likérka - ploskačka - outdoor army 290ml
Predám novú likérku - ploskačku . Objem 290ml Najlepšie by bol osobný odber v BA kde je možnosť aj odskúšat . Po slušnej dohode som ochotný aj zaslať ( samozrejme + poštovné) Kontaktujte ma len prostrednictvom Mailu cez formular inzerát je aktuálny do zmazania.
Bratislava IV - Karlova Ves
7 €
Skladací nerezový pohárik
Predám nový Skladací nerezový pohárik Rozmery:ø50×60 mm Skládací hrnek z nerezové oceli v pouzdře, 100ml. Preferujem osobný odber. Po dohode aj pošlem Kontaktovat ma na Mail. Na sms nereagujem
Bratislava IV - Karlova Ves
4 €
Maskáčová kapsička
Predám Maskáčová kapsička dá dsa povesit na opasok alebo cez plece Obsahuje dva priecinky na zips + 1na suchý zip Balenie ako na foto vrátane popruhu na plece Rozmer 18x11cm Preferujem osobný odber. Po dohode aj pošlem Kontaktovat ma na Mail. Na sms nereagujem
Bratislava IV - Karlova Ves
5 €
Panasonic NCR18650B 3400mAh 18650 s PCB ochanou
Predám nové vysokokvalitmé nabíjatelne batérie Originál Panasonic NCR18650B 3400mAh 18650 Pozor jedná sa o jedny z najlepších akumulátorov 18650 s najvižšou kapacitou : skutočná kapacita 3400mAh! ochana pred samovybíjaním, výroba made in Japan. Parametre: typ: 18650 Li-ion MH12210 napätie 3,7 V kapacita 3400 mAh S ochanou PCB Cena je za kus. Vhodné pre všetky zariadenia používajúce typ baterie 18650 evybíjajte akumulátor pod 2,5V - poškodíte akumulátor zo stratou záruky neskratujte akumulátor nevhadzovať akumulátor do ohňa nikdy nevkladajte akumulátor do nabíjačky obrátene používajte iba adekvátnu nabíjačku, ktorá podporuje Li-ion akumulátory Najlepšie by bol osobný odber v BA kde je možnosť aj odskúšat . Po slušnej dohode som ochotný aj zaslať ( samozrejme + poštovné) Posielam po platbe ná účet. Kontaktujte ma len prostrednictvom Mailu cez formular inzerát je aktuálny do zmazania.
Bratislava IV - Karlova Ves
6,50 €
Maskovacia fleece Kukla - vzor Realtree
Predám novú ,zimnú termo fleece Kuklu. dve prevedenia -svetla -tmavá Velkost univerzálna Najlepšie by bol osobný odber v BA kde je možnosť aj odskúšat . Po slušnej dohode som ochotný aj zaslať ( samozrejme + poštovné) Posielam po platbe ná účet. pri objednávke nad 10€ možná aj dobierka. Kontaktujte ma len prostrednictvom Mailu cez formular inzerát je aktuálny do zmazania.
Bratislava IV - Karlova Ves
7 €
Polovnícky odznak jeleň 2
Predám nový Polovnícky odznak hlava jeleňa. Rozmer 5,7 x 6,5cm Možna aj dobierka +poštovné --Kontaktovat ma na Mail. (Na sms nereagujem) Najlepšie by bol osobný odber v BA . Po slušnej dohode som ochotný aj zaslať ( samozrejme + poštovné) Posielam po platbe ná účet. Kontaktujte ma len prostrednictvom Mailu cez formular inzerát je aktuálny do zmazania.
