Kancelárie v bízkosti OC - VIVO Shopping
V administratívnej budove  neďaleko obchodného centra VIVO Shopping ponúkame na prenájom klimatizované  kancelárske priestory. Prízemie: kancelárie.č. 25 s plochou 27,50 m2, č. 26 s plochou 27,50 m2, č. 29 s plochou 52,60 m2, kuchynka č. 27 s plochou 5,80 m2, sklad č. 28 s plochou 3,60 m2, tieto priestory možno prenajať ako uzavretý celok.              1. poschodie: Kancelárie č. 114 s plochou 30,10 m2, č. 115 s plochou 30,20 m2. 2. poschodie: Kancelárie č. 233 s tromi oddelenými pracoviskami (kóje) s plochou 54,30 m2, č. 218 - 51,30 m2, neklimatizované kancelárie č. 213 - 23,00 m2, č. 210 - 25,00 m2. 3. poschodie: kancelárie č. 317- 30 m2, k. č. 310 / 29,80 m². Jednotlivé podlažia sú vzájomne prepojené  schodiskom, osobným i nákladným výťahom. Na každom z nich je k spoločnému užívaniu k dispozícii kuchynka, pánske a dámske toalety. Cena klimatizovaných kancelárií za m²/mesiac: 6,50 € + 5,- € (11,50 €)  - zahŕňa energie, upratovanie priestorov i kancelárií, servis a 24 h strážnu službu. Pri neklimatizovanej miestnosti je cena  m²/mesiac: 6,50 € + 4,30,- € (10,80 €). Nájomník pri prevej platbe neplatí depozit, ale 2 nájmy za prvé dva mesiace, od tretieho mesiaca prechádza na mesačný splátkový režim. V prípade neplatcov DPH sa fakturuje prenájom bez DPH. Do ceny nie je zahrnutý internet, k dispozícii je 5 providerov aj možnosť pripojenia pevnej linky. Cena za 1 parkovisko za rok je 166,- € + DPH, platí sa jednorazovo. Bonusy: Nájomník má možnosť 2 x do mesiaca využívať bezplatne zasadačku (kapacita 25 os), každé využitie prekračujúce tento počet, je poplatok za prenájom 50,- €/deň. Bezplatne môžu využiť: firemné upútavky na informatívnych plochách (vonku aj vo vstupnej časti), poštovú priehradku, zaregistrovať sídlo firmy, prenajímať priestor inému subjektu (nutné podať žiadosť). Prístup do budovy je neobmedzene 24 h sedem dní v týždni.
Bratislava III - Nové Mesto
1 345,50 €/mes.
Prenájom lacných kancelárskych priestorov v Petržalke.
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske  priestory v  4-poschodovej administratívnej budove v Bratislave-Petržalke na  Panónskej ceste neďaleko obchodného centa Danubia. Na prenájom sú rôzne veľké kancelárie od 11 m2 až do 42 m2. V budove nie je výťah. Na každom poschodí je sociálne zariadenie a kuchynka. Kancelárie sú štandartne vybavené ( plastové okná so žalúziami, plávajúce podlahy. klimatizácia, internet. Parkovanie v areály za 20€/mes. Cena od 6,50 €/m2/mesiac.Cena je vrátane služieb a energií.
Bratislava V - Petržalka
6,50 €/mes.
Na prenájom obchodný priestor 122m2 v novostavbe, Lamač
Ponúkame Vám na prenájom nebytové priestory v Bratislave-Lamač, ulica Na barine.  Priestor má samostatný vstup z ulice a výklad. Plocha: úžitková 122m2 zahŕňa 60 m2 predajnej plochy/showroom, 2 kancelárie s o veľkost 10 m2, kuchynku, WC so sprchovacím kútom. Stav objektu: novostavba zo železobetónového skeletovu. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia, zabezpečenie alarmom, vykurovanie a ohrev vody prostredníctvom ÚK - vlastná kotolňa. Súčasťou prenájmu je garážové státie v suteréne objektu a bezproblémové parkovanie v blízkom okolí. Cena 1 200 €/mesiac + 150 €/mesiac. Cena je uvedená bez DPH. Voľný ihneď. Províziu neplatíte! Cena energií: 150 Euro / mesiac
Bratislava IV - Lamač
1 200 €/mes.
