Led Baterka na zbraň sa príslušenstvom a filtrami
Predám na zbraň vhodnú led cree Baterku s filtrami vhodnu pre polovníka. Filtre sa na tomto svetle menia rýchlo a jednoducho len nasadením gumového puzdra ( netreba teda pre výmenu rozoberať hlavu baterky ako u podobných bateriek) Toto svetlo má len jeden mód hned 100% výkon a je teda výborné ako prísvit na gulovnicu či inú zbraň pre polovníkov. Reálny odskušaný dosvit záleží od zvoleného filtra cca 200 - 250m Baterka je kompletne ako na foto aj s dialkovým spínačom a montážou na zbraň. príslušenstvo obsahuje: -Baterka led cree ( rozmerý dĺžka 23cm, tubus priemer Ø 25 mm , Priemer hlava Ø 55 mm) -Montáž na hlaveň 2ks Nabíjatelný akumulátor Li ion 18650 3.7V -Nabíjačka do siete na 230V -autonabíjačka 12V -Dialkový spínač na kábli -3ks farebný filter Plastové púzdro Baterka je vodeodolná a nárazuvzdorná. V prípade záujmu možem k baterke pribaliť aj špičkové nabíjatelné baterky značky Panasonic NCR18650B 3400mAh 18650 alebo Nitecore majú podstatne dlhšiu výdrž ako klasické baterky. Osobný odber možný v BA (aj s moznostou oddskúčať) alebo pošlem. Kontaktovat ma na Mail. Na sms nereagujem inzerát je aktuálny do zmazania.
Bratislava IV - Karlova Ves
32 €
Led baterka Zelené a biele svetlo
Predám novú led Baterku so zeleným a bielim svetlom oba svetlá produkuje už priamo dióda bez filtrov. Prepínánie medzi svetlami je jednoduché stačí jeden klik. Baterka vhodná pre polovníka nakolko zver na zelené svetlo reaguje ovela menej ako na biele. Baterka má aj funkciu zoom. Prísvit vhodný do vzdialenosti cca 230m napájanie: 1 x bateria 18650 alebo 3x AAAbateria Počet režimov: 1 Režim - 100% výkon Maximálna výdrž svietenia na jedno nabitie: 2hod (max. výkon) Odolnosť voči nárazu: z výšky 1,5m Vode odolnosť: podla štandardu IPX-8 Baterka je ako set kompletne vrátane ochranneho plastového kufríka. Balenie obsahuje: 1x Baterku +redukcia na 3xAAA baterie +Nabíjatelný akumulátor +Nabíjačka 230V a 12V V prípade záujmu viem k baterke dodať aj špičkové nabíjatelne baterie Panasonic NCR18650B 3400mAh 18650 maju podstatne dlhšiu výdrž ako obyčajné. Mám v ponuke aj značkové nabíjačky pozri dalšie moje inzeráty. Po dohode možná aj dobierka+poštoné Všetko je komplet ako na fotkách. Kontaktovať ma na MAIL! Na sms nereagujem. Ak inzerat čítate je aktuálny.
Bratislava IV - Karlova Ves
20 €
Teleskopický obušok Police Baton 50cm
Predam nový kvalitný teleskopicky obušok s pogumovanou rukčkov a púzdrom.. Teleskop je nový,nepoužívaný v 100%stave. Rozmer: zložený dĺžka 20cm rozložený dĺžka 50cm + pribalím zadarmo aj puzdro na opasok. Najlepšie by bol osobný odber v BA kde je možnosť aj odskúšat . Po slušnej dohode som ochotný aj zaslať ( samozrejme + poštovné) Kontaktujte ma len prostrednictvom Mailu cez formular inzerát je aktuálny do zmazania.
Bratislava IV - Karlova Ves
8 €
Lovecký Nôž Los
Predám tento pekne gravírovaný lovecký Nôž , Pribalím aj púzdro na opasok. rúčka dva druhy dreva, povrchová úprava dánsky olej , vosk. --Celková dĺžka noža: 28cm --Dĺžka čepele: 14,7cm Materiál čepele: ocel 65X13 ---tvrdosť: 57HRC --- Fotky sú samozrejme moje reálne. Osobný odber možný v BA alebo pošlem. Kontaktovat ma na Mail. Na sms nereagujem
Bratislava IV - Karlova Ves
16 €
Šálka pre polovníka
Predám nová šalka pre polovníka. Šalka s motívom jeleňa alebo vlka. Najlepšie osobný odber v BA ( pripadne poslem ) Kontaktovat ma len na Mail. Na sms nereagujem Cena pevna / nezamienam.
