Pekný 4-izbový byt na Rúbanisku
Zvažujete kúpu 3,4-izbového bytu ? V tom prípade si pozrite aj nasledovnú ponuku !! Ponúkame Vám na predaj čiastočne zrekonštruovaný 4-izbový byt v Lučenci, na Rúbanisku III v zateplenom bytovom dome. Ide o byt, ktorý prešiel čiastočnou rekonštrukciou. V celom byte sú menené plastové okná a interiérové dvere. Bytové jadro je murované. V kúpeľni je osadená vaňa, umývadlo (wc je osobitne). Podlahu bytu tvorí kombinácia plávajúcej podlahy a keramickej dlažby. V kuchyni je umiestnená pekná kuchynská linka. Byt má peknú predispozíciu, do každej izby je samostatný vstup a ani jedna izba nie je priechodnou. Bytový dom prešiel rekonštrukciou a bol zateplený. Dostupnosť služieb je veľmi dobrá, kedže na Rúbanisku je dobrá občianska vybavenosť. Kompletný právny a hyp.servis Vám zabezpečíme úplne zdarma !!
Lučenec
64 999 €
Rodinný dom v Bušinciach
Zvažujete kúpu rodinného domu ? V tom prípade si pozrite aj nasledovnú ponuku !! Ponúkame Vám na predaj poschodový rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Bušince na pozemku o rozlohe 827 m2 (záhrada-535 m2). Ide o rodinný dom, ktorý bol postavený okolo roku 1979. Na prízemí rodinného domu máte k dispozícii vstupnú chodbu, kuchyňu, špajzu, kúpeľňu s wc a tri obytné miestnosti. Táto bytová časť sa neobýva. Na poschodí domu sa nachádzajú tri obytné miestnosti, kuchyňa a kúpeľňa s wc. V spodnej časti domu sú ešte pôvodné drevené okná a na poschodí sú menené plastové okná. Podlahu domu tvorí kombinácia keramickej dlažby, plávajúcej podlahy a betónu (prízemie). Vykurovanie domu je riešené elektrickými konvektormi. Za domom je pekná veľká záhrada. Ide o pekný rodinný dom, ktorý je možné a potrebné si upraviť podľa vlastných predstáv a je vhodný aj na dvoj-generačné bývanie. Hyp.servis ako aj kompletný právny servis Vám zabezpečíme úplne zadarmo !!
Bušince
49 999 €
Rodinný dom vo Fiľakove
Zvažujete kúpu rodinného domu ? V tom prípade si pozrite aj nasledovnú ponuku !! Ponúkame Vám na predaj pekný prízemný rodinný dom, ktorý sa nachádza v tichej časti Fiľakova a stojí na pozemku o výmere 509 m2. Ide o rodinný dom, ktorý prešiel rekonštrukciou asi pred 6 rokmi. Rodinný dom je zložený z dvoch obytných bytových jednotiek. V prvej bytovej jednotky je k dispozícii vstupná chodba, dve obytné miestnosti, špajza, kúpeľňa spolu s wc (vaňa, umývadlo, wc, priestor na pračku) a obývacia izba, ktorá tvorí celok s kuchyňou. V tejto kuchyni je osadená pekná kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi (el.rúra, umývačka riadu, plyn.varná doska, digestor). V druhej bytovej jednotke je k dispozícii vstupná chodba, kuchyňa so vstavanými spotrebičmi (pračka, sušička, plynová varná doska, el.rúra), obývacia izba izba, kúpeľňa s wc (spr.kút, umývadlo, wc). Podlahu domu tvorí kombinácia keramickej dlažby, plávajúcej podlahy. Vykurovanie domu je ústredné - plynový kotol (v prípade potreby je k dispozícii aj kotol na PP). Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Ide o pekný rodinný dom, ktorý je možné ihneď využívať bez potreby nevyhnutných investícií. V obci je dobrá občianska vybavenosť. Hyp.servis ako aj kompletný právny servis Vám zabezpečíme úplne zadarmo !!