Kancelárske priestory s rozvinutými službami
Ponúkame na prenájom v Bratislave-Nové Mesto, na Vajnorskej ulici  priestor určený ako serverovňa s úžitkovou plochou 8,96 m2. Nachádza sa na 1. poschodí starej budovy SO1, podlaha je dlažbová, okná plastové. Ostatné vybavenie: telefón, káblová televízia, internet. Na poschodí sa nachádza sprchovací kút, oddelené WC (pánske, dámske) a kuchynka s mikrovlnkou. Spoločné priestory (chodby, haly, bufet, jedáleň sociálne zariadenia a kuchynky) sú bez poplatku. S poplatkom je možné prenajať si zasadačky s kapacitou od 15 do 60 ľudí - Veľká zasadačka: 1 deň 66,00 Eur bez DPH, 1/2 dňa 33,00 Eur bez DPH. Malá zasadačka: 1 deň 34,00 Eur bez DPH, 1/2 dňa 17,00 Eur bez DPH. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia bola v roku 2008, kúrenie: centrálne, okná chránia vertikálne textilné žalúzie. Miestnosť je zabezpečená elektronickou zabezpečovacou signalizáciou,. Celý objekt je chránený strážnou službou. Nájomník si určí sám provajdera pre dátové pripojenie. Pevná linka je T-COM. Prevádzka vrátnice tzv. "Starej admin. budovy" je od 6.00 do 18.00 v prac. dňoch. V rámci prvého nájmu sa platí 1 mesačná kaucia. Za poplatok 200/150/100 Eur/ 1 rok je možnosť voľby vyhradeného parkoviska. Cena 127,00 + služby a energie 20,01 €/mesiac Ceny sú uvedené bez DPH. Nájom sa faktúruje 1 týždeň v mesiaci, splatnosť je do 7 dní. Omeškanie mimo termínu je dôvod na okamžité ukončenie nájomnej zmluvy. Cena energií: 22 Euro / mesiac
Bratislava III - Nové Mesto
127 €/mes.
Kancelárske a administratívne priestory 24m2 Hornopotočná, Trnava
Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory, Trnava, Hornopotočná. Nachádza sa na druhom poschodí. Podlaha: dlážkovina. Okná: plastové a otvárateľné. Štrukturovaná kabeláž. Neobmedzený prístup do budovy 24/7. Zabezpečenie budovy je alarmom. Internet v cene. Parkovanie v okolí. Výhodná poloha v centre mesta. Možnosť ponechať kancelársky nábytok. Cena 300 €/mesiac vrátane energií. Províziu neplatíte!
Trnava
300 €/mes.
VYPLATENÁ ZÁLOHA Novostavba 3 izbový Rodinný dom Solčany Mlyny
Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu v obci  Solčany v časti mlyny. Jedná sa o radovu zástavbu postavenú z porfixu , má 3 izby , špajza , kúpeľňa , samostatné wc , obývačka prepojená s kuchyňou . Z dvoch izieb východ na terasu . Kúrenie v dome je podlahové elektrické , predpríprava na krb , plastové okná . Dom sa predáva v stave holodomu, ale s obkladmi v kúpeľni a oplotenie od susedov - takže - bez kuchynskej linky , interiérových dverí , sanity  , podláh. Plocha: úžitková 89m2, zastavaná 100m2, pozemku 287m2  Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Oddelené WC.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: kvádrová. Kúrenie: podlahové. Rovná strecha. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie. Cena 105 900 €
Solčany
105 900 €
Priestory na PRENAJOM centrum
Ponúkame Vám na prenájom Topoľčany, Hollého. Plocha: úžitková 19m2. Nachádza sa na prízemí. Objekt má celkovo 1 poschodí Podlaha: pvc. Okná: plastové. Oddelené WC.Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia.Výhody: slnečný, pekný výhľad, obchody.