Bratislava IV - Karlova Ves
5 €
Taktické pero / nôž ukrytý v pere
Predam taktický nož ukrytý v pere. Pero je nové a nepoužité, vhodné aj ako darček. Noz je ukritý v tele pera. Samotne pero je taktiež plne funkčne a použitelné. Ked pero rozdelíte na dve polovice, získate 7,7 cm dlhý nôž, ktorý dobre poslúži ako záložný sebeobranný prostriedok. Pri odbere 1-2ks cena 3€kus Pri odbere od 3ks cena 2,5€ kus Fotky sú samozrejme moje reálne. Najlepšie by bol osobný odber v BA kde je možnosť aj odskúšat . Po slušnej dohode som ochotný aj zaslať ( samozrejme + poštovné) Posielam po platbe ná účet. pri objednávke nad 10€ možná aj dobierka. Kontaktujte ma len prostrednictvom Mailu cez formular inzerát je aktuálny do zmazania.
Bratislava IV - Karlova Ves
2,50 €
Combat Lovecká dýka
Predám novú loveckú dýku. velká lovecká dýka Combat + pribalím aj púzdro na opasok. Nožík má pevné prevedenie , rúčka drevo Celková dĺžka: 33cm Dĺžka čepele: 21,5cm Tvrdosť ocele 57-58hrc Fotky sú samozrejme moje reálne. Preferujem osobný odber v BA. Možna aj dobierka +poštovné. Kontaktovat ma na Mail. (Na sms nereagujem).
Bratislava IV - Karlova Ves
13 €
Reflexná Bezpečnostná Páska - samolepiaca 25m x5cm
Predám novú nerozbalenú reflexnú pásku na označovanie Páska je v kotúči 25m, Predám len v kuse len celý kotuč. Rozmery: šírka 5 cm, dĺžka 25 metrov Farba : zltozelená, oranžová, biela Najlepšie osobný odber v BA ( pripadne poslem aj na dobierku+ poštovné) Kontaktovat ma len na Mail. Na sms nereagujem Cena pevna / nezamienam. Inzerat dokial čítate je aktuálny
Bratislava IV - Karlova Ves
20 €
Opasok na náboje
Predám nový Opasok na náboje. Dĺžka je nastavitelná. Osobný odber možný v BA alebo pošlem. Kontaktovat ma na Mail. Na sms nereagujem
Bratislava IV - Karlova Ves
5 €
Lovecké trekingové topánky RAX velkosť EUR 45/29cm
Predám nové Lovecké trekingové topánky RAX velkosť : vnútorná dlžka udavajú EUR 45 28cm ja som ale nameral 29cm. Najlepšie by bol osobný odber v BA kde je možnosť aj odskúšat . Po slušnej dohode som ochotný aj zaslať ( samozrejme + poštovné) Kontaktujte ma len prostrednictvom Mailu cez formular inzerát je aktuálny do zmazania.
Bratislava IV - Karlova Ves
55 €
Extra silná 8x Led čelovka
Predám novú silnú led Čelovku ktorá má až so 8x led diód + čelovká má aj funkciu Zoom . Regulovanie nastavenia sklonu + zoom. dosvit ma cca 200 m, intenzitu pri plnom výkone reálne nameraných 3350lm. 6x režim svietenia ( svietenie 1 Led, 3 Led, 4 Led, 7x Led , alebo všetky 8x led diód, 8xled Blikanie) + Na zadnej strane obsahuje osvetlenie COB, ktoré sa vypína a zapína samostatne. zadná strana má 2mody (Biele svietenie , Stroboskop červeno zelený) Balenie obsahuje : 2 x Nabíjatelná batéria Liion 18650 1 x čelovka 1 x Nabíjačka do siete 230V 1 x autonabíjačka 12V čelovka je nová a plne funkčná. V prípade záujmu viem k baterke dodať aj špičkové nabíjatelne baterie Panasonic NCR18650B 3400mAh 18650 cena 6,5€/kus maju podstatne dlhšiu výdrž ako obyčajné. Mám v ponuke aj značkové nabíjačky pozri dalšie moje inzeráty. Preferujem osobný odber. Po dohode možná aj dobierka Kontaktovať ma na mail! Dakujem.