Fiľakovo
119 999 €
Novostavba rodinného domu v Lučenci
Zvažujete kúpu rodinného domu ?? V tom prípade si pozrite aj nasledovnú ponuku !! Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu v tichej časti Lučenca, postaveného na pozemku o výmere 734m2 (záhrada má výmeru 579 m2). Ide o novostavbu drevodomu, ktorá splní prísne kritériá a požiadavky. Dom disponuje so vstupnou chodbou, obývacou izbou, ktorá je otvorená spolu s jedálenskou časťou a kuchyňou. K dispozícii sú ďalej štyri obytné miestnosti, dve kúpeľne s wc. V kuchyni je osadená pekná, nová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi (el.rúra, plynová varná doska, umývačka riadu, digestor). Z kuchyne je východ na vonkajšiu prestrešenú terasu, kde si môžete nerušene posedieť a nastravovať sa v záhrade. Samozrejmosťou je, že pri kuchyni je jedálenský kút pre bežné, ale aj slávnostné stravovanie. K rodičovskej spálni prislúcha aj súkromná kúpeľňa s wc so vstupom len so spálni (sprchovací kút, umývadlo a wc). V druhej kúpeľni, ktorá sa nachádza pri zvyšných obytných miestnostiach je k dispozícii vaňa, umývadlo, závesné wc a priestor na práčku a sušičku. Zo zadnej strany domu je vstup do technickej miestnosti a špajze. V technickej miestnosti je plynový kotol. Z prednej strany domu je prístrešok na parkovanie auta. Vstup do domu je riešený odsuvnou bránou na DO. V zadnej časti domu je k dispozícii aj záhrada, ktorá je dekoratívna, ale aj úžitková. V záhrade sú vysadené nové mladé ovocné stromčeky. O pohodlie domu sa postará aj rekuperácia (stála výmena vzduchu pomocou rekuperačnej jednotky) a v záhrade závlahový systém, ktorý je napojený na vlastnú studňu. Ide o dom, ktorý si nevyžaduje žiadne investície do okamžitého užívania. Dostupnosť služieb je dobrá, kedže sa dom nachádza v Lučenci. Viac informácií Vám radi poskytneme na obhliadke alebo u nás v kancelárii. Hyp.servis ako aj kompletný právny servis Vám zabezpečíme úplne zadarmo !!
Lučenec
254 999 €
Pekný rodinný dom pri Lučenci
Zvažujete kúpu rodinného domu ? V tom prípade si pozrite aj nasledovnú ponuku !! Ponúkame Vám na predaj pekný poschodový rodinný dom, ktorý sa nachádza v tichej časti strediskovej obce Haliče, len pár kilometrov od Lučenca. Ide o rodinný dom, ktorý bol kolaudovaný okolo roku 1991. Na prízemí rodinného domu máte k dispozícii vstupnú chodbu, kuchyňu so špajzou, jedáleň, kúpeľňu s wc (v tejto kúpeľni je vaňa, 2xumývadlo, wc) a otvorený priestor, ktorý je možné využiť na rôzne účely (v prípade, že sa uzavrie, máte jednu samostatnú izbu) ako otvorená pracovňa alebo posedenie pri vstupnej chodbe, šatník. Z jedálne je východ na terasu, ktorá je prekrytá. Na medziposchodí sa nachádza veľká obývacia izba s výstupom na vonkajšiu terasu a do záhrady, ktorá je za rodinným domom. Na poschodí domu sa nachádzajú štyri obytné miestnosti a kúpeľňa s wc (vaňa, 1xumývadlo, wc). Z prednej strany domu sa nachádzajú dve garáže s bránou na diaľkové ovládanie. Podlahu domu tvorí kombinácia keramickej dlažby, plávajúcej podlahy, korku a drevených parkiet. Vykurovanie domu je ústredné - plynový kotol. Dom je v z polovice podpivničený. V pivniciach sú technické miestnosti, sprcha, sklad, práčovňa. Dom je napojený na všetky inžinierske siete a plus prívod vody zo studne aj do domu. Do domu je zavedený internet (opticka) a pevná telefónna linka. Ide o pekný rodinný dom, ktorý je možné ihneď využívať bez potreby nevyhnutných investícií. V obci Halič je dobrá občianska vybavenosť, napr.zdravotné stredisko, škôlka, škola, pošta a základné obchodné strediská, pizzéria, ubytovacie zariadenie (Hotel Galícia s pekným parkom a jazierkom). Hyp.servis ako aj kompletný právny servis Vám zabezpečíme úplne zadarmo !!