Topoľčany
dohodou
3 izbový byt s balkónom Topolcany / VYPLATENA ZALOHA
Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený 3 izbový byt Topoľčany, Krušovská. Plocha: úžitková 82m2, pivnice 1m2. Nachádza sa na 1. poschodí z 7 s výťahom. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: rohová vaňa. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: panelová. Kúrenie: centrálne. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie. Cena 90 000 €
Topoľčany
90 000 €
Apartmán v Starom Smokovci na prenajom
Ponúkame Vám na prenájom 1 izbový byt Vysoké Tatry, Starý Smokovec. Plocha: úžitková 40m2.Stav objektu: novostavba. Apartmán SNOW 5 je zariadený v osobitom štýle a pozostáva zo spálne a obývacej časti s plne vybaveným kuchynským kútom, jedálenským stolom, modernou kúpeľňou a samostatným priestranným šatníkom. Ponúkame Vám luxusné ubytovanie v 40 m2 za prijateľné ceny v Tatrách. Ak hľadáte ubytovanie v modernom štýle, komornú atmosféru a "Tatry na dlani", Apartmán SNOW 5 je pre Vás ideálnou voľbou..
Vysoké Tatry
800 €/mes.
Na predaj rodinný dom v Partizánskom - Veľké Bielice
Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom v Partizánskom, časť Veľké Bielice. Je možnosť  vytvoriť pre bývanie dvojgeneračný dom, alebo komerčne využiť na sídlo spoločnosti s možnosťou skladov, alebo malých výrobných prevádzok. Dom je v pôvodnom stave ako dlhý gazdovský dom s gangom, postavený kompletne z plnej pálenej tehly. Dom je  po čiastočnej rekonštrukcií v rokoch 1969 až 1971 ( vonkajšia omietka, krytina, kúpelňa, WC, voda, plyn, kanalizácia, septik, ústredné kúrenie, zmena strednej hospodárskej časti na skladové priestory a garáž, v zadnej časti nové hospodárske priestory ) Celková zastavaná plocha domu je 390 m2. V prednej časti  je obytná časť ktorej zastavaná plocha predstavuje  163 m2. ( zahŕňa 4 x izba, kuchyňa, 2 x komora,  kotolňa, kúpeľňa s WC a chodba – ganog ) Strednú časť domu tvorí úžitková časť ktorej zastavaná plocha predstavuje 164 m2.  ( zahŕňa sklad, garáž, sklad a vonkajší skladový priestor  prekrytý strechou – šopa ) Zadnú časť domu tvorí hospodárska časť ktorej zastavaná plocha predstavuje 63 m2.  ( zahŕňa suché WC,  3x chliev, otvorené hnojisko ) Celé stavanie je súvisle po celej dĺžke. Celková plocha pozemku vrátane zastavanej časti je 938 m2. Na pozemku sa nachádza aj samostatná studňa. Na ulici je autobusová zástavka cca 200 m, vlaková stanica je cca 500 m od domu a v primeranom dosahu kompletná občianska vybavenosť. Navrhnutá cena je konečná, vrátane poplatkov spojených s predajom. Pri vážnom a serióznom jednaní ešte  možná dohoda na cene.
Partizánske
79 000 €
Na prenájom 150 m² priestoryna Župnom námestí s mnohostranným využitím.
Ponúkame na prenájom zrekonštruované priestory (150 m²) v 1. a 2. suteréne s oknami do Michalskej priekopy. Vybavené sú vlastným sociálnym zariadením a meračmi energií. Možnosť využitia ako: kancelárie, kultúrne a umelecké centrum, čajovňa, cukráreň, kaviareň, kozmetický salón, masérsky salón, tanečný klub a pod. Priestory sú k dispozícii ihneď. Cena je 1.200,-EUR + DPH/mesiac + energie. Pre neplatcu DPH je cena bez DPH.
Bratislava I - Staré Mesto
1 200 €/mes.