Bratislava IV - Karlova Ves
20 €
Vodotesná profesionálna led čelovka
Predám nová Vodotesná profesionálna led čelovka . Vodotesná do 80m Váha 135g Balenie obsahuje: čelovka nabíjatelný akumulítor monočlínok 18650 Redukcia na 3xAAA baterky Nabájačka do siete Preferujem osobný odber. Po dohode možná aj dobierka Kontaktovať ma na mail! Dakujem.
Bratislava IV - Karlova Ves
12 €
Silná Čelovka s 3x led cree Zoom
Predám silnú led Čelovku s 3x led diódami + čelovká má aj funkciu Zoomovania svetla. + Regulovanie nastavenia sklonu . Dosvit svetla má cca 200 m led baterka ma 3x režim svietenia ( svietenie jedna dióda, dve diódy alebo všetky 3 diódy) Balenie obsahuje : 2 x Nabíjatelná batéria Liion 18650 1 x čelovka 1 x USB Nabíjačka čelovka je nová a plne funkčná. V prípade záujmu viem k baterke dodať aj špičkové nabíjatelné batérie Panasonic NCR18650B 3400mAh 18650 cena 6,5€/kus majú podstatne dlhšiu výdrž ako obyčajné. Mám v ponuke aj značkové nabíjačky pozri dalšie moje inzeráty. Preferujem osobný odber. Po dohode možná aj dobierka Kontaktovať ma na mail! Dakujem.
Bratislava IV - Karlova Ves
12 €
Kukri 44cm
Predám kukri + pribalím aj púzdro na opasok. Nôž , mačeta má pevné prevedenie, velmi dobre sa ním seká , rúbe , štiepe atd... Gumová vrúbkovaná rúčka --Celková dĺžka: 44cm --Dĺžka čepele: 32cm Foto sú samozrejme moje reálne. Preferujem osobný odber v BA. Možna aj dobierka +poštovné. --Kontaktovat ma na Mail. (Na sms nereagujem).
Bratislava IV - Karlova Ves
20 €
Karambit CS
Predám nové nože karambit s puzdrom nové nepoužité, cena je za kus. Najlepšie by bol osobný odber v BA kde je možnosť aj odskúšat . Po slušnej dohode som ochotný aj zaslať ( samozrejme + poštovné) Posielam po platbe ná účet. pri objednávke nad 10€ možná aj dobierka. Kontaktujte ma len prostrednictvom Mailu cez formular inzerát je aktuálny do zmazania.
Bratislava IV - Karlova Ves
8 €
Vreckový lovecký nôž Pilot - Deer
Predám nový vreckový zatvárací lovecký nôžík Pilot má pevné a odolné prevedenie. Nôž je nový a vhodný aj ako dar pre polovníka. zatvorený dĺžka noža : 8 cm celková dĺžka noža 13,5 cm Foto sú samozrejme moje reálne. Najlepšie by bol osobný odber v BA kde je možnosť aj odskúšat . Po slušnej dohode som ochotný aj zaslať ( samozrejme + poštovné) Kontaktujte ma len prostredníctvom Mailu . inzerát je aktuálny do zmazania.
Bratislava IV - Karlova Ves
8 €
Lovecký nôž Master Hunter PLUS
Predám Lovecký nôž Master Hunter PLUS komplet ako na foto. Nový nepoužívaný. celková dlžka 24cm čepel 11,5cm + kydexové púzdro Najlepšie osobný odber v BA ( pripadne poslem aj na dobierku) Kontaktovat ma len na Mail. Na sms nereagujem
Bratislava IV - Karlova Ves
45 €
Lovecký Nôž Pilot Hunting
Predám nový Lovecký Nôž Pilot má pevné a odolné prevedenie + kožené púzdro na opasok Nož je nový a vhodný aj ako dar pre polovníka. celková dĺžka noža : 16 cm dĺžka čepele : 7 cm hrúbka čepele : 4 mm váha : 140 g čepel 440S.S Rúčka rohovina. --- tvrdosť: 57HRC --- Foto sú samozrejme moje reálne. Najlepšie by bol osobný odber v BA . Po slušnej dohode som ochotný aj zaslať ( samozrejme + poštovné) Kontaktujte ma len prostrednictvom Mailu. inzerát je aktuálny do zmazania.
