkovej výmere 1640 m2, z ktorého má vlastník bytu podiel 1/4. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Čaradice
35 500 €
RODINNÝ DOM - ZLATÉ MORAVCE
Rodinný dom - vila, v kľudnej, tichej a veľmi obľúbenej časti mesta Zlaté Moravce. Jedná sa o prízemný rodinný dom, čiastočne podpivničený. K pôvodnej časti domu, bola uskutočnená v rokoch 1996 až 1997 prístavba a nadstavba. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou, vrátane inžinierskych sietí, prestavbou s vytvorením obytného podkrovia. Konštrukcia krovu a podkrovia je vybudovaná ako kompletná nová časť nad celou stavbou rodinného domu. Stavebný materiál - pálená tehla. Dispozične dom pozostáva: SUTERÉN: kotolňa, 2x sklad, sauna, práčovňa, garáž, kúpeľňa, chodba, schodisko 1. NADZEMNÉ PODLAŽIE: 4x izba, hala, zádverie, predsieň, jedáleň, kuchyňa, komora, 2x kúpeľňa, WC, chodba, schodisko 2. NADZEMNÉ PODLAŽIE: 3x izba, hala, kuchyňa, kúpeľňa, WC, chodba, schodiskový priestor, skladové podkrovné priestory IS: Kúrenie: ústredné - plynový kotol Voda: rozvody vody z verejného vodovodu, studňa Elektrina: 220V/380V Odpad: verejná kanalizácia Pozemok, na ktorom je dom postavený má výmeru 1712 m2, je rovinatý, vysadený okrasnými drevinami, dotvorený oddychovou zónou s jazierkom a terasou, v prednej časti vydláždený zámkovou dlažbou. Na pozemku je postavená ďalšia stavba - garáž s dielňou. Šírka pozemku 23 m, tiché prostredie, slepá ulica. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Zlaté Moravce
229 000 €
HALA - ZLATÉ MORAVCE - PRENÁJOM
Ponúkame na prenájom halu v Zlatých Moravciach. Rozloha haly je 480 m2 + možnosť rozšírenia o ďalšie priestory. Cena prenájmu: 1500 EUR/ 1 mesiac + energie vlastné merače Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Zlaté Moravce
1 500 €/mes.
2 IZBOVÝ BYT - ZLATÉ MORAVCE !!! ZNÍŽENÁ CENA !!!
BYT V PRÍJEMNEJ LOKALITE, BLÍZKO CENTRA MESTA ZLATÉ MORAVCE Ponúkame na predaj 2 izbový byt o výmere 48,56 m2, v zateplenom bytovom dome. Byt pozostáva z 2 izieb, kuchyne,kúpeľne, WC, chodby a pivnice, lodžia zo spálne. Byt sa nachádza na 3.p. zo 4.p. tehlového bytového domu. Byt je čiastočne rekonštruovaný: - plastové okná - stierky - plávajúce podlahy - chodba , parkety - 2x izba, dlažba - kuchyňa - nová kuchynská linka - umývačka riadu, elektrický sporák - menené všetky interiérové dvere - káblová TV + NET Nízke mesačné náklady - nájom pre 2 osoby 105 EUR/mesiac. V blízkosti bytu sa nachádza nákupné stredisko, škola, zdravotné stredisko .... Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Zlaté Moravce
69 990 €
RODINNÝ DOM - MACHULINCE !!! ZNÍŽENÁ CENA !!!