Bratislava IV - Karlova Ves
2 €
LED Čelovka LD202
Predám zabalenú čelovku. Čelovka s dvoma bielimi Led diódami a dvoma červenými blikajúcimi diódami. Čelovka má nastavitelný sklon opatrená jedným popruhom. Napájanie 3x batérie AAA Táto praktická čelovka je vhodná pre trampov, rybárov, turistov, horolezcov, prácu v tme . čelovka je malá a lahučka. Najlepšie by bol osobný odber v BA kde je možnosť aj odskúšat . Po slušnej dohode som ochotný aj zaslať ( samozrejme + poštovné) Posielam po platbe ná účet. pri objednávke nad 10€ možná aj dobierka. Kontaktujte ma len prostrednictvom Mailu cez formular inzerát je aktuálny do zmazania.
Bratislava IV - Karlova Ves
3 €
Univerzál Nabíjačka NITECORE UM10 - USB nabíjanie
Predám novú so zárukou nabíjačku Nabíjačka NITECORE UM10 špecifikácie Vstupné napätie: Micro USB DC 5V Výstupné napätie: 4.2V ± 1% / 5V Výstupný prúd: 1000 mA / 500 mA Kompatibilné s: Li-ion / IMR: 18650, 18490, 18350, 17670, 17500, 16340 (RCR123), 14500, 10440 Rozmery: 100 mm × 38 mm × 35 mm Váha: 57 gramov (bez batérií) Kód na overenie originality nabíjačky súčastou. Najlepšie osobný odber v BA ( pripadne poslem aj na dobierku) Kontaktovat ma len na Mail. Na sms nereagujem Cena pevna / nezamienam.
Bratislava IV - Karlova Ves
12 €
Vodotesný obal na mobil
Predám tento nový Vodotesný obal na mobil. Najlepšie by bol osobný odber v BA kde je možnosť aj odskúšat . Po slušnej dohode som ochotný aj zaslať ( samozrejme + poštovné) Kontaktujte ma len prostrednictvom Mailu. inzerát je aktuálny do zmazania.
Bratislava IV - Karlova Ves
5 €
Univerzálna Nabíjačka NITECORE Digi D4
Predám novú so zárukou značkovú Nabíjačka NITECORE Digi D4 popis produktu: Nitecore D4 je univerzálna inteligentná nabíjačka, kompatibilná s takmer všetkými dobíjaciími akumulátormi valcového tvaru, čím sa eliminuje potreba vlastniť niekoľko nabíjačiek. D4 automaticky detekuje Li-ion, Ni-MH a Ni-Cd akumulátor a cez ručný výber je tiež schopná nabíjať LiFePO4 akumulátory. Inteligentný nabíjací obvod vyberie režim pre optimálne nabíjanie (CC, CV a dV / dt) pre danú batériu a každý z dvoch riadených mikroprocesorom nabíjacích slotov, potom nabíja batériu samostatne. Okrem toho integrovaný digitálny LCD displej prehľadne zobrazuje priebeh nabíjania, napätie, prúd a čas. Dva vhodne umiestnené bočné tlačidlá, umožňujú jednoduchý výber špecifických typov akumulátorov a nabíjacie parametre. Nabíjačka má funkciu inteligentného automatického vypnutia, ktorá ukončí automaticky nabíjanie. Nitecore D4 je plne automatická digitálna nabíjačka. Nabíjať s ňou je také jednoduché. Informácie: Štyri nezávislé pozície pre nabíjanie (je možné dobíjať jeden resp. dva akumulátory, rôzne vybité a rôznych druhov) Nabíjací algoritmus: CC, CV, dV/dt Každý zo štyroch slotov monitoruje a nabíja nezávisle. Ponúka tri nabíjacie režimy (CC, CV a dobíjanie). Automaticky zistí stav batérie a vyberie príslušný režim napätia a nabíjania. Integrovaný LCD displej prehľadne zobrazuje nabíjacie parametre. Dve vhodne umiestnené