Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS Limited Edition 2009
Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS Limited Edition 2009 PEKNÁ - 1870cm3, 95kW (129PS), Generácia vozidla: JT mod.06, 4x4, M5, Diesel, Euro 4, 5 dv., (5-miestne), 146000 km, Čierna metalíza Bezpečnost: Alarm, Airbag 6X, EBD/EBV, Posilňovač riad., ABS, ESP(VDC), ASR(TC,EDS), MSR, ADS, DSC(DTC), Brzdový asistent(BAS) Komfort: Automatická klimatizácia, Centrálne uzamykanie, El. predné a zadné okná, El. zrkadlá, Diaľkové ovládanie, Rádio/CD+MP3, Nezávislé kúrenie, Multifunkčný volant, Lakťová opierka, Bezkľúčové štartovanie, Vonkajší teplomer, Klimatizovaná priehradka Ostatné: Disky z ľahkej zliatiny, Hmlové svetlomety, Imobilizér, Palubný počítač, Navigačný systém, Strešné okno, Strešný nosič, Tempomat, Kožený interiér, Tónované sklá, Vyhrievané predné sedadlá, Vyhrievané spätné zrkadlá, Elektrický šíber, Parkovacie senzory vzadu, TV, LCD panel, Bezklúčové otváranie dverí, Odvetrávané predné sedadlá, Odvetrávané zadné sedadlá, Bluetooth Rýchle spoľahlivé jednanie dohoda možná výmena ponúknite. Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
7 690 €
Asfaltová lepenka VELBIT V60 s 35
Asfaltová lepenka Parapetrol VELBIT V60 s 35 (10m2) Asfaltovaný hydroizolačný pás na sklenenej rohoži, krycou vrstvou z oxidovaného asfaltu s plnidlom, na vrchnej strane jemným minerálnym posypom a na spodnej strane separačnou fóliou. Je určený na použitie vo viacvrstvových hydroizolačných systémoch plochých striech a v systémoch spodných stavieb ako pás proti vlhkosti typ A. Balenie 10 m2 Aplikácia natavenie plameňom Dĺžka 10 m Hrúbka 3,5 mm 2,17 €/ m2 Balenie 10 m2...21,70 € Odber:Kalinovo okr. Poltár foto ilustračné. Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
21,70 €
Lacno Nová Kuchynská linka -SONIA
Lacno Nová Kuchynská linka -SONIA wip Kuchynská linka 260 cm farba foto: dub sonoma Horný rozmer: 260 cm Dolný rozmer: 200 cm PC:389 € AKCIA:245 € V cene kuchyne nie sú zahrnuté spotrebiče a doplnky. Kuchynská linka je v demonte zabalená v originál balení v záruke, dá sa odviezť aj v osobnom aute. foto ilustračné. Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
245 €
CYKLON PU Pena 400ml nízkoexpanzná trubičková
PU Pena 400ml nízkoexpanzná trubičková Pre tento typ polyuretánovej peny je charakteristická veľmi rýchla počiatočná vypeniteľnosť (do 6-8 minút), preto nedochádza k dodatočnej deformácii. Je vhodná hlavne na montáž drevených dverných zárubní, montáž stolárskych konštrukcií, napr.drevených schodísk a podstupníc, montáž okenných parapetov, oprava alebo montáž strešných tašiek a hrebenáčov a pod.. Výborný tepelný a zvukový izolant s malou hmotnosťou. Po vytvrdnutí je nenasiakavá. OBSAH: 400 ML KÓD: 5154440 Pc: 4,50 €/ks odber Kalinovo okres Poltár foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
4,50 €
Cyklon pu pena studniarska celoročná 750ml
Cyklon pu pena studniarska celoročná trubičková 750ml Pena na spájanie a tesnenie betónových skruží pre studne. Primárne je určená na spájanie a tesnenie betónových skruží pre studne. Je vhodná aj na tesnenie kanalizačných výpustí a pre aplikácie, ktoré majú zabrániť úniku – prieniku pitnej, úžitkovej alebo dažďovej vody. Tiež je vhodná na úpravu technologických prestupov. Výborný tepelný a zvukový izolant s malou hmotnosťou. Neodoláva UV žiareniu, preto ju treba povrchovo upraviť. Po vytvrdnutí je nenasiakavá. OBSAH: 750 ML KÓD: 5154405 Pc: 6,10 €/ks odber Kalinovo okres Poltár foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