Pozemok so starým domom Bojná / Malé Dvorany
Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Bojná, Malé Dvorany. Plocha: pozemku 1957m2. Mierne svahovitý pozemok. Neupravená prístupová cesta. V blízkosti pozemku sa nachádza elektrická prípojka.Výhody: pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika. Cena 25 000 €
Bojná
25 000 €
Prenájom kancelárie - Elektrárenská ulica, Nové mesto
Ponúkame Vám na prenájom kancelárie Bratislava - Nové Mesto, Elektrárenská ulica. Plocha: úžitková 34m2. Nachádza sa na 1. poschodí z 1 bez výťahu. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia, otvárateľné okná, zariadené, podlahy - koberec. Výhody: kamerový systém, prístup 24/7, prípojka na internet. Parkovanie pri budove 15 €/mesiac, návštevy zadarmo. Konštrukcia objektu: tehlová. Cena 300 €/mesiac vrátane energií bez DPH.
Bratislava III - Nové Mesto
300 €/mes.
Kancelárske priestory, Gajova ul., Staré mesto
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory, Bratislava-Staré Mesto, Gajova ul. Plocha: od 20m2 - 109m2, 6-podlažná budova. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Možnosť prenájmu na dobu určitú i neurčitú. Flexibila v úprave priestorov, štandard typu B. Podlahy: koberec/plávajúva podlaha. Nezariadené. V každej kancelárii sa nachádza buď umývadlo alebo malý kuchynský box. Klimatizácia je vo väčšine kancelárií. Možnosť zdieľania zasadačky a väčšej školiacej miestnosti.  Parkovanie pri budove, možnosť vyhradeného parkovania za poplatok. Kaviareň a kantína v objekte. V budove je strážna služba, recepcia, prístup 24/7. Cena: od 10 €/m2/mesiac. + energie 3,8 €/m2/mesiac + DPH. V cene je aj upratovanie. Cena energií: 4 Euro / mesiac
Bratislava I - Staré Mesto
200 €/mes.
Kancelária 12,8m2, Trnavská cesta, Ružinov
Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu, Bratislava-Ružinov, Trnavská cesta. Plocha: úžitková 12,8m2. Nachádza sa na 1. poschodí z 1 s výťahom.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Kúrenie: centrálne. Parkovanie v areáli bezplatne. Spoločná kuchynka a sociálne zariadenia. Cena 7,50 €/m2/mesiac + energie 3,10€/m2/mesiac.+ DPH. Províziu neplatíte. Cena energií: 3 Euro / mesiac
Bratislava II - Ružinov
90 €/mes.
Rodinný dom Preseľany
Ponúkame Vám na predaj rodinný  dom v  obci  Preseľany. Dom je v nedostavanom štádiu . Stavba bola začatá cca pred 40 timi rokmi , jedná sa o klasický štvorec plus prístavba z pálenej tehly . Dom je postavený na pozemku o rozlohe 1200m2. Podlaha: betón. Okná: drevenné (pôvodné).Stav objektu: vo výstavbe. Konštrukcia objektu: tehlová. Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Žiadne podpivničenie. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka. Cena 35 000 €
Preseľany
35 000 €
Skladové a výrobné priestory Topoľčany
Ponúkame Vám na predaj výrobnú halu  alebo po prípade skladové priestory v priemyselnej zóne v meste Topoľčany na  Dopravnej ulici . Objekt je postavený z pálenej tehly a má možnosť rôzne využitie , či na výrobu alebo sklad. Rozloha haly  je cca 300 m2 . Pozemok je k nej o rozlohe 1611 m2 vrátane haly . Hala má kúrenie na pevné palivo , novú elektriku , novú nakladaciu bránu . Má 3 miestnosti , je tu i kúpeľňa s wc a sprchovacím kútom .  Plocha: úžitková 300m2, podlahová 300m2, zastavaná 300m2. Nachádza sa na 1. poschodí z 1. Podlaha: betón. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Zabezpečenie alarmom. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (400V). V blízkosti pozemku sa nachádza plynová prípojka, kanalizácia. Na pozemku sa nachádza studňa.