Halič
170 999 €
Rodinný dom pri Lučenci
Zvažujete kúpu rodinného domu ? V tom prípade si pozrite aj nasledovnú ponuku !! Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Vidiná, čo je len pár kilometrov od okresného mesta Lučenca. Ide o poschodový rodinný dom, ktorý prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Z čelnej strany rodinného domu boli menené vstupné plastové dvere ako aj plastové okná. Zo zadnej strany domu sú ešte pôvodné drevené okná. Dom je dobre dispozične zadelený. V spodnej časti domu je tzv. denná časť domu a na poschodí tzv. nočná časť domu. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, pekná veľká hala s jedálenským kútom, kuchyňa, príručná špajza, kúpeľňa s wc. Na poschodí domu sa nachádza 5 obytných miestností, kúpeľňa s wc a jedna komora (v prípade potreby 1 izba môže byť opätovne kuchyňou). Rodinný dom je podpivničený. V pivničných priestoroch sa nachádza aj technická miestnosť a dve skladovacie miestnosti. K rodinnému domu prislúcha garáž, s montážnou jamou a dielňou so vstupom z čelnej strany domu. Za rodinným domom je k dispozícii aj veľká záhrada o výmere 682 m2 (celková výmera pozemku je 1162 m2). Vykurovanie domu je riešené kotlom na pevné palivo (možnosť pripojenia aj plynového kotla). Podlahu rodinného domu tvorí kombinácia plávajúcej podlahy, keramickej dlažby a drevených parkiet. Rodinný dom si vyžaduje ešte menšiu investíciu na menšiu prestavbu, rekonštrukciu. Dostupnosť služieb je dobrá, keďže rodinný dom sa nachádza len pár kilometrov od Lučenca, kde je dobrá občianska vybavenosť (priamo v obci sú aj 2xpotraviny, a iné). Hyp. servis ako aj kompletný právny servis Vám zabezpečíme úplne zadarmo !! Viac informácií Vám radi poskytneme na obhliadke alebo u nás v kancelárii !!
Vidiná
109 999 €
Veľký investičný pozemok v centre Poltára
Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok v celkovej výmere 8230 m2. Celý pozemok je zložený z 9 samostatných parciel, ktoré sa predávajú ako celok. Celý pozemok je oplotený a vyňatý z pôdneho fondu – Druh pozemku – Zastavané plochy a nádvoria. Pozemok je vyčistený po starej stavbe a je pripravený k okamžitému využitiu. Veľkou výhodou je umiestnenie pozemku v intraviláne obce, v priamom centre mesta Poltár, kde už nie sú voľné takéto plochy, okrem tejto ponúkanej. Na pozemku je dostupná elektrika a na hranici pozemku je aj plyn a kanalizácia. V prípade záujmu je možné dostať v cene pozemku aj rozpracovanú Projektovú dokumentáciu na polyfunkčný objekt. Pozemok je vhodný napríklad na výstavbu Obchodného centra, Nákupného centra, čerpacej stanici+samoobslužná autoumývacia stanica, ale samozrejmosťou je aj bytová výstavba. Pár fotiek z vizualizácie nového projektu pridávame do fotogalérie. Viac informácií Vám radi poskytneme na obhliadke pozemku, resp. osobne v našej kancelárii.
