NITRA ZOBOR - ŠTÝLOVÁ VILA - BÝVALÁ "POŠTÁRSKA KOLÓNIA"
VILA V SPODNEJ ČASTI ZOBORA - VHODNÁ AJ NA KOMERČNÉ VYUŽITIE - BÝVALÁ POŠTÁRSKA KOLÓNIA JEDINEČNÁ PONUKA!!! Ponúkame na predaj rodinný dom - vilu, v spodnej časti Zobora, v blízkosti kruhového objazdu pod Zoborom s priamym napojením na R1, spájajúcim Bratislavu a Banskú Bystricu. Dom sa nachádza v tzv. bývalej poštárskej kolónii, ktorá bola vystavaná v rokoch 1923-1924, jedná sa o súčasť dvojdomu. Dom disponuje podlahovou plochou cca 130m2, bol postavený z pálenej tehly. DISPOZÍCIA DOMU: PRÍZEMIE: vstupná chodba, 2 izby, kuchyňa, kúpeľňa, komora, schodisko na poschodie, východ do záhrady POSCHODIE: chodba, 1 izba + možnosť vybudovania ďalších izieb SUTERÉN: technická miestnosť s kotlom, skladové miestnosti Kúrenie: ústredné plynové + lokálne - kachle na pevné palivo umiestnené v obývacej izbe Voda: rozvody vody z verejného vodovodu Ohrev vody: plynový bojler Elektrina 230V/400V Odpad: verejná kanalizácia Pozemok je rovinatý, upravený, o výmere 413m2, stojí na ňom garáž na 1 auto a vedľajšia stavba - záhradný domček s 1 miestnosťou, WC a skladom, ktorý v minulosti slúžil ako kancelária. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Nitra
219 000 €
PREDAJNÝ STÁNOK NA NÁMESTÍ V ZLATÝCH MORAVCIACH
STÁNOK VHODNÝ NA PREDAJ RÝCHLEHO OBČERSTVENIA, KEBAB, HAMBURGERY, PALACINKY, ALEBO INÝ STREETFOOD Ponúkame na prenájom stánok v centre Zlatých Moraviec, so zavedenou elektrinou, vodou a čiastočným vybavením. Dispozične stánok pozostáva z predajnej plochy, skladu a toalety. Cena prenájmu: 290€/mesiac + energie Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Zlaté Moravce
290 €/mes.
NOVOSTAVBA - RODINNÝ DOM - ZLATÉ MORAVCE
Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v Zlatých Moravciach, postavenú na veľmi peknom mieste . Dom bol kolaudovaný v roku 2016. Dom pozostáva z 2 podlaží: PRÍZEMIE: vstupná chodba, samostatné WC s umývadlom, technická miestnosť, šatník, priestranná obývačka s východom na terasu, dispozične prepojená s kuchyňou a jedálňou, spálňa s kúpeľňou (vaňa, sprchový kút, 2x umývadlo, WC) POSCHODIE: 3 obytné miestnosti, kúpeľňa (vaňa, WC, umývadlo) Stavebný materiál: Ytong lambda 450 Strecha: strešná fólia Fatrafol Okná: plastové, 3 sklo Podlahy: plávajúce + keramické Kuchyňa: kompletne zariadená elektrospotrebičmi ( vstavaná chladnička, rúra, mikrovlnka, umývačka riadu, indukčná varná doska, komínový digestor) Nábytok - všetko vyrobené na mieru Stropy: sadrokartón, led podsvietenie Kúrenie: podlahové, plynový kotol (možnosť zvlášť regulovať poschodie aj prízemie) Elektrina: 220V/380V Voda: verejný vodovod + kopaná studňa na pozemku napojená do domu Odpad: verejná kanalizácia Súčasťou domu je garáž o rozlohe 27 m2. Dom stojí na rovinatom pozemku 1835 m2, peknom zatrávnenom, s ihličnatými stromami. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Zlaté Moravce
309 000 €
RODINNÝ DOM - ZLATÉ MORAVCE ČASŤ PRÍLEPY !!! ZNÍŽENÁ CENA !!!
RODINNÝ DOM V DOBROM TECHNICKOM STAVE, KÚSOK OD ZLATÝCH MORAVIEC. Ponúkame na predaj rodinný dom v mestskej časti Zlatých Moraviec - v Prílepoch. Jedná sa o prízemný dom štvorcového typu, z jednej polovice podpivničený, stavaný v roku 1965 - materiál pálená tehla. Dom je v pôvodnom stave, momentálne neobývaný. Pozostáva zo vstupného preskleneného zádveria, chodby, 3 izieb, kuchyne, komory, kúpelne s WC, časť domu je podpivničená. IS Kúrenie: ústredné - elektrické, plyn vedie na ulici - možnosť pripojenia Voda: rozvody vody z vlastnej studne, ohrev vody cez elektrický bojler Elektrina: 230V/400V Odpad: žumpa Dom stojí na rovinatom, dlhom pozemku o výmere 3185 m2. Pozemok je zatrávnený, je na ňom postavená garáž so zavedenou elektrinou, murované suché WC a altánok. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Zlaté Moravce
63 000 €
JEDĽOVÉ KOSTOĽANY - BREZOV ŠTÁL - CHALUPA NA ČAROVNOM MIESTE
CHALUPA NA ČAROKRÁSNOM MIESTE - JEDĽOVÉ KOSTOĽANY - BREZOV ŠTÁL Ponúkame na predaj chalupu na jednom z najkrajších štálov patriacich k obci Jedľové Kostoľany, Brezov štál. Chalupa je situovaná na peknom širokom rovinatom pozemku,o výmere 1353m2, ktorý zabezpečuje dostatok súkromia na chalupárčenie. Chalupa pozostáva z 2 samostatných častí, ktoré je možné využívať oddelene. 1.časť (staršia, postavená cca v roku 1940, materiál kameň a nepálená tehla): 2 izby + kuchyňa, kúpeľňa 2.časť (novšia, postavená cca v roku1975, materiál pálená tehla): 3 izby + kuchyňa, kúpeľňa, šatník KÚRENIE: lokálne, kachle na pevné palivo VODA: dom je napojený na rezervoár ELEKTRINA: 230V/400V Na pozemku stojí aj vedľajšia stavba - stodola, vo veľmi zachovalom stave. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.
Jedľové Kostoľany
42 000 €
1 2 3