ROMANTICKÝ DOMČEK V PODHORSKEJ OBCI MACHULINCE Predaj rodinného domu vidieckeho "L" typu v obľúbenej obci Machulince, ktorá je od okresného mesta vzdialená len cca 4 km. Nehnuteľnosť je situovaná blízko centra obce na slnečnom rovinatom pozemku. Jedná sa o dom v pôvodnom stave, postavaný z pálenej tehly, so zachovanými pôvodnými zárubňami, drevenými oknami, interiérovými dverami, čo navodzuje pocit rekreačnej chalúpky s ľudovými prvkami. Jedinou úpravou prešli podlahy, ktoré boli vykopané, izolované a boli potiahnuté novým betónom. Nehnuteľnosť pozostáva z troch izieb, letnej kuchynky, skladového priestoru a otvoreného gánku IS Kúrenie: kachle na pevné palivo + plyn - gamatky (momentálne odpojené) Voda: prípojka verejného vodovodu na pozemku + vlastná kopaná studňa Elektrina: 220V Odpad: prípojka verejnej kanalizácie pred pozemkom Dom stojí na pozemku o výmere 776 m2, vysadený rôznymi okrasnými drevinami, pozemok je od cesty oddelený výsadbou tují, čo zabezpečuje súkromie . Obec Machulince je zmodernizovanou obcou, ktorá disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou, škola, škôlka, obchody, služby ... Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Machulince
35 000 €
3 IZBOVÝ BYT - ZLATÉ MORAVCE - NOVINKA - VÝBORNÁ LOKALITA
PRIESTRANNÝ VEĽKOMETRÁŽNY 3 IZBOVÝ BYT V TICHEJ LOKALITE BLÍZKO CENTRA Ponúkame na predaj 3 izbový byt o výmere 81m2, v zateplenom bytovom dome s vlastnou kotolňou. Byt pozostáva z 3 samostatných izieb, kuchyne, komory, kúpelne, chodby. Súčasťou chodby je murovaný šatník -kumbál. Vzhľadom k tomu, že v byte sa nachádza šatník a komora, poskytuje byt dostatok úložného priestoru. Bytový dom má vlastnú kotolňu, čiže náklady na bývanie sú výrazne nižšie ako bývajú obvykle. Byt je priestranný, čiastočne rekonštruovaný: - plastové okná - murovaná priestranná kúpeľňa Veľkou devízou je poloha bytu - v blízkosti centra mesta, avšak v tichej slepej ulici. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Zlaté Moravce
87 000 €
ROZOSTAVANÝ RODINNÝ DOM ZLATÉ MORAVCE - VÝBORNÁ LOKALITA
ROZOSTAVANÁ STAVBA RODINNÉHO DOMU VO VÝBORNEJ LOKALITE ZLATÝCH MORAVIEC Ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom v Zlatých Moravciach. Dom stojí na peknom rovinatom pozemku o výmere 760m2, zastavaná plocha 110m2, úžitková plocha 180m2, dom je čiastočne podpivničený. Konštrukcia domu je tehlová, všetky inžinierske siete (voda, plyn, elektrina, kanalizácia) sú v dosahu na ulici. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Zlaté Moravce
73 900 €
MACHULINCE - KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA
Rodinný dom sa nachádza v podhorskej obci Machulince, 5km od okresného mesta Zlaté Moravce, na peknom upravenom pozemku o výmere 346m2 - je vysadený okrasnými drevinami, zatrávnený, chodníky a terasa je riešená zámkovou dlažbou, oplotenie je riešené nepriehľadným múrom v kombinácii drevo a kameň, ktorý zabezpečuje súkromie. DISPOZÍCIA DOMU: - pozdĺžna VSTUPNÁ CHODBA, z ktorej sa prechádza na jednej strane do samostatného WC, na strane druhej do novej kúpeľne - centrálne umiestnená KUCHYŇA vidieckeho charakteru so zabudovanými spotrebičmi, z ktorej sa vstupuje DO PREDNEJ A ZADNEJ IZBY - pod domom v prednej časti je umiestnená mala PIVNICA - za domom je vytvorená PRÍJEMNÁ KRYTÁ TERASA S VÝHĽADOM NA KOPCE KÚRENIE: plynové ústredné - radiátory, VODA: rozvody vody z verejného vodovodu, ODPAD: verejná kanalizácia, ELEKTRINA: 230/400V DOM PREŠIEL ROZSIAHLOU REKONŠTRUKCIOU: - nové rozvody všetkých inžinierskych sietí (vodovodné, kanalizačné rozvody, nová elektroinštalácia a rozvody kúrenia vrátane nového kotla a radiátorov), odizolovanie domu, nová strecha: krov aj krytina, EUROOKNÁ, nové podlahy, stierky, komplet nová kuchyňa, kúpeľňa a WC VŠETKY REKONŠTRUKCIE SÚ PREVEDENÉ KVALITNE A PRECÍZNE. Dom sa predáva vrátane jeho vnútorného vybavenia, je vkusne zariadený s ohľadom na jeho vidiecky ráz. Je vhodný nielen na rekreačné bývanie, ale aj na trvalé využitie. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Machulince
89 000 €
PRENÁJOM - 2 IZBOVÝ BYT NITRA - STAVBÁRSKA ULICA
PRENÁJOM 2 - IZBOVÉHO BYTU V NITRE - CENTRUM MESTA - STAVBÁRSKA ULICA Jedná sa o byt o výmere 50m2, nachádzajúci sa v zrekonštruovanom, zateplenom dome s novou strechou. DISPOZÍCIA: 2 samostatné nepriechodné izby, kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC. Byt je po rekonštrukcii: - nové rozvody vody a elektriny, murované jadro, stierky, obklady, podlahy, dvere, kuchynská linka Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Nitra
490 €/mes.