Poltár
409 999 €
Rodinný dom - vhodný na chalupu
Zvažuje kúpu chaty, chalupy ? V tom prípade máme pre Vás aj túto ponuku. Ponúkame Vám na predaj peknú podkrovnú murovanú chatu v obci Lukovištia, časť Osada. Ide o podkrovnú chatu, ktorá bola postavená okolo roku 1985. Na prízemí chaty je k dispozícii obývacia izba s otvorenou kuchynskou časťou, kúpeľňa a príručná špajza. V obývacej izbe sú pekné črepové kachle, ktoré sú zároveň zdrojom tepla. V kuchyni je k dispozícii sporák na pevné palivo. V dome je urobený rozvod vody, ako aj odpadu, avšak je ešte potrebné dopojiť prívod vody zo studne, ktorá je hneď za rodinným domom. V kúpeľni je osadená klasická vaňa, umývadlo a je tam príprava (odpad) na wc. V podkroví tejto chaty sú k dispozícii pekné veľké dve obytné miestnosti, z jednej tejto miestnosti je východ na balkón a na povalu chaty. Na dvore je k dispozícii pekná veľká záhrada (pozemok má výmeru 1990 m2) aj s ovocnými stromami, studňa a drevené chlieviky, suché wc. Prístup ku tejto chate je po spevnej ceste, priamo z asfaltovej prístupovej cesty. Veľkou výhodou tejto chaty je jej poloha, pár kilometrov od chaty je k dispozícii rekreačná oblasť Kurinec a Teplý vrch. Pri kúpe tejto chatky klient získa aj ďalší pozemok. Pri serióznom a vážnom záujme je možná dohoda !! Kompletný servis ako aj hypotekárne servis Vám zabezpečíme úplne zadarmo !!!
Lukovištia
33 499 €
Rodinný dom v Čakanovciach
Zvažujete kúpu rodinného domu ?? V tom prípade si pozrite aj nasledovnú ponuku !! Ponúkame Vám na predaj prízemný rodinný dom pri Lučenci, v obci Čakanovce. V dome je k dispozícii vstupná chodba, kuchyňa s obývacou izbou, špajza, wc, kúpeľňa a dve obytné miestnosti. Rodinný dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou. V celom dome bola menená elektroinštalácia. V dome boli menené aj plastové okná a plastové vchodové dvere. Podlahu domu tvorí kombinácia plávajúcej podlahy a keramickej dlažby. Vykurovanie domu je riešené prostredníctvom krbu, kachlí a voda do domu je z vlastnej studne. V kuchyni je umiestnená kuchynská linka a sporák. V dome je k dispozícii aj kúpeľňa s wc, ktorá si vyžaduje renováciu. Tento rodinný dom je podpivničený. Ku domu prislúcha aj záhrada (celková výmera pozemku je 554 m2). Hyp. servis ako aj kompletný právny servis Vám zabezpečíme úplne zadarmo !!!
Čakanovce, Lučenec
36 999 €
Voľný 2-izbový byt s balkónom
Zvažujete kúpu 2-izbového bytu ? V tom prípade si pozrite aj nasledovnú ponuku !! Ponúkame Vám na predaj pekný, už voľný 2-izbový byt v Lučenci, na Rúbanisku I. V celom byte sú menené plastové okná a bezpečnostné vchodové dvere. V celom byte boli menené interiérové dvere. V kuchyni je osadená zachovalá kuchynská linka so sporákom. Podlahu bytu tvorí kombinácia plávajúcej podlahy a keramickej dlažby. Bytové jadro je z prednej strany murované a zvyšok je upravené sadrokartónom. V kúpeľni je umývadlo, vaňa (wc je osobitne). Súčasťou bytu je balkón a pivnica, ktorá je v suteréne bytového domu. Ide o pekný byt, bez nutnosti ďalších investícií. Byt sa nachádza v tichej a udržiavanej lokalite s dostatkom zelene. Bytový dom prešiel rekonštrukciou a bol zateplený. Dostupnosť služieb je veľmi dobrá, kedže na Rúbanisku je dobrá občianska vybavenosť. Hyp.servis ako aj kompletný právny servis Vám poskytneme úplne zadarmo !!