6,10 €
CYKLON Montážna PU pena celoročná 750ml pištoľová
CYKLON Montážna PU pena celoročná 750ml pištoľová Jednokomponentná polyuretánová montážna pena vhodná do všetkých bežných pištolí. kvalita B3 dobrá materiálová kompatibilita vysoká vypeniteľnosť (1 liter poskytuje cca. 50 litrov speneného objemu) rýchlo tvrdne (po 5 minútach nelepí, po 30 – 40 minútach sa dá rezať) vhodná aj na izolovanie (tepelné, zvukové, atď. ) drží na dreve, betóne, omietke, murive a na mnohých plastoch OBSAH: 750 ML KÓD: 5154232 Pc: 6,00 €/ks odber Kalinovo okres Poltár foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
6 €
Vápno vzdušné biele 80 hasené - Spezikalk (25kg)
Vápno vzdušné biele 80 hasené - Spezikalk (25kg) Vápenný hydrát, veľmi jemne mletý. Vápenný hydrát sa vyrába hydratizáciou vysoko kvalitného vápna. Jeho prednosťou je možnosť jeho okamžitého použitia, pretože je objemovo stály. Akcia: 5,00 €/Balenie:25 kg vrece odber Kalinovo okres Poltár foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
5 €
BAUMIT ONE lepiaca malta na obklady a dlažby
Lacno-BAUMIT ONE lepiaca malta na obklady a dlažby. BAUMIT ONE lepiaca malta na obklady a dlažby Stavebné lepidlo triedy C1 podľa normy STN 12004 na lepenie nasiakavých obkladov a dlažby, ako aj na ďalšie zvyčajné stavebné účely. Vhodný podklad: betón, podlahové potery, ľahčený betón, omietky. Pred nanášaním podklad ošetriť vhodným penetračným náterom, napr. Baumit Grund. podklad musí vyhovovať platným normám, musí byť pevný, suchý, čistý, nosný, nezamrznutý, zbavený prachu, nečistôt, mastnôt, uvoľňujúcich sa častí, a výkvetov. Spotreba materiálu: cca 3 kg/m2 v závislosti od typu obkladu Spotreba vody: cca 7l / 25 kg vrece Doba otvorenia: 20 min. Korekcia polohy obkladu: max. 5 min. Doba spracovania: cca 3 hod. Max. hrúbka lepiaceho lôžka: 5 mm Miešanie: Obsah vreca zmiešať s cca 7 l čistej vody vhodným elektrickým miešadlom s nízkymi otáčkami na homogénnu hmotu bez hrudiek. Doba miešania cca. 3 min. Po 5 minútovom odležaní opäť krátko premiešať. Nanášanie: Lepidlo naniesť na podklad v dvoch krokoch. Do čerstvej tenkej kontaktnej vrstvy naniesť druhú vrstvu vhodným zubovým hladidlom v 45° - 60° uhle. Následne do vrstvy naneseného lepidla ľahko zatlačiť obkladové prvky. Polohu obkladových prvkov je možné korigovať v priebehu cca. 5 min. Prípadné zvyšky lepidla odstrániť vlhkou špongiou. Kvôli lepšej prídržnosti obkladových prvkov k podkladu je možné použiť kombinovanú metódu lepenia, t.j. lepidlo naniesť na povrch určený na obkladanie a aj na rubovú plochu obkladaného prvku. Upozornenie: Po nalepení obkladu a dlažby chrániť povrch cca 48 hod. pred mechanickým zaťažením. Teplota vzduchu, materiálu a podkladu nesmie počas spracovania a zrenia klesnúť pod +5°C. Neprimiešavať žiadne iné materiály PC:5,10 € AKCIA:3,60 € odber:Kalinovo okr.Poltár foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
3,60 €
Cement Multicem Plus - 42,5 N - 25 kg