Topoľčany
250 000 €
Kancelárske priestory od 19m2 - 280m2, lokalita pri Letisku Bratislava
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory Bratislava-Ružinov, Pestovateľská, budova AIR OFFICES v blízkosti Letiska Bratislava, rýchle napojenie na diaľnicu. Plocha: od 19m2 - 280m2. Nachádza sa na 2. poschodí z 3 s výťahom. Podlaha: koberec. Okná: plastové. Sociálne zariadenie (M/Ž) a kuchynka na poschodí. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia (2016). Kúrenie: centrálne. Otvárateľné okná, štrukturovaná kabeláž, internet, prístup 24/7. Zabezpečenie: celý areál oplotený, strážna služba, vstup na kartu a diaľkové ovládanie, kamerový systém. Parkovanie v okolí, hodinové pre návštevy zdarma, vyhradené parkovanie 55Eur/miesto/mesiac + dph.  Cena 14 €/m2/mesiac vrátane služieb a energií. Províziu neplatíte!!!
Bratislava II - Ružinov
3 920 €/mes.
2 izbový byt na predaj.
Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v Partizánskom, vo výmere 48m2. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii: okná plastové, plávajúce podlahy, kúpeľňa je zrenovovaná. Nachádza sa na zvýšenom prízemí, v blízkosti Kaufland, Lídl, Tesco. Treba vidieť.
Partizánske
59 000 €
Lukratívne administratívne priestory, open space, flexibilné riešenie, 308m2, Ružinov, Štrkovec
Ponúkame Vám na prenájom lukratívne kancelárske priestory v Bratislava II-Ružinov, Štrkovec, Teslova ulica.  Kancelárske priestory sa nachádzajú na 1.poschodí 3.podlažnej administratívnej budovy vo vyhľadávanej lokalite pri Štrkovci. Prízemie budovy je vybavené nonstop recepčnou službou. Priestor o výmere 266 m2  alebo  308 m2 je momentálne riešený formou open space s presklenými zástenami s možnosťou využiť priestor ako samostatné kancelárie.  Priestory sú svojim riešením vhodné pre reprezentatívne účely spoločnosti, sú klimatizované vo vysokej kvalite, s rozvodmi štruktúrovanej kabeláže (PC sieť, internet, telefón, OPTO káble), sociálnymi zariadeniami a kuchynkou. Okná sú plastové, otvárateľné. Parkovanie: vlastné parkovacie miesta v areáli 8 €/m2/mesiac za 1 parkovacieho miesta + 13,30 údržba. Okolie poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (zastávky MHD, Kaufland, Billa, reštaurácie, banky, notár a pod.). Výhodou je vynikajúca dostupnosť na bratislavský obchvat, do centra a aj von z mesta.   Výhody: - vyhľadávaná lokalita mestskej časti Ba-Ružinov - kompletná občianska vybavenosť(v blízkosti Kaufland, Billa, MHD zastávky, banky, reštaurácie, atď.) - možnosť úpravy priestorov podľa potreby - možnosť prenájmu parkovacích miest priamo pred budovou - útulné prostredie s rodinnou atmosférou   Cena: nájomné 8 €/m2/mes + dph, služby a energie: 3,50 €/m2/mes + dph (cena za služby zahŕňa: zabezpečenie budovy, nepretržitá recepčná služba, údržba spoločných priestorov, upratovanie spoločných priestorov). Energie sú vyúčtovávané podľa reálnej spotreby.   Províziu pre RK neplatíte! Cena energií: 4 Euro / mesiac
Bratislava II - Ružinov
2 464 €/mes.