Lučenec
56 499 €
Veľký 5-izbový byt s balkónom
Zvažujete kúpu 3,4 alebo viac izbového bytu ? V tom prípade si pozrite aj nasledovnú ponuku. Ponúkame Vám na predaj čiastočne zrekonštruovaný 5-izbový byt v dobrej, tichej lokalite Lučenca, na Rúbanisku II nad Lidlom. Byt je pekne dispozične riešený, ani do jednej z obytných miestností sa neprechádza cez izbu, ale majú samostatný vstup. Bytové jadro je murované. V kúpeľni je osadená vaňa, umývadlo, wc. V kuchyni sa nachádza zánovná kuchynská linka a sporák. Súčasťou bytu je balkón. V byte je k dispozícii aj priestor na vytvorenie šatníku (teraz sú tam len staršie šatníkové skrine) alebo príručnej špajzy. V suteréne bytového domu sa nachádza pivnica a spoločné priestory (kočíkáreň). Byt je pekný a priestranný o čom svedčí aj jeho výmera 103 m2. Podlahy v izbách tvoria plávajúce podlahy a vo vstupnej chodbe ako aj v kuchyni je keramická dlažba. Bytový dom je zateplený. Ide o byt, do ktorého nie je potrebné investovať k jeho okamžitému nasťahovaniu. Hyp.servis ako kompletný právny servis Vám zabezpečíme úplne zadarmo !! Lokalita ponúka kľudné prostredie s dobrou občianskou vybavenosťou. V pešej dostupnosti do 5minút zastávky MHD, škôlka, základná škola, pekáreň, potraviny, poliklinika. V blízkosti sú tiež detské ihriská a multifunkčné športové ihrisko.
Lučenec
87 999 €
Kompletne zrekonštruovaný byt s balkónom
Zvažujete kúpu 3-izbového bytu ? V tom prípade si pozrite aj nasledovnú ponuku !! Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Lučenci, na Rúbanisku III (výškový panelák). Tento byt sa predáva aj s čiastkovým zariadením (spálňová skriňa, posteľ, nočné stolíky, gauč, stolík)!! Ide o byt, ktorý prešiel výraznou rekonštrukciou a zmenou predispozície. V celom byte sú menené plastové okná, bezpečnostné vchodové dvere, interiérové dvere, obložkové zárubne. V celom byte bola menená elektroinštalácia a vodoinštalácia. Bytové jadro je murované. V kúpeľni je osadená vaňa, murovaný sprchovací kút, umývadlo, wc (závesné) a priestor na práčku. Podlahu bytu tvorí kombinácia plávajúcej podlahy a keramickej dlažby. V kuchyni je umiestnená pekná kuchynská linka, ktorá bola robená na mieru so vstavanými spotrebičmi (plynová varná doska, elektrická rúra, umývačka riadu, digestor). V kuchyni, ktorá tvorí ako celok s obývacou izbou je znížený strop s bodovými svetlami (znížený strop je aj vo vstupnej chodbe a v kúpeľni s wc). Súčasťou bytu je balkón s plastovými roletami a komora s poličkami (vo vstupnej chodbe). Ide o byt, do ktorého nie je potrebné nič investovať k jeho okamžitému nasťahovaniu. Bytový dom prešiel rekonštrukciou a bol zateplený. Dostupnosť služieb je veľmi dobrá, kedže na Rúbanisku je dobrá občianska vybavenosť. Kompletný právny a hyp.servis Vám zabezpečíme úplne zdarma !!
Lučenec
71 999 €
Pekný 2-izbový byt na Rúbanisku 1
Zvažujte kúpu 2-izbového bytu ? V tom prípade si pozrite aj nasledovnú ponuku ! Ponúkame Vám na predaj pekný, čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt v dobrej a tichej časti Rúbaniska 1 v Lučenci. Ide o byt, ktorý je po čiastočnej rekonštrukcii. V celom bytu sú už menené plastové okná, bezpečnostné vchodové dvere. Bytové jadro je murované. V rámci prestavby bytového jadra bola menená v jadre elektroinštalácia, vodoinštalácia a v kúpeľni menená sanita (umývadlo, vaňa) a keramické obklady, dlažba. V kúpeľni je umiestnená vaňa, umývadlo a priestor na práčku ( wc je osobitne). V kuchyni je osadená zachovalá kuchynská linka a sporák. Kuchyňa je dostatočne veľká, ale jedálenská časť je v obývacej izbe. V kuchyni vznikol pod oknom priestor s barovým pultom. Obývacia izba je veľká, priestranná a preto je tam umiestnený aj jedálenský kút. Na celej stene v obývacej izbe je pekný tehlový obklad (sadrový). Podlahu celého bytu tvorí kombinácia plávajúcej podlahy a keramickej dlažby. Súčasťou bytu pivnica, ktorá je v suteréne bytového domu. Bytový dom je zateplený. Byt sa nachádza v lokalite, kde je dostatok detských ihrísk, zelene a zároveň s dobrou občianskou vybavenosťou ( v blízkosti sa nachádza Lidl, Coop Jednota, ZŠ, MŠ, Poliklinika, Pošta a iné ..) V prípade záujmu je možné odkúpenie aj bytového zariadenia (nie je v cene) !! Ide o bezbariérový byt, preto je vhodný aj pre seniorov !! Kompletný právny servis ako aj hyp.servis Vám zabezpečíme úplne zadarmo !!