Bratislava IV - Karlova Ves
25 €
Gravírovaný lovecký nôž
Predám gravírovaný lovecký nožík. Nožík má pevné prevedenie s drevenou rúčkou. pridám aj púzdro na opasok. rúčka dva druhy dreva, povrchová úprava dánsky olej , vosk. Fotky sú moje reálne. --Celková dĺžka: 26,5cm --Dĺžka čepele: 14cm Osobný odber možný v BA alebo pošlem. Kontaktovat ma na Mail. Na sms nereagujem
Bratislava IV - Karlova Ves
16 €
Tradičný lovecky nôž
Predám výborný tradičný lovecký nôž , pridám púzdro na opasok. Nožík má pevné prevedenie s drevenou rúčkou. Rúčka dva druhy dreva, povrchová úprava dánsky olej , vosk. Nož je vhodný aj ako dar. Foto sú samozrejme moje reálne. --Celková dĺžka: 23cm --Dĺžka čepele: 11,5cm - Tvrdost 57-58hrc. Osobný odber možný v BA alebo pošlem. Kontaktovat ma na Mail. Na sms nereagujem
Bratislava IV - Karlova Ves
13 €
Tanto Nož
Predám nepoužitý Tanto nôž kobun Nožík má pevné prevedenie , protišmyková gumená rúčka. Celková dĺžka: 248 mm Dĺžka čepele: 139 mm Typ ocele: AUS8 Tvrdosť: HRC 58-60 Puzdro: Secure-ex Najlepšie osobný odber v BA ( pripadne poslem aj na dobierku) Kontaktovat ma len na Mail. Na sms nereagujem
Bratislava IV - Karlova Ves
15 €
Kresadlo
Predám toto kresadlo. Možnost povesiť na kluče. Rozmer:11x1cm Preferujem osobný odber v BA. po úhrade na účet aj pošlem +poštovné. --Kontaktovat ma na Mail. (Na sms nereagujem).
Bratislava IV - Karlova Ves
2,50 €
Oudoor Mobilný telefón somin Land rover na 2 simky
Predám tento nový nepoužitý dual sim Oudoorový mobilný telefón Mobilny telefon somin Land rover. Mobil je na dve sim karty daju sa používať súčastne! Dualsim. rozmer 15x2,5x6cm nabijacku do siete telefón Bateriu zásuvné puzdro na opasok. Mobil má rádio FM, fotoaparát a moznost chytať TV (ten je ale na analogový signal takze max nejake lokalne TV) mám dve prevedenie zelená alebo oranžová Preferujem osobný odber. Po dohode aj pošlem Kontaktovat ma na Mail. Na sms nereagujem
Bratislava IV - Karlova Ves
35 €
COB LED Svetlo na šiltovku
Praktický pomocník na rybárčenie, poľovačku, večerné behanie, turistiku a všetky outdoorové aktivity Svetlo má dva klipy pre uchytenie na šilt, alebo klobúk a vdaka COB LED technológii lampa má extra silnú svietivosť. Lampa je vyrobená z ľahkého plastu, kvôli jej malej hmotnosti je nosenie pohodlné aj počas celého dňa. Vďaka nízkej spotrebe energie 3 ks AAA batérií dodajú dostatočnú energiu dlhý čas. Vhodná voľba do dielní, počas bicyklovania, kempovania, počas túry alebo činnostiach pri ktorých potrebujete obe ruky. Zdroj svetla: COB LED Napáajanie: 3 x AAA (nie je súčasť balenia) Prevádzková doba (s úplne nabitými batériami): 4 hodiny Svietivosť: 200 lumen Rozmer: 90 x 60 x 15 mm Hmotnosť: 38 g Preferujem osobný odber. Po dohode aj pošlem Kontaktovat ma na Mail. Na sms nereagujem
Bratislava IV - Karlova Ves
4 €
Silná vrecková nabíjatelná led baterka COB -XML T6
Predám novú nabíjatelnú baterku / led svetlo vhodné na všestranné použitie. Maličká ale výkonná baterka spratná do každého vrecka či kabelky. svetlo obsahuje vstavanú nabíjatelnú baterku, takže netreba dokupovať žiadne baterky. Stačí nabiť a používať. Baterka sa nabíja cez Micro USB da sa teda nabíjať cez PC alebo aj s klasickej nabíjačky mobilu s príslušnou koncoukou. Výkonná LED Cree dióda XML T6 dosah lúča do cca 300 metrov Baterka obsahuje aj Zoom a bočné svetlo. Preferujem osobný odber. Po dohode aj pošlem Kontaktovat ma na Mail. Na sms nereagujem
Bratislava IV - Karlova Ves
8 €
Lovecké trekingové topánky RAX velkosť EUR 44
Predám nové Lovecké trekingové topánky RAX velkosť : vnútorná dlžka udavajú EUR 44 27cm Najlepšie by bol osobný odber v BA kde je možnosť aj odskúšat . Po slušnej dohode som ochotný aj zaslať ( samozrejme + poštovné) Kontaktujte ma len prostrednictvom Mailu cez formular inzerát je aktuálny do zmazania.
