mikina H&M
Predám mikinu H&M, veľkosť 120. Pošlem poštou, alebo osobný odber v NR/BA.
Nitra
4 €
Spamäti od Michala Hvoreckého
Predám knihu Spamäti od Michala Hvoreckého. Poščlem poštou, alebo osobný odber v NR/BA. Viac o knihe: Kniha predstavuje v autorovej tvorbe krok novým, nečakaným smerom. Je to autentický portrét autora, obraz Slovenska aj rôznych kútov sveta. Od detstva v normalizačnej Bratislave cez príbeh rozvetvenej rodiny až po narodenie syna. Putovanie po krajine od Bratislavy po Michalovce, z Berlína až do Kábulu. Keď chcete vedieť, na čo výrazný autor svojej generácie myslí a kade chodí, čítajte Spamäti.
Nitra
4 €
Sváteční Nevěsta
Predám knihu "Sváteční nevěsta". Pošlem poštou, alebo osobný odber v NR/BA. Viac o knihe: Brenda na zázraky nevěří. Ani na Vánoce nebo na lásku. Když se však zraní při těžké automobilové nehodě a vypadá to, že nebude nikdy chodit, nezbývá jí než na zázrak uvěřit. A najednou se v jejím životě objevuje Hamish Chandler a s ním k ní pomalu a poznenáhlu přichází i... láska.
Nitra
1 €
Peter Maas- Serpico
Predám knihu "Serpiso" od Peter Maas. Pošlem poštou, alebo osobný odber v NR/BA. Viac o knihe: Při přijetí do policejního sboru Frank Serpico odpřisáhl, že bude ctít a dodržovat zákony. Odmítl potom stát stranou a přimhuřovat oči nad korupcí v řadách policie.
Nitra
1 €
Mŕtvola vo vani
Predám knihu "Mŕtvola vo vani". Pošlem poštou, alebo osobný odber v NR/BA. Viac o knihe: V tomto románe lord Peter rieši skutočne pikantný problém. Istý bezúhonný londýnsky architekt objaví vo svojej kúpeľni mŕtvolu neznámeho muža, ktorý na sebe nemá nič okrem okuliarov. Kto je ten mŕtvy?...brožovaná, 168 strán
Nitra
2 €
Alexander Ivanovič Kuprin- Jama
Predám knihu od Alexandra Ivanoviča Kuprina- Jama. Pošlem poštou, alebo osobný odber v NR/BA.
Nitra
2 €
Bola to len Láska-Tamara Heribanová
Predám knihu "Bola to len Láska"- od Tamara Heribanová. Pošlem poštou, alebo osobný odber v NR/BA. Viac o knihe: Novela Bola to len láska bola vydaná v roku 2012 v náklade 70 000 ks ako darček k magazínu EMMA. Osudy literárnych postáv v sviežej próze Tamary Heribanovej sa odohrávajú v súčasnej Bratislave. Hlavná hrdinka Emma Jansenová začne prehodnocovať svoj život krátko potom ako sa dozvie, že jej životná láska a bývalý partner sa ide ženiť. Komplikované rodinné vzťahy, ktoré Emmu podučili k neúprimnosti k sebe samej podľamujú mladému dievčaťu nohy.
Nitra
1 €
Maličké knižky
Predám "maličké knižky" - "Láska vztahy přátelství", "Ženský duvtip", "Slová múdrosti". Pošlem poštou, alebo osobný odber v NR/BA.
Nitra
ponúknite
mikina benetton
Predám mikinu Benetton, veľkosť S-120cm. Pošlem poštou,a lebo osobný odber v NR/BA.
Nitra
4 €
Základy organizovania - Scientológia
Predám knihu Základy organizovania. Pošlem poštou, alebo osobný odber v NR/BA. Viac o knihe: Každý si uvedomuje, že ľudia by na tom boli lepšie, pokiaľ by veci boli lepšie zorganizované. Všetci máme zlé skúsenosti s byrokraciou, neosobnými vládnymi inštitúciami alebo nedbalými obchodnými podnikmi. Problém zlej organizácie je vážny a stojí miliardy, ktoré sú premrhané vďaka neefektívnosti a zníženej produktivite. „To, čo človeka sklame, nie sú jeho sny. Je to nedostatok know-how, ktoré je nevyhnutné k tomu, aby sa tieto sny mohli stať skutočnosťou. Na tomu, aby človek, ktorý sníva, videl svoje sny zrealizované, musí byť tiež schopný organizovať a školiť odborníkov v organizácii, ktorí tieto sny zrealizujú.“ – L. Ron Hubbard
Nitra
3 €
kľučka na Peugeot 206
Predám kľučku na Peugeot 206. Pošlem poštou, alebo osobný odber v NR/BA.
Nitra
dohodou
Tričko s dlhým rukávom 110/116 H&M
Predám tričko s dlhým rukávom 110/116 H&M. Pošlem poštou alebo osobný odber v NR/BA.