Lučenec
49 999 €
Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v meste
Zvažujete kúpu 3-izbového bytu ? V tom prípade si pozrite aj nasledovnú ponuku !! Ponúkame Vám na predaj pekný, zrekonštruovaný 3-izbový v širšom centre mesta Lučenca, na ulici Vajanského. V celom byte sú menené plastové okná, bezpečnostné vchodové dvere, interiérové dvere. V kuchyni je osadená úplne nová kuchynská linka so sporákom. Bytové jadro je murované. V kúpeľni, ktorá tvorí celok spolu s wc je okrem samotného wc umiestnená rohová vaňa, umývadlo a práčka. V celom byte bola menená elektroinštalácia a vodoinštalácia !! Podlahu bytu tvorí kombinácia plávajúcej podlahy a keramickej dlažby. Byt je pekne dispozične riešený, izby nie sú priechodné, každá izba má samostatný vstup a kuchyňa je prepojená s obývacou izbou. Súčasťou bytu je pivnica, ktorá sa nachádza v suteréne bytového domu. Ide o pekný byt, do ktorého nie je potrebné investovať k jeho okamžitému nasťahovaniu. Celý byt je vymaľovaný na bielo. Dostupnosť služieb je veľmi dobrá, kedže v meste je dobrá občianska vybavenosť. Hyp.servis ako aj kompletný právny servis Vám poskytneme úplne zadarmo !!
Lučenec
61 999 €
Rodinný dom vhodný na rekonštrukciu
Zvažujete kúpu rodinného domu, ktorý je vhodný na rekonštrukciu alebo na celkovú demolíciu? V tom prípade si pozrite aj nasledovnú ponuku !! Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v mestskej časti Lučenca, v Opatovej. Ide o starší prízemní rodinný dom, ktorý je vhodný na kompletnú rekonštrukciu podľa vašich predstáv. V rodinnom dome je k dispozícii kuchyňa, dve obytné miestnosti a kúpeľňa s wc. V rodinnom dome boli menené radiátory a plastové okná. K rodinnému domu prislúcha garáž, letná kuchynka a pozemok o výmere 615m2. Dostupnosť služieb je veľmi dobrá, keďže rodinný dom sa nachádza v širšom centre mesta, kde je dobrá občianska vybavenosť. Hyp. servis ako aj kompletný právny servis Vám zabezpečíme úplne zadarmo!!
