Betónové ploty Bardejov
Ponúkame na predaj certifikované jednostranné a obojstranné betónové oplotenie. Široký sortiment vzorov, farebné prevedenie pieskovec, antracit a stará tehla. Možnosť montáže dopravy a vykládky hydraulickou rukou. Pre bezplatné a nezáväzné zameranie nás neváhajte kontaktovať. Garancia cien z roku 2020, dodatočná akcia - 10% ešte v platnosti do odvolania.
Bardejov
dohodou
Vyvýšený betónový záhon
Ponúkame napredaj vyvýšené betónové záhony. Dlhá životnosť, bezúdržbové ,rôzne kombinácie, možnosť farebného prevedenia pieskovec, alebo šedá betónová farba. Maximálna výška záhonu 0,75m. Pripravte svoju záhradu na jar už teraz, neváhajte nás kontaktovať.
Prešov
dohodou
Betónové ploty jednostranné, obojstranné
Ponúkame na predaj jednostranné a obojstranné betónové ploty od certifikovaného slovenského výrobcu. Farebné prevedenie pieskovec, antracit, doprava montáž a vykládka hydraulickou rukou . Pre bezplatné zameranie a poradenstvo nás neváhajte kontaktovať.
Vranov nad Topľou
dohodou
Vyvýšené Záhony
V ponuke máme vyvýšené záhony vhodné napr ako kvetináč, na pestovanie zeleniny, rôznych stromčekov a podobne. Pekný vzhľad v imitácií dreva a odtieni pieskovca, kvetináč netreba nijak ošetrovať vydrží takto roky. Bližšie info mail alebo tel.
Košice
dohodou
Betónové ploty
Ponúkame na predaj jednostranné a obojstranné betónové ploty od certifikovaného slovenského výrobcu. Farebné prevedenie pieskovec, antracit, doprava montáž a vykládka hydraulickou rukou . Pre bezplatné zameranie a poradenstvo nás neváhajte kontaktovať.
Prešov
dohodou
Betónové lego kocky
BETÓNOVÉ LEGO KOCKY Máme na predaj betónové lego na predeľovanie štrkov, pieskov, kameňa odpadov, úpravy svahov, úpravy vodných tokov, rýchla výstavba haly alebo garáže . -Jednoduchá montáž -možnosť v prípade potreby premiestniť Rozmer 60x60x210cm 99 eur bez DPH Váha jednej cca 1600kg K okamžitému odberu. Cena: • Veľká -99 eur bez DPH (s DPH 118,8 eur) rozmer veľkej je 210/60/60 • Malá -65 eur bez DPH (s DPH 78 eur) rozmer malej je 120/60/60 -50% záloha -na kamión vojde cca 16 ks
Vranov nad Topľou
65 €
Betónové ploty
Betónový plot od slovenského výrobcu - výroba priamo vo Vranove nad Topľou Farby: pieskovec, antracit,sivá - prímes v betóne Stĺpiky: vzorované - jednostranne aj obojstranne, hladké Vzory: podľa výberu z katalógu. Zameranie - poradenstvo, dodávka, montáž. V ponuke aj betónové vyvýšené záhony v prevedení imitácia dreva pieskovec V ponuke aj 3D pletivo vrátane podhrabových dosiek.
Košice
dohodou
II. Trieda -betónové platne
II. Trieda betónových dielcov -len k osobnému odberu, dielce je potrebné vidieť a povyberať si, keďže ide o druhú triedu, sú nejako poškodené. (Vhodné na výstavbu oplotenia, kompostovísk, záhonov...) -Cena za kus je od 8-13eur -Taktiež máme vo výpredaji platne 1.TRIEDY v rozmere 25x200cm. Vyprázdňujeme sklady. Cena je 4eurá/ks
Vranov nad Topľou
4 €
Betonové platne
Máme výpredaj 2. triedy betonových platní. Je nutné vidieť a navyberať si. Cena je od 8-13eur za kus, záleží od poškodenia platní. Doprava je vo vlastnej réžii (je nutné mať prichystanú nejakú podkladku pod materiál /palety /hranoly) Sami si nakladáte, preto je potrebné aby ste prišli aspoň dvaja. Sme tu vždy v pracovné dni: Pondelok – Štvrtok a osobný odber je od 7:30-13:30 (medzi 11- 12 máme obed). Adresa: Čemernianska 3, Vranov nad Topľou (vedľa Škoda autoservisu)
Vranov nad Topľou
8 €
Výpomoc do kancelárie
Výpomoc do kancelárie Hľadáme šikovnú slečnu, študentku alebo mamičku do nášho tímu na výpomoc na jednoduchú prácu v kancelárii (kopírovanie, skenovanie, zakladanie dokumentov, pošta). Práca na 2 až 3 dni týždenne/8hod. Nástup ihneď.- resp. po dohode. Výpomoc potrebujeme od mája - do septembra, podľa zákaziek, možno aj dlhšie. Platové podmienky: 3,8E/hod. Sídlime vo Vranove n/Topľou - časť Čemerné. Všetky Ďalšie informácii Ti upresníme na osobnom pohovore.