Nitra
3 €
objímky na žiarovky pre bodové svetlá 12V-NOVÉ
Predám objímky na žiarovky k bodovému osvetleniu 12V-NOVÉ. Pošlem aj poštou, alebo osobný odber možný v NR/BA.. cena je za všetko
Nitra
2 €
pumpa
Predám pumpu. Potrebné vymeniť tesnenie. Pošlem poštou, alebo osobný odber v NR/BA.
Nitra
2 €
korčule s vymeniteľným podvozkom-Sulov X-DUO
Predám korčule s vymeniteľným podvozkom a nastaviteľnou veľkosťou.. Veľkosť: S (31-34). Pošlem poštou, alebo osobný odber v NR/BA. - vonkajší materiál: resistant PP, technický nylon, cold resistant PVC - vnútorný materiál: nylon, komfortná vložka, ktorá sa prispôsobí nastavenej veľkosti skeletu - jedna obojstranná pracka s poistkou AUTO LOCK, pracka na suchý zips, šnurovanie - nerezový nôž s hokejovým nožom - podvozok na in-line korčuľovanie: kolieska PU vel. S - 64 x 24 mm / vel. M, L - 70 x 24 mm, - ložiská: ABEC 5 carbon steel
Nitra
35 €
MC Queen - Cars-aj jednotlivo
Predám autíčka MC Queen - Cars. Pošlem poštou, alebo osobný odber v NR/BA. Aj jednotlivo. cena je podľa autíčka. Kamionu sa nedá pripojiť náves.
Nitra
5 €
snehové reťaze Pewag Sportmatik SMX 80
Predám snehové reťaze Pewag Sportmatik SMX 80: Sněhové řetězy na pneumatiku 245/60/18 SMX80 tyto sněhové řetězy Pewag jsou určeny pro přední i zadní náhon, zároveň jsou vhodné pro vozy s malým prostorem v podbězích. Montáž je možná bez popojíždění, určená pro sportovní vozy. Automatické dopínání řetězu za jízdy. Řetězy jsou vysoce odolné před opotřebením, neboť jsou legovány titanem. Šikmostopá zesílená řetězová síť. Vnější uzavírání - račnový, vnitřní- speciální rychlospojka. Speciální konstrukce umožňuje použití řetězů i na kolech z lehkých slitin - řetězy s ochranou disků před poškozením. Velmi snadná montáž a demontáž. Pro rozměry pneu: 235/65/17, 225/60/18, 235/60/18, 245/60/18. Pošlem poštou, alebo osobný odber v NR/BA.
Nitra
130 €
Župan - Bart Simpson
Predám Župan - Bart Simpson, veľkosť 128, značka Mark&Spencer. Pošlem poštou, alebo osobný odber v NR/BA.
Nitra
8 €
Rámová píla
Predám rámovú pílu. Osobný odber v NR/BA, alebo zašlem poštou.
Nitra
4 €
Vypínač HJ-K71, 24V 15A
Predám vypínač HJ-K71, 24V 15A. Pošlem aj poštou, alebo osobný odber v NR/BA.
Nitra
dohodou
Riflová mini sukňa xs/s
Predám rifľovú mini sukňu, veľkosť XS, tmavomodrá, Šírka v páse je 2x 33,5 cm. Dĺžka je na boku 26 cm, bez vád. Značka Amisu, pošlem aj poštou. Možný je aj osobný odber v NR alebo BA.
Nitra
3 €
zástera s rukávom napr. na výtvarnú výchovu
Predám zásteru s rukávom napr. na výtvarnú výchovu. pošlem poštou alebo osobný odber v NR/BA.
Nitra
3 €
Pinzeta na vyťahovanie kliešťov
Predám pinzetu na vyťahovanie kliešťov.pošlem poštou, alebo osobný odber v NR/BA.
Nitra
1 €
Zimná vetrovka 128
Predám zimnú vetrovku olivovej farby. Pošlem poštou, alebo osobný odber v NR/BA.
Nitra
5 €
Detské slnečné okuliare 6-8r.
predám detské slnečné okuliare 6-8r. Okuliare sú v dobrom stave. Kupované v DM. Pošlem poštou, alebo osobný odber v NR/BA.
Nitra
1 €
koaxiálny kábel 2x samec dlhý 180cm
Predám koaxiálny kábel 2x samec dlhý 180cm. Pošlem poštou, alebo osobný odber v NR/BA.
Nitra
1 €
Pumpy hadičky a nadstavce na fukanie lopty
Predám pumpy hadičky a nadstavce na fukanie lopty. Aj jednotlivo. Na niektorých treba vymeniť tesnenie. Pošlem poštou, alebo osobný odber v NR/BA.
Nitra
1 €
káble,redukcie, adaptéry
Predám redukcie, aj jednotlivo. Pošlem aj poštou. Možný je aj osobný odber v NR/BA.
Nitra
dohodou
vetrovka Fishbone XS
Predám dámsku vetrovku Fishbone, veľkosť XS, bezchybný stav. Pošlem aj poštou, Možný je aj osobný odber v NR alebo BA.
Nitra
5 €
kábel USB-jack
Predám kábel USB-jack. Pošlem poštou, alebo osobný odber v NR/BA.
Nitra
1 €
1 2 3 4 5 6