Administratívny celok, openspace i malé kancelárie, cca 196m2, Nové Mesto, parkovanie
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Bratislave III, Nové Mesto. Kancelárske priestory sa nachádzajú na 4. poschodí 5 poschodovej, novozrekonštruovanej budovy na Kukuričnej ulici.  Celková rozloha cca 197 m2. Kancelársky celok pozostáva z viacerých menších i väčších kancelárií (13m2, 19m2, 8,5 m2, 82 m2) + zázemie (kuchynka, toalety, rozmnožovňa, príručný sklad, chodba). Kancelárie sú vo vyššom štandarde, PC-rozvody, klimatizácia, recepcia na prízemí. Na každom poschodí je kuchynka, WC (dámske a pánske). Priestory sa prenajímajú nezariadené. Kancelárie možno prenajať ako kancelársky celok po poschodiach (každé poschodie je samostatne uzamykateľné) Zabezpečenie: recepcia, kamerový systém. Parkovanie: v podzemnej garáži (4€/miesto/mes.) alebo na vonkajšom státí pred budovou. V prípade záujmu možnosť rozšírenia o ďalšie parkovacie státia na priľahlom pozemku, ktorý je vo vlastníctve majiteľa objektu. V suteréne možnosť prenajať priestory pre archív (41 m2) a sklad (12,7 m2).  Výhody: tiché prostredie s ľahkou dostupnosťou autom aj MHD, v blízkosti reštaurácie, OC POLUS, Národné tenisové centrum. Výška mesačných poplatkov: - kancelárie (1. až 5. NP) 7 €/m2 + DPH - archív 5 €/m2 + DPH- garáž (suterén) 4 €/m2 + DPH- vonkajšie parkovanie (10 miest) 20 € + DPH- služby 1,50 €/m2 + DPH (voda, OLO, údržba sietí a zariadení vr. EPS, upratovanie spol. častí vr. okien, upratovanie vonkajších a parkovacích plôch, činnosť správcu)- energie podľa skutočnej spotreby (elektrina + plyn) Priestory sú ihneď k dispozícii. Províziu RK neplatíte. Cena energií: 2 Euro / mesiac
Bratislava III - Nové Mesto
1 372 €/mes.
Kancelársky celok v súkromí, cca 180m2, 2 balkóny, parkovanie, Nové Mesto
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v súkromí v Bratislave III-Nové Mesto, Ľubochnianska ul. Celková výmera cca 180m2. Priestory sa nachádzajú v podkroví rodinného domu so samostatným vstupom. Jedná sa o 4 kancelárie v podkroví (cca 130m2) z toho dve priechodné + zázemie (veľká kuchyňa, kúpeľňa s vaňou) + 2 veľké balkóny. Dve ďalšie miestnosti sa nachádzajú na prízemí, možnosť využiť ich ako skladový priestor, archív, alebo ako kancelárie. V jednej z miestností funkčný krb. Priestory prešli rekonštrukciou: nové parkety, vymenené okná, zateplenie. Podlaha: parkety, dlažba. Ostatné vybavenie: internet (optický kábel), klimatizácia. Zabezpečenie alarmom. Prístup 24/7. Výhody: tiché prostredie. Cena 6 €/m2/mesiac + energie podľa reálnej spotreby (samostatné merače elektriny) Voľné ihneď. Províziu neplatíte.
Bratislava III - Nové Mesto
1 080 €/mes.