Lučenec
49 999 €
Voľné obchodné priestory na podnikanie
Hľadáte správne miesto pre Vaše podnikanie?? V tom prípade si pozrite nasledovnú ponuku. Ponúkame Vám na prenájom tri nebytové miestnosti v širšom centre mesta Lučenec, v objekte hotela Pelikán (na prízemí, hneď pri hlavnom vstupe). Tieto priestory sú vhodné aj na zriadenie prevádzok ako sú kaderníctvo, holičstvo, pedikúra, manikúra a rôzne iné služby. Zároveň sú vhodné aj na kancelárske účely. Každá miestnosť je vo výmere 19,89m2 (3,40 x 5,85m). Každá miestnosť je vybavená umývadlom a vodou. V každej miestnosti je balkón (plastové okná). Na chodbe je k dispozícii kúpeľňa, wc pre mužov a osobitne pre ženy. Podlahu týchto priestorov tvorí pvc linoleum, ale v prípade uzatvorenia nájomnej zmluvy na dlhšie obdobie, je možné zabezpečenie plávajúcej podlahy do týchto priestorov. Výhodou týchto priestorov je možnosť bezplatného parkovania aj pre zákazníkov, klientov, bezplatné wifi pripojenie, poloha ( v prípade kaderníckych a kozmetických služieb potencionálna klientela z ubytovaných hostí), neustála recepčná služba, reštauračné služby, bar s posedením. Ide o objekt, ktorí je v našom regióne známy, preto s jeho lokalizáciou nebudú mať klienti problém. Cena prenájmu je 100eur + DPH + 30eur energie (149 eur už aj s réžiou). Viac informácii Vám radi poskytneme pri obhliadke alebo priamo u nás v kancelárii.
Lučenec
149 €
Záhradná chatka
Zvažujete kúpiť záhradnú chatku ? Chatka sa nachádza v Lučenci v záhradkárskej oblasti časti Opatová. Chatka je murovaná. V spodnej časti chatky je pivnica a na poschodí je jedna izba s balkónom. V chatke je urobený rozvod elektriky (momentálne je odpojený elektromer), úžitková voda sa nachádza na pozemku a pitná voda je cca 50 metrov od chatky. Pozemok nie je odkúpený do osobného vlastníctva, platí sa do Záhradkárskeho zväzu 25 euro ročne. Chatka je čiastočne zrekonštruovaná. V izbe sú hladké steny, plávajúca podlaha. Kúrenie je elektrické s digitálnym nastaviteľným termostatom. V cene chatky je zariadenie, ktoré je v cene. Na pozemku sú ovocné stromy jablone, vinič. Pri serióznom a vážnom záujme je možná dohoda na cene !! Kompletný právny servis Vám zabezpečíme úplne zadarmo !!
Lučenec
7 799 €
Rodinný dom pri Lučenci-vhodný aj na chalupu
Zvažujete kúpu rodinného domu alebo chalupy ? V tom prípade si pozriete aj nasledovnú ponuku !! Ponúkame Vám na pred prízemný rodinný dom len pár kilometrov od Lučenca v obci Stará Halič. Ide o prízemný rodinný dom, ktorý prešiel čiastočnou rekonštrukciou. V dome sú menené plastové okná a bezpečnostné vchodové dvere. Dom pozostáva so vstupnej chodby, kuchyne, obývacej izby, spálne, kúpeľne s wc ( v kúpeľni je murovaný sprchovací kút, umývadlo, wc). Vykurovanie domu je riešené prostredníctvom plynových gamatiek a ohrev vody prostredníctvom el.bojlera. V kuchyni je osadená zachovalá kuchynská linka a sporák (sklo-keramická platňa + el.rúra). Podlahu domu tvorí kombinácia plávajúcej podlahy, keramickej dlažby a pvc linolea. V dome je zavedený aj internet. Dom má svoj kamerový systém, ktorý monitoruje vstup do dvora a domu. Na dvore domu je príručná garáž, za ktorou je záhrada s menším altánkom (celkový výmera pozemku je 797 m2, z toho záhrada 214 m2). Rodinný dom je pripojený na všetky inžinierske siete, vrátane kanalizácie. Dostupnosť služieb je celkom dobrá, v obci sa nachádza aj materská škola, potraviny (viac dostupných služieb je len 1 km od obce v obci Halič). Viac informácií Vám radi poskytneme priamo na obhliadke nehnuteľnosti. Hyp.servis ako aj kompletný právny servis Vám zabezpečíme úplne zadarmo !!