Cement Multicem Plus - 42,5 N - 25 kg Akcia: 3,60 €/Balenie:25 kg vrece odber Kalinovo okres Poltár foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
3,60 €
Cement Flexicem 32,5N, 25 kg
Cement Flexicem 32,5N, 25 kg Vysokopecný cement pevnostnej triedy 32,5 N. Cement Flexicem garantuje minimálnu pevnosť v tlaku 32,5 MPa po 28 dňoch a minimálna začiatočná pevnosť v tlaku 16 MPa po 7 dňoch. Vhodný je pre aplikácie, pri ktorých je potrebný normálny nárast počiatočných pevností. Vhodný na výrobu betónu najmä v letných plusových teplotách (od 20 °C). Flexicem je vhodný na betonáž v teplých letných mesiacoch vďaka nižšíemu vývinu hydratačného tepla, má výbornú spracovateľnosť, čo umožňuje predĺžené spracovanie ukladania betónu a normálny nárast začiatočných pevností, čo zaručuje tuhnutie betónu a predĺženie času spracovania. HOLCIM Flexicem má vyššiu odolnosť voči agresívnym prostrediam (napr. voči korózii betónov alebo síranovej agresivite). na palete 56 ks vrecko 25 kg.Váha palety 1400 kg Pc:4,90 € Akcia: 3,30 €/Balenie:25 kg vrece odber Kalinovo okres Poltár foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
3,30 €
LACNO Betónový plot
Lacno-betónový plot číslo modelu 14 Betónové ploty sú veľmi pevné a odolné výrobky voči zlým poveternostným podmienkam,vniknutím tretej osoby a vďaka týmto vlastnostiam sú na trhu najrozšírenejším typom oplotenia. Skladajú sa z betónových stĺpikov a z betónových dielcov. Vďaka tomu si môžete ľahko postaviť plot ľubovoľne podľa vašej vôle.Betónový plot je bezúdržbový. Výhody: Jednoduchá a rýchla montáž Bezúdržbový – odolný voči poveternostným podmienkam Plne rozoberateľný Bezpečne chráni majetok pred cudzím poškodením Cenovo dostupné pre každého Použitie: Betónové ploty chránia váš súkromný majetok a majú široké využitie. Používajú sa ako na firemných, tak i na súkromných pozemkoch. Panel(200x50cm)................ Pc:18,00 €/ks......Akcia: 15,00 €/ks Stĺpik betónový 150 cm........Pc:18,90 €/ks......Akcia: 14,00 € /ks Stĺpik betónový 200 cm........Pc:22,00 €/ks......Akcia: 20,00 €/ks Foto ilustračné. Pre viac info cena, atď. Poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
15 €
LACNO Baumit VivaInterior Vnútorný štuk jemný
LACNO Baumit VivaInterior Vnútorný štuk jemný 25 kg Jemná štuková omietka (FeinPutz) do interiéru, jemne hladená. Jemná štuková omietka na vápennocementové jadrové a tepelnoizolačné omietky s nahrubo stiahnutým povrchom v interiéri. Omietka nie je vhodná na priame nanášanie na betón alebo pórobetónové tvárnice a na použitie v exteriéri. Mnohí ste tento produkt poznali pod názvom Feinputz Innen. Balenie:25 kg vrece Akcia platí do vypredania skladových zásob!!! odber Kalinovo okres Poltár foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
4,80 €
Lacno jednokrídlová bránka Solid
LACNO JEDNOKRÍDLOVÁ BRÁNKA SOLID rám z guľatých profi lov (uzavretý) • výplň zváraná sieť • veľkosť ôk 50 × 100 mm •priemer drôtu 3,50 mm • úprava Zn + PVC zelená (RAL 6005) • súčasťou bránky sú 2 stĺpiky vrátane nastaviteľných závesov • súčasťou je dózický zámok, plastová kľučka a kovový doraz bránky • vysoká odolnosť výplne • jednoduchá montáž • univerzálne prevedenie (ľavá, pravá) • bezpečnosť • bezkonkurenčná cena Bránky SOLID Zn + PVC - výplň zváraná sieť, zelené Bránka SOLID jednokrídlová 1073x950 mm, Zn + RAL6005.....81,20 € Bránka SOLID jednokrídlová 1073x1250 mm, Zn + RAL6005.....92,40 € Bránka SOLID jednokrídlová 1073x1450 mm, Zn + RAL6005.....105,10 € Bránka SOLID jednokrídlová 1085x1750 mm, Zn + RAL6005.....133,30 € Bránka SOLID jednokrídlová 1085x1950 mm, Zn + RAL6005.....143,70 € K pletivám ponúkam kompletné príslušenstvo - guľaté stĺpiky s čiapočkami, napínacie a viazacie drôty, napínače, atď... foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