Kancelárske priestory s rozvinutými službami
Ponúkame na prenájom v Bratislave-Nové Mesto, na Vajnorskej ulici v novej nadstavbe starej budovy SO1 kancelárske priestory na 2. NP s úžitkovou plochou m.č. 2.08 -  8,96 m2 (serverovňa), m. č. 2.20 -18,58 m2 (kancelária - zasadačka), m.č. 2.21 - 20,32 (kancelária ). Podlaha u všetkých je plávajúca, okná plastové, chránené hliníkovými žalúziami, steny sú zateplené.Cena nájmu: m.č. 2.08 - 75,00 Eur/m2/rok, m.č 2.20 a m. č. 2.21 - 95,00 Eur/m2/rok. Cena energií a služieb 13€/m2/rok. Ostatné vybavenie: telefón, káblová televízia, internet. Na poschodí sa nachádza sprchovací kút, oddelené WC (pánske, dámske) a kuchynka s mikrovlnkou. Spoločné priestory (chodby, haly, bufet, jedáleň, sociálne zariadenia a kuchynky) sú bez poplatku. S poplatkom je možné prenajať si zasadačky s kapacitou od 15 do 60 ľudí - Veľká zasadačka: 1 deň 66,00 Eur bez DPH, 1/2 dňa 33,00 Eur bez DPH. Malá zasadačka: 1 deň 34,00 Eur bez DPH, 1/2 dňa 17,00 Eur bez DPH. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia bola v roku 2008, kúrenie: centrálne, okná chránia vertikálne textilné žalúzie. Cena za služby (teplo, el. energia je podľa plochy, voda podľa počtu pracovníkov cca 13 Eur/m2/rok Celý objekt je chránený strážnou službou. Nájomník si určí sám provajdera pre dátové pripojenie. Pevná linka je T-COM. Prevádzka vrátnice tzv. "Starej admin. budovy" je od 6.00 do 18.00 v prac. dňoch. V rámci prvého nájmu sa platí 1 mesačná kaucia. Za poplatok 200/150/100 Eur/ 1 rok je možnosť voľby vyhradeného parkoviska. Cena 95 €/m2/rok pri spotrebe vody  na 1 osobu. Ceny sú uvedené bez DPH. Nájom sa faktúruje 1 týždeň v mesiaci, splatnosť je do 7 dní. Omeškanie mimo termínu je dôvod na okamžité ukončenie nájomnej zmluvy.
Bratislava III - Nové Mesto
150,42 €/mes.
Kancelárie v administratívnej budove Aircraft Bulding
Ponúkame administratívne kancelárske priestory  v  administratívnej budove Aircraft Bulding na Ivanskej ceste neďaleko letiska M. R.Štefanika a Avionu. Všetky ponúkané priestory na prenájom sú zaradené do kategórie A. Okrem reprezentatívnych priestorov garantujúcich vysoký štandard má nájomník ako aj jeho klienti či obchodný partneri okrem rýchlej z diaľničného obchvatu dostupnosti aj možnosť bezproblémového parkovania. V ponuke sú nasledovné priestory: 2. poschodie - 35,55 m2, 620,03 m2;  3. poschodie – 76,90 m2, 98,68 m2; 4. poschodie – 47,09 m2, 93,05 m2; 58,50 m2, 89,48 m2; 5. 51,40 m2, serverovňa – 30,45 m2 a od 15. 06 2018 na tom istom podlaží voľné aj KP 29,62 m2 spojené s 33,29 m2 a 51,40 m2. Cena prenájmu KP od 9,- Eur/m2/mesiac + Spoločné priestory (SP) od 4,50 Eur/m2/mesiac Zálohové platby za energie: KP - 3,75 Eur/m2/mesiac) + SP - 2,25 Eur/m2/mesiac  Parkovacie miesto 40,- Eur/miesto/mesiac Ceny sú uvedené bez DPH. Cena energií: 4 Euro / mesiac
Bratislava II - Ružinov
9 900 €/mes.
Obchodné priestory na frekventovanej Kazanskej ulici
Ponúkame Vám na prenájom i predaj obchodné priestory na najfrekventovanejšej ceste v Podunajských Biskupiciach. Na výber sú dve možnosti- 282m2 za 1600€/mesačne+DPH alebo 318m2 za 1900€/mesačne +DPH. Oba priestory sú zároveň aj na predaj. Nachádzajú sa na prízemí novostavby. Voľné ihneď. Províziu neplatíte!
Bratislava II - Podunajské Biskupice
1 600 €/mes.
