VODIČ VZV, RETRAK - NEMECKO
Práca na TPP v Nemecku - vodič na VZV, RETRAKU. Náplňou práce je obsluha VZV - Retraku, vykladanie a nakladanie paliet s tovarom z a do kamiónu, vyskladňovanie a naskladňovanie tovaru v sklade... Podmienkou je prax na VZV alebo RETRAKU. Doprava a ubytovanie zabezpečené firmou. Znalosť NJ alebo AJ výhodou, nie však podmienkou.Mzda: 9,79 Eur.
Ostatné krajiny
9,79 €
SKLADNÍK - NEMECKO
RENEWAL AGENCY s.r.o. prijme na TPP pracovníkov do skladu do Nemecka na pozície: SKLADNÍK : pickovanie a skenovanie tovaru, kompletizácia tovaru na palety. VODIČ VZV - RETRAK : nakládka/vykládka tovaru, zaskladňovanie a vyskladňovanie tovaru na jednotlivé pozície. Práca je v suchom a teplom sklade. Nemecký jazyk je výhodou. nie však podmienkou. Mzda: 9,79 Eur. Pracovné pozície sú vhodne pre mužov. Doprava a ubytovanie zabezpečené firmou. Nástup IHNEĎ.
Ostatné krajiny
9,79 €
Operátor výroby - Nemecko
Príjmeme ženy, mužov a páry na kompletizáciu plastových dielov do Nemecka. Požadujeme znalosť nemeckého jazyka a účasť na osobnom pohovore v Bardejove (po telefonickom dohovore). Ubytovanie a doprava hradená a zabezpečená firmou.
Ostatné krajiny
9,79 €