Bratislava IV - Karlova Ves
55 €
Krátky puškohľad 2,5 -10x40 s laserom
Predám Krátky puškohľad 2,5 -10x40 s laserom - Dvojité podsvietenie kríža v červenej alebo zelenej farbe v piatich stupňoch intenzity. Na puškohľade oceníte najmä jeho krátku dĺžku nastavitelná ohnisková vzdialenosť - ZOOM je voliteľný medzi priblížením 2,5x až do 10x, váha puškohľadu 500g. - Ako montáž puškohľadu je použité rýchloupínanie Dual na Weaver lištu 22mm a 11mm zbrane . Šošovky sú sklenené. Slnečná clona puškohľadu je pomerne dlhá a prakticky skosená. + K puškohľadu je laser červený - . Všetko nové nepoužité Preferujem osobný odber BA, alebo po dohode môžem aj poslat. KONTAKTOVAT MA LEN CEZ MAIL!!!. Dakujem za pochopenie. Inzerat je aktualny dokial ho nezmažem.
Bratislava IV - Karlova Ves
55 €
Nôž ukrytý v pere
Predam taktický nož ukrytý v pere. Pero je nové a nepoužité, vhodné aj ako darček. Noz je ukritý v tele pera. Samotne pero je taktiež plne funkčne a použitelné. Ked pero rozdelíte na dve polovice, získate 7,7 cm dlhý nôž, ktorý dobre poslúži. Pri odbere 1-2ks cena 3€kus Pri odbere od 3ks cena 2,5€ kus Fotky sú samozrejme moje reálne. Po úhrade na účet aj pošlem +poštovné. Kontaktujte ma len prostrednictvom Mailu cez formular inzerát je aktuálny do zmazania.
Bratislava IV - Karlova Ves
2,50 €
Vrecková Led cree baterka zoom XPE
Predám nové nevybalené led svetlo so zoomom Svetlo je napájať na 3x AAA bateria alebo monočlanok 18650 (nie sú súčastou balenia) svetlo obsahuje funkciu ZOOM Dosvit 50m Dlhá výdrž baterie Clip na uchytenie o opasok alebo putko. Rozmer: 13x3x3cm Balenie obsahuje: baterku s clipotm V prípade záujmu môžem dodať k baterke aj nabíjatelný monočlanok 18650 aj s nabíjačkou. Osobný odber možný v BA alebo pošlem. Kontaktovať ma len na Mail. Na sms nereagujem
Bratislava IV - Karlova Ves
7 €
Velký Sekáčik na mäso
Predám nový ,nepoužitý sekáčik na mäso .Sekáč je vyrobený z nerezovej ocele s drevenou rukoväťou. Výborný pomocník pri zabíjačkách, porcovaní mrazeného mäsa a pod. skvele padne do ruky. Je vhodný do umývačky riadu. čepel z nerezovej ocele ostrie dlhé 25cm. výška čepele 9cm celková dlžka 38cm Najlepšie osobný odber v BA ( prípadne pošlem + Poštovné) Kontaktovat ma len cez Mail. Na sms nereagujem
Bratislava IV - Karlova Ves
13 €
1 2 3 4 5 6