bočné tlačidlá umožňujú jednoduché ovládanie typu batérií a nabíjacích parametrov. Kompatibilná s batériami s malou kapacitou. Po dokončení nabíjania sa automaticky zastaví. Funkcia ochrana proti prepólovaniu. Navrhnutá pre optimálny odvod tepla. Certifikova á ako RoHS a CE. Nabíjací prúd: 500mAh nabíjanie je kontrolované mikroprocesorom a vypína sa automaticky po dobití akumulátoru Podporované akumulátory: 26650, 22650, 18650, 18490, 18350, 17670, 17500, 14500, 10440, 16340 (RCR123), 14500 RCR123 a NiMH/Ni-Cd akumulátory veľkosti AAA, AA, C podporované rozmery Ni-MH / Ni-CD akumulátorov: AA, AAA, C Ochrana proti opačnému vloženiu batérií. rozmery: 14.3 x 9.9 x 3.6 cm Váha nabíjačky 239 g Nabíjanie je indikované na LCD displeji nad každým nabíjacím slotom. Akonáhle všetkých päť dielikov svieti a neblikajú, tak je nabíjanie ukončené. · 14.3 x 9.9 x 3.6 cm, 239 g · 110-240 Volt 50/60 Hz 0.25A (max.) Alebo DC 12V 1A · Nabíjací prúd 0.5 A x 2 Balenie obsahuje: Nabíjačku a sietovú šnúru AC 100-240V Kód na overenie originality nabíjačky súčastou. Najlepšie osobný odber v BA ( pripadne poslem aj na dobierku) Kontaktovat ma len na Mail. Na sms nereagujem Cena pevna / nezamienam.
Bratislava IV - Karlova Ves
33 €
Rybárske POLARIZAČNÉ OKULIARE Hutnting
Predám nové rybárske POLARIZAČNÉ OKULIARE Prevedenie Čierne alebo vzor Camufláž. Okuliares sú odolné a flexibilné okuliare dobre sadnú na tvár. Okuliare sú samozrejme nové: Certifikácia : UV400, CE Polarizačné sklá. Najlepšie osobný odber v BA ( pripadne poslem aj na dobierku+3,9 euro) pri platbe prevodom postovne +1,8 euro Kontaktovat ma len na Mail. Na sms nereagujem Cena pevna / nezamienam.
Bratislava IV - Karlova Ves
10 €
Ozdobná Flaša + 2 poháriky v darčekovom balení
Predam novú darčekovú sadu flašu a 2 poháriky , vhodnú na domácu ( slivovica, kalvados atd...) Nová nepoužitá. Všetko komplet ako na fotke vratane darčekovej krabice. Najlepšie by bol osobný odber v BA Po slušnej dohode som ochotný aj zaslat( samozrejme + postovne) Kontaktujte ma len prostrednictvom Mailu . Sms nie inzerat je aktualny do zmazania Pozri aj ďalšie moje inzeráty
Bratislava IV - Karlova Ves
6 €
dekorácia plynový zapaľovač AK 47
Predám nový zapalovač dekorácia stolový plynový zapaľovač v tvare ruskej útočnej pušly AK 47 .Super darček pre milovníkov zbraní. - Samopal je vrátane stojanu ako na foto. Rozmer : 235x65mm. plniteľný, zapaľovanie sa pochopiteľne sa spúšťa zmáčkutím kohútika ako u naozajstnej zbrane. Najlepšie by bol osobný odber v BA kde je možnosť aj odskúšat . Po slušnej dohode som ochotný aj zaslať ( samozrejme + poštovné) Kontaktujte ma len prostrednictvom Mailu cez formular inzerát je aktuálny do zmazania.
Bratislava IV - Karlova Ves
11 €
Replika Granát M26 A2 zapalovač
Predám Replika Granát M26 A2- Granát je vlastne triskový zapalovač. > Výborné ako darček alebo zberatelský kúsok. > Po dohode aj pošlem+poštoné > Všetko je komplet ako na fotkách. > Kontaktovať ma na MAIL! Na sms nereagujem > Ak inzerat čítate je aktuálny.