4 IZBOVÝ BYT - ZLATÉ MORAVCE - PRENÁJOM
Ponúkame na prenájom 4 izbový byt s balkónom v Zlatých Moravciach. Byt je kompletne rekonštruovaný a na prenájom sa ponúka kompletne zariadený. Nachádza sa na 1. p. bytového domu. Cena nájmu: 750€/1mesiac vrátane energií Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Zlaté Moravce
750 €/mes.
VYZÁLOHOVANÉ - ROZOSTAVANÝ RODINNÝ DOM NITRA - KYNEK
ROZOSTAVANÝ RODINNÝ DOM - NITRA ČASŤ KYNEK Ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom v Nitre, časť Kynek. Rodinný dom stojí na peknom rovinatom pozemku o výmere 500m2, ktorý je z 3 strán oplotený. Stavebný materiál: PORFIX Okná: plastové, 3 sklo, dekor vonkajší - antracit, dekor vnútorný - biele Vchodové dvere: hliníkové, dekor vonkajší - antracit, dekor vnútorný - biele Strešná krytina: BRAMAC IS: VODA: rozvody vody z verejného vodovodu (voda dovedená do domu do technickej miestnosti) ELEKTRINA: 230V/400V (elektrina dovedená do domu do technickej miestnosti) ODPAD: verejná kanalizácia ( RD je už pripojený) DISPOZÍCIA DOMU: - 3 samostatné izby (jedna z nich s výstupom na terasu do záhrady) - kuchyňa s komorou a s výstupom na terasu dispozične prepojená s obývacou miestnosťou (taktiež výstup na terasu) - kúpeľňa s predprípravou na vaňu, sprchový kút, umývadlo a WC - samostatné WC - technická miestnosť Predpokladaná investícia na dokončenie: cca 35000 EUR. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Nitra
111 000 €
RODINNÝ DOM - ZLATÉ MORAVCE !!! ZNÍŽENÁ CENA !!!
!!! RODINNÝ DOM V ZLATÝCH MORAVCIACH ZA CENU BYTU !!! TÚŽITE PO BÝVANÍ V RODINNOM DOME, ALE FINANCIE VÁM TO NEDOVOĽUJÚ... MÁME PRE VÁS RIEŠENIE ! Predaj rodinného domu v lukratívnej časti Zlatých Moraviec - v blízkosti základná škola, škôlka, Kaufland, všetky športoviská. Ide o poschodový rodinný dom s miernou sedlovou strechou, ktorého kolaudácia prebehla v roku 2009. Dom je vybudovaný na pásových betónových základoch s vodorovnou izoláciou, stavebný materiál - tvárnice Porfix v hrúbke 375 mm. Strop na prízemí je keramický, montovaný s betónovou zálievkou. Strop na poschodí má drevenú nosnú konštrukciu, s rovným podhľadom sadrokartónovým, zatepleným podhľadom. Strecha domu je mierna, sedlová, pokrytá profilovaným plechom ROVA. Dispozične dom pozostáva: prízemie - predsieň, kúpeľňa, WC, obývacia izba s krbom, kuchyňa poschodie - chodba, 3 izby, úložný šatník Podlahy v celom dome sú z keramickej dlažby, okná plastové, s termoizolačným 2-sklom, s vnútornými hliníkovými žalúziami. IS: Kúrenie: elektrické konvektory + krb Voda: rozvody vody z verejného vodovodu Odpadové vody: napojené do verejnej kanalizácie Elektrina: 220V, ohrev vody - elektrický bojler Dom je postavený v tichej ulici, stojí na rovinatom pozemku o výmere 450 m2. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Zlaté Moravce
89 000 €
RODINNÝ DOM - ZLATÉ MORAVCE !!! MOŽNÝ AJ PRENÁJOM !!!