Vranov nad Topľou
3,80 €
2 triedy
2. TRIEDA - Betonové platne Máme výpredaj 2. triedy betonových platní. Je nutné vidieť a navyberať si. Cena je 10 eur za kus, záleží od poškodenia platní. Pri odbere 50 kusov a viac - možná zľava. Doprava je vo vlastnej réžii (je nutné mať prichystanú nejakú podkladku pod materiál /palety /hranoly) Sami si nakladáte, preto je potrebné aby ste prišli aspoň dvaja. Sme tu vždy v pracovné dni: Pondelok – Štvrtok a osobný odber je od 7:30-13:30 (medzi 11- 12 máme obed).
Vranov nad Topľou
10 €
Asistent manažéra výroby
Hľadáme do nášho tímu nového kolegu. Náplň práce -samostatné pripravovanie a spracovávanie rôznych podkladov, databáz a prezentácií podľa aktuálnej potreby -výpomoc vedúcim pracovníkom -zabezpečenie výrobných a pomocných zložiek potrebných k produkcii -zabezpečenie integrácie nových pracovníkov -zodpovednosť za dodržiavanie bezpečnostných predpisov -klasifikácia a neustála optimalizácia výrobných procesov -zvýšenie kapacity Ponúkané výhody: - individuálny spôsob odmeňovania - motivujúce platové ohodnotenie - práca v mladom, dynamickom kolektíve - istota dlhodobej práce Požadované vlastnosti: - digitálna gramotnosť (počítačové spôsobilosti) - analyzovanie a riešenie problémov - kultivovaný písomný prejav - kultivovaný slovný prejav, - schopnosť vyjadrovania sa - samostatnosť Mzdové podmienky: 800 eur (v hrubom)
Vranov nad Topľou
800 €
Vrátnik , Podmienka ZŤP nad 70 %
Vrátnik -Podmienka je ZŤP nad 70% -obchôdzky areálu - udržiavanie poriadku na pracovisku - podávanie informácií - stráženie objektu - letná, zimná údržba - drobné údržbárske práce (výmena žiarovky, vodovodnej batérie, zámkov a pod.) -Pracuje sa na zmeny -Cez týždeň od 15:00 do rána 7:00 aj cez víkendy a sviatky. -Práca sa nachádza vo Vranove nad Topľou Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti, vážime si Vašu dôveru a záujem. Každý životopis starostlivo posúdime avšak na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. V prípade výberu Vás budeme kontaktovať
Vranov nad Topľou
650 €
Obsluha VZV
Obsluha VZV Hľadáme kolegu, ktorý je flexibilný, dynamický s chuťou pracovať. Podmienku je prax a platné papiere na VZV Náplň práce: -príjem/výdaj materiálu -manipulačné práce v rámci skladu -obsluha VZV -nakládka, vykládka kamiónov -dodržovanie BOZP na pracovisku Všetky podrobnosti Vám radi povieme na osobnom pohovore
Vranov nad Topľou
650 €
Výrobný manažér so zameraním na kvalitu a inovácie
Hľadáme do svojho tímu nového kolegu, ktorý by mal na starosti kvalitu a inovácie výrobkov, ktoré vyrábame – betónové prefabrikáty. Mal by si byť precízny, zodpovedný s technickým a inovatívnym myslením. Taktiež byť zručný a mať skúsenosti vo výrobnej firme. Nie je to však podmienkou. Mať zmysel pre napredanie, zodpovednosť a riadenie výrobných a kvalitatívnych procesov. Mal by si mať organizačné schopnosti a tiež zmysel pre poriadok. Náplň práce: - Organizácia rozdelenia výroby v súlade s plánom podľa dodacích termínov - Zdokonaľovanie výrobných metód za účelom plného využitia potenciálu - Navrhovať riešenia, ktoré by zabezpečili zvýšenie plynulosti procesu výroby - Hľadať a riešiť vzniknuté a odhalené nedostatky pri výrobe betónových prefabrikátov - Kontrola a dohľad nad dodržiavaním správnosti a kvality výrobku - Optimalizovanie výrobných procesov a následné nastavovanie optimálnych výrobných parametrov, limitov a kapacít s cieľom zvyšovania kvality a efektivity výroby - Zaisťovanie plynulého chodu výrobného procesu a odhaľovanie nedostatkov - Úzko spolupracovať s právnikmi údržby, za účelom využitia plného potenciálu strojov a nástrojov - Zodpovednosť za dodržiavanie a dodržiavanie BOZP, PO a štandardov vo výrobnom procese - Komunikácia s ďalšími oddeleniami. Oddelenie logistiky, obchodný zástupcovia a fakturácia (ďalšie oddelenia vo firme) FINANČNÉ OHODNOTENIE dohodou na pracovnom pohovore
Vranov nad Topľou