Bratislava IV - Karlova Ves
6 €
Taktická vesta USMC
Predám novú Taktická vesta US MC Základ vesty tvorý sietovina Velkosť nastavitelná za pomoci pásiek na pleciach a bokoch. Vpredu na prsiach má 1x väčšiu kapsu a na druhej strane 3x kapsa napr. na zásobníky(krátka zbraň). Dole v pravo 3x väčšie kapsy napr. na zásobníky alebo na dymovnice a na druhej strane pištolové púzdro, ktoré sa dá vďaka MOL systému posúvať podľa potreby. Predné kapsy sú všetky pevne prirobené. Odnímať sa dá iba púzdro na zbraň. Zapínanie na hrubý zips a Po stranách 3x nastaviteľné nylonové pásky s plastovou sponou. Vzadu je MOL systém na ktorý pripnete ďalšie prípadné kapsy(nie sú súčasťou vesty) K veste je aj nylonový opasok, ktorý je pripevnený k veste ale dá sa odnímať. + Dalšie dve odnimatelné kapsy na opasku. Material: Nylon, koža Prevedenie vesty mám bud camo alebo čierne Obe su nove Kontaktovat ma prosim len na mail . Na sms nereagujem. Aktuálne do zmazania
Bratislava IV - Karlova Ves
30 €
Taktická vesta USMC BLACK
Predám tuto NOVU taktickú vestu Základ vesty tvorý sietovina Velkosť nastavitelná za pomoci pásiek na pleciach a bokoch. Vpredu na prsiach má 1x väčšiu kapsu a na druhej strane 3x kapsa napr. na zásobníky(krátka zbraň). Dole v pravo 3x väčšie kapsy napr. na zásobníky alebo na dymovnice a na druhej strane pištolové púzdro, ktoré sa dá vďaka MOL systému posúvať podľa potreby. Predné kapsy sú všetky pevne prirobené. Odnímať sa dá iba púzdro na zbraň. Zapínanie na hrubý zips a Po stranách 3x nastaviteľné nylonové pásky s plastovou sponou. Vzadu je MOL systém na ktorý pripnete ďalšie prípadné kapsy(nie sú súčasťou vesty) K veste je aj nylonový opasok, ktorý je pripevnený k veste ale dá sa odnímať. + Dalšie dve odnimatelné kapsy na opasku. Material: Nylon, koža Prevedenie vesty mám bud camo alebo čierne Obe sú nenosené a nepoužívané. Kontaktovat ma prosim len na mail . Na sms nereagujem. Aktuálne do zmazania
Bratislava IV - Karlova Ves
30 €
Vodotesná baterka IPX8
Predám tieto vodotesné baterky. Balenie obsahuje všetko ako na foto vrátene tesnení. Baterka je 100%vodotesná IPX8 ( vhodná do dažda , aj na potápanie , prácu pod vodou alebo pod prúdom vody) Napájanie 4x AAAbateria vodotesnosť do 30m Najlepšie by bol osobný odber v BA kde je možnosť aj odskúšat . Po slušnej dohode som ochotný aj zaslať ( samozrejme + poštovné) Kontaktujte ma len prostrednictvom Mailu cez formular inzerát je aktuálny do zmazania.
Bratislava IV - Karlova Ves
6 €
lovecké hroty 100grain 6ks
Predám nové, nepoužívané lovecké hroty 100grain. Vyrobené z chirurgickej ocele. Váha je 100grain (6.47g) Celková dĺžka hrotu je 7cm (vrátane závitu) Hrot má 3 čepele. Cena je za cele balenie 6ks. Najlepšie by bol osobný odber v BA kde je možnosť aj odskúšat . Po slušnej dohode som ochotný aj zaslať ( samozrejme + poštovné) Kontaktujte ma len prostredníctvom Mailu . inzerát je aktuálny do zmazania.
