Fotovoltický MPPT regulátor na ohrev vody SolarEco
Ponukou je fotovoltický MPPT regulátor na ohrev vody pomocou slnečnej energie, ktorá Vám zabezpečí celoročnú úsporu na platbách za elektrickú energiu. Tento fotovoltický regulátor od firmy SolarEco, Vám umožní pripojiť každý bojler pre ohrev vody alebo iné topné teleso. Regulátor nepotrebuje externé napájanie a jeho prevádzka je veľmi úsporná. Ako jediný na trhu je optimalizovaný pre zisky aj pri horšom počasí alebo zimnom období pomocou rozšírenej funkcie MPPT. Úspora pri tomto riešení ohreve TUV je až 75 %. Veľkou výhodou je využitie už existujúceho bojlera, ktorý nemusíte znovu kupovať. Návratnosť je od 4 do 6 rokov podľa používania a parametrov bojlera. K regulátoru sa dá doplniť aj monitorovanie cez LAN modul, ktorý Vám sprístupní údaje kdekoľvek na svete v prehľadnom grafe a to všetko bez externého napájania. Na regulátor platí predlžená záruka na 3 roky a pozáručný servis. Parametre regulátora: Výstupný výkon max. 2200 W Výstupný prúd max. 10 A Optimálny odpor elektrickej špirály 18 až 25Ohm Účinnosť: 99,7 % Rozsah vstupného napätia DC 80 až 400 V Rozsah MPP napätia 120 až 380 V Ochrana proti preťaženiu Ochrana proti nadprúdu Ochrana proti prehriatiu Ochrana proti skratu Ochrana proti prepólovaniu Ochrana proti prepätiu
Nováčany
340 €
Fotovoltaický ohrev teplej vody 2,4 kWp
Ponukou je optimálna fotovoltická zostava na ohrev vody pomocou slnečnej energie, ktorá Vám zabezpečí celoročnú úsporu na platbách za elektrickú energiu. Zostava pozostáva z ôsmich kusov kvalitných fotovoltických panelov CANADIAN SOLAR 300Wp, solárneho regulátora s MPPT funkciou, nosnej konštrukcie a kompletnej kabeláže. Srdcom zostavy je fotovoltický regulátor od firmy SolarEco, ktorý umožní pripojiť každý bojler pre ohrev vody alebo iné topné teleso. Regulátor nepotrebuje externé napájanie a jeho prevádzka je veľmi úsporná. Ako jediný na trhu je optimalizovaný pre zisky aj pri horšom počasí alebo zimnom období. Úspora pri tomto riešení ohrevu TUV je až 75 %. Veľkou výhodou je využitie už existujúceho bojlera, ktorý nemusíte znovu kupovať. Návratnosť je od 4 do 6 rokov podľa používania a parametrov bojlera. Túto zostavu Vám dokážeme nainštalovať kdekoľvek na Slovensku. Je možná aj dodávka tovaru ako stavebnica, kde Vám náš tím vysvetlí kompletnú inštaláciu. Na systém platí klasická záruka, pozáručný servis a na regulátor predlžená záruka 3 roky. Cena sa môže líšiť podľa miestnych podmienok, alebo iných požiadaviek (napr. špecifická strešná konštrukcia, alebo individuálne upravený menič a pod.). Nechajte si systém namontovať firmou a odborníkmi v obore aj so zárukou. Zaručujeme montáž odpovedajúcu EU normám pre pevné inštalácie, kvalitné prevedenie umožňujúce spoľahlivú, dlhodobú a bezúdržbovú prevádzku. Na našich webových stránkach môžete nájsť kompletné informácie alebo na eshope nájsť aj ostatný sortiment (tovar).
Nováčany
1 990 €
Predam nove fotovoltaicke,solarne panely 280Wp AEG
Predam uplne nove fotovoltaicke panely 280Wp Panely znacky AEG - Nemecké 5 barova zbernica a vysoka ucinnost je dnes u kvalitnych panelov uz samozrejmost... Parametre: Nominal maximum power Pmax (Wp) 280 W Power output tolerance Pmax (%) 0 ~ +5 Optimum operating voltage Vmpp (V) 31,60 Optimum operating current Impp (A) 8,86 Short circuit current ISC (A) 9,29 Open circuit voltage VOC (V) 38,50 Module efficiency mm (%) 17,25% Cell type polycrystalline 156 x 156 mm Cell formation 6 x 10 (60) Module dimensions 1640 x 990 x 35 mm Weight 19 kg Su to kvalitne nove panely z vysokou ucinnostou. Panely skladom, odber mozny kazdy den. Poriesim aj dovoz kamkolvek na Slovensku ak treba. Pozrite si aj moje ostatne inzeraty na menice, ohrevy vody, regulatory, panely a ine. Pripadne si dohodnite stretnutie a ukazem Vam realne moje instalacie. Poradim, navrhnem a kludne aj namontujem ak treba celu FVE.
Košice
115 €
Fotovoltaicky panel 300Wp Canadian Solar
Ponukou je fotovoltaický panel značky: Canadian Solar. Výkon 300Wp V testoch kvality získali panely Canadian Solar vysoké hodnotenie od California Energy Commission’s PVUSA. Tieto panely znesú zaťaženie snehom až 6000 Pa a vetrom až 4000 Pa. Parametre: Kód zelená úsporám SVT23812 Max.účinnosť panelu 18.05% Farba rámu strieborný rám Typ konektoru MC4 Počet buniek pre modul 120 Typ buniek polykryštalické Typ CS3K-300P Nominálny výkon panelu (Wp) 300 Menovité napätie (Vmpp) 32.7 V Maximálny prúd pri záťaži (Impp) 9.18 A Napätie naprázdno (Voc) 39.3 V Skratový prúd (Isc) 9.65 A Maximálne systémové napätí 1000 V Zabezpečíme dovoz kdekoľvek na Slovensku, prípadne Vám radi poradíme, ale aj namontujeme celý fotovoltický systém. Nechajte si systém namontovať firmou a odborníkmi v obore aj so zárukou. Zaručujeme montáž odpovedajúcu EU normám pre pevné inštalácie, kvalitné prevedenie umožňujúce spoľahlivú, dlhodobú a bezúdržbovú prevádzku. Na našich webových stránkach môžete nájsť kompletné informácie alebo na eshope nájsť aj ostatný sortiment (tovar).
Nováčany
130 €