1 €
Obchodný zástupca - predaj brán
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti – príprava cenových ponúk, ich zasielanie a vyhodnocovanie; – Zameranie a prezentovanie výrobkov priamo u potencionálneho zákazníka - vybavovanie zákazníkov v rámci prideleného regiónu - analýza konkurencie, určenie konkurenčnej výhody našich produktov (sledovanie trhu); - dohodnutie zmluvných podmienok a uzatváranie zmlúv; - kontrola plnenia objednávok, kontrola dohodnutých cien; - plánovanie montáží už predaných brán a oplotení - odborné, technické poradenstvo pre klientov; - plánovanie a realizácia predaja; - prezentovanie a reprezentácia spoločnosti a produktov - riešenie reklamácií od zákazníka; - starostlivosť o existujúcich zákazníkov; - vykonávanie administratívnych úloh; - objednávky, skladovanie. Zamestnanecké výhody, benefity - motivačné mzdové ohodnotenie (základná mzda + provízia), v závislosti od výsledkov, bez horného limitu; - príležitosť samostatne pracovať s podporou úspešnej spoločnosti; - prípravné školenie, vzdelávanie (obchodné a technologické), - služobné auto, notebook, mobilný telefón; - stabilná a perspektívna práca vo firme ktorá pôsobí na trhu už viac ako 15 rokov. Informácie o výberovom konaní V prípade záujmu prosím pošlite svoje životopisy na adresu uvedenú na stránke profilinvest.sk Dokumenty prosíme posielať výhradne na uvedenú e-mailovú adresu pod značkou Obchodný zástupca. Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním Stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa Ostatné znalosti Microsoft Word - základy Microsoft Excel - základy Vodičský preukaz B Prax na pozícii/v oblasti Prax nie je potrebná avšak prípadná prax v obchode bude benefitom pri výbere.
Vranov nad Topľou
1 500 €
Vodič skupiny C, E
Ponúkame voľné pracovné miesto vodiča kamiónu skupiny C,E + obsluha hydraulickej ruky. Jazdí sa východné a stredné Slovensko. Nástup dohodou. Možnosť pracovať na živnosť 7eur/ hodina alebo na TPP. Taktiež možnosť dohodnúť sa na fixnom pracovnom čase alebo na niektorých dňoch v týždni. k
Vranov nad Topľou
7 €
Vrátnik , Podmienka ZŤP nad 70 %
Vrátnik -Podmienka je ZŤP nad 70% -obchôdzky areálu - udržiavanie poriadku na pracovisku - podávanie informácií - stráženie objektu - letná, zimná údržba - drobné údržbárske práce (výmena žiarovky, vodovodnej batérie, zámkov a pod.) -Pracuje sa na zmeny -Cez týždeň od 15:00 do rána 7:00 aj cez víkendy a sviatky. -Práca sa nachádza vo Vranove nad Topľou Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti, vážime si Vašu dôveru a záujem. Každý životopis starostlivo posúdime avšak na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. V prípade výberu Vás budeme kontaktovať. Životopisy nám zasielajte na našu emailovú adresu.
Vranov nad Topľou
dohodou
Vodič na vysokozdvižný vozík
Hľadáme nového kolegu do nášho tímu! Pracovná doba podľa vlastnej potreby . Plný úväzok alebo brigáda na polovičný. Výber je len na tebe. Ak si šikovný, tvoja pomoc sa nám zíde. Neváhaj a ozvi sa nám. -Plný /polovičný úväzok -Termín nástupu ihneď -4eur/hod Náplň práce: -príjem/výdaj materiálu -manipulačné práce v rámci skladu -obsluha VZV -nakládka, vykládka kamiónov -dodržovanie BOZP na pracovisku Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním základné vzdelanie stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie študent vysokej školy vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa vysokoškolské III. stupňa Miesto výkonu práce: Čemerianska 3, 093 03
Vranov nad Topľou
4 €
Betónové oplotenie Betón plot
Realizácia na kľúč bez starostí. Ponúkame na predaj jednostranné a obojstranné betónové ploty od certifikovaného slovenského výrobcu. Farebné prevedenie pieskovec, antracit, doprava montáž a vykládka hydraulickou rukou je pre nás samozrejmosť. Pre bezplatné zameranie a poradenstvo nás neváhajte kontaktovať.
Trebišov
dohodou
1 2