Stará Halič
76 499 €
Rodinný dom v Lučenci
Zvažujete kúpu rodinného domu alebo sídlo Vašej firmy ? V tom prípade si pozrite aj nasledovnú ponuku !! Ponúkame Vám na predaj pekný zrekonštruovaný poschodový rodinný dom v širšom centre mesta Lučenec. Ide o poschodový rodinný dom, ktorý prešiel rekonštrukciou. Na prízemí domu je k dispozícii vstupná chodba, z ktorej sa prechádza do priestrannej obývacej izby s krbom. V spodnej časti domu je ďalej k dispozícii veľká kuchyňa, jedáleň a príručné wc s umývadlom. V kuchyni je osadená pekná, nová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi (plynová varná doska, elektrická rúra, umývačka riadu, pračka). V prechode na dvor a prístavbu, cez vznikajúcu zimnú záhradu je príručná špajza, technická miestnosť a jedna miestnosť so sprchovacím kútom a wc, ktorá sa teraz upravuje (nové stierky, podlahy, sanita ). Na poschodí domu sa nachádza detská izba, spálňa, 2xkúpeľna s wc (v jednej kúpeľni je murovaný sprchovací kút a v druhej kúpeľni je rohová vaňa) a ešte jedna miestnosť, ktorá sa využíva ako oddychová miestnosť. Na poschodí domu je aj pekný, veľký balkón, ktorý je ukončení peknou terasou (celý balkón a terasa je prestrešené). Z terasy je vstup do podkrovia, ktoré by sa mohlo tiež dať upraviť. Na dvore sa nachádza prístavba k rodinnému domu, ktorá je v štádiu hrubej stavby. Podlahu rodinného domu tvorí kombinácia plávajúcej podlahy, keramickej dlažby. Okná v dome sú plastové ako aj vstupné vchodové dvere. Dom je napojený na všetky inžinierske siete a na dvore je k dispozícii aj studňa. Vykurovanie domu je ústredné-prostredníctvom plynového kondenzačného kotla. V prednej časti dvora rodinného domu sa nachádza garáž. Na dvore je ďalej k dispozícii altánok a pekná priestranná záhrada o výmere 710 m2 (celková výmera pozemku je 1470m2). V záhrade je umiestnený bazén, ešte jeden altánok so sedením, ovocné stromčeky, skleník ale aj záhradný domček na uskladnenie záhradných potrieb. Ide o veľmi pekný rodinný dom s možnosťou dokončenia prístavby, vhodný aj ako dvojgeneračný dom, sídlo firmy alebo aj na iné komerčné využitie. Dom je v dobrom technickom stave a k okamžitému nasťahovaniu nie je potrebné nič investovať. Pri serióznom, vážnom a rýchlom jednaní je možná dohoda na cene !! Hyp.servis ako aj kompletný právny servis Vám zabezpečíme úplne zadarmo !!
Lučenec
198 999 €
Dva rodinné domy - vhodné na prestavbu
Zvažujete kúpu rodinného domu ? V tom prípade si pozrite aj túto ponuku!! Ponúkame Vám na predaj dva rodinné domy v obci Kalinovo, časť Hrabovo. Tieto dva rodinné domy sú prepojené. Starší rodinný dom je prízemný (v štýle gangového domu) a ten druhý dom je pristavený v cca 70 rokoch. Obidva domy spolu disponujú so 6-timi izbami, dvoma kúpeľňami, špajzou, halou, terasou, loggiou a garážou. Táto nehnuteľnosť je vhodná na kompletnú rekonštrukciu, po ktorej nový majiteľ získa peknú nehnuteľnosť vhodnú na trvalé bývanie, alebo víkendový dom. Domy sú napojené na elektrinu a kanalizáciu, studňu. Podlahu tvorí kombinácia betónu, PVC linolea a drevenej dlážky. Na pozemku sa nachádza ešte letná kuchynka. Ku domu prislúcha záhrada vo výmere 297 m2 (celková výmera pozemku je 625 m2. Vykurovanie domu je riešené prostredníctvom ústredného vykurovania (kotol na pp). V obci je veľmi dobrá občianska vybavenosť a dobré vlakové a autobusové spojenie do Lučenca. Hyp. servis na kúpu tejto nehnuteľnosti ako aj kompletný právny servis Vám zabezpečíme úplne zadarmo !!! Viac informácií Vám rád poskytnem na telefónnom čísle alebo na obhliadke.
Kalinovo
32 999 €