81,20 €
Kufrík na náradie
Kufrík na náradie BOSCH: GHG 660 LCD Na dobierku posielam po uhradení poštovného vopred na účet, je to záloha proti nepreberačom. Vďaka za pochopenie. Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
15 €
LACNO- Nové Kľučky Libra Patyna
LACNO- Nové Kľučky Libra Patyna Kód výrobku:ZL7KP Prevedenie:kľúč Rozteč kovania :72 mm Pre vnútorné dvere PC:10,20 € AKCIA:7,80 € foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
7,80 €
LACNO- Nové Kľučky ZORBA Patyna
LACNO Nové -Kľučky ZORBA Patyna Prevedenie:kľúč Rozteč kovania :72 mm Pre vnútorné dvere PC:10,20 € AKCIA:6,90 € foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
6,90 €
LACNO- Nové Kľučky ZORBA Chrom
LACNO- Nové Kľučky ZORBA Chrom Prevedenie:kľúč Rozteč kovania :72 mm Pre vnútorné dvere PC:10,20 € AKCIA:6,90 € foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
6,90 €
LACNO- Nová Sektorová kuchynská linka Eliza
LACNO Nová-Sektorová kuchynská linka - Eliza Sektorové kuchynské linky ponúkajú možnosť zostaviť si kuchynskú linku na mieru. Kuchynská zostava ELIZA - komplet je moderná kuchyňa s celkovou dĺžkou 180,220,240,260 cm. Komplet je dodávaný vo farbe korpusu dub wenge so spodnými dvierkami vo farebnom prevedení: Rijeka tmavá/ pásik rijeka svetlá, horné skrinky rijeka svetlá. Rijeka svetlá/ pásik dub wenge , horné skrinky rijeka svetlá. Ponuke: Kuchynská linka Eliza 180 cm-231 € Kuchynská linka Eliza 220 cm-313 € Kuchynská linka Eliza 240 cm-340 € Kuchynská linka Eliza 260 cm-365 € Možnosť vyskladať aj ako sektor Možnosť dokúpenia ďalších skriniek. Dolná kuchynská skrinka - Eliza - EZ16 D80-97 € Dolná kuchynská skrinka, rohová - Eliza - EZ18 D100NW-95 € Dolná kuchynská skrinka - Eliza - EZ14 D60-81 € Dolná kuchynská skrinka - Eliza - EZ12 D40 S3-73 € Dolná kuchynská skrinka pod drez - Eliza - EZ17 D80Z-62 € Dolná kuchynská skrinka - Eliza - EZ11 D40 S1-70 € Dolná kuchynská skrinka - Eliza - EZ10 D40-63 € Dolná kuchynská skrinka - Eliza - EZ13 D50-71 € Dolná kuchynská skrinka na rúru - Eliza - EZ15 D60P-58 € Potravinová kuchynská skriňa - Eliza - EZ19 D50C-148 € Pracovná doská (80 cm) - Eliza - BLAT 80-30 € Horná kuchynská skrinka, rohová - Eliza - EZ7 G60NW-61 € Horná kuchynská skrinka - Eliza - EZ5 G80-53 € Horná kuchynská skrinka - Eliza - EZ4 G60W-53 € Horná kuchynská skrinka - Eliza - EZ1 G40-32 € Horná kuchynská skrinka - Eliza - EZ6 G80W-68 € Horná kuchynská skrinka nad digestor -Eliza - EZ8 G50-25 € Horná kuchynská skrinka nad digestor - Eliza - EZ9 G60-28 € Horná kuchynská skrinka - Eliza - EZ2 G50-38 € Horná kuchynská skrinka - Eliza - EZ3 G60-44 € V cene kuchyne nie sú zahrnuté spotrebiče a doplnky. Linka je v demonte zabalená v originál balení v záruke, dá sa odviezť aj v osobnom aute. foto ilustračné. Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