Bratislava IV - Karlova Ves
13 €
Nabíjatelné batérie 18650 balenie 2ks
Predám nové nabíjatelné batérie 18650 Parametre: typ: 18650 Li-ion napätie 4,2 V kapacita nameraných reálne cez cca 1000 mAh Cena za balenie 2ks Vhodné pre všetky zariadenia používajúce typ baterie 18650 ako napríklad: čelovka, led svetlo baterka, vaporizér, grip , e cigarieta, šróbovačiek atd.. Najlepšie by bol osobný odber v BA kde je možnosť aj odskúšat . Po slušnej dohode som ochotný aj zaslať ( samozrejme + poštovné) Posielam po platbe ná účet. Kontaktujte ma len prostrednictvom Mailu cez formular inzerát je aktuálny do zmazania.
Bratislava IV - Karlova Ves
5 €
Nôž typu tlačná dýka
Predám Nôž typu tlačná dýka, ktorý má rukoväť uloženú kolmo na čepeľ a drží sa zovretý v pästi medzi prstami. Ide o jedinečný nôž na sebaobranu, ktorý má vynikajúce penetračné schopnosti. . S nožom sa dodáva čierne plastové púzdro s retiakou Rozmer: 7,5x 3,3cm čepel dlhá 3,5cm Najlepšie by bol osobný odber v BA Po slušnej dohode som ochotný aj zaslať ( samozrejme + poštovné) Posielam po platbe ná účet. Kontaktujte ma len prostrednictvom Mailu cez formular inzerát je aktuálny do zmazania.
Bratislava IV - Karlova Ves
5 €
Montáž na svetlo, laser
Predám novu univerzalnu nastavitelnú montáž ako na foto. Cena je za kus Najlepšie osobný odber v BA Kontaktovat ma len na Mail. Na sms nereagujem
Bratislava IV - Karlova Ves
5 €
Púzdro pre Samsung Galaxy Tablet
Predám nový obal / púzdro pre Samsung Galaxy Tab, možno ho otáčať o 360º. Dá sa použiť aj ako stojan, je nový nepoužívaný. Púzdro je pevné , s dobrým polstrovaním na ocharnu displeja. Najlepšie by bol osobný odber v BA kde je možnosť aj odskúšat . Po slušnej dohode som ochotný aj zaslať ( samozrejme + poštovné) Posielam po platbe ná účet. pri objednávke nad 10€ možná aj dobierka. Kontaktujte ma len prostrednictvom Mailu cez formular inzerát je aktuálny do zmazania.
Bratislava IV - Karlova Ves
5 €
Automatický nôž N.A.V.Y
Predám tento taktický nôž NAVY Nož má automatické otváranie / vyskakovanie do boku. Nôž je v 100% stave ako vidiet na fotkách Pevný otvárací nôž, ktorý je možné otvoriť jednou rukou nôž má aj sponu na uchytenie Rozmer: -celkova dĺžka: 20.5cm - Dĺžka čepel: 9cm -Šírka čepele" 2,2cm -hrubka čepele: 3,8mm Komplet ako na foto ešte v pôvodnom Balení. Môžem poslat aj na dobierku +poštovné Kontaktovat ma na mail / sms nereagujem Aktualne do zmazania
Bratislava IV - Karlova Ves
10 €
CIA Led baterka xml-T6 + bočné svetlo
Predám novú led baterku Svetlo má výkonnú LED Cree diódu xml-T6 dosah lúča cca 200-250 metrov Bateka obsahuje aj zoom Clip na uchytenie o opasok. + Úsporné bočne svetlo , vyborné ako montažne svetlo alebo ako prásvit do stanu , auta , posedu atd.. Obsah balenia: Led Baterka Nabijatelný akumulátor 18650 Nabíjací kábel Preferujem osobný odber. Po dohode aj pošlem Kontaktovat ma na Mail. Na sms nereagujem