Vinárska pivnica rôzne účely
Ponúkame Vám na predaj vinársku pivnicu s vinicou v obci  Chrabrany časť  Karlov dvor. Budova je na pozemku s výnmerou  7856m2. Vinica je na pozemku o rozlohe 3931 m2 . Pozemok sa nachadza nedaleko Topolcian .  Dominantou tohto  pozemku je budova pod, ktorou sa nachadzaju 4 velke vinarske pivnice  . Pivnice su zrekonstruovane. V sucasnosti su vyuzivane na produkciu vina. Budova  nad nimi je prevažne v pôvodnom stave a je ju treba z vacsej casti zrekonstruovat. Bola by vhodna na maly penzion prípadne restauračné  zariadenie alebo podobne zameranie samozrejme možností sú na novom majiteľovi . V strede pozemku sa nachadzajú  vyrobne haly. V spodnej casti pozemku su hospodarske budovy vhodne pre chov domacich zvierat zabezpecujúci bud predaj z dvora alebo chov pre vlastnu kuchynu. V minulosti sa tu prevadzkovala aj farma pstrosov ku ktorej sa tu nachadza aj liahen. Sucastou pozemku je aj jablonovo - marhulovy sad. Pozemok ma vlastny elektricky transformator a pripojenie na vodovod nedalekej obce Urmince. Zaroven je tu vyvrtana studna a pramen napajuci jazierka na pozemku . Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: tehlová. Neupravená prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka. Na pozemku sa nachádza žumpa. Cena 550 000 €
Chrabrany
550 000 €
Pozemok Krušovce na výstavbu rodinného domu
Ponúkam na predaj rovinatý pozemok v obci Krušovce, tichá. Plocha: pozemku 1219m2. rozmer 17*75m Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod. V blízkosti pozemku sa nachádza elektrická prípojka, plynová prípojka. Cena 62 950 €
Krušovce
62 950 €
Dvojgeneračný rodinný dom v Skačanoch na predaj!
Ponúkame Vám na predaj dvojgeneračný rodinný dom v Skačanoch. Ide o dvojpodlažný rodinný dom, na prvom podlaží sa nachádza kuchyňa a 3 obytné izby, kúpeľňa s wc, špajza. Na druhom podlaží sa nachádza priestranná obývacia hala s východom na balkón prepojená s kuchyňou, 2 obytné izby a kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné wc. V celom dome sú plastové okná, na druhom podlaží plávajúce podlahy, dom je zateplený. Kúrenie v dome je zabezpečené plynovými kotlami, prvé podlažie má vlastný kotol a druhé taktiež. K domu patrí garáž, murovaný altánok s krbom a letná kuchyňa..
Skačany
161 000 €
Kancelária, 15m2 a 30m2, Bratislava, Ružinov, Strojnícka ulica, parkovanie v cene
Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory Strojníckej ulici (Bratislava Ružinov). K dispozícii menšie kancelárie (15m2 a 30m2) na 2. poschodí v trojpodlažnej budove, bez výťahu. Vstup cez spoločný vchod. Podlaha: dlažba, koberce. Okná: plastové. Toalety M/Ž. Kuchynský kút. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Priestor sa ponúka nezariadený, okná sú otvárateľné, štrukturovaná kabeláž, prístup 24/7, internet, klimatizácia, zabezpečenie alarmom. Výborná občianska vybavenosť v okolí, vynikajúce napojenie na obchvat. Parkovanie v areáli budovy ZDARMA - 4 parkovacie miesta, bezproblémové parkovanie aj pred budovou. Možnosť využitia altánku. Cena 7 €/m2/mesiac + služby a energie 2,5 €/m2/mesiac + DPH. PROVÍZIU NEPLATÍTE!
Bratislava II - Ružinov
105 €/mes.
Novozrekonštruované kancelárie v Podunajských Biskupiciach
Ponúkame Vám na prenájom kompletne prerobené kancelárie v Podunajských Biskupiciach na Dvojkrížnej ulici. K dispozícii sú viaceré miestnosti s rozlohou od 12m2 do 46m2. Na každom poschodí sa nachádza spoločné WC a kuchynka, ktorá je vybavená mikrovlnkou i chladničkou. Jednotlivé chodby s kanceláriami sú od schodiska oddelené dverami s guľou a zabezpečené alarmom. K priestorom je možné si prenajať parkovanie. Cena 8,67 €/m2/mesiac miesto/rok vrátane služieb a energií + DPH. Voľné ihneď. Províziu neplatíte!
Bratislava II - Podunajské Biskupice
199,41 €/mes.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 18