231 €
Kŕmne zmesi pre NOSNICE UBM
UBM Nostalgia Kŕmne zmesi pre NOSNICE Kvalitné kŕmne zmesí UBM Nostalgia pre nosnice sú vhodné pre domáci chov. Tento produktový rad zaručuje maximálne uspokojenie požiadaviek zvierat na krmivá a optimalizuje výdavky chovateľa na krmivo. UBM Nostalgia Kŕmna zmes drť.....10 kg.....7,60 € UBM Nostalgia Kŕmna zmes šrot.....10 kg.....7,20 € Odber:Kalinovo okr. Poltár Foto ilustračné Pre viac info cena, atď. Poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
7,20 €
Kŕmne zmesi pre KRÁLIKY UBM
UBM Nostalgia Kŕmne zmesi pre KRÁLIKY Kvalitné kŕmne zmesi UBM Nostalgia pre králiky sú vhodné pre domáci chov. Tento produktový rad zaručuje maximálne uspokojenie požiadaviek zvierat na krmivá a optimalizuje výdavky chovateľa na krmivo. Krmivo ma vysoký obsah vlákniny. Obsahuje prírodný antioxidant. UBM Nostalgia Králiky výkrm .....10 kg.....5,70 € UBM Nostalgia Králiky výkrm s kokcidiostatikami.....10 kg..... 6,80 € Odber:Kalinovo okr. Poltár Foto ilustračné Pre viac info cena, atď. Poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
5,70 €
LACNO Nová Kuchynská linka - Livia 180 cm
LACNO Nová Kuchynská linka - Livia 180 cm Moderná kuchynská zostava v príjemnom farebnom prevedení bude určite skvostom vo Vašej kuchyni. Skladá sa z piatich skriniek. V hornej časti sa nachádza dvojdielna presklená skrinka so šírkou 80 cm, nižšia skrinka nad digestor so šírkou 60 cm a užšia skrinka so šírkou 40 cm. V spodnej časti sa nachádza dvojdielna skrinka pod drez a užšia skrinka. Kuchynská zostava je vhodná aj do menších kuchýň a domácností. Farebné prevedenie horných skriniek je dub sonoma svetlá s ozdobnými prvkami v prevedení dub sonoma tmavá. Farebné prevedenie horných skriniek je dub sonoma svetlá a farebné prevedenie dolných skriniek je dub sonoma tmavá s prvkami v prevedení dub sonoma svetlá. LIVIA Možnosť vyskladať aj ako sektor Možnosť dokúpenia ďalších skriniek. LIVIA LV-01/G 80 W.....48 € LIVIA LV-02/G 60 OK.....27 € LIVIA LV-03/G 40.....27 € LIVIA LV-04/G 60.....34 € LIVIA LV-09/D 80.....47 € LIVIA LV-10/D 40 S1.....58 € LIVIA LV-11/D 60.....72 € LIVIA LV-05/G 60 N.....48 € LIVIA LV-06/G 80.....40 € LIVIA LV-07/G 30.....23 € LIVIA LV-08/G 20 N.....13 € LIVIA LV-13/D 40 S4.....80 € LIVIA LV-14/D 20 N.....30 € LIVIA LV-12/D 90 N/ LP.....133 € PRACOVNA DOSKA 80 LIVIA 15.....24 € V cene kuchyne nie sú zahrnuté spotrebiče a doplnky. Kuchynská linka je v demonte zabalená v originál balení v záruke, dá sa odviezť aj v osobnom aute. foto ilustračné. Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
187 €
Nová Pohovka trojsedačka Finka 3R
Nová Pohovka trojsedačka Finka 3R Pohovka trojsedačka s rozkladom a úložným priestorom. Rozklad klik - klak. Dĺžka ( cm ) 192 Hĺbka ( cm ) 100 Spacia plocha ( cm ) 192 x 116 Výška ( cm ) 95 foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
199 €
Lacno Parkový obrubník oblúkový
Lacno Parkový obrubník oblúkový-Stadreko Betónové obrubníky slúžia na spevnenie okrajov plôch vytvorených zo zámkových dlažieb.Majú pohľadovú hranu s perodrážkou.Ukončenie dláždených plôch, ukončenie a ohraničenie prevýšení chodníkov, záhradných ciest, parkovacích a príjazdových plôch, terás a pod. Parkové obrubníky a ich prednosti: Jednoduchý a efektný vzhľad Nízka hmotnosť Ľahká manipulácia Mnohostranné použitie Farba:sivá Rozmer:d/š/v 100x20x5 Množstvo na palete 45 ks Paletové a kusové odbery Pc:2,09 €/ks Akcia 1,90 €/ks cena pri pal. Odbere Odber Kalinovo okres Poltár Foto ilustračné Pre viac info cena, atď. Poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
1,90 €
Dlažba Delano 6 cm
LACNO Betonóvá dlažba Delano 6-Stadreko S betónovou dlažbou Delano sa môžete stretnúť prakticky pri všetkých nákupných strediskách a na parkovacích plochách. Dlažba vyniká svojou mimoriadnou pevnosťou zámkov a tým aj odolnosťou voči vodorovnému namáhániu zpevnených plôch. Nie len preto je tento typ dlažby vhodný všade tam, kde je povrch sústavne zaťažovaný. Rozmer:D/Š/V 30x20x6 8ks 20x20x6 9ks 20x10x6 11ks pal....10,8 m² Farba:sivá Pc:15,60 m² Akcia:13,30 m² Farba:mocca Farba:sivá- grafit Pc:19,90 m² Akcia:16,90 m² Farba:sivá-grafit Farba:sivá- grafit Pc:19,90 m² Akcia:16,90 m² foto ilustračné. Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
13,30 €
BAUMIT BAUMACOL FLEX UNI 25KG
BAUMIT BAUMACOL FLEX UNI 25KG Tenkovrstvová suchá lepiaca zmes triedy C2TE podľa normy STN EN 12004. Vodeodolné, mrazuvzdorné, zušľachtené, hydraulicky tvrdnúce lepidlo, vhodné aj do potravinových prevádzok, so zníženým sklzom (T) a predĺženou dobou zavädnutia (E). Lepidlo vyhovuje požiadavkám na dopĺňajúce vlastnosti. Použitie: Na vnútorné a vonkajšie použitie. Na kladenie keramického obkladu, keramickej dlažby a platní, mozaikovej keramiky, na lepenie jemnej kameninovej dlažby. Vhodné aj na lepenie na plochy s vyšším tepelným a statickým zaťažením. Obzvlášť vhodné pre obkladové prvky väčších formátov či gresového obkladu ako aj na obkladanie väčších plôch. Lepiaca zmes Baumit Baumacol FlexUni je vhodná aj na podlahové vykurovanie. Maximálna veľkosť zrna: 0,6 mm Spotreba: cca 3 kg/m2 v závislosti od typu obkladu Výdatnosť: cca. 8 m2 / vrece PC:13,00 €/25 kg AKCIA:10,00 €/25 kg odber Kalinovo okres Poltár foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
10 €
Baumit VivaExterior (vonkajší štuk)
Baumit VivaExterior (vonkajší štuk), 25 kg Jemná štuková omietka na vápennocementové jadrové a tepelnoizolačné omietky s nahrubo stiahnutým povrchom na fasáde i v interiéri. Omietka nie je vhodná na priame nanášanie na betón alebo pórobetónové tvárnice. Hrúbka omietky 3 - 5 mm. Mnohí ste tento produkt poznali pod názvom Feinputz Aussen. Balenie:25 kg vrece Pc: 5,90 €/Balenie:25 kg vrece odber Kalinovo okres Poltár foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
5,90 €
Baumit Murovacia malta 50
LACNO Baumit Murovacia malta 50 Na všetky druhy obvyklých murovacích prvkov, nosné steny, priečky a komíny. Vápennocementová malta na murovanie Pevnosť v tlaku 5 MPa Ručné aj strojové spracovanie Balenie 25 kg vrece, 1 paleta 54 vriec 1350 kg. maximálna veľkosť zrna 4 mm Miešanie: Baumit Murovacia malta 50 miešať v samospádovej alebo v kontinuálnej miešačke s cca 4 l vody na 25 kg vrece. Pri miešaní v samospádovej miešačke najprv dávkovať zámesovú vodu a potom suchú maltová zmes. Doba miešania 2-3 minúty. Vždy zamiešať celý obsah vreca. Pri miešaní v kontinuálnej miešačke vodu dávkovať automaticky pomocou odmerného zariadenia. Murovanie: Murovanie uskutočňovať v zmysle platných noriem pre murivá a murovacie malty a záväzných predpisov jednotlivých výrobcov murovacích prvkov, pri dodržaní zvyčajných remeselných a spracovateľských zásad. Spracovateľnosť Baumit Murovacej malty 50 je cca 1-2 hod. v závislosti od klimatických podmienok. Pc:3,50 € /25 kg AKCIA:2,90 €/25 kg odber Kalinovo okres Poltár foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
2,90 €
Baumit Jadrová omietka
Vápennocementová jadrová omietka Baumit, 25 kg GrobPutz Vápennocementová jadrová omietka pre vonkajšie a vnútorné použitie, ručné spracovanie. Vhodná pri nanášaní väčších hrúbok omietok. odber Kalinovo okres Poltár PC:5,00 € AKCIA:3,50 € foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
3,50 €
BAUMIT ONE lepiaca malta na obklady a dlažby
Lacno-BAUMIT ONE lepiaca malta na obklady a dlažby. BAUMIT ONE lepiaca malta na obklady a dlažby Stavebné lepidlo triedy C1 podľa normy STN 12004 na lepenie nasiakavých obkladov a dlažby, ako aj na ďalšie zvyčajné stavebné účely. Vhodný podklad: betón, podlahové potery, ľahčený betón, omietky. Pred nanášaním podklad ošetriť vhodným penetračným náterom, napr. Baumit Grund. podklad musí vyhovovať platným normám, musí byť pevný, suchý, čistý, nosný, nezamrznutý, zbavený prachu, nečistôt, mastnôt, uvoľňujúcich sa častí, a výkvetov. Spotreba materiálu: cca 3 kg/m2 v závislosti od typu obkladu Spotreba vody: cca 7l / 25 kg vrece Doba otvorenia: 20 min. Korekcia polohy obkladu: max. 5 min. Doba spracovania: cca 3 hod. Max. hrúbka lepiaceho lôžka: 5 mm Miešanie: Obsah vreca zmiešať s cca 7 l čistej vody vhodným elektrickým miešadlom s nízkymi otáčkami na homogénnu hmotu bez hrudiek. Doba miešania cca. 3 min. Po 5 minútovom odležaní opäť krátko premiešať. Nanášanie: Lepidlo naniesť na podklad v dvoch krokoch. Do čerstvej tenkej kontaktnej vrstvy naniesť druhú vrstvu vhodným zubovým hladidlom v 45° - 60° uhle. Následne do vrstvy naneseného lepidla ľahko zatlačiť obkladové prvky. Polohu obkladových prvkov je možné korigovať v priebehu cca. 5 min. Prípadné zvyšky lepidla odstrániť vlhkou špongiou. Kvôli lepšej prídržnosti obkladových prvkov k podkladu je možné použiť kombinovanú metódu lepenia, t.j. lepidlo naniesť na povrch určený na obkladanie a aj na rubovú plochu obkladaného prvku. Upozornenie: Po nalepení obkladu a dlažby chrániť povrch cca 48 hod. pred mechanickým zaťažením. Teplota vzduchu, materiálu a podkladu nesmie počas spracovania a zrenia klesnúť pod +5°C. Neprimiešavať žiadne iné materiály PC:5,10 € AKCIA:3,60 € odber:Kalinovo okr.Poltár foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
3,60 €
LACNO Svahová tvárnica
LACNO-Svahová tvárnica-Semmelrock Vhodná pre spevňovanie svahov, ozdobné ohraničenia výškových rozdielov pozemkov, nízke ozdobné kvetináčiky a pod. Charakteristika ľahko použiteľný mini svahový systém stačí iba málo prvkov na vytvorenie veľa pestrého a kvitnúceho ideálne pre kutilov Použitie vhodný pre spevňovanie svahov nízke ozdobné kvetináčiky Svahová tvárnica výška: 20 cm šírka: 30 cm spotreba: cca. 4,1 ks/bm Farba: červená - PC:3,60 €......AKCIA:3,00 €/ks foto ilustračné Pre viac info cena, atď. poprosím kontaktovať na mail alebo tel. Ďakujem. Pozrite si aj moje ostatne inzeráty.
Lučenec
3 €
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 14