Ponúkame na predaj rodinný dom v Zlatých Moravciach - ihneď obývateľný. Jedná sa o rodinný dom podlhovastého tvaru, pôvodné drevené, veľmi zachovalé stropy. Dispozične dom pozostáva z dvoch izieb, kuchyne, kúpeľne, samostatného WC. Dom je po rekonštrukcii, posledné úpravy prebehli v roku 2008 - vymenené plastové okná, vchodové dvere, keramické dlažby, v izbách plávajúce podlahy, nová kúpeľňa, WC, čiastočná výmena elektroinštalácie. IS: Kúrenie: kachle na pevné palivo Voda: rozvody vody z verejného vodovodu Elektrina: 220V/380V Odpad: verejná kanalizácia Dom je postavený v spoločnom dvore spolu s ďalším domom. Pozemok, ktorý patrí k domu má výmeru 951 m2 + spoluvlastnícky podiel k spoločnému dvoru v podiele 1/2, výmera spoločného dvora je 170 m2. Nehnuteľnosť je vhodná či už na trvalé bývanie, ako aj na rekreačné účely, je možné ju ihneď, bez akýchkoľvek úprav užívať. Možnosť prenájmu domu: Cena za prenájom: 400 EUR/ mesiac vrátane energií Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Zlaté Moravce
49 000 €
RODINNÝ DOM - NOVOSTAVBA - ČARADICE
Ponúkame na predaj začínajúcu výstavbu rodinného domu v obci Čaradice. Začiatok výstavby - marec 2019. Rodinný dom sa nachádza v tichej lokalite obce Čaradice, vzdialenosť od okresného mesta Zlaté Moravce 9 km, výjazd na R1 BB - NR 1km. Jedná sa o prízemný rodinný dom, pozostávajúci z nasledovných miestností: tri izby, obývačka spojená s kuchyňou (východ na zastrešenú terasu), špajza, zádverie, samostatné WC, kúpeľňa s WC, technická miestnosť. Úžitková plocha 110 m2. - stavebný materiál - tehla - okná - plastové - trojsklo - !!! POZOR !!! KROV - TRÁMOVÝ, nie väznikový (pochôdzna povala) - zateplenie stropu Nobasilom - zateplenie fasády polystyrénom Po dohode možné zmeny materiálov, prípadne štádium dokončenia domu. IS: Kúrenie: plynové - podlahové, príprava komínu na krb Voda: rozvody vody z verejného vodovodu Elektrina: 220V/380V Odpad: vlastná žumpa 10 m3 Pozemok má výmeru 750 m2, je pekný, rovinatý, šírka 15 m. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Čaradice
138 000 €
ZÁHRADKA S ALTÁNKOM A UNIMOBUNKOU V ZÁHRADKÁRSKEJ OSADE ZLATÉ MORAVCE
ZÁHRADKA S ALTÁNKOM, VODOU A ELEKTRINOU Ponúkame na predaj záhradku s murovaným altánkom a unimobunkou, v záhradkárskej osade v Zlatých Moravciach. Záhradka má výmeru 636m2, je na nej osadená elektrická prípojka a taktiež vodovodná šachta s vodomerom. Záhradka je vysadená okrasnými a ovocnými drevinami (jablone, hrušky, nektárinky...) Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Zlaté Moravce
14 000 €
1 2 3