Bratislava IV - Karlova Ves
10 €
Lovecky nôž Browning AIR Force
Predam tento lovecky nožík Browning Nož je v 100% vidiet na reálnych fotkách Kvalitný , pevný otvárací nôž, ktorý je možné otvoriť jednou rukou, nôž ma aj sponu na uchytenie za opasok - matná čepeľ - rúčka s drevených líšt s vypáleným logom "Browning" Rozmer: -celkova Dĺžka: 22,5cm - Dĺžka čepel: 10cm -Šírka čepele" 2,7cm -hrubka čepele: 3,8mm Komplet ako na foto este v povodnom Baleni. Mozem poslat aj na dobierku +postovne Kontaktovat ma na mail / sms nereagujem Aktualne do zmazania
Bratislava IV - Karlova Ves
10 €
Lovecký Nôž Browning
Predám kvalitný, pevný otvárací nôž, ktorý je možné otvoriť jednou rukou . - spona na uchytenie za opasok - strieborná čepeľ v ktorej je vyfrézované logo výrobcu zatvárací nôž Celková dĺžka noza 20,2 cm Čepeľ ma dĺžku 8,5 cm šírka cepele 3 cm Materiál čepele 440C Hrúbka čepele: 0,3 cm hmotnosť: 220 g zámok: bočný zámok Najlepšie osobný odber v BA ( pripadne pošlem ) Kontaktovat ma len na Mail. Na sms nereagujem Cena pevna / nezamienam.
Bratislava IV - Karlova Ves
12 €
Vodotesný Vak / obal
Predám tento nový Vodotesný obal na doklady , mobily, tablety ,skratka všetko čo potrebuje ostat v suchu. Rozmer 18x27cm Najlepšie by bol osobný odber v BA kde je možnosť aj odskúšat ale nebránim sa ani dobierke. Po slušnej dohode som ochotný aj zaslať. samozrejme + poštovné) Kontaktujte ma len prostrednictvom Mailu cez formular inzerát je aktuálny do zmazania.
Bratislava IV - Karlova Ves
10 €
Maskáčová nerezová termoska 350ml
Predám novú Maskáčovú nerezovú termosku. Objem 350ml cena 9€ Prípadne vačšia 500ml 10€ Najlepšie by bol osobný odber v BA kde je možnosť aj odskúšat . Po slušnej dohode som ochotný aj zaslať ( samozrejme + poštovné) Kontaktujte ma len prostrednictvom Mailu cez formular inzerát je aktuálny do zmazania.
Bratislava IV - Karlova Ves
9 €
vrecková baterka Grundig s led diódou
Predám nové nevybalené svetlo Grundig vrecková baterka so led diódou Odolné Celokovové prevedenie Mini Rozmer : 70 x 20 x 20 mm Napájanie 3xLR44 Balenie obsahuje: svetlo , 3xLR44 , karabina na povesenie Osobný odber možný v BA alebo pošlem. Kontaktovať ma len na Mail. Na sms nereagujem
Bratislava IV - Karlova Ves
2,50 €
POLARIZAČNÉ OKULIARE na lov , rybačku alebo šofero
Predám POLARIZAČNÉ OKULIARE vhodné pre rybárov, polovníkov alebo na šoférovanie Prevedenie rámov Čierne alebo vzor Camufláž. Okuliare sú odolné a flexibilné dobre sadnú na tvár. Certifikácia : UV400, CE Polarizačné sklá. farby skiel mám čierne (vhodné do extrémne silného svetla , na svah atd...), hnedo oranžové sklá (vhodné ako do silného slnka tak aj do šera), žlté sklá (zosvetlujúce vhodné do šera) Najlepšie osobný odber v BA ( pripadne pošlem aj na dobierku+3,9 euro) pri platbe prevodom poštovne +1,8 euro Kontaktovat ma len na Mail. Na sms nereagujem
Bratislava IV - Karlova Ves
10 €
1